|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 7:38:43   
serpica
Dobro jutro user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 7:43:20   
eca89
Trco, mogu misliti kako ti je, ja sam isto gradsko dijete. Meni je ovde lijepo, onako manji je gradić, ali u zgradi smo, ima dosta parkića za djecu. Ja imam i društva, ima dosta naših ljudi, a ima i lovenki u zgradi sa malom djecom, tako da mi nije baš loše.

Ima li ikakve šanse da se preselite npr.u Kranj? Možda kad djeca porastu, da nađeš poslić nekakav? Malo da se makneš iz kuće, meni isto nekad dosadi.


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 8:13:31   
Kata90
Jutrouser posted image mi budni od 7,odma sam i doruckovala sad kafa......noc je bas bila topla stalno sam se budila.
Vec sam stavila i da se kuva,al sam vrednauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 8:26:12   
Trcosava
Eco ako ne dobijem na lotou jako male šanse. Mislim ja se uvek nekako nadam poslu, ali teško da bi mogli da plaćamo stan plus komunalije i da živimo, pa i sa dve plate. Čak i kad baba ode u večna lovišta i ako se kuća proda - deli se na mm i njegovu sestru, a za te pare možda garsonjera u Kranju da se uzme.

Da me neko pita, najradije bi otišla na štajersku. Tamo je sestra od mm koja bi eventualno mogla da pričuva decu. Šest i kusur godina sam u kući, sama. Svako normalan bi odlepio, ja ne znam kak osam i dalje prisebna i urančunljiva user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 8:34:21   
Modessty
Dobro jutro! Hvala cure na čestitkama! user posted image
Viki srećna godišnjica i tebi!!! user posted image

Mi sinoć imali kao goste - bila snajka sa bratanicom, bili moji roditelji ibrat. Jeli ćevape i pili ladno pivo i naravno na kraju Rokova čokoladna torta!!! Ću izljubim Lu za taj recopis! Najbrže mi z a pravljenje a zamislite Danilo jeo tortu!!! user posted image Onda gosti otišli, deca pospavala a mi ostavili haos od sudova i loma i pravac krevet i seks user posted image ETako da ima šanse za naš budući desetogodišnji seksulani život. Još i deca bila fina nisu se budila user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 8:36:29   
emicaa
Dobro jutro,jeste se naspavale user posted image
Da se nadovežem na priču od sinoć,nisam ni ja ja za život u nekoj vukojebini,sad smo u jednom malom gradiću i to mi potpuno odgovara ali ne znam kako bih se snašla da živim recimo u Cirihu ili Ženevi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 8:46:34   
milicicak
Jutar :)
Mod, bas ste se lepo proveli za godisnjicu user posted image
Mi zivimo u centru Bg-a, mislim da bih poludela u manjem gradu, navikla sam na guzvu i haos i stres :) ali sve cesce razmisljamo da odemo na neko selo i bavimo se poljoprivredom i zivimo kao ljudi
Dete maltretira dedu, idem da je preuzmem da covek moze da doruckuje na miru :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 8:47:47   
eca89

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Eco ako ne dobijem na lotou jako male šanse. Mislim ja se uvek nekako nadam poslu, ali teško da bi mogli da plaćamo stan plus komunalije i da živimo, pa i sa dve plate. Čak i kad baba ode u večna lovišta i ako se kuća proda - deli se na mm i njegovu sestru, a za te pare možda garsonjera u Kranju da se uzme.

Da me neko pita, najradije bi otišla na štajersku. Tamo je sestra od mm koja bi eventualno mogla da pričuva decu. Šest i kusur godina sam u kući, sama. Svako normalan bi odlepio, ja ne znam kak osam i dalje prisebna i urančunljiva user posted image


Ufffff, Trco nije to tako strašno, mi plaćamo stan i režije i izađe nas oko 500e plus hrana, a mm sam radi, uostalom ne znam kakve apetite imate, pa uspijemo nešto i uštediti, ali jest da on ima malo bolju platu, pošto ovde nisu baš neke.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 8:49:46   
pipi_coco
Dobro jutro i od mene user posted image

Mod sretna godišnjica, sa malim zakašnjenjem,user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 9:06:51   
wivern
Evo i mene da se provetrim na terasi.
Mod prava godisnjica od svega po nesto user posted image
Sto je vreme neko gadno, vruce a nigde sunca.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 9:18:58   
Modessty
Ja zadovoljna kako je sve proteklo user posted image Sad još da preživim današnji i sutrašnji dan na poslu, da preživim pakovanje u subotu i od nedelje uživam u Jadranu!!!!user posted image user posted image

Kad je reč o gradu ili selu.... ja bi najradije u Canadu u Vankuver ili tako negde u British Columbiji user posted image Možda i na Novi Zeland... i to je dovoljno daleko odavde user posted image

Ja bila na jednoj gastarbajterskoj svadbi u subotu. Bilo lepo, seljačići naučili da se obuku po poslenjoj italijanskoj i švajcarskoj modi, nema kiča ni šunda (sem muzike al to je normalno na svadbama), žene se presvačile bar po dva puta i takooo. A meni krivo samo jedno - mm-ova snajka je odvela i rođenu sestru i brata od strica i još tkaoneke u Švicu, a mm-ov brat nije hteo da odvede ni rođenog brata već tamo nekog balavandera koji mu ništa nije sem što mu je eto simatičan je r zajedno igraju fudbal. Molili smo ga godinama da nam pomogne samo tako što će nas primiti u stan (koji je inače ogroman) na mesec dva dko se ne snađemo... Bem ti život!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 9:20:15   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: eca89

Ufffff, Trco nije to tako strašno, mi plaćamo stan i režije i izađe nas oko 500e plus hrana, a mm sam radi, uostalom ne znam kakve apetite imate, pa uspijemo nešto i uštediti, ali jest da on ima malo bolju platu, pošto ovde nisu baš neke.


Ne znam, ovde nama samo komunalije budu oko 250. Ja ne vide stan za 250 (pristojan). E sad jbg nemam drugih poroka osim cigara, a oboj pušimo i tu idu pare isto. A Gorenjska je generalo skupa zbog turizma. Sve je blizu i naravno da su cene skuplje.

Evo sad sam gledala, 2.5 soban stan (katastrofa namešten) je 350€ u Kranju. I to u kući. Ma nema, da dobijem na lotou i da odem u tri lepe user posted image

Ne može da se poredi taj kraj sa ovim, ovde je sve skupo osim Jesenica, a tamo je još depresivnije nego ovde

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 12:04:50   
emicaa
Jaaao samo je mojoj mami uspjelo da rodi ovakvog debila.Odem na posao i taman kad sam izašla iz voza skontam da sam OPET zaboravila ključeve.Onda hvataj drugi voz pa nazad kući i opet ganjaj voz pa na posao user posted image
Mod i ja živim u švici ali me nervira koliko se naši proseravaju kad dodju tu,jbt kao da ovde dvorce imaju a najviše kukaju kako nemaju para i kako i ovde nije lako.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 12:21:48   
milicicak
IZVORNA PORUKA: emicaa

Jaaao samo je mojoj mami uspjelo da rodi ovakvog debila.

Jao, emice, umrla sam od smeha user posted image
Ne kaze se dzabe, ko nema u glavi, ima u nogama user posted image user posted image
Mi pobegli u kucu, uzasno je vruce... Popodne idemo kuci, jedva cekam, jeste lepo u gostima kod mame al brate mili mozak me boli

< Poruku je uredio milicicak -- 6.8.2015 12:22:35 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 12:52:27   
eca89
Jao, Emice kraljiceuser posted image user posted image !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 12:56:21   
emicaa
Sad je i meni smješno ali u toj sekundi mi se pušilo iz ušiju,sreća pa mi nije daleko,tri minute vozom.
Nego šta nam je sa Klaritom,je li na moru ili nas je zaboravila.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 13:09:14   
branki*
Emice,i mene si nasmejalauser posted image
Ne znam za klari...


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 13:10:08   
QueenJ
Jaaao samo je mojoj mami uspjelo da rodi ovakvog debila

user posted image user posted image
Pa da li je moguće? Umirem...
Evo i mene, konačno da virnem na RR i našu terasu.
Kako ste, žeMske? user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 15:04:25   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa

Sad je i meni smješno ali u toj sekundi mi se pušilo iz ušiju,sreća pa mi nije daleko,tri minute vozom.
Nego šta nam je sa Klaritom,je li na moru ili nas je zaboravila.


Emice, da si u Bg džaba bi ti bilo što nisi daleko. Ovde ti treba čitava večnost sa gradskim saobraćajem..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 16:26:24   
Mala Elena
Trco , i mene uhvati muka kad gledam za koje pare ljudi izdaju rupe. .eto...isti problem imamo. Samo sto je nasa gornja granica 200e.
Emice , mlada si pa se setkas user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 16:36:01   
eca89
Ooo, ME dugo te nema, kako ti je E. i kako napreduje trudnoća, kako si?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 16:43:58   
emicaa
Ana ovde imaju svako pola sata vozovi a izmedju tog ima i brzi ali uglavnom staje i tu gdje živim pa nije toliki problem ali opet user posted image
Elena baš mi je do šetkanja na 300 stepeni user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 16:52:06   
eca89

IZVORNA PORUKA: emicaa

Ana ovde imaju svako pola sata vozovi a izmedju tog ima i brzi ali uglavnom staje i tu gdje živim pa nije toliki problem ali opet user posted image
Elena baš mi je do šetkanja na 300 stepeni user posted image


Joj, Emice da ja sam bila u Njemackoj, pa oni podzemni svemirski isto imaju svakih pola sata, ako slučajno kasni minut to se razglašava na sva zvona, piše na onim tablama. Jesi li se mnogo umorila na ovoj vrucini? Joj, ja kukam u kući, a mogu misliti kako je onima što radeuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 16:55:26   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: eca89

Ooo, ME dugo te nema, kako ti je E. i kako napreduje trudnoća, kako si?



Evo meuser posted image .Dobro je, osim sto sam sama sebi isla na zivce zadnje vreme i nisam bila dobro drustvo -hronicno trudnicki umorna.
Emice , zezam se, proveravaj uvek te kljuceve .user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
6.8.2015 17:15:11   
amdn
pozdrav drage nisam se javljala danima, krecenje, sredjivanje, gosti... ma haos, mrtva sam, ponekad pozelim da je sd skolska god. i da idem na posao, al i to ce uskoro...
kako ste vi
Sto kaze Ana rr u Beogradu treba citava vecnost sa prevozom.
poz ko zna kad se javljam opet, ako ugrabim slobodnog vremena, a topim se od vrucine user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here