|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 15:01:18   
MAMAMAJ
Maki, ne razmišljaj još o tome, uživaj samo u trudnoći, baaaaš brzo proleti. user posted image
Samo ovaj šesti mesec, majku mu poljubim, pa ne da je dug, ovo nije normalno, hahah, šta kažeš, UM? user posted image
Ja išla do vrtića zbog premeštenja, proverim da mi nije šta leglo, kad ono ostatak starog porodiljskog, 7000. Auuu, što se oparih... user posted image
I ništa, ja lepo svratim i kupim nove šolje za novu kuhinju i sebi helanke i trenerku i gomilu voća.
Sad planiram šta ću s ostatkom... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 15:03:16   
Anoniman
6 mesec ti je najduziuser posted image
super za pariceuser posted image
ja se razmisljam da kupim sebi neki kaputic i helanke ahahah ne znam sta da radimuser posted image ili da cekam jos mesec dana da se vratim na staru kilazu..

(odgovor članu MAMAMAJ)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 15:08:49   
MAMAMAJ
Ma, ja tek treba da 'ljuštim' ova tri meseca, kupila sam sve brpj veće, i kontam još da odem do c&a da uzmem onaj njihov set od dva para helanki i ništa više do kraja. Dobro, možda neku tuniku, i neki sivi kardigan sam videla u c&a, ali to od sl plate, leći će mi trudničko krajem meseca. Ne treba gomilati, pogotovo ko se lako vraća u formu, a ja prošli put jesam, nadam se da ću i sad.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 15:13:24   
Anoniman
Pa ja sam danas isla u ne trudnicki uskim crnim farmerkama koje nosim pre trudnoce i blejezeru u graduser posted image nego mi treba nesto sebi da pupim, Uni kaputic i cizmice i meni sam videla taj kaputic, i jos jedne helankeuser posted image odlucicu do sutra kao U bude imao ko da cuva...
inace ja sam dobila od sveki te c&a helanke, 2 u paru, bile su oko 9 e u nemackoj, i slatko sam iznosalauser posted image

odoh da przim pljeskavice....

(odgovor članu MAMAMAJ)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 15:39:25   
MAMAMAJ
Ovde su ili 1200 ili 1400,00, sad ne mogu tačno da se set_im, a slatke su, i fin im je lastiš, taman mi odgovara.
Ima set_ crne i tamnije sive, pa ću njih verovatno, danas uzela ove neke ariljske teget. Za trudnicu super.
A kako ćeš sad kaputić, hoćeš da i Nora staje u njega ili samo ti? user posted image
Mm neki dan kaže da moram da kupim jaknu, ali neću, nosiću staru ove zime, a imam i jedan malo veći kaputić, pa ću da gledam tamo u februaru, kad se porodim i počnu sniženja.
Inače, i ja nosim netrudničke crne pantalone, ali sam ih onaj dan kad sam išla u dz otkopčala u kolima. user posted image

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 1.10.2015 15:40:40 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 15:41:52   
marinchica
Kazu tako UM, cim se zgrcis, gore se napravi. Par mojih drugarice koje su teski flegmosi su se porodile na 1-2, onih par sto je panicilo i dralo su....pa....njih su polivali kofama hladne vode, trajalo je sve duze, i samim tim vuku i vece traume.
Mah...da je meni muz zavrsio gletovanje zidova sobe, pa da lepo zalepim tapete, ne bih ja mozgala sad. Kod njega sve natenane....
Evo sad recimo ne mislim o porodjaju....sad mislim....da se upustim u projekat pravljenja princes krofni...sanjam ih nocima, tj jutrima...kad konacno zaspim.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 15:43:41   
Anoniman
e super su, imam ja crne i sive, crne su upravo na meni, evo nosim ih 8 meseci, nigde pukle nisu...

a kaputic da ja stanem u njegauser posted image svideo mi se neki za svaki dan, ali danas ga ne bese na izlogu, bas cu sutra videti imaju li ga jos...

marince samo opusteno, a princes krofne salj nekuuser posted image
ja sam sada gledala sta mi je mm doneo od lisnatih testa, ima raznih i slatkih i slanihuser posted image

eto marince sad sam zvala mm da mi kupi princes krofneuser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 1.10.2015 15:47:30 >

(odgovor članu MAMAMAJ)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 15:51:03   
alex88
Ja danas malo zabusavam u pisanju,ali bila sam vredna,mlela papriku za ajvar,tj moj jadni secko,svake god ga zamolim prezivi jos ovo mlenje,i slusa me vec sedam sezona.Sutra ce mm da kuva ajvar,a ja cu da zacinim i kontrolisemuser posted image ,slatko cu da se najedem toplog ajvara i sira,kajmakauser posted image
Bebi user posted image za zadnje tromeseje,Jess navali,sad je prilikauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 15:51:07   
MAMAMAJ
Idi obavezno, ja sam prošle zime videla jednu savršenu teget jaknu, baš kakvu sam zamislila, znaš ono kad nešto smisliš i pre razgledanja, i dok sam se ja smislila da odem, jakna ćao, zdravo, nema je. user posted image
Marinchice, može jedna princeza i za mene. user posted image
Ja sam noćas pričala u snu i mm me budio i pita šta mi je, a ja mu kažem "spremam grašak u mojoj novoj kuhinji" i kupila grašak da sutra spremam, ah, trudnički snovi... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 15:51:11   
marinchica
Ajoj, upropastih te sad od slatkog. ma nek ide zivot, udri....user posted image user posted image
Gde je Voci? Nema je nigde?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 15:55:53   
Anoniman
Alex svaka castuser posted image
ja ne jedem ajivar nikad ga nisam probalauser posted image

marince ma nek ide zivot ahahhah posle c eme muciti gorusica, ali kud puklo da puklo...
mamaj razumem te, a ja sam takva da kada nesto zzacrtam moram da uradim, ili kupim...

posle moram da odem da kupim prasak i omeksivac za bebu, jos to mi je ostalo, dugo sam se mislila sta cu, uzecu ariel tecni sensitive , i chicco omeksivac...

(odgovor članu marinchica)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 16:01:13   
alex88
Probaj,mozda ga zavolis,ni mm nije jeo a sad obozava,al ne vise od mene user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 16:15:54   
janabons
Opet vi o hraniuser posted image
UM, nosis obicne farmerkeuser posted image ,vauuu, ja u njih ne ulazim od cetvrtog, mene sve to steze i nervira. TAko i kad sam se s JAnom porodila, vecina modela mi plitki, pa mi pritiskaju rez, pa me nervira, boli, kipiuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 16:18:29   
janabons
Um, a meni za Arijel rekli, nemoj, jak je,takva mu je formula, zato extra i pere.Pretpostavljam da je Ova sensitive varijanta odgovarajuca za bebeuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 16:19:29   
bebilule
Ja kupila i zadnje stvari, evo pakujem torbu i namjestila sam krevetic, tj ogradicu i posteljinu. Nesto cu zaboraviti spakovati user posted image . Inace, ovdje traze da poneses flasicu i hranu za bebu u bolnicu. Jbt, kutija aptamila 15 KM, to je oko 7 evra....nadam se da cemo uspjeti sa dojenjem user posted image

P.s. Meni ovo ne moze stati u torbu

< Poruku je uredio bebilule -- 1.10.2015 16:20:47 >

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 16:22:54   
janabons
Bebilule, kazem ti, zato cu ja onaj mini koferuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 16:29:01   
Anoniman
Alex nema sanse da ja to probamuser posted image

Jana ovo je ona varijata tecnog sa poklopcem ali bas za bebe, sensitive, ja koristim za nas onaj tecni sa poklopcem super je...

Bebilule kod nas je aptamil i skuplji, ja sam uzela Uni kada sam se prodila, mislila necu imati mleka, kutija je bila oko 1700 din, i popila je 2 flasice, ostatak smo bacili...


Ja necu pakovati puno, jer ako Bog da i sve bude ok, eto mene posle 24h kuciuser posted image

(odgovor članu janabons)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 16:36:59   
popkica bebic
user posted image cao, zdravo! user posted image Ja danas imala puno posla u skoli, ali hvala Bogu mm je usisavao, a sestra skuvala rucak, milina.... Kako ste vi? Razmisljam sta da sklepam za veceru...user posted image

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 17:22:23   
bebilule
Aj bacite pogled u temu kamperski vodic user posted image

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 17:30:21   
Bekolino 25
Dobar dan drage moje user posted image Lazar i ja vam masemo i cekamo nove drugare...Maraj nadam se da si dobro user posted image

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 18:23:01   
MAMAMAJ
Bekolino, grliša za tebe, a još veći za Lazara. user posted image
Jana, ti mi nikako ne izgledaš da kod tebe nešto kipi, baš si mi fit na slici tamo u temi. user posted image
Ja sam malo prošetala sama, kupila K pelene i nadisala se, baš je lep dan bio.
Sad idem da se igram malo s klincima, mm ode da prelakira još neka vrata u kući, a mi samujemo. user posted image

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 18:32:35   
superm
Jess, sitno brojis draga! user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 18:46:40   
jess021
Supermuser posted image
Jos malo pa cu u 10. mesecuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 19:33:35   
Anoniman
Marince jesu li stigle princes krofne?user posted image

Mi sredjivali garazu, i spustio mi mm jaje i koritance za bebuuser posted image

i evo 4 vece za redom, imam bas jake brekston hikston kontrakcije, bole, i veceras su trajale sigurno sat i pouser posted image

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 19:50:52   
Lisa Simpson
Ženske vala zahladnelo, ja odoh da se tuširam. Nešto sam se danas umorila.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here