|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 19:53:51   
Anoniman
Lisa jeste li zavrsili renoviranje?
Bas je hladno, treba da idem da perem kosu, mrzi meuser posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 19:58:31   
MAMAMAJ
UM, kad ideš kod dr, kad krećeš na ctg?
Uf, vidim sad, imaš ti joooooš.


< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 1.10.2015 19:59:50 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 20:01:27   
Anoniman
za nedelju dana smo u 9 mesecu, a sledeci petak kod moje dr privatno na uz i ginekoloski, a ctg od 12.10 tako mi danas rece sestra u dz...

< Poruku je uredio Unina mama -- 1.10.2015 20:02:17 >

(odgovor članu MAMAMAJ)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 20:19:23   
alex88
UM a kako mislis 24h,zar toliko brzo pustaju?a jesi razmisljala da zoves dr da kazes za te kontrakcije,izvini mozda je to i normalno ,neznam.
Popkice jer to pala kritika pa se tm odmah popravio i uvideo svoju gresku sto ti ne pomaze?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 20:24:08   
Anoniman
Alex pa u Np primaju samo prirodne porodjaje trenutno jer se porodiliste renovira, dobili su 10 000 000 evra od turske vlade, sve ostale salju kod vas, cr, rizicne trudnoce, sa celog podrucja koje se poradja i np, pa ako Bpze zdravlja sve prodje kako treba, pustaju bebu i mamu odmah sutradan, dosta poznanica mi se skoro porodilo i tako je bilo...

a dr necu da zovem, pripremne su, ipak je meni sa Unom bio tacan termin po uz, ne po ciklusu, a oi sada mi beba ide 10 dana napred, tako da smo po uz mi danas 36+0, tako da videcu, ako ih bude bilo trazicu ctg jos sledece nedelje.

(odgovor članu alex88)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 20:24:15   
vocicana
Tubnsam draga, ali van kuce CEO dan. user posted image
Bravo mamike za nove mesece trudnica, bas sam ponosna na vas, opustene ste I to kod vas obozavam.
Nama je danas stigao rezultat double testa, sve je super, isla dondz da se upisem I uzmem doznake I strasno sam se lomila sta cu sa poslom. Imam jos tri nedelje da razmislim ali ipak se sve vise odaljavam od ideje da idem da radim, iz pristigla razloga sto mi se gadi pomisao da udjem u onu zgradu , ne znam da li me razumete.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 20:39:38   
alex88
E super,bice sve dobro.
Voci user posted image za dabl

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 20:54:03   
marinchica
Um kuvala sam gulas, pravila pire, jela i zveknu mi pritisak, nista od princes krofni za danas. Sad sam dosla iz prodavnice uzela frikomovu pitu sa visnjama i cokoladom....bilo mi to malo pa sam uzela i sladoled odozgore da stavim....user posted image
Sad se pravi...a ja cupkam, muz se odobrovoljio da to zavrsi.
Pa i ja da perem kosu....sinoc me mrzelo...
Voci, i ja mozgala da li da se vracam na posao...znam da ako se nesto desi, ne daj Boze, sebi ne bih oprostila. Pocinju virusi, grip svuda...Ja astmaticar. Tesko da cu nazad. Pa sta cu, nek nadju da me zameni neko....nisam bas mlada da se zezam s tim svim sad pa posle da cekam jos koliko godina da opet zatrudnim. A volim da radim, volim ljude s kojima radim...mnogo mi je dosadno kuci. Ipak, u nekom trenu, resih, ipak sam sebi prioritet i ovaj mali/mala u meni.
Doktorka moja nije nikako za to d ja idem nazad.
Ti vidi kako se osecas....ali ja kontam.. ima posle do penzije da se radi, pa sve da puca.user posted image

< Poruku je uredio marinchica -- 1.10.2015 20:56:06 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 21:11:38   
MAMAMAJ
Marinchice, koje si godište, iako se to damu ne pita? user posted image
Ako je neukusno, izvini i zanemari.
Voci, super za double.

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 1.10.2015 21:25:04 >

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 21:22:56   
Anoniman
Marince dobra si, uzivaj dok ne dodje gorusicauser posted image
Vociuser posted image za dabl...

(odgovor članu MAMAMAJ)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 21:25:56   
vocicana
Malo, ja sam ti veliki nervcik, u stvari jedan temperament koji svoju energiju siri I rasipa na poslu, jer volim posao koji radim, ali u iscekivanju user posted image , sam potpuno izgubika osecam neke.
Narocito prvih dva meseca su mi bilo tesko I strasni jer se moje telo navikavalo ma onaj haos, na hormone, na grudi koje bole, na rekunljudi koji su misli stalno nesto, samo da me pitaju. A godisnjica mi se u tom trenutku cinio predalekim.
Danas sam na zalost morala da odem do odeljenja zbog nekih stvari i dozivela sok za koji naravno nisam kriva ni najmanje, onda rekla je...vam m! Pa ja ne zivimo za vas devojke doktore, imate, imate, q sve vam je malo, pa su vam sestre krive sto vas je namesto 10 sacekalo 20 pacijenata! E nego sta, ja bi bila jos bezobraznija! Mora da se zaradi tih 1000 I kusur eura sto primate, moja cela plata nije 300! Mars!
Odluka je pala, ovo je MOJIH 9 meseci za odmor, posle vise nema ovolikog odmora, radis dok ne crknes! Ne vracam se na posao!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 21:27:58   
borica
Dobro vam vece user posted image drage trudniceuser posted image . Sinoc mi je bas bilo lose, imala sam neku groznicuuser posted image , glavobolju i mucninu. Danas sam ceo dan na nogama, s posla sam svratila kod svekrve sa sinom i mm na lovacke snicleuser posted image
Vreme nam se malo prolepsalo, kazu bice lepo narednih desetak danauser posted image

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 21:33:33   
MAMAMAJ
Borice, nadam se da si sada bolje, i hvala ti na info o vremenu, mi taman imamo neku peripetiju oko kotla za grejanje, a majstor može tek kroz desetak dana da dođe, baš sam se večeras iznervirala. user posted image Ovo dvoje mali, ja trudna, pa gde da budem bez grejanja, a ovih dana u Bg bilo i ispod 10 st. user posted image
Ovako ćemo pregurati.
Voci, ne nerviraj se i iskoristi svoje pravo da uživaš u trudnoći, pomazi stomačić i smaaaaajl... user posted image

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 21:34:14   
Anoniman
Borice je li ti bolje danas?

Ja pojela 2 princes krofne, sva sreca pa nisam rekla mm da kupi vise, pojela bih sveuser posted image mnogo su bile dobre...
Moja guzonjauser posted image presla na levu stranu pa iskocila, smesna je svauser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 1.10.2015 21:35:00 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 21:38:47   
janabons
MAckice, sta mi radite?
Mi bili kod kumova, videli malu kumicu...Boze, kako je mala, al se brzo sve zaboraviuser posted image Jana je odusevljena bebom, samo je mazi, nadam se da ce i sestru tako prihvatiti
MAmaj, hvala za komplimentuser posted image
Voci, bravo za dabl
UM, kazem ja tebi, 38 nedelja je tvojauser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 21:41:28   
vocicana
Jao Mamaj, ja se toliko iznerviram da ne mogu to recima da docaram. Jutros sam se pomazila po stomaku I svojoj bebici rekla da je volim najvise na svetu! Moje dete, moja sreca najveca! To su takvi skotovi tamo da ne mozes da shvatis, mada sve prolazimo kroz delikatan period I niko ne moze da shvatim koliko cubse tek promeniti kada se tamo budem vratila. Toliko se iznerviram da mi je vise puta doslo da trazim drugo radno mesto, majke mi. Toliko negativnosti I nervoze I bezosecaja nema nigde. Jedino volim svoje kolege iz hitnog prijema gde radim, tamo je bez obzira na onom I stresnost uvek prisutan smeh I pozitivna atmosfera.
Hvala vam na razumevanju I sto tolerisete greske u pisanjuuser posted image .
Borice videla sam da menjas juce raspolozenja, al nisam znala o cemu se radi a vidim da te nema da pises, pa nisam htela da budem dosadna

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 21:44:20   
vocicana
Obnovices gradivo brzo, bas minje drago da je Jana mazila bebicu, sigurna sam da ce prihvatiti sestricu. Kako sam se ja radovala svojoj kada se rodila, jedva sam cekala da dodje kuci.
Um, I ja mislim da ces ti to ranije da obavis, ne verujem da cete se preneti. Ali ona je carica. Bas je porasla Nora samo neka uziva u pupi. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 21:58:22   
marinchica
IZVORNA PORUKA: MAMAMAJ

Marinchice, koje si godište, iako se to damu ne pita? user posted image
Ako je neukusno, izvini i zanemari.
Voci, super za double.


Taman posla Mamaj, ne stidim se ja....34 godine imam.
Da mi je ove pameti....prvo s 25 god, ne ovako. Doduse ja sam to htela lepo s 30, pa godinu dana nista, pa mi ode jedna bebica odmah na pocetku, i posle dve godine muuuucak. tek sad sam zatrudnela. daj Boze drugo da bude s 37 bicu presrecna. od treceg sam se vec lagano oprostila, iako mi je san uvek bio da imam troje dece. Ja sam kriva, niko drugi...
UM, jedem ovu pitu, i citam o princes krofnama, i oci mi oooogromne. ja cu biti tenk do kraja trudnoce.user posted image
Voci user posted image

< Poruku je uredio marinchica -- 1.10.2015 21:59:42 >

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 22:05:43   
vocicana
Jedan user posted image samo za tebe draga moja drugarice!
Kakvi covece Majk Tajson ce biti malo dete za mene u devetom, ali nisam pri apetitu nesto zadnjih dana. Mozda se I ne budem toliko izmenila. Da vidimo za 10- tak dana, mozda padne jedna fotkica u slikama trudnickih stomaka, mada ne vidi se nista jos uvek.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 22:29:09   
Anoniman
jana ahaha videcemo ali nema sanse, pre ces ti od meneuser posted image

gde ste se razbezaleuser posted image
ja ipak ne oprah kosu , mrzi me da se feniram, svezacu je, pa sutra zovem frizerku da dodje do mene...

pozdravljam vas do sutra, zelim vam laku nocuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 22:47:35   
sonyasha
Voci, super za dabluser posted image
UM, hoću i ja jednu princes krofnu, ili dveuser posted image
Ja danas skitala do Ušća, kupila neke bruseve, polako mi svi postaju mali pa sam uzela veće! Malo proskitala po dečijim radnjama i našla neka odelca i skafander za izlazak!user posted image nqravno nisam kupila, ali mi je bitno da sam našla!!! Skupo, ali premedeno! S obzirom da većinu stvari već ima od Vojina, da dobije i Buda nešto posebno pa neka je skupo!user posted image
Popodne sam petljala nešto sa vešom koji neće da se suši, baš loše vreme, ne greje se unutra a napolju vlažno, miš već nema šta da obuče!
Oduševila sam se večeras, dala sam Vojinu moje lego kocke iz detinjstva, i dva sata se igrao jedva smo ga odvojili! Baš sam oduševljena što mu se sviđa, te kocke mnogo razvijaju strpljenje, kreativnost i maštuuser posted image
Laka vam noć drage moje, lepo spavajte!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 23:36:40   
alex88
Laku noc devojke,lepo I mirno spavajte :*

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 23:46:00   
vocicana
Laku noc drage moje, do sutra.
Lepo spavajte...user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 23:46:11   
janabons
GDe ste pobegle, pa necete valjda na spavanje?user posted image
Nesto ste mi mnogo poranile
Soni, mislis da ce trebati skafander za izlazak? Nece valjda toliko da zagudi. Imam jedan JAnin, nula je, ali mislim da bi to bebi bilo ogromno
Um, ne bih se ja gurala prko reda, ova moja ionako dana ne ide unapred, dovoljno je sto ce morati ranije da se rodi zbog carskog. SAmo ti izvoli, pratim te jauser posted image

< Poruku je uredio janabons -- 1.10.2015 23:48:21 >


_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
1.10.2015 23:52:15   
janabons
Soni, i mene ovih dana susenje vesa izludjuje, dodje mi da kupim masinu za susenje, al mi samo jos ona faliuser posted image
SAd ce da svrate DI, JEss, jekiki, Bebilule, one su nocne pticeuser posted image

< Poruku je uredio janabons -- 1.10.2015 23:53:23 >


_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here