|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
30.11.2015 10:04:24   
Leptiric123
Mora li sveza slika, ili moze neka stara, tipa od prosle godine....?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
30.11.2015 10:40:50   
lesica
Može i prošlogodišnja, samo vodi računa da se ne vide genitalije i da odgovara rezolucija, ovo je bitno zbog štampe.
I da, da napomenem, prilikom prijave, ne treba da se navodi prezime deteta.
Glasanje je ispod fotografije, na prozor glasaj.
Ovo je bitno zbog ulaska u prvih 100 na osnovu broja glasova, nakon toga se od tih 100 bira 12 fotografija od strane stručne komisije.



A za fotku izvod iz pravilnika:

Nije poželjno da fotografija pokazuje previše golišavosti Vaše bebe, posebno nisu dozvoljene fotografije gde se vide genitalije.

Primer pravilne fotografije: vidi se samo glava sa mokrom kosicom i penom od šampona, sušenje ili češljanje kosice dok je dete umotano u peškir ili adekvatan odevni predmet, ili dete u kadici s’tim da je veći deo tela Vašeg deteta potpuno zaklonjen, ili igra Vašeg mališana pre ili posle kupanja, simpatičan osmeh, pogled ili neka suzica za vreme kupanja, ili možda samo neka neodoljiva poza samo za vas (i nas) i sl. Dozvoljeno je (nije obavezno) da se blizanci nađu na jednoj fotografiji, i tada konkurišu kao jedan takmičar-zvezdica. Nije dozvoljeno da se na fotografiji nalazi proizvod, logo ili natpis koji na bilo koji način konkuriše JOHNSON''S® baby proizvodima.

Fotografije treba da zadovoljavaju određen kvalitet, slikane fotoaparatom ili mobilnim aparatom sa minimalnom rezolucijom 3 Mpx i minimalne širine 1600 px radi mogućnosti korišćenja fotografije u štampi kalendara.

Fotografije trebaju biti u boji i bez stilskih dodataka i potrebno je da nisu objavljivane u drugim medijima.


< Poruku je uredio lesica RR -- 30.11.2015 10:43:13 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
30.11.2015 11:45:23   
Leptiric123
Prijavila sam moju musavicu user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
30.11.2015 14:37:33   
Leptiric123
Glasajte nas drugari, Andjelija 2, Beograd, mislim da je 508. redni broj, ako vam se svidjamo bicemo zahvalni na glasu user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
30.11.2015 22:42:55   
marketing RR
Još malo, još malo, požurite user posted image


I čisto da napomenemo, kao i za sva takmičenja na Ringeraji, nema šanse da nešto bude namešteno, da naglasimo za one koji sumnjaju user posted image

Sastav komisije još nije poznat nikome , tako da tu nema šanse da neko utiče, favorizuje i sl. Budite bez brige, jer će sve biti prema pravilima, i prema ljudskosti i savesti svih nas koji se trudimo oko ove kampanje.


Srećno svima
user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 30.11.2015 22:43:14 >

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
30.11.2015 23:03:54   
Ivanka 75
A gde se glasa? Mbogo sam glupa....

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
30.11.2015 23:08:09   
dijana1*
http://www.ringeraja.rs/zvezda-baby-kalendara-2016-glasanje

Ivanka ovdeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
30.11.2015 23:11:49   
17 joka
leptirko glasala user posted image

ivanka gore gde pise zvezda beby kalendarauser posted image za 2016 pritisnes i pokaze ti pronadji fotografiju i glasaj nadjes i glasas user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
1.12.2015 11:20:03   
Leptiric123
Hvala Joko user posted image

Pitanje za marketing RR, imam prijatelje koji ne znaju šifru svog maila ali imaju facebook, da li oni mogu glasati, to je generalno problem, jer mi je nekoliko ljudi poslao poruku da ne znaju šifre maila...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
9.12.2015 9:45:02   
marketing RR
Zvezdice su zasijale na Ringerajinom nebu!

I ne zna se ko je od koga lepši!!!

100 Zvezdica


Sada nam ostaje da sačekoma 12.12. i dobijemo prvu zvezdicu Baby kalendara za 2016. goditu!
Do tada, stavili smo na slatke muke našu komisiju user posted image Zaista im ni malo nije lako!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
9.12.2015 9:59:47   
veselicaa
Jao divni su svi user posted image
Mod cestitam,vidim da je i Nikola tu user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
9.12.2015 10:04:31   
dejana007
Joj tako ima lepih, mogu slobodno reci kreativniji su roditelji ove godine!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
9.12.2015 10:05:04   
Modessty
Veselice hvala!user posted image
Kako divne fotkeeee! user posted image Neće im biti lako da odaberu samo 12

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
9.12.2015 10:09:07   
veselicaa
Ja sam prepoznala samo Nikolu,jer sam videla sliku na fb-u.Ne znam da li se jos neko prijavio od nasih rr zena.

< Poruku je uredio veselica -- 9.12.2015 10:10:04 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
9.12.2015 10:11:08   
Modessty
upala je i Trca, tj njen Luka

< Poruku je uredio Modessty RR -- 9.12.2015 10:14:14 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
9.12.2015 10:19:59   
veselicaa
Trco cestitam user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
9.12.2015 10:37:29   
jess021
Trco, Mod cestitam i navijamuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
9.12.2015 11:23:34   
Leptiric123
Trco, Mod cestitam...i mi smo upali user posted image user posted image user posted image

Bravo za decicu, stvarno su svi medeni, i svi zasluzuju da udju u prvih 12

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
9.12.2015 11:25:47   
emicaa
cestitam vam,i to je veeeeliki uspjeh pored onoliko djecicce

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
9.12.2015 11:41:45   
Anarunika
Jao klinci su preprepreslatki! Toliko lepih plavih očiju a i ovih drugih. Malo mi nije jasno kako su u prvih sto ušle i neke fotke koje nemaju veze sa temom "Kupanje" i zašto roditelji uopšte stavljaju fotke koje nemaju veze sa temom mada su i ta dečica preslatka. Mame i tate su bile baš kreativne u fotografisanju user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
9.12.2015 11:50:58   
serpica
Cestitam devojke user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
9.12.2015 12:10:06   
Trcosava
weeeee samo ja sam realna, ima mnogo dobrih baš baš kupajućhi slika pa nešto ne verujem da će Luka da osvane na duplerici hahahahahahahah!!!
Bravo za Mod, tj Nikolu user posted image upala nam i Wiki sa Maksimom user posted image i Veca77 user posted image

Ja to troje prepoznajem (podrazumeva se i svoje dete user posted image )

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
9.12.2015 12:17:02   
degu
Jao bravo žene, predivni su klinci user posted image
Sad mi je žao što nismo učetsvovali, al sledeće godine ćemo sigurno. Biće divan kalendar. user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
9.12.2015 13:20:35   
dddaca
Jao sto ima slatke decice. Prelepi su svi, stvarno. I kako sam o uzivaju u kupanju. Iako se nekoliko fotografija bas izdvaja od ostalih, ziri nece imati tako lak zadatak

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Zvezda baby kalendara za 2016. godinu
9.12.2015 13:26:54   
m2m2
Cestitam. user posted image Svi su preslatki. Ziriju nece biti ni malo lako. user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here