|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Oktobarski online sastanak sa Pampers doktorima
25.10.2015 21:01:05   
lesica
Drage mame,


Pozivamo vas na jednočasovno druženje koje vam nudi priliku da u direktnom kontaktu sa stručnjacima, bez čekanja, dobijete odgovore i savete koji su vam potrebni, a tiću se zdravlja, nege, odgoja i razvoja dece.


user posted image

Doktori koji vam stoje na raspolaganju su:

Julka Damnjanović, Pampers pedijatar
Gorana Isailović, Pampers dermatolog
Svetlana Zdravković, Pampers psiholog


Biografije doktora pročitajte OVDE


Svaki online sastanak će trajati sat vremena a termini će biti unapred najavljeni.
U okviru dogovorenih sat vremena Pampers doktori će biti prisutni na temi i direktno davati odgovore na sva vaša pitanja.


Prvi online sastanak sa Pampers doktorima biće održan u sredu 28.10. u 13h u ovoj temi!


Takođe i nakon sastanka možete postavljati pitanja u temi a doktori će na pitanja koja stignu nakon sastanka, odgovarati jednom nedeljno.

Drage mame, prilikom postavljanja pitanja doktorkama, molimo vas da naglasite kome je pitanje namenjeno. Takođe vas molimo i da između sebe podelite savete šta bi i kako uradile u datoj situaciji i rešavanju nedoumice ili problema!

user posted image

Temu omogućio Pampers

< Poruku je uredio lesica RR -- 27.10.2015 22:08:52 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
26.10.2015 15:04:22   
amdn
super tema user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
26.10.2015 15:15:23   
dijana1*
Veliko bravo za najbolju RR i doktoreuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
26.10.2015 15:43:26   
Trcosava
user posted image Sjajno!!! Spremamo pitanja user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
26.10.2015 16:02:15   
branki*
hehe,ja ocekivala danas,pa da priupitam,ali ok,pitacu u sredu,sjajnouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
26.10.2015 16:14:10   
mila83
Bravo ! Svaka cast,najbolji ste ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
26.10.2015 17:35:42   
lesica
user posted image

Spremajte pitanja, ja znam da imam nekolicinu već spremnih user posted image i čekam sredu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
27.10.2015 8:25:22   
Modessty
user posted image sjajno!!!!
Ja imam puuuuno pitanja user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
27.10.2015 22:12:22   
lesica
Drage moje, jesu li pitanja spremna?
Sutra u 13h krećemo!!!

Molim vas samo da prilikom postavljanja pitanja doktorkama naglasite kome je pitanje namenjeno ( pitanje za Pampers pedijatra, dermatologa, psihologa, ili doktora poimence). Takođe slobodno i između sebe podelite savete šta bi i kako uradile u datoj situaciji i rešavanju nedoumice ili problema, odnosno kao i inače u temama!


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
28.10.2015 9:47:08   
Modessty
ja spremna ko zapeta puška i čekam 13h! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
28.10.2015 11:18:19   
marketing RR
Mod user posted image

Ostale mame, jeste li spremne user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
28.10.2015 11:29:26   
marketing RR

Drage mame,

Dr. Gorana Isailović, Pampers dermatolog, će nažalost izostati sa današnjeg sastanka, ali će na vaša pristigla pitanja odgovarati od ponedeljka, tako da svakako očekujemo vaša pitanja, nemojte se ustručavati.


Dr. Julka Damnjanović, Pampers pedijatar i Dr. Svetlana Zdravković, Pampers psiholog vas čekaju na druženju, na ovom mestu tačno u 13h.

Vidimo se user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
28.10.2015 13:02:05   
marketing RR
Drage mame, dobro došle na druženje!

Postavite pitanja našim dragim doktorkama - Pampers stručnjacima, i naravno podelite savete međusobno user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
28.10.2015 13:02:48   
milicicak
Postovana dr Zdravkovic,
Moja devojcica ima 3,5 godine i ne ide u vrtic. Pricljiva je, ostvaruje komunikaciju sa decom i odraslima, lepo se igra sa drustvom iz parka i decom koju je navikla da vidja. Dobro je i poslusno dete. Problem je sto ne zeli nigde da ostaje bez mene i supruga. Obozava skolicu sporta i zaista prati program i ucestvuje ali ne zeli da ide ako neko od nas dvoje ne ostaje sa njom. Pri tom ona u toku casa ne trazi nikavu komunikaciju sa nama, slusa trenera i njegove instrukcije ali joj je prosto neophodno da kad se okrene neko bude tu. Isto vazi za igraonice i druzenja u nepoznatom prostoru. Ona se opusti i igra i druzi ali neko mora uvek da bude prisutan inace pocinje da place, napusta aktivnost i krece da nas trazi.
Kako da joj pomognemo da se osamostali u tom smislu i prevazidje strah?
Hvala puno na odgovoru.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
28.10.2015 13:04:30   
Tajčica
Draga dr. Svetlana, moj sin ima 16,5 meseci i još nije progovorio niti jednu smislenu reč. Brblja puno, i veselo je dete. Ne pokazuje prstom stvari. Ne hoda samostalno - to spominjem ako možda postoji veza između pokreta i govora ... što se prohodavanja tiče, dr. u Sokobanjskoj nam je rekla da je na tom polju sve ok, da ga ne forsiramo, već pustimo da sam radi koliko i šta može.

D li je rano za brigu ili bi smo već trebali da reagujemo, u smislu logopeda ili sl.?

Inače pričamo stalno sa njim, igramo se, često smo i napolju. Ali nemamo drugara u okolini, tako da nema puno kontakata sa vršnjacima.


Unapred hvala

< Poruku je uredio Tajčica -- 28.10.2015 13:15:03 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
28.10.2015 13:04:59   
wivern
user posted image
Imam pitanje za psihologa. Imam decaka od godinu dana zadnjih par meseci ucimo tasi-tasi, gde zeka pije vodicu, pametna glava, kuca kaze av-av ali je tek od skoro poceo da pokazuje samo gde zeka pije vodicu i to kad on hoće. Zabavlja ga i smeje se dok mu pokazujemo ali ne pokazuje neke znake da bi to i ponovio. Zanima me do kada je normalno da deca budu u toj fazi i kada bi trebalo da se zabrinemo ako nema povratne reakcije.
Hvala unapred

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
28.10.2015 13:06:46   
branki*
Dobar dan!
Ja imam pitanje za pampers psihologa,tj vise pitanja,ako nije problem...
1.da li beba moze doziveti neku traumu ako je ostavljam da place nekih 10 ak minuta jer ne mogu odmah da je uzmem,da li to moze nekako negativno da utice na njen mentalni razvoj i psihicki?
2.da li mogu da napravim razmazenu bebu?moja mama kaze da sam razmazila svoju bebu od 9 meseci i da je zato naucila samo na ruke i da budem po ceo dan sa njom.postoji li razmazena beba?
3.da li smem da dete kaznim tako sto cu ga udariti po dupencetu?je li to primereno?
Hvala vam puno!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
28.10.2015 13:08:45   
wivern
Pitanje za dr Julku Damnjanovic:
Uskoro nam sledi vakcinacija mmr vakcinom interesuje me da li je pre vakcinacije potrebno raditi krvnu sliku ili nekakve pretrage. Nama se često dešava da dečaku cure slinice tj vodeni sekret i ume da se ponekad zakaslje. Nikada ništa nismo imali na plućima niti upaljeno grlo pa me interrsuje može li to napraviti neki problem prilikom vakcinacije.
Hvala unapred

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
28.10.2015 13:10:16   
branki*
I jedno pitanje za pampers pedijatra!
Molim vas,ja ponekad hranim svoju devetomesecnu bebu tako sto je animiram da bi jela,jer u suprotnom ne zeli.da li gresim?da li traba da joj samo ponudim i ako jede,jede ili bi trebalo da se dovijam i sluzim zanimacijom kako bi ipak nesto konktetno pojela?
Hvala puno!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
28.10.2015 13:10:44   
Sanjica26 RR
Postovana dr Julka.
moja devojcica puni novembra 2 godine. Naime, primetili smo da su njeni noktici jako tanki i po sredini su izreckani. Da li bi trebao neki poseban pregled? I sta bi mogli da koristimo za jacanje noktica? Hvala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
28.10.2015 13:12:05   
Tajčica

Pitanje za dr. Julku, Pampers pedijatra:

Beba ima 16,5 meseci, pili smo Vigantol do godinu dana. S tim što nisam znala da se bočica Vigantola baca 6 meseci nakon otvaranja i uzima nova. Nama je ta jedna bočica trajala gotovo do pred rođendan. Da li sam nanela neku štetu bebcu time što je praktično od 7-12. meseca pio Vigantol koji možda nije bio ispravan?


Počela sam opet da mu dajem Vigantol pre neki dan, da li da dajem 1 kap dnevno, kao i u prvoj godini?

Unapred hvala

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
28.10.2015 13:12:22   
wivern
Novo pitanje za dr Julku Damnjanovic :
Koliko bi sati beba od 7 meseci trebalo da ima dnevnog sna?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
28.10.2015 13:14:58   
branki*
Tajcice,ovo sto si ti radila sa vigantolom,i ja sam radila,tj davala vigantol taj koji sam otvorila jos od rodjenja,pa su mi zenice ovde na forumu rekle da kupim ipak novi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
28.10.2015 13:16:33   
NadaR
Postovana dr Damnjanovic
Imam djecaka od sedam godina. Do cetvrte godine smo se jako mucili sa laringitisom . Onda je srecom prestalo . Desavalo se povremeno, jednom ili dva puta u toku cijele godine* ali u skroz blagom obliku . Sami smo to resavali naparenim kupatilom , čajićima ... Prosle nedelje nam se desio bas gadan napad . Morali smo u hitnu i onda nekoliko dana antibiotik i inhalacije. Da li da u buducnosti ocekujemo takve jace napade ? Sta ih je moglo ponovo pokrenuti?
Hvala unaprijed na odgovoru . LP

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Oktobarski online sastanak sa Pampers dok...
28.10.2015 13:16:57   
branki*
Pitanje za psihologa i pedijatra!
U kom uzrastu kod bebe treba da se javi taj pokazni gest,kad krecu da upiru prsticem u zeljeni predmet?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here