|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 21:32:54   
vonavoj
Muke moje niko ne zna..dete koje je bolesno,treba i zeli da spava..ali naravno,tu su moja deca da sve to pogaze. Ustala je u 9 jer se tek oko 5 umirila od kaslja..spavala od 1-3,uz 3 budjenja i sad je od pola 9 u krevetu i tek je sad zaspala..ali jedva..baca se,otima,cupa me..skace,prica..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 21:35:58   
veselicaa
Jel se prijavio neko za chicco pumpicu?Ne znam za koga da glasam user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 21:41:33   
branki*
Ko ce za kog da glasa i ko je ko,ako govorite,u pp,molim vas!
Wiv i ostali,a vidim puuno bolesnih,da brzo ozdrave!takav je period,bezvezan.
Mi bili na casovima,pa do jedne zenice iz mog mesta,isto je ovde privatno sa sinom i sad ih tek uspavah,ne znam sta im je.a,sutra ranimo,jer su mu casovi od ujutru.dok sam cekala b danas,pa dzonjam tamo u cekaoni,cekaju i neke dve,dadiljaju kod nekih bogatuna,imaju blizance,pa jedan ima raxvojni problem.dve dadilje imaju,te dve,od kojih je jedna defektolog,taksijem dovoze klince svaki dan tu na casove,mama svako vece napise slisak sta treba deca da unesu od hrane za taj dan i ove moraju to sve da odrade,vukljaju neki ranac pun slikovnica i knjiga i dok cekaju ovog jednog,rade sa ovim drugim!mislim se,eee!

< Poruku je uredio branki RR -- 26.11.2015 21:46:53 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 21:43:01   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: branki RR

Ko ce za kog da glasa i ko je ko,ako govorite,u pp,molim vas!

Sori Branki ako sam nesto pogresila,uvek se to pise po kafani i razgovorima pa sam mislila da sme.Ako ne sme obrisi moj post molim te user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 21:57:28   
Sanjica26 RR
Joj Branki skidam ti kapu sto moras sa njima dvoma da izlazis po ovom ruznom vremenu.
Ne napisah vam pre neki dan. U jednom razredu ima jedan decak koji maltretira decu. Otac silne tuzbe pise protiv uciteljice. Svasta radi. Bolje da ne pisem. Ona je ocajna. Po mojoj proceni otac je taj koji detetu puni glavu sa svime i svacime.user posted image Pre neki dannje na mom casu rekao kako ce da se osveti celoj skoli. Zao mi je deteta, jer trpi nasilje od oca. Sto se tice intelektualnih sposobnostima na zavidnom je nivou, ali grafomotorika je jako losa. Defektolog ga salje u Palmoticevu. Ali po svemu sudeci otac nece da ga vodi. Sastavljen je tim u kome sam i ja. Moram ponedeljkom da dolazim dva sata u skolu i da budem sa tim detetom, tacnije u tom odeljenju. U prevodu ne mogu ni wc. A ponedeljak mi je bas zgusnut.
Boli me glava od vina user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 22:11:07   
branki*
IZVORNA PORUKA: veselica


IZVORNA PORUKA: branki RR

Ko ce za kog da glasa i ko je ko,ako govorite,u pp,molim vas!

Sori Branki ako sam nesto pogresila,uvek se to pise po kafani i razgovorima pa sam mislila da sme.Ako ne sme obrisi moj post molim te user posted image

Veseli,nista se ne sekiraj,sve je ok,samo da se ne pise ipak javno ko je ko na temi,nego neka ide preko pp ako ko zeli da otkrije identitetuser posted image
Sanjice,sreca pa smo stvarno blizu dr,bukvalno preko ulice,i sto u bgu nema snega,niti vece kise,inace ne zna sta bih,morala bih i ja taksijemuser posted image
A,sto da ide u palmoticevu?zbog nasilja od strane tate ili zbog lose grafomotorike?
Strasno,meni se drugarica zali danas da joj nikad gore odeljenje nije bilo,ima prvake,nevaspitanje,nevaspitanje...!

< Poruku je uredio branki RR -- 26.11.2015 22:16:13 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 22:18:50   
vonavoj
Stigli mm i T sa slave i prvo sto je uradila je da se ispovracala...mukica,nesto joj nije prijalo..nocas cu trcati iz jedne sobe u drugu,J kaslje i budi se,T se boji da ne povraca..mm sutra ide na put,mora da spava..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 22:20:02   
branki*
Von,da se nije pretovarila ili nalivala sokovima i slatkisimauser posted image ?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 22:20:03   
vonavoj
Branki,srecom da ti je stan blizu..koliko se secam..ali ipak sama sa njih dvoje.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 22:21:54   
Sanjica26 RR
Zbog grafomotorike. Mnogo mi je zao deteta. On kod mene ne pravi probleme. Zato sto ja zaista znam kako da doskocim takvoj deci. Kad krene da talasa ja sve sa mirnim tonom smirujem. Sve polako. I on u meni vidi prijatelja. Posebno otac koji je udaren i koji sve mrzi.
E moja Branki svaka generacija je posebna. Sadasnji petaci su katastrofa. Sa njima je tesko da se saradjuje. Zato neki razredi milina da sa njima da razgovaras.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 22:30:48   
branki*
Eto,a meni petaci uvek bili omiljeni!sve se menja.nego valjda kad dodjemo do dna,a na dnu smo,mogu stvari onda samo da udu na bolje.jer od ovog da l ima gore!?jedino jos da nas biju!mada i toga imauser posted image strasno!a,roditelji su neki gori od dece,nije cudo sto su deca neka nevaspitana i raspustena kad vidis roditelje,sve ti jasno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 22:37:40   
Sanjica26 RR
Meni su prvaci macici najsladji. Jedan mali me stalno vuce da mu vezujem pertle, zakopcavam jaknu. Sve zna, ali se mazi kod mene. Kakva radost kad me vide. Jos sam im ja napricala kako nosim kartone raznih boja ako ne budu poslusni. Oni se primili.user posted image Stalno pitaju da li sam ponela. Skroz su slatki. Moja drugarica koleginica je imala obicaj da kaze: Kad su tako mali slatki su, a kad porastu pretvore se u cudovista.user posted image Videla si Branki cim udjes u odeljenje iz kakve je ko porodice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 22:47:25   
branki*
Tacno!ja se skroz odvikla rada sa vecom decom,u gradu imam male,a u selu velike,ali njih ne mozes da uporedis sa ovim kaubojima iz gradske skole,to je milina da se radi.mozda nisu neki bas super djaci,ali su dobra deca,gledaju u nastavnika kao u sliku!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 22:56:55   
Sanjica26 RR
Uvek mi je to na prvom mestu da budu dobri ljudi. I to mi je najbitnije i za moju decu. Gledam majke dok cekamo decu na plesu kako su se uspanicile sto ce da igraju same devojcice. Instruktorka ce da bude iza sudija.Moram sam da prokomentarisem. Sto kaze moj drug na dupe bi progovorilauser posted image A sta vi ocekujete od dece koje imaju 3 i 4 godinica? I ako igraju same i pogrese neka ih. Sta ima veze. To su samо deca i slatke su. Njima se ne pise minus.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 22:59:20   
Zemunka85
Dobro vece i od mene. Mi smo bili do Delta Cityja. Isli smo da vidimo - izlozena je naveca torta ikada u Srbiji napravljena. Svako dobije po parce i donira koliko para hoce. To je za decu bez roditeljskog staranja. Tako je torta i nastala, jedna mala iz doma je nacrtala rad i oni su to pretvorili u ogromnu tortu. Sve u svemu, bzv .. mislila sam da je mnogo atraktivnije. Ali ok .. bili videli .. svratili do igraonice i eto.
Nego, zaboravila sam da vam napisem jedan nemio dogadjaj, kada vec pominjem tortu a i vi slave :D.
Za vikend smo bili u Nisu kod moji na slavi. Kako je baba vec prestara sve je bilo jako skromno. I kupovno. Pa i torta. MM je uzasan za hranu. Em probirljiv, em mu je ukus pretesko pogoditi, em gadljiv. Uze on parce te torte ja u soku. Vice da ej preukusna ja vec ne verujem ... mislim da nikada nije ni za jedan slatkis to rekao (ne voli slatko) .. tek odjednom mulja nesto po ustima, vidim ja vadi nesto .. gleda par sekundi kad kaze "Vidi sta sam nasao". Ljudi moji - fuj fuj fuuuuuuj evo povraca mi se i sada - nokat!!!!!!! Zenski! Ogronam!!!!!! Prirodan. Fuuuuj fuuuuuuuj. Znaci nije vestak otpao, nego tacno ogroman, prirodan, ono sto ide preko jagodice, pa sigurno CM visine aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... bljaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak .. odmah smo sve to bacili i svi cutali neko vreme. Zamislite da zivimo u nekoj uredjenoj zemlji, da li bismo i koliko ovu dusevnu bol naplatili?

Laku noc user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 23:01:45   
Sanjica26 RR
Zemunka ovo je bilo za laku noc da lepse spavamouser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 23:08:35   
branki*
user posted image hahaha,zemunka,nasmejah se sad za ovu pretrpljenu dusevnu bol u srbijiuser posted image
Nokat je verovatno dao poseban smek torti,organskiuser posted image to je sad moderno!
Salu na stranu...neverovatno!je l to torta iz domace radinosti,pa porucena ili ove upakovane,fabricke?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 23:12:58   
Zemunka85
Joj Branki, zaista ej uzasno bilo, kada vidis onaj nokat jos ga mm izgrickao ahahaha tj na pola se savio, pa fuj dusu cu da ispovracam svoju (a svoje nokte grizem ahahaha). To ej zaaiiiista bilo preprepregrozno. Torta ej ona upakovana iz Maksija. Jos odem kod njega juce na posao on opet kupio istu aahahahahahaha toliko mu se svidela ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 23:16:35   
branki*
Ne zezaj da je kupio istuuser posted image on je lik!
Moj ujak je tamo nasao u nekom keksu opiljak neki metalni,neka hrvatska fabrika slatkisa,ne znam sad koja bese i uzeo oismo i napisao sta je nasao i gde i poslao taj opiljak i ambalazu kekas.i stigao mu odgovor u kom su se bogznakako izvinjavali,bili prefini i ne samo to,u znak izvinjenja su mu poslali ogroman paket njihovih slatkisa!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
26.11.2015 23:24:47   
bebilule
Jao fuj. Zgadi mi veceru a taman sam skuhala caj uz puter i dzem!
Sjetih se sta smo sve nalazili u onim umproforskim konzervama kojima su nas kljukali u ratu. Jos pamtim pero od neke velike pernate zivotinje.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
27.11.2015 1:26:10   
marketing RR
Drage naše dame,

Značilo bi nam da sutra između 13h i 14h postavite pitanje nekom od doktora na Ringeraji (pedijatar, psiholog i dermatolog), i unapred se zahvaljujemo. Evo linka na temu u kojoj se mogu postaviti pitanja, samo prilikom postavljanja pitanja naglasite kog doktora pitate:

http://www.ringeraja.rs/forum/novembarski-online-sastanak-sa-pampers-doktorima/m_1680465/tm.htm


Možete postavljati i kasnije ako se setite da nešto niste pitali, narednih mesec dana, do sledećeg sastanka, samo pitajte, pitajte, pitajte :)




(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
27.11.2015 7:47:10   
eca89
Dobro jutro mamike, evo i nas, mi danas imamo kontrolu i vakcinu onu MMR, ali ja tražiti da je ne primi još!
Joj, Zemunka strašno!
Da sva dječica ozdrave, mm je bolestan, samo ga je strah da na A.na pređe.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
27.11.2015 8:14:38   
sonyasha
Dobro jutro mameuser posted image
Von, htedoh da ti kažem da smo ubole binga što se tiče hiperaktivne dece koja neće da spavajuuser posted image Vojin i sa 39 hoće da trčkara po stanu i spava noću po sedam sati! Kada čujem koliko tuđa deca spavaju dođe mi da plačem! Videćemo kakav će biti bebac, daće Bog, naaaaadam se spavalicauser posted image
Jel nije više povraćala, kako ste od jutros?

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
27.11.2015 8:27:30   
Trcosava
Ahaha Zemunka, slatko se ismejah za nokat.

Juče je Luki sve nešto dunulo i ko šta radi dere se mama mama mama maaam, mamamama, počeo je da pokazuje koliko je velik i gde je pametna glava. Taši taši i dalje ga apsolutno ne zanima. user posted image

Muž ode na teren u Lj, ja sa njima kući.
Kooooooooooooooonačno je doneo radijator u kuhinju, tj samo ga oključio kao da vidimo ima li efekta. Ima takvog efekta da je sada toplije u kuhinji nego u dnevnoj. Pa sam ga potpalila da donese i drugi i da se stavi u spavaću. Juče popodne kad je Luka spavao, pa ustao - stavim termometar i znate koliko je stepeni bilo u spavaćoj??? 16!!!!! a vrata su bila zatvorena max 2.5 sata!!! Pokočismo se. Najveća mi frka za Luku jer je non stop na podu, a naravno dole je najhladnije. Ana je u tom zimskom periodu imala već godinu i uglavnom hodala, pa nisam brinula toliko. OVaj mali ide uz nmeštaj, ali neće da hoda sam i puzanje mu je glavno.

Ali ljudi da vi znate kako je lepo kad je toplo u kuhinji!!!! I na sve to prozor, tj vrata - više ne magle!!! Woohoooo

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
27.11.2015 8:27:47   
Maraj
Dobro jutro i od nas. Joj zemunka ....sad kad procitah tvoj post....necu skoro doruckovati...user posted image

jon trco jer to nemate grejanje u stanu

< Poruku je uredio Maraj -- 27.11.2015 8:29:10 >

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here