|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 10:20:37   
vocicana
Dobro jutro ringerajke, mi sa zabave od sinoc, povodom nove, a mene kuk boli levi, nisam ni igrala, ni stikle nosila, ali umirem od bolova.
Za rucak nemam nista , mama je zvala na rucak posto su Materice, mi prvo moramo do groblja, mm je juce umrla nana, pa eto bzv je sve.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 11:17:42   
vikiveki
Ja sad čekam komšije na kafu,ali reko da prvo pogledam šta ima u našoj kafaniciuser posted image I ja sam od jutros već proslavila Materice,a moja mama je daleko.Ali rekla mi je da mi plete neki šal za Materice.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 11:34:22   
vocicana
Jedna je majka, kako je govorila moja nana, uzmi upaljac drzi ga u ruci 9 meseci, nigde da ga ne spustis, pa da vidis kako je to lep I vazan osecaj, kakva je to ljubav! Koliko brines, mislis I volis!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 11:40:18   
Trcosava
Kod mene nema materica, paterica, detinaca. Nit igledam na to. Iskreno, ne gledam nikad ni na crveno slovo. Jedino što gledam je Božić i Uskrs (a ako mi se zalomi da moram da uključim mašinu tad - uključim)

Od jutros sam oprala sudove, uključila jednu mašinu. Napunila paprike, zamesila ono ludo testo i sad Luka se probudio. Klopa pa idemo na klizanje, tj Ana user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 11:49:20   
emicaa
Trćo tako je i kod mene,još ovde imam samo petak da perem veš i ako ga ne operem tad onda ajd čekaj još sedmicu.A ako sam ja toliko grešna što nešto uradim kad je svetac šta je onda sa onuma koji lažu,varaju,tuku,ubijaju.
Cijelo jutro mi nije muka,zna vi koji je to osjećaj miline user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 12:00:40   
vocicana
Emicee ja ti verujem I sigurna sam da si odmah bolje volje od jutros.
Kada budem rodila bebicu, moracu da perem vise nego obicno, gledam da ispostujem ono sto treba, a ako se ne bude moglo, sta da se radi, sve mora da bude cisto I uredno.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 12:01:11   
Sanjica26 RR
Ja sto puta rekoh masina radi. Ne perem ja stvari na ruke. Mi najnormnalnije ukljucujemo masinu.
Srecan vam mame istinski praznik zena.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 27.12.2015 12:02:23 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 12:03:26   
vocicana
user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 12:15:08   
emicaa
Voći cijeli sam stan sredila i još otišla do sveki pa i kod nje usisala user posted image Još da me sinusi hoće popustit ali dobro sad,ne može čovjek sve imati user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 12:25:54   
vocicana
Vazno je da je ono sto ja znam da ti je muka od pocetka malo utihnulo danas, da profunkcionises zenska. A za sinuse, najbolje znas sta trebas uraditi, ja sam se dobro namucila pre dve nedelje sa nekim kijavicom I kasljem, strasno. Ali sam na caju sa limunom I kuvanim vinom resila stvar, zelim ti brzo ozdravljenje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 13:49:41   
emicaa
Ma biću ja sutra kao nova što se tiče sinusa,samo da se mučnina ne vrati.Danas mi je jedan od najljepših dana user posted image čak smo odlučili da večeras odemo na večeru u jedan grčki restoran da se najedem kaooo svinja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 14:43:39   
Figaro88
Mene mm izludjuje sa tim,ako bilo sta uzmem da radim na crveno slovo on mi toliko kuka da mi dodje da ga zadavim user posted image A kad se posti majka me zove bas taj dan i to oko podneva kad sam ja vec doruckovala da mi kaze da sam trebala da postim user posted image Mi bili danas do mojih,sad sam sela da pijem kaficu pa da rucamo...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 16:33:59   
emicaa
Ajd ko zna neka pomogne,kako da dodam sliku preko slikomsta,neće ni naopako

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 16:48:03   
Trcosava
Emice, ja sam batalila slikomat, idem sad na postimage. Ne mora čak ni da se skida slika, imam opciju da sa linkom postavim. Slikomat mi se smučio jer par puta mi izbacivao da ne podržava taj format (a ono jpg ili jpeg) i pukla sam. Od tad ga više ne koristim.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 16:52:17   
emicaa
A za taj nisam ni znala,sad ću isprobati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 17:02:27   
Sanjica26 RR
Figaro jel si ti iz Valjevskog kraja?user posted image To mi je poznato iz vaseg kraja. Mene juce zove koleginica da pita da li se poste materice. Swmo sam je pitala da li posti Bozicni post. Sve joj je bilo jasno. Ne znam zasto ljudi koji ne poste godisnje postove poste za praznike. Posebno kad je praznik van postova oni poste.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 17:38:40   
Trcosava
Sanjice, ja ne postim nikad. Opet jedino pred Božić i Uskrs, ali redovno se omrsim nečim. Kako moja bivša sveki reče - greh ne ulazi na usta, greh izlazi iz usta user posted image

Šali na stranu, post za mene je 'leb i voda. Ne vidim razlog da obični smrtnici poste tako strog post (mada znam par).

Ja sam kao odmorila. Jbt gledam mm, loše mu, legao. Pa za mene je to pojam bio i sa Anom. Peške sa temperaturom sam išla po nju i po kiši i po snegu, ležanje popodne i dok je bila samo Ana je bila nemoguća misija sad je to nepriuštivi luksuz.
Sad da okupam jedno, pa drugo, pa bi mogla i sebe user posted image preznojiću se jedno sto puta do tad

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 17:41:58   
Figaro88
Ja sam iz Lazarevca ali mi je mama iz Valjeva user posted image Oni poste i na petak pred neki praznik,a u mestu odakle sam sam cula da kad padne mrak ne mora vise da se posti jel eto nije dan vise user posted image Pa ne znam,mislim da to nije zbog vere jer onda bi postili stalno,nego vise iz straha od necega,bar ja takav utisak imam user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 18:49:50   
Sanjica26 RR
Figaeo nevidjena glupost da izvines, ali ajde da im ne kvarimo njihovo "verovanje". U pravu si da rade zbog straha. Samo mi nije jasno cega se boje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 20:10:07   
Figaro88
Kazne user posted image Mada mama to vise radi pod uticajem ocuha koji bas izmislja svasta,ali on je tako naucio od njegovih i ja ne pametujem,kazem ok i radim po svom user posted image Meni dosla drugarica,evo vec pola sata ne dize glavu od mobilnog pa sam uzela i ja,dosadilo mi da pricam sama sa sobom user posted image A ovo mi je uzas,ja mobilni i ne vadim iz torbice kada negde idem...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 21:08:11   
veselicaa
Gde ste zenske pijete li nesto?
Deca se sremaju za krevet,A vezba matematiku,S se igra,mene nestop nos zeza,zapusen mi stalno.Juce popodne S imala temperaturu,bas sam se uplasila da ce je uhvatiti neka prehlada.Danas vec bolje.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 22:18:52   
wivern
Eheeej zene, gde ste.
Ja stigla sa posla, kako nam je bilo dobro danas na dekici user posted image
Hvala divnoj milicicak na prosledjenoj nagradi, divna si mili :*

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 22:25:15   
branki*
Wiv,ti si i danas radila?ja odoh na spavanje,ne mogu vise.laku noc!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 22:43:58   
QueenJ
Iznenadjenceeee!!! Evo me. Da, mrdam i ziva sam. Ne, ne znam zasto me nije bilo... Mm na bolovanju bio 3 meseca, pa kao sa 2 dece u kuci. I sve negde trcis, juris... Koristila sam mirne trenutke da odmorim. Nisam svracala jer sam znala da cu ostati satima. Pogubila sam sve konce i sad vas treba pohvatati sve. Bar vas na fb-u vidjam. Vraticu se i ovde, obevavam. user posted image user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
27.12.2015 22:59:22   
wivern
Queen user posted image helloooooo
Branki radim svaki dan do nove godine, sad je nama udarna sezona.
I meni se oči sklapaju, ali ću prvo nešto pojesti.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here