|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 18:16:55   
Anoniman
Sony ljubimo i mi vas, M je lutka pravauser posted image user posted image polako , dok se malo uhodate, i naviknete jedni na druge, i ti se oporavis, tek cete da uzivateuser posted image

(odgovor članu sonyasha)
  Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 18:22:50   
Animsaj9
Sonyaaa dobrodošli kući, uživajte, sve su to slatke muke user posted image
Um saljemo veliki poljubac tebi i devojkama user posted image

< Poruku je uredio Animsaj9 -- 20.12.2015 18:23:42 >

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 18:52:26   
popkica bebic
Sony, UM, uvek je lepo videti vas ovde! Podsecate na stare, lepe, jesne dane...user posted image
Mi smo se dosad igrali, pre toga sam uspela da odremam 45 min i nocas nema spavanja verovatno... I mi smo danas pune 34 nd, a po UZ beba je manja za nedelju dana. Bas me hvata frkenzi...
Sta nam je sa Voci? Nadam se da joj je dobro...

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 19:01:47   
Anoniman
Popkice, jos malo pa ces i ti u ove nove, lepse daneuser posted image a da nam je bilo lepo jesteuser posted image

(odgovor članu popkica bebic)
  Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 19:20:07   
emicaa
Popkice ništa ne brini i moja T je kasnila sedmicu pa evo je živa,zdrava i da ne povjeruješ blesava user posted image
Mi skitalu,sad došli kući.Još T okupam i gotova sam user posted image

< Poruku je uredio emicaa -- 20.12.2015 19:21:04 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 19:23:16   
Lisa Simpson
UM user posted image user posted image za tebe U i N. Baš nam ovde nedostaješ. Soni grliša i za vas.

Popkice i mene isto hvata frkenzi ne mogu da dočeka utorak ujutru da idem na kontrolu, a od termina znam da nema ništa. Samo kad bi izgurali do 38 nedelje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 20:02:07   
Mala Elena
Popkice, meni punih 36 ,kad smo kod treme user posted image
Bas sam se umorila...jos da skuvam kpuding i kupanjac i...kuliranje.

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 20:05:25   
alex88
Sony dobrodosli kuci,veliki user posted image za vas i naravno Um i njene devojcice.
Pridruzujem se klubu ufrkisanih,samo da udjemo u 9,opet sam bljuckala user posted image ,samo da se ne vrati opet svaki danuser posted image ,jer samo bi se plasila da ne popusti serklaz,jedva cekam utorak i kontrolu.

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 20:15:08   
BubaBubica
Dobro veče drugarice! Nema mene opet ceo dan. Ovaj grip me muči još uvek, nema poboljšanja, moram nešto preduzeti više.
Bili smo na rođendanu kod tetke, sad čekam sestru javila je da će stići sa dečkom.

Mene brine Jole i Voci što se ne javljaju user posted image nema ni tužne ni bebe, jel zna neko šta je sa njima?

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 20:17:49   
marinchica
Mamamaj svekrva mi je med i mleko, pa je histericna, pa place, pa spava, pa se nadrogira bensedinima da jedva ide, pa hoce da umre, pa vice da je dosao da je zove ali ona nije htela da ide. prezupcila je skroz. Gledam samo da se ne zamaram s njom dok je tu, straaaasno je negativna, svu me unervozi.
Sonyasha se vratilauser posted image
POjas ne nadjoh, noge me ubijaju, bogami ja za mesec dana idem u kupovinu za dete, plafon toliko jos cekam...meni ovo trudnicenje nesto ne prija bas, kilava sam, ne verujem da cu moci da se izgegam u 8 mesecu za sve ovo...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 20:18:09   
BubaBubica
Sad gledam tickere, i svaki vodi svoju politiku, na jednom piše još 234 day to go a na drugom 219 user posted image user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 20:19:49   
popkica bebic
Alex, draga, nece popustiti serklaz, bice sve u redu. Nego, kako nase Dragoljupce, da li nezno pregleda? Crna ja, drhtim od pregleda... Dakle, ima dosta nas koje se blizimo finalu. Lisa, imas li ti redovne cikluse? Moji su na 35-37 dana, pa znam i da su ovulacije kasnije i zato je manja beba. Vasa sam rodila 18 dana nakon termina, ali nije bio prenet, samo pogresno izracunat termin na osnovu ciklusa jer su mi onda bili na 45-50 dana. Sada se ocekuje izmedju 31.jan. i 7.fbr. Nadam se da ce ipak krajem januara. Panika, panika, panika i plac zbog V...user posted image

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 20:36:39   
alex88
Popkice nema on nesto tesku ruku ali nije prijatan pregled,srecom kratko traje!

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 20:41:18   
BubaBubica
Popkice pa nemoj, kakva panika, sve će to biti super! Mada saosećam sa tobom, i meni je bilo jako teško da se odvojim od starije bubice ali sad nemam taj strah, ni od porođaja ni od razdvajanja, možda zato što sad imaju jedna drugu i vole da idu i kod bake i kod sestre user posted image na meni je samo da donesem bebu kući user posted image Mada pozitivno sam razmišljala sva tri puta i porođaji i sve to su mi ostali u jako lepom sećanju user posted image ovog puta će mi možda biti malo frka da ne prepoznam porođaj pošto sam oba puta završila u porodilištu tako što sam došla na redovan pregled otvorena 4 prstiju bez ikakvog bola. Samo one bezbolne pripremne kontrakcije sam osetila. Jedino na indukciji osetila bolove, i to drugi put oko 7 onih jačih i iz dva napona rodila. A do porodilišta imam 40 minuta tako da uopšte ne bih bila iznenađena da to obavim kući. user posted image

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 20:46:17   
isidora88
Soni dobrodosli kucici, uzivajteuser posted image
Ne mogu da vas pohvatam, ne kuckam reeovno i onda dok sve iscitam sve zaboravimuser posted image
Ja sam opremila bebca, nakupovala sam gomilu stvari u madjarskoj ove nedelje, ostalo mi jos peskir za bebu, koje carapice i kapica i spremni smouser posted image
Jedva cekam moju bebanu da se rodiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 20:55:20   
IvanaSK RR
Zdravo, devojke. Meni je termin 05.06.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 21:16:24   
alex88
Dobrodosla Ivana
Poslala mi sestra paketic po mm user posted image ,odusevila me i prijatno iznenadila...pogotovo sto smo dobili prvi pokloncic za bebuuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 21:24:40   
marinchica
jao Alex to su najsladji pokloni, mislim da cu se ko kucence radovati tim stvarima kad pocnu da pristizu.user posted image
Ja necu da pesacim i jurim taj steznik za stomak, bas me briga, narucila sam u Aksi neki Cariwell, dva komada i L i XL, pa kako bude. Ako mi ne budu odgovarali, odnecu nekome na poklon. Ubise me i ledja i noge i dole me boli, a pesacila sam svega dva sata. Nisam ja za to. plasim se samo kako ce biti kasnije kad sam sad ovakva...nikakvauser posted image Nesto mi govori da cu odlezati 8. i 9. mesec....

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 21:27:57   
alex88
Da bude sve u redu,pa i na lezanje se navikne user posted image ,jer si postavila slicicu da vidimo koliko ste porasli?

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 21:31:09   
pipi_coco

IZVORNA PORUKA: isidora88


Ne mogu da vas pohvatam, ne kuckam reeovno i onda dok sve iscitam sve zaboravimuser posted image



Ista sam, pa sve me stid, pomislit ce žene da znam samo o sebi da pricam ovdje user posted image

Ja evo mlatim kompot od višanja, trebam još nokte da sredim i odoh na spavanac user posted image

Marincice i ja sam sebi kilava i jedva cekam da dodje beba, da prodju ovi trbavi dani, samo da sve bude uredu, Bože zdravlja.
Još koji dan i odoh i ja na bolaovanje, dostva vala i od mene, imam i ja dušu, pa da je malo odmorim user posted image


_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 21:42:46   
marinchica
Ma bre Alex samo da prodje sve kako treba, makar narucivala online sve. Boli me uvo. POmislim cesto na tebe kad me zaboli stomak, sve se pitam da li su me dobro pregledali...da ne treba serklaz. Mozda je tripadzijski, ali brinem, sta cu. Stalno mi pricaju kako su seeeetale i seetale tokom trudnoce. ja jednu radnju pa na pauzu, drugu pa na pauzu. I odmah krenu misli, jbt jel mi grlic jak dovoljno? Sutra ulazim u 20.nedelju. Ko juce da sam pocela da pisem u ovoj temi....bila sam 6.nedelja...
UH, nisam postavila slikicu, sutra cu, obecavam, sve me boli, u krevetu sam. bas me zanima vase misljenje da li mi je stomak mnogo nisko?
Pipi user posted image


< Poruku je uredio marinchica -- 20.12.2015 21:43:56 >

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 21:50:01   
Animsaj9
Marinčice ja sam nosila Farlinov pojas i odlican je ima čičak i tu nema veličine, vidi i u temi Pojas, dosta ga žene hvale

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 21:54:44   
alex88
Anim imam i ja taj Farlin,mada ga ne nosim jer sam uglavnom u lezecem stavu,stavim ga samo kad idem negde a to je retka pojavauser posted image

< Poruku je uredio alex88 -- 20.12.2015 21:56:03 >

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 21:56:47   
marinchica
Iscitala sad upravo i tu temu, kazu da ga ima u vecini apoteka. Kad mi uplate platu uzecu i njega. Samo da mi nepucaju ledja vise. Sutra ne mrdam iz kreveta. Preselo mi sve....
MM legao do mene i dzoooonja. odoh caj da skuvam i gasim svetla za danas. Laku noc.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
20.12.2015 22:00:09   
Animsaj9
Tako sam ga i ja nosila samo kad duze stojim ili idem negde, po kuci ne, retko kad, a negde posle 30 nd sam prestala da ga nosim, beba se podigla, bila je skroz na grliću pa su se bojali da se ne otvorim, mada je meni grlic bio skroz zatvoren i 4 cm dug, i nisam osetila nikakav pritisak sem čestog piškenja

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ivana.stosic: Moja porođajna priča
Dođe babica, dere se što zovem telefonom, pa kad ja dreknem na nju, pa počnem da psujem, sad kad te do'vatim ovako gabar...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here