|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 54 [55] 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
30.3.2016 8:31:06   
emicaa
Dobro jutro.
Maraj moj savjet ne bacaj pare na ogrlicu.Mi smo imali sa pravim kamenom,sa sve certifikatom i ništa.Na kraju sam je bacila,pisala već u temi o tome.
T je do 5 super spavala,onda se malo vrtila,kmekala i nastavila do pola 8.U 5 kad se probudila piram je hoće li piškiti a ona hoce Doda spava user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
30.3.2016 8:45:03   
cockic
Ja nemam pojma sta reci za ogrlicu sa sinom zubi haos i svaki zub upalu uha tj.od salivacije curenja nosa.nije nosio ogrlicu,cera prvi zub sa 5 meseci upala uha i ja joj kupim.ona je manje imala problema od zuba lepo spavala nocu nosila je ogrlicu do 17 meseca tj dok nije odgrizla jednu perlu user posted image .tako da li bi joj tako i bez ogrlice bilo ne znam.sa je bilo ok.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
30.3.2016 8:56:40   
IvanaSK RR
Na nasoj ogrlici je na kraju nedostajalo pola perlica, sve izgrizeno user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
30.3.2016 10:02:34   
Maraj
Dobro jutro mame!! Mi danas punimo 6 meseci user posted image bas mi je proletelo

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
30.3.2016 10:09:17   
suzi kju
Dobro jutro.
Maraj bravo za šest meseci, i meni je proletelo, vreme sa njima prolazi jako brzo, zato svaki trenutak da uzivamo.
Dan je divan, odosmo posle u šetnju. Čim se probude idemo napolje. Muž mi najverovatnije dolazi sutra, pozelela sam ga.
A svake večeri pričamo na Skype i deca kad ga vide i čuju znate kako se obraduju, pa guču pa se smeju, neverovatno user posted image
Jess kako si nam ti?
Um vidim bolje ste, baš mi je drago.
Grliša za sve!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
30.3.2016 10:10:18   
IvanaSK RR
Divnooo, velika beba user posted image
Stvarno vreme leti, i ja za par dana ulazim u osmi user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
30.3.2016 10:12:03   
Maraj
I mi cemo napolje. Jedva cekam. Dan je divan.

nego ne rekoh vam , jutros prokrvarih malo , izgleda da sam dobila. Tacno 6 meseci od porodjaja

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
30.3.2016 10:58:30   
eca89
Maraj, bravo za malog rođendankauser posted image !
Ženice šta je sa Branki? Nema je nikakouser posted image !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
30.3.2016 11:12:29   
emicaa
Eco i ja sam primjetila da je nema par dana.Nadam se da su dobro.Možda ima onako nekih obaveza.
Ja perem veš pa u petak da samo popakujem sve,ne mogu ga tad još i prati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
30.3.2016 14:55:57   
vonavoj
Maraj.ja sam starijoj nosila ogrlicu i nije bilo problema sa izbijanjem..e sad.da li je to pomoglo ili ne..ne znam.. a bebe hoce da budu nervozne kad majka dobije,mleko se menja..meni se smanjilo od tad..

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
30.3.2016 20:39:30   
Maraj
Mame nema vas. Definitivno sam dobila. Tacno 6 meseci od porodjaja

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
30.3.2016 21:02:27   
IvanaSK RR
Maraj, moglo je jos bez vestice!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 7:36:34   
branki*
Eco😘😘
Evo me,konacno.ne stigoh nista,ganjala sam se sa papirima i komisijom za moje bolovanje,vodila b kod decijeg psihijatra,opet je u nekom bedaku,bas sam bila u guzvi dva dana.nisam stigla da citam sta se desavalo,veceras cu.danas planifam malo daih vodim napolje sama,bice ludo,ali lep je dan.rucak sam vec stavila.i tako..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 7:42:39   
emicaa
Dobro jutro,
T se upiškila sinoć,vještica mala.Dvadesetak dana se budila suve pelene i treću noć bez nje se upiški.Onda je prešla kod nas u krevet i cijelu noć me grlila i tako spavala,okrenem joj ledja onda me uhvati za ruku.
Branki do kad si na bolovanju?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 7:46:08   
Sanjica26 RR
Bas se zabrinuh za tebe Branki. Slabo pisem, ali vidim nema te.
Ja citam , ali ova mala se probudila. Poklopio mi se ispit za Teodorino takmicenje. Mm ne moze da je vodi, jer tada su praznici i zauzet je.
Polako se spremam za Veneciju.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 7:52:13   
branki*
Jeste,sanjice,tebe ceka venecija,bas lepouser posted image
Na bolovanju dsam do kraja aprila,ali opet cu produziti,ako mogu da izguram do letnjeg raspusta,jer opet idemo za beograd,a u septembru ce taman i bokica u obdaniste.
M a,bas nisam stizala,a tolikod sam bila nervozna oko boze da vam ne mogu opisati.koknem dva bromazepama,prvi put i nista mi nije,nit se smirim,nit bilo sta.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 7:56:56   
emicaa
Jel i u Srbiji raspust počinje nekad u junu?
Kako je Boža sad,jel bolje?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 8:02:50   
nikiteki
Dobro jutro mamike

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 8:04:39   
eca89
Dobro jutro mamike!
Branki je li bolje Boža? Ja sam se zabrinula, kad sam vidjela da te nemauser posted image !
Emice, ma sta hvali, što se upiškila, polako i ja sam sa mojom A.i tutom prezadovoljna user posted image pu, pu!
Mene je juče drugarica mnogo iznervirala, zove nas na kafu, mi smo došle, a dječak njen pun slina i kašlje, ja joj kažem rekla si mi da je ozdravio. Kaže jest, sad je počeo kašljati kad ste vi trebale doći, mislimuser posted image !
Strah me sad za A. , da se ne razboli.
A, od ove druge djevojčica dobila upalu pluća, ali neku bakteriološku, navodno pokupila u vrtiću. baš me strah ako je prime!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 8:10:12   
Trcosava
Di ste mameeee!!!

Meni je ta ogrlica šit, ali ne mogu da kažem ništa jer moje ni jedno dete to nije imalo.

Otpratih ove moje velike, sad da sačekam da je vreme kafi, pa da cugnem i da opet krenem da rasklanjam user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 8:19:00   
Trcosava
Eco koga gde ako prime? A u vrtić?

Ana je svake godine tavršavala u bolnici na kraju. Vuče sline, kašalj - svaki put je odgovor dr bio ''vrtić'' i na kraju bolnica. Zadnje godine nije bila u bolnici. Nije čak ni T imala.
A jednom je i pre vrtića zaglavila.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 8:22:22   
eca89

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Eco koga gde ako prime? A u vrtić?

Ana je svake godine tavršavala u bolnici na kraju. Vuče sline, kašalj - svaki put je odgovor dr bio ''vrtić'' i na kraju bolnica. Zadnje godine nije bila u bolnici. Nije čak ni T imala.
A jednom je i pre vrtića zaglavila.

Da, Trco A. upisala sam je, pa sad čekam odg.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 8:23:54   
emicaa
Eco kumin brat je curicu ispisao preko zime iz vrtića da se ne razboli,držali je u kući kao pod staklenim zvonom i gdje god bude u kontaktu sa slinovim djetetom razboli se.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 8:24:38   
Trcosava
Pa to će tek od septembra da krene. JA se kajem što nisam Luku sad u februaru dala.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
31.3.2016 8:29:36   
eca89
Stvarno Trco? Da, imaće 19mjeseci, ali ovde je gužva, pa vidjećemo.
Ona meni kuc, kuc nikako dosad nije bila bolesna, ono da slini i kašlje, jedino joj je jednom voda išla, ali kad joj j iznio zubić prestala, evo i zimu pregurašmo, a dole kod kuće kad smo bili, baš su svi bolesni, a njoj ništa.user posted image
Nisam pametna, dr mi kaže ne mora značiti, sve zavisi od djeteta, a ovde imam jednu komšinicu, koja nije dala curicu u vrtic do 4,5god. , a kaže na hitnoj su bili skoro svaku noć. strašno je bila bolesna, a uopšte nije imala kontakt sa djecom, ne znam ako bude baš strašna bila, ispisaću je (naravno, ako je prvo prime)user posted image !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 54 [55] 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 54 [55] 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here