|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 15:18:31   
IvanaSK RR
I ja volim da budem u toku, ali u poslednje vreme nemam zeludac za sve to.
Sta bi volela da bude?

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 17:26:07   
marijana22
Pa iskrena da budem, svejedno mi je. Imam i dečaka i devojčicu. Mada možda bi bilo bolje da bude devojčica, bila bi manja razlika među njima

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 17:33:08   
Nimfa
Dobar dan drage moje user posted image
Veliki user posted image za svee
Danas mi je bas uzasno, moj mm ima temperaturu i mucninu, pojeo nesto pokvareno u pekaru , sad cekam da dovrsi testament user posted image
Prijavila sam se za paket za trudnice , ali ne umem da postavim link user posted image


(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 18:17:48   
IvanaSK RR
Nimfa, vecina njih pise testament na temperaturu 37,1 :)
Ne treba ti link, glasamo jedni za druge,mislim svejedno ce dobiti glas od mene svaka trudnjaca :)

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 19:40:16   
emicaa
Moj piše testament kad tri puta kihne user posted image
Opet mi je bio pao pritisak pa sam onda morala kolu uzeti da ne pijem ponovo so.Jao doktoriće će skočit pritisak kad se raskukam u ponedeljak user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 19:44:17   
IvanaSK RR
Emice, makar njoj da skace pritisak, hahahaha
Ali ne moze ti niko tu pomoci.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 19:46:57   
emicaa
Ma imam još razloga za kukanje,glavobolje,duvanje,kičma,vrtoglavice user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 20:22:49   
IvanaSK RR
Dzabe ti je, mislim da ti ni tu nema pomoći. Mi uzeli sinu Sony Playstation uz boks paket, i evo sad njih dvojica gledaju koje igrice imaju za dz. Muz kao dete :) Sin pita "mama, hoces da skinemo za tebe frozen?“ :(

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 21:08:58   
vocicana
Koji ste vi carevi, upisala sam se od smeha sada za pitanje tvog deteta!!user posted image
Pravi je dzentlmen, lepo pita, mama da l;i si ti za Frozen? E slatko sam se nasmejala.
Emice samo se ti raskukavaj kod dr, ona za to prima i vise nego lepu platu i to joj j posao. Samo napred.
Ivana SK dete ti je car.
Nimfa, dajem glasic i za tebe, divan vam je paket ovog meseca.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 21:27:24   
IvanaSK RR
Voci, on je lik, veliki mali dečak.
Bili u Meku i igracka što se dobija uz Happy meal za decake je sat, a on slican vec ima. Za devojcice je hello kitty.
Odlucise on i tata da uzmu hello kitty za seku, dolazi i kaze, ajde saaaad, gutaj, rekoh sta da gutam, pa igrackuuuuuuu, da se igra seka u stomaku!
Inace, sve zna i sve hoce, ali nikako da uci user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 21:34:41   
vocicana
Jao boze...kakav deckic ! Pa on je genijalan, gutaj mama igracku sada da se seka igra.
Bas sam se slatko nasmejala, deca su genijalna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 21:40:32   
Petkovici
Zeneee, ja sam jos tu. Celog dana imam neke nepravilne kontrakcije, bole krsta, na wc solji pola dana provedoh... Sutra odoh na ctg, pa cu da iscimam dr-a da me pregleda, da vidim da l se makar malo otvorih...

_____________________________

Jedno je biti stvoren, a drugo ~ biti ostvaren.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 21:47:27   
IvanaSK RR
Jesi se otvorila cim imas kontrakcije, samo je pitanje koliko :)
Voci, koliko znaju biti divni, toliko bi ga nekad istukla user posted image

(odgovor članu Petkovici)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 22:00:52   
Petkovici
Ma ja kontrakcije imam vec 2 nedelje, nekad jace-nekad slabije, ali se nista ne desava. Zacementirana sam kao da sam prvorotka :) A od danas sam zvanicno u desetom mesecu :)

_____________________________

Jedno je biti stvoren, a drugo ~ biti ostvaren.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 22:12:36   
pipi_coco
Dobro vecer narode.....

Mene jutros iscimali na CTG, stalno gubli bebine tonove, a o nda se on šmizla još i umirio, umalo nisam prolupala od straha i njihovog ležernog odnosa prema tome, ono u fazonu: ma ok je to, pa culo se maloprije user posted image

Veceras sam išla kod svoje dr, pa me žena lijepo pregledala na UZ,pustila mi zvuk, umirila me, sve je ok, beba napreduje lagano, kaže mogao bi on uskoro i vani user posted image

Ivana sin ti je genije :)

Petkovici sad ce to, samo što nije, stiže beba

Voci natecena, napuhana, oooogromna sva sam ti takva, sve te razumijem, još sam uz to postala i smotana i trapava.....ko slonica u staklari user posted image

Emice i ja znam da za nizak pritisak trudnicama savjetuju puno tecnosti i slane supice

Gdje nam je Marinchica ?

< Poruku je uredio pipi_coco -- 2.3.2016 22:13:17 >


_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Petkovici)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 22:20:54   
IvanaSK RR
Uf, bre, pipi, kakvi su. Vazno da je na kraju sve ok.
Nema ni Marincice danas!
Petkovici, srecan ulazak u deseti :)

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 22:24:57   
pipi_coco
Ivana niš me ne pitaj ...kada sam izašla vani suze su mi same krenule niz lice user posted image valjda od straha, od hormona, od osjecaja bezpomocnosti, ne znam ni ja sama.....onda mali poceo da štuca u stomaku, što znaci da je sve ok, a ja i dalje suze ronim samo sada od olakšanja.....mm kada me vidjeo kako idem prema autu i placem, kad se covjek nije šlogiro.... uh grozan pocetak dana.

Odoh sada na sapavanje, baš sam nekako umorna....kuckamo se sutra

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
2.3.2016 22:37:00   
IvanaSK RR
Mogu samo da zamislim kako ti je bilo. Idi odmori.
Marijana, ja onda navijam za devojcicu :)

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
3.3.2016 6:56:17   
vocicana
Haahahaaa, trudnicice zatvorile prethodni dan, na vreme, sve otisle na spavanje.
Moj sin i ja smo budni odavno, ja pijem nes, vec sam skuvala kaficu, da se posle malo sredim, pa unabavku, idem kod sveki da uzmem auto, nema teorije da se cimam sa kesama do treceg sprata. A frka mi je nesto od pregleda, od svega, vec sam vam pisala jedva cekam da odem na kontrolu.
Petkovici, pa hajde navijamo da je to to, nasa Georgina. Ja se zadirkujem, a kako li cemonas dvoje.
Pipi user posted image , pa beba stalno mrda i menja polozaj, zato se srce nije culo u momentu, nemoj da brines. A tvog muza mogu da zamislim, moj bi isto reagovaao. Josmalo i nase bebice dolaze, da li mozes da poverujes u to?user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
3.3.2016 7:27:14   
Petkovici
Odoh sad na ctg, na svoju ruku, da vidim ima li pomaka. A kao iz inata-nocas ni jedna kontrakcija, a ni od jutros.

_____________________________

Jedno je biti stvoren, a drugo ~ biti ostvaren.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
3.3.2016 7:27:56   
vocicana
Javljaj se user posted image , i ja cu cini mi se poceti od danas. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Petkovici)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
3.3.2016 7:38:49   
Anck Su Nmaun
Jutric cure
Malo sam se iskljucila ovih dana iz teme, jer mi je komp bio na remontu a mrsko mi preko mob.
Uh tako me raduje Mart... cini mi se vec sam bliza porodjaju user posted image

Jos oko 79 dana user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
3.3.2016 9:48:32   
pipi_coco
Dobro jutro ......

Noci me smorise, okrecem se ko na roštilju, budim se svakih 1,5-2 sata zbog wc-a uuughhh

Voci guske se nisu ni potrudile nešto da ga pokušaju naci opet.....ali necu da razmišljam više o tome, bitno da je sve ok sa user posted image Jadan mm, poslije mi ga bilo žao, baš se prepao......

Ni ja ne mogu da vjerujem da cemo se uskoro se upoznati sa malim smotuljcima, a jedva cekam user posted image

Joj aj pocela da citam i teme o dojenju, jao pa ja pojma nisam imala o tome, tek sada to vidim user posted image

Petkovici ima li kakvih novosti?

Anck leti vrijeme :)

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
3.3.2016 11:02:06   
MakiJ
Dobar dan.Trudnice jel vi same merite pritisak ili kod dr. ja vodim trudnocu privatno pa to tamo nerade user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
3.3.2016 11:51:54   
Petkovici
Nema novosti. Kod nas u porodilistu luda kuca, stavili me na ctg, cekala sam sat vremena da mi dr procita i na kraju su mi rekli da ima gomilu carskih i da ne znaju kad ce da se pojavi. Tako da sam lepo pogledala onaj nalaz, kontrakcije nisu detektovane, bebini tonovi uredni i otisla. Sutra mi je svakako zakazao da dodjem, ovo sam na svoju ruku. Sve se nadam da ce spontano da krene, pa da se zavrsi u njegovoj smeni. :)

_____________________________

Jedno je biti stvoren, a drugo ~ biti ostvaren.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here