|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 41 [42]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 21:42:18   
IvanaSK RR
Voci, opusti se, ja jedva čekam te zadnje dane :) Mada, po nekad mi bude i zao sto vreme leti ovako brzo.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 22:51:34   
Ella2407
Ne stigoh se javit :/
A bunila sam se,i pitala za sliku,i rece mi kako nemamo sta sad slikat,sa 16 prosli put i sad sa 20 .. :/ kao slijedeci put ce bit.. Nigdje veze :)
I ne znam jesam li vam rekla da mi je rekao kao da sam se mslo vise udebljala :S
4kg od pocetka.. Iznenadila sam se al eto,hahah :)))

_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 23:01:07   
vocicana
Ruckaj lepo i nemoj se ozderavati, sve se vrati na svoje mesto, to svakako.
LJubim vas sve, odoh na spavanje, ne mogu vise da gledam na ooci koliko mi se spava. Sa decom sam bila ceo dan danas, bas sam umorna.
do jutarnjeg javljanja, Jovana i Srdjan....user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 03/14 [chat ]
31.3.2016 23:06:23   
dijana1*
Drage moje trudnice nova tema
Klikuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1029
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 40 41 [42]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 41 [42]
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here