|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina garderoba
18.3.2016 10:13:33   
Nimfa
Bila sam juce da gledam stvarcice za izlazak i sve zene su mi rekle da se u Nisu bebe uvek iznose u dugim rukavima da ne dozvoljavaju na kratke , takva je procedura. Ne znam sad da li je istina posto sam citala na netu drugacije i da li samo pokusavaju da mi prodaju te stvarcice ? Uglavnom cu kupiti sve pa sta mu obuku , obuku.
A i nekako mi je bezveze da se dete pretopljava pa akonje nama vrucina , vrucina je i njemu user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1551
   RE: Prva bebina garderoba
18.3.2016 10:29:53   
IvanaSK RR
Ja ne znam za to pravilo. Mi smo krajem maja, tako da ja racunam da cemo duge rukave.
Ti ponesi i duge i kratke rukave, das im kratke, pa ako zahtevaju onda im daj duge.

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 1552
   RE: Prva bebina garderoba
19.3.2016 23:04:47   
nikiteki
Nasi nista ne zahtevaju sta im doneses tako bebu obuku

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1553
   RE: Prva bebina garderoba
21.3.2016 9:06:00   
Anck Su Nmaun
I meni je to jako glupo..zamisli napolju 38 a ono mora u duge rukave user posted image
Ja cu svakako spremiti i jedno i drugo ali posto je sredina maja mislim da ce biti dugi.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1554
   RE: Prva bebina garderoba
12.5.2016 15:18:18   
marijana22
Ja sam kupila ovo za iznošenje

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1555
   RE: Prva bebina garderoba
12.5.2016 15:20:07   
marijana22
I ovo mi se isto sviđa
Drugarica je kupila ćerki sa belim džemperom

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1556
   RE: Prva bebina garderoba
12.5.2016 15:23:55   
emicaa
Marijana oboje je predivno,mi još nemamo odijelo za iznošenje mada i kad kupim sve me strah da mu ne bude i prevruće ili prehladno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1557
   RE: Prva bebina garderoba
12.5.2016 15:29:11   
marijana22
Meni je termin u avgustu, ako bude vrućina (a trebalo bi) obući ću joj samo ovog zeku.
A planiram da ponesem i neki komplet pantalone+bodi+duks na kopčanje ako bude hladnije

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1558
   RE: Prva bebina garderoba
12.5.2016 15:36:15   
emicaa
Meni sredinom jula,nadam se da će biti fino vrijeme a ne toplo-hladno jer tek onda ne znam šta ću user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1559
   RE: Prva bebina garderoba
12.5.2016 17:48:05   
vocicana
Marijance divan zekica, ovaj bez nogavica. Samo zbog oblacenja mi je mnogo zao sto nemam devojcicu neka je moj sincic ziv izdrav. Preslatko!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1560
   RE: Prva bebina garderoba
12.5.2016 18:24:38   
Anck Su Nmaun
Kakvo je ovo vreme jos malo cu mu kupiti neko zimsko odelce umesto letnjeg user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1561
   RE: Prva bebina garderoba
13.5.2016 10:42:34   
isidora88
Marijana lepo je jakouser posted image
Anck spremi zimsku i letnju kombinaciju

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1562
   RE: Prva bebina garderoba
13.5.2016 11:04:49   
Anck Su Nmaun
Pa stvarno, ovih dana kisa i kisa a sledece nedelje kazu zahladjenje...user posted image
Ja nista plisano nemam ali dobro imam dzak/pokrivac kao jorgance pa cu ga upakovati sta da se radi..ovo je stvarno ne normalno vreme.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1563
   RE: Prva bebina garderoba
13.5.2016 11:41:05   
Milena18
Marijana, jako je lepo ovo što si izabrala. Razgledam sad po sajtu, ima puno stvari koje mi se sviđaju. Jedino me veličine malo bune. Za većinu je najmanja veličina 3M odnosno 56/62. Je l' to ok za novorođenče, nije veliko? Ja baš nemam nekog iskustva sa bebećom odećom, a mnogo mi se dopala jedna zeka u toj veličini, samo se plašim da ne bude prevelika.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1564
   RE: Prva bebina garderoba
13.5.2016 12:11:00   
marijana22
Milena mislim da nije veliko, najbolje ako možeš da odeš da proveriš. Imaju prodavnicu na Bulevaru. I da reče mi žena da već u junu planiraju sniženja. Šta čekaš batu ili seku zaboravih?

Anck ja bi na tvom mestu spremila komplet ili trenerku + bodi kratak i dug rukav + prekrivač

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1565
   RE: Prva bebina garderoba
13.5.2016 12:29:33   
Milena18
Devojčicu čekam. Ma džabe meni da proverim, nemam ja pojma koliko to treba da bude, u životu nisam kupila ništa za bebu sem igračaka user posted image Sad gledam i prodajna mesta, naravno da u Kruševcu nema.Pa i da bude veliko, može da nosi mesec-dva kasnije valjda. A koju si veličinu ti uzela?

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1566
   RE: Prva bebina garderoba
13.5.2016 12:37:11   
isidora88
Milena ok je ta velicina. Mi smo bebca izneli u vel.62, bilo mu je komotno, ali ne veliko i nije visilo, sada je prerastao taj komplet. Mada za izlazak ne najbolje 56 velicina ako zelis da sve bude taman pod uslovom da je beba neke prosecne tezine

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1567
   RE: Prva bebina garderoba
13.5.2016 14:12:46   
Milena18
Hvala na odgovoru, Isidora. I ja sam mislila da uzmem 56, ne verujem da će naša beba biti nešto krupna, ni mm ni ja nismo bili, pa će joj to verovatno biti ok.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1568
   RE: Prva bebina garderoba
13.5.2016 14:19:16   
Anarunika
MOja devojčica se rodila sa 3670,51 cm dugačka izneli je u veličini 56 i bilo joj je veliko,nogavice od zeke jedno 5cm duže neo što treba,ali šta ima ima veze brzo će da poraste,važno da nije malo. I naravno,zavisi od proizvođača. Ja sam to kupila u C&A a oni izgleda sve to prave malo veće a imaju i brojeve 46 npr.
Panterov 56 je isto dosta velik tj. oni prave isto veličinu 56/62 pa je to nešto između

A kada sam iznpoosila srednjeg sina iz porodilišta on je rođen sa 4220 i 55 cm dugačak 56 mu je bilo taman .

< Poruku je uredio Anarunika -- 13.5.2016 14:20:10 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1569
   RE: Prva bebina garderoba
13.5.2016 14:21:17   
Maraj
Milena to ti je najbolja velicina. Nemoj manje. Ljudi zaborave na pelene i siroki povoj. To dosta "popuni" bodic i ostatak garderobe. Ja sam uzela 62 za izlazak i nisam pogresila. To je prerastao za mesec dana mozda i pre

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1570
   RE: Prva bebina garderoba
13.5.2016 15:21:52   
emicaa
Ananurika mi smo T iznijeli u 46 veličini zato ću i ovaj put uzeti manje jer ni on neće biti puno veći

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1571
   RE: Prva bebina garderoba
13.5.2016 15:45:29   
isidora88
Te velicine se odnose na duzinu bebe, prosecna duzina bebe je oko 50-53cm tako da ce 56 biti ok, ako se hoce bas knap i da se rizikuje da bude malo odelce moze i vel.50. Mi sad sa 3 meseca nosimo 62 i nesto 68

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1572
   RE: Prva bebina garderoba
16.5.2016 13:33:26   
marijana22
Milena nema nekog pravila kod veličina garderobe. Videćeš i sama. Brojevi se razlikuju od firme do firme,a čak ima slučajeva da dva ista proizvoda, istzi broj budu različite veličine. Vel 56 bebama manjim od 3kg bude komotan, ali smatram da nema potrebe kupovati manju veličinu jer beba brzo preraste. Ova letnja zeka koju sam kupuila i ako bude veća mislim da neće loše stajati. Biće joj malo šira, nema rukave i nogavice da vise

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1573
   RE: Prva bebina garderoba
16.5.2016 15:16:32   
serpica

IZVORNA PORUKA: marijana22

Milena nema nekog pravila kod veličina garderobe. Videćeš i sama. Brojevi se razlikuju od firme do firme,a čak ima slučajeva da dva ista proizvoda, istzi broj budu različite veličine. Vel 56 bebama manjim od 3kg bude komotan, ali smatram da nema potrebe kupovati manju veličinu jer beba brzo preraste. Ova letnja zeka koju sam kupuila i ako bude veća mislim da neće loše stajati. Biće joj malo šira, nema rukave i nogavice da vise




Ja mogu iz mog poslednjeg iskustva da kazem da uopste ne prerastu tako brzo tu prvu velicinu,osim ako beba nije rodjena sa 4,5kg.. ja sam za izlazak kupila odelce veli 62 ni slutila nisam da ce beba da bude tako sitna,ona je rodjena sa 3320gr i 54cm ali je opet bila sitna za tu velicinu garderobice.Sestra je tri puta podavila rukavice,bas mi je dete izgledalo kao da sam ga umotala u krpe. Zar nije bolje kupiti tu 56.cu pa neka je obuce samo tad nego da na bebi sve visi. Mi smo to odelce nosili sa puna 3m i tad joj je bila bas dobro. Nama se cini da ce garderobica biti mala,ali nije.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1574
   RE: Prva bebina garderoba
16.5.2016 16:08:32   
Sanjalicaaa
Nikada se ne zna. Mojim momcima je 56 bilo malo. Prvi put sam pogresila, kupila 56 nije mogao da obuce, bilo je 58cm jos kad su na to dosle pelene. Drugi bebac je bio 55cm, za njega sam odmah uzela 62.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 16.5.2016 16:10:19 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here