|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 18:55:45   
BubaBubica
Ja ne znam šta ovi padobranci rade user posted image kako uspevaju da naklikću ovoliko za kratko vreme?? Ja klikćem ceo dan, zapostavila sam sve obaveze, samo najvažnije radim i onda moja starija Bubi polako klikće da ne stojimo u mestu ali džabe user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 18:56:48   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: 17 joka

ljudi ja danas udjoh posle mesec dana nisam upucena o cemu se radi sad tek sk0ontah?

ovo ce svakoko ici Alex 88 ako sam ista potrefila user posted image

e da mi je bar ko od vas javio igrala bih uvek za nekog kao sto sa pre za Dani kv.
nevolim kad nagrade idu za one sto su tu samo zbog nag. igrara

Bravo Joko, baš mi je drago! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 19:15:26   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Maraj

Anck , jesi li videla da te je gala prestigla user posted image



Who T F is Gala 👹

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 19:35:24   
Sanjalicaaa
Ja odustajem. Bubo i Anck, navijam za vas. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 19:38:53   
17 joka
sto odustati ? samo da 9im date prostora e pa ja nebih ako imaju i oni plan napravite ga i vi?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 19:57:35   
Sanjalicaaa
Joko, ja se razbolela. Imam T, bas mi je lose. Da se osecam bolje za inat bih kliktala user posted image A jos sutra farbanje jaja i ostalo, tako da "dovidjenja farmo" user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 20:01:46   
mama krava
A mene interesuje kakav je to poseban ynak koji donosi tu posebnu nagradu?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 20:12:10   
17 joka
MK,ako je posebno to sto sam ja kliknula a imala sam trideset i neki poen cetvrtasti kvadratic na kom pise chicco , razlikuje se od tog ovalnog oblika.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 20:17:06   
Sanjalicaaa
Jeste, Joko, to je.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 20:24:51   
17 joka
ja sam tu ako treba pomoc danas sutra user posted image

Sanjalice da sto pre ozdravis

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 21:16:12   
IvanaSK RR
Sanjalice, evo ja se javljam da klikcem sutra umesto tebe, ja prekosutra farbam jaja :)

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 21:30:31   
Ana RR
I ja imam neki Chicco bonus 50 poena, nisam ni provalila. Mislim, ja klikćem samo da mi ikonica ne bi stajala na sred ekrana user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 21:35:18   
nikiteki
Bravo joko. Ja po ceo dan juce i prekljuce sam kliktala i odustala sam jer nema pojma ni dnevnu niti bilo koju chicco nagradu da nadjem

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 21:46:26   
Mala Elena
Da li je moguce za minut povecati broj klikova za 400? Osecam se kao budala, pa molim da se proveri kako se dolazi do tih poena. Konkretno crna ruza je u pitanju.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 21:58:30   
17 joka
Mala Elena lepo znas i sama kako si to postizala u predhodnoj dobroj nagradnoj igri zato samo napred i nemojte dozvoliti da neznanici pobedeuser posted image ajmo drugari user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 22:20:57   
mama krava
Mene cudi jedna stvar...kad odem na onu stranu gde se vide bodovi po danu...npr...

Meni prikazuje da sam na spisku sad 13-14...i broj bodova 169...a onaj brojag sa strane sto iskace mi broji 224user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 22:26:18   
Mala Elena
Pa Joko mislim, sto smo suzi i ja ovde budale, ceo xan se buljimo i klicemo, da bi se neko pojavio u 21h i zavrsio posao neposteno! Uzasavam se toga. Nadam se da ce biti diskvalifikovani...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 22:27:35   
lesica
MK, verovatno udjes u rezultate za danasnji dan, i tu imas 178. Jezicak sa strane ti pokazuje ukupan broj bodova. Sakupljen svih ovih dana.

Sto se tice ucesca, kao i uvek, proveravamo validnost i regularnost, to je besmisleno ponavljati.

< Poruku je uredio lesica RR -- 28.4.2016 22:28:42 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 22:30:11   
BubaBubica
Meni nije jasno kako se gala011 pojavila juče i već ima više poena od Anck koja klikće od ponedeljka? user posted image Ja pokušavam da ostanem bar u dnevnoj među prva tri, a za glavnu pored ovih što u minuti sakupe 400 poena nisam optimistična.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 22:30:43   
mama krava
Aaaaa.a..aaaa

Da, da...tnx Lesice. To je to...nisam se udubljivala u tematiku, ali mi je bilo cudno! Hvala, hvala...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 22:34:38   
Sanjalicaaa
Ja možda grešim, ali nigde ne piše da li se može kliktati sa više uređaja istovremeno.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 22:38:32   
lesica
Bubi, kao sto rekoh, do sada uvek je vrlo vodjeno racuna o validnosti, programeri rade svoj posao i imaju nacin kontrole svake kliknute ikonice.
Do sada nikada nisu dozboljene manipulacije, pa nece biti ni u buduce.

A ako neko moze da otvori 50 jezicaka u pretrazivacu i da isklikce u kratkom roku, i pri tom ne krsi pravila, tu nemamo sta da pricamo vise.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 22:48:09   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Bubi, kao sto rekoh, do sada uvek je vrlo vodjeno racuna o validnosti, programeri rade svoj posao i imaju nacin kontrole svake kliknute ikonice.
Do sada nikada nisu dozboljene manipulacije, pa nece biti ni u buduce.

A ako neko moze da otvori 50 jezicaka u pretrazivacu i da isklikce u kratkom roku, i pri tom ne krsi pravila, tu nemamo sta da pricamo vise.

Ovako i ja radim ali izgleda nisam tako brza user posted image ma ne sumnjam ja u vas nego mi bode oči to što sam napisala. Ništa, klikćemo i čekamo kraj nagradne igre user posted image

Sanjalice pa jedino ako su dali pristup profilu užoj i široj familiji, pa svi zajedno klikću.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
28.4.2016 22:50:21   
Sanjalicaaa
Bubo, nigde ne piše da je to zabranjeno, možda grešim.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco po...
29.4.2016 6:27:44   
mali_mis
Kukajuci ovde gubite dragoceno vreme. Kad je ovakva igra u pitanju, ne citas sta se pise, vec cutis i klikas, dok totalno ne poblesavis, i vidis ikonice svuda, cak i kad zatvoris oci user posted image Kad vidis da si na dobroj poziciji, i da neko ispod tebe nema sanse da te stigne narednih sat vremena, e onda sednes i odmoris uz rr user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here