|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
14.1.2021 12:47:53   
bubulence
Nemam jekoderm, ali uzecu kada se budemo vracali od dr. Mazem mu sudocrem ali dzaba kada on kaki na najvise pola sata...


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
14.1.2021 12:49:43   
lesli
Meni je taj sudocrem sarena laza. Jednom smo ga kupili i potrosili (ali ne kada je bila ojedena) i nikad vise.Ojede smo resavali iskljucivo jekoderomom, a imala je jednom prilikom i ranice od ojeda (tada u kombinaciji oktani sept, pa jekoderm)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
14.1.2021 12:56:46   
Maraj
Bubulence moja S ima jako osetljivu kozu od kako se rodila. Ojedala se prilicno cesto. Nama je flogocid pomagao kod ojeda. Ne znam koliki ti je decak al sto rece von kupi 1 ampulu prolife. Sipaj mu na kasicicu i daj. Nama isto super prolife ampula pomaze kod proliva

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
12.10.2021 18:35:11   
nata11
Kako merite deci temperaturu digitalnim toplomerom? Celo ili vrat?

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
12.10.2021 18:48:20   
dunja RR
Zavisi koji je, imam Przmin koji samo približim čelu, i imam one koji idu ispod miške.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
12.10.2021 19:24:36   
Maslacak15
UHo!!! Otkako sam otkrila usni ni jedan drugi ne koristim....Braunov, za dve sekunde je gotovo merenje. Ja ceone nikad nisam umela da koristim. Ispod miske su definitivno nepouzdani.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
12.10.2021 20:12:32   
lesli


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

UHo!!! Otkako sam otkrila usni ni jedan drugi ne koristim....Braunov, za dve sekunde je gotovo merenje. Ja ceone nikad nisam umela da koristim. Ispod miske su definitivno nepouzdani.



Isto imamo braun za merenje u usima. Odlican je. Meri malo vise nego zivin, ali su bar uzastopna merenja ista. A onaj na celu, svaki put druga vrednost i razlikuje se i do pola stepena u zavisnosti gde ga uperis 😬

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
12.10.2021 20:45:14   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Zavisi koji je, imam Przmin koji samo približim čelu, i imam one koji idu ispod miške.
Digitalni koji idu ispod miške nisu pouzdane,barem ne ovaj koji mi imamo.Ali zato običan,stari koji imam-precizan.Doduše,nismo podližni temperaturama,tako da ga ne koristimo često,ali je odličan.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
12.10.2021 22:10:14   
Dragica Draga
Kako mislite nisu pouzdani, kako to znate?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
12.10.2021 22:22:45   
flamingos
Dragice,premerim na oba,odemo kod dr.i kad ona premeri bude temoeratura kao na ovom običnom.Pričam o svom iskustvu u periodu odrastanja deteta kada su joj izbijali zubići,pa bude blaga temperatura,a mi se uspaničimo.Sada ima svakojakvih.Možda su i pouzdani,ne znam.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
13.10.2021 7:58:56   
Dragica Draga
Da, da razumem.
Mi taj digitalni vec duze koristimo.
Nato, kaki ste?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
13.10.2021 10:00:35   
flamingos
Nato,kako ste?


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
15.10.2021 13:08:08   
Bambino1
Dobar dan mame. Izvinjavam se unapred na duzem postu. Bebac od 17 meseci, u sredu u vrticu dobije temp 37,9. Povucem ga iz vrtica, temp spadne na putu do kuce koji je 15ak min, na 36,5. Ceo dan sve super, jede, nema temp. Juce isto sve super, nije isao u vrtic isli smo kod pedijatra na pregled zbog potvrde. Ona ga poslusala, gledala grlo, sve u redu. Danas ode u vrtic, super raspolozen da bi me posle 2h zvala vaspitacica kaze ima temp 38,2. Dodjem po njega, stignemo kuci, nema temp. Oni u vrticu koriste toplomer koji meri temp na celu, mi kuci toplomer pod pazuh. Da napomenem da je u vrticu vidno bio pod temp, rumen, vruc, suzne oci, kenjav, dok kuci je i vidno super. Da li je neka mama imala slicnu situaciju, sta moze biti uzrok? Nema mi svrhe voditi ga kod pedijatra svaki dan kad je dete super cim dodje kuci. Hvala

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
15.10.2021 13:57:29   
vonavoj
Bambino,da li je toplo u vrticu?

Kod nas je pakao,uvek ih lagano oblacim..nikakve hulahopke..

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
15.10.2021 14:11:53   
Dragica Draga
I meni je to palo na pamet odmah, sto je vonavoj napisala...
Moguce je to... A moguce je i mozda ako je tuzan... Kakva je situacija kad ga ostavljas jel place jakko?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
15.10.2021 15:44:03   
flamingos
Bambino,a da bebicu par dana ostaviš kući?Poslušaj savete ostalih koji su pisali,pa vidi šta i kako dalje.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
15.10.2021 16:24:23   
Bambino1
Nije pretoplo, cak ga je vaspitacica skinula u kratak rukav, samo kratak rukav i dole trenerkica. Ovo je treca nedelja kako je u vrticu, prvu nije plakao, prosle nedelje ponedeljak i utorak, od srede nista, ove nedelje isto, raduje se vrticu, lepo se igrao tamo, sve okej, i jutros kada sam ga odvela raspolozen bio. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
15.10.2021 17:04:12   
Bambino1
Hvala u svakom slucaju. Videcemo kako ce biti u ponedeljak, ako se ponovi icicemo opet kod pedijatra. 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
16.10.2021 9:53:04   
flamingos
Nato,Bambino,jeste li dobro?


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
16.10.2021 10:09:35   
Bambino1
Sve u redu. Nema temoeraturu. Kupice mm danas drugi toplomer za svaki slucaj, ali je bebac raspolozen, nije vruc. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
16.10.2021 11:38:05   
nata11
Jel sada krenuo u vrtić? Ja sam to dobijala ma nervnoj bazi u vrtiću pricala mi majka.
Isto tako u vrtiću T, cim sednem u auto super sam.

_____________________________





(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
16.10.2021 12:46:23   
Bambino1
Da Nato, pre oko mesec dana je krenuo, ali je to pocelo ove nedelje da se desava, isto tako u vrticu temp, do kuce spadne. A ne place, ne odbija vrtic. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
22.11.2021 11:44:27   
Bambino1
Vidim da sam ja pisala skoro, prosli put smo resili temperaturu bila je upala uha u pitanju.Sada opet imamo problem. Naime da li je normalno da temperatura mnogo spadne? Juce je imao jako visoku temperaturu, u jednom momentu je bila i 40, isli smo u dz, sve radili kako su nam rekli, pio sirup i spadne oko 39, nocas oko 1 popio sirup i jutros oko 6 temp bila 37,7. Oko 9 mu izmerim opet a ona 35,8. Kod naseg pedijatra idemo tek popodne, juce su mu vadili krv sumnjaju da je virus neki ali da se javimo kod naseg pedijatra, ali ja ne mogu da se smirim. On je ovako okej, raspolozeniji, prica. Da li je normalno da mu toliko spadne temp? Da napomenem da nismo preterivali sa sirupom i sl. 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
22.11.2021 11:48:57   
ivaMark
Jesi li mu merila posle temp? 

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Temperatura (sirup i čepići) II deo
22.11.2021 11:52:45   
Bambino1
Ja sam na poslu, sad me zvali od kuce, 37,1 je sad. 

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here