|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 9:56:27   
Mariya
Jutro mame!
Moji jos spavaju,zamislite! A i ja sam spavala od 23 do 09.20,ne sećam se kad sam spavala ovoliko! Još da me H nije budila sa njenim vriskanjem... Kupila sam joj calgel, čim ga vidi otvara usta uz sve "Aaaaaaa" i pokazuje baš tamo gde joj raste zub da joj namažem, mnogo je slatka. Ne znam da li joj pomaže ali malčice manje vrišti noćuuser posted image 2-3 puta umesto na svakih 20-30 minuta.. Njoj sad izbija donja 3 i gornje dve 4.
I da dodam,da ni mi nismo osetili L zubiće,samo smo primećivali nove kad otvori usta. Zato nam ova mala sad nadoknađuje sve.. I za nespavanje,nesisanje, nejelo,nekakenje,nepričanje, zube. Ja sad već verujem u to da ima nešto u tome da je drugo dete potpuno suprotnog karaktera od prvog.

IZVORNA PORUKA: branki RR

Mariya,je l bar praznicna sihta?

Branki,je li sihta neka reč poput one kokos=komisijauser posted image
Emice,a sad trešnjeuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 10:41:30   
branki*
Hehe,mariya,nijeuser posted image ovde kazu sihta u smislu smena,radni dan,tako da se u firmi mm kad radis na praznik placa vise,to sam mislila.
A,za spavanjeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 11:14:02   
emicaa
Mariya kod nas je sve bilo sa T,i ne spavanje,zubi,histerije,meljanje hrane pa se nadam da će sad bata biti drugačiji user posted image
Umorih se po stanu,malo pauziram pa spremanje za posao.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 11:15:43   
IvanaSK RR
Emice, ubi me u pojam, lubenice, tresnje, jagode... U prosloj trudnoći mi se to uopšte nije jelo, a bila sam trudna u vreme kad je toga bilo koliko hoces.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 11:24:44   
emicaa
Meni se jagode uopšte ne jedu,kad god odem u prodavnicu samo onako prolazim pored ali ovo dvoje,jaoooo.Ja bih i inače lubenice i trešnje mogla za doručak,ručak i večeru a sad pogotovo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 11:38:15   
vocicana
O dobro dosta vise o tresnnjama, jagodama i sl....user posted image
Nadam se da ce biti sunca i lepih tresanja, sada mivoda ide na usta, od: sljiva, breskvi, kajsija, tih lepoh stvari. Zivela bi na tome.
Moje dete spava, izbljuckao se posle klope, sada je zaspao, danas opet idemo u skitnju, idemo kod moje mame na rucak, danas joj je rodjendan i u to ime sluzim tiramisu koji sam uspela da zabutam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 11:54:47   
Animsaj9
user posted image Srecan rodjendan Voci mami , moze jedan tiramisuuu njaaam . Osecam se kaouser posted image od prejedanja ovih dana , kad ce lepo vreme da idemo napolje

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 12:05:11   
vocicana
Ispao je kao torta na sprat, ali je divan. Stizeeeeeuser posted image
Ja sam juce bas ruckala dobro, mada ne mogu se pozaliti, zadovoljna sam svojim izgledom, bas je lepo biti fit i posle porodjaja.
Jedino sto mi je jako smetalo nakon porodjaja, bilo je to sto sam se prvih 10 dana, kada god legla i zaspala, budila sam se kao da sam ispod tusa izasla, mokra do gole koze, ggarderoba, ja lice, kosa, mokra, mokra!!!!
Zato i racunam da sam istocila sve ono sto je bilo nakupljeno i zvalo se viskom u trudnoci.
Mama je napunila 56 godina, moja divna mama, moja ljubav!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 12:20:23   
Ana RR
Voci, mame su nam isto godište user posted image srećan joj rođendan user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 12:30:47   
IvanaSK RR
Srecan rodjendan mami!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 12:41:57   
Ana RR
Ivana ajde na kiflice user posted image idemo u goste pa mesim da ponesem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 12:44:40   
IvanaSK RR
Jaoj user posted image eto,to sam

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 12:48:34   
Ana RR
Nisi ti nego ju ća da budem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 13:27:55   
IvanaSK RR
Bices kad budu user posted image :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 13:47:58   
Sanjalicaaa
Dobar dan mame.
Odem i vratim se, a vi i dalje o kiflicama user posted image
Mi se vratili kuci, G ostao kod babe i dede. Mirna mi je kuca, pa mi je malo dosadno.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 13:49:52   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Bices kad budu user posted image :)


user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 13:54:34   
Animsaj9
Voci i ja sam se posle porodjaja znojila nenormalno , kao nikad , tusirala sam se non stop ,smrdela sam sama sebi kao puma ...valjda hormoni ...
A sto se tice kilaze evo danas je 4 meseca od porodjaja ja imam 65,66kg a tako sam imala i pre trudnoce.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 14:02:46   
emicaa
Ivana ima nas još ovde koji smo za kiflice user posted image jesil stavljala igdje recept po kom ih ti praviš?


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 14:29:13   
IvanaSK RR
Ja sam odustala od mog recepta,cekam da se smilujem da spremam Anine :)

Sanjalice,postoji te Chicco nesto nije hteo ni sada ni onu proslu igri,ajde kad ti je vec dosadno smisli nesto pa saoji da glasam :)

< Poruku je uredio IvanaSK -- 2.5.2016 14:31:11 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 17:37:11   
Mariya

IZVORNA PORUKA: branki RR

Hehe,mariya,nijeuser posted image ovde kazu sihta u smislu smena,radni dan,tako da se u firmi mm kad radis na praznik placa vise,to sam mislila.
A,za spavanjeuser posted image

Hehe,Branki, nisam još čula za taj izraz,ali jeste sihta user posted image
Plaća se više,ali džabe,radije bih da sam kući nego da dobijem 1500 din.više..
Moja H spava,ja ležim pored nje A L je napolju sa drugaricama skuplja puževe user posted image posle kiše. Pošto nisam bila nigde za 1.maj,mm mi je nadoknadio,danas smo roštiljali,najela sam se kao životinja!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 17:52:14   
vonavoj
Ja sam se najela tresanja! Mariya,nije valjda samo 1500din.treba 110% od dnevnice! Bogami i ja sam joki pocela da dajem dentokind,trojke je urnisu i nocu se budi..
Mi smo u Hr,srecom da je lepo vreme..samo je juce padala kisa. Deca presrecna,ceo dan u dvoristu!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 17:54:57   
IvanaSK RR
Von,u mom rodnom gradu ima tresanja... Uzivajte..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 17:59:59   
branki*
Von,vi uzivate,akouser posted image
Voci,ana,i moja mama je to isto godisteuser posted image
Voci,srecan rodjendan mamiuser posted image
Mi bili kod svekrve na rucku..ja dobila,bzv.
Vreme pravo jesenje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 18:13:36   
vonavoj
Branki,B jos sisa..ne smeta joj kad dobijes?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 19:24:00   
branki*
ma,jok bre,von,ona samo cepauser posted image nista joj ne smeta!postace mi neprijatno da je dojim u javnosti,kolika jeuser posted image samo mi brka u nedra!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here