|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 21:56:09   
vocicana
Hvala deevojke na ceestitkama, moaj divna mama, sve je spremila, docekala unuka, mi se bas proskitali juce bili kod muzevljevih, danas kod mojih, ruckao je, malo poplakao od grceva sada spava, andjeo. Toliko sam ga ljubila.
Nadam se da su te kiflice uspele, Ana moze recept. Mada ja nemam puno vremena da pravim, ali hocu, moram da ponovim one od UM.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 22:10:12   
Ana RR
Gde ste ženske? Mi bili u skitnji, malopre došli. Maki odspavao u autu i sad ne mogu da ga poteram u krevet user posted image

E ja sam sa kiflicama završila nadam se na jedno duže vreme user posted image ja ne umem ništa drugo da jedem kada to spremam. A danas sam pravila i kiflice i pužiće, razbili smo se.

Voci, imaš moj recept u RR kuhinji user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 22:16:54   
vocicana
Kako ide naziv recepta? Rado cu ih napraviti, bas volim da isprobam nove stvari.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 22:26:02   
IvanaSK RR
Kiflice sa sirom :) Sad sam isla da gledam i ja... Mogla bi ih praviti sutra :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
2.5.2016 22:48:33   
Ana RR
Evo Voci klik

Ivana user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 5:48:10   
vocicana
Vi ste svi aktivni do kasno bili,dobro jutro mame.
Anci sada ci pogledati.
Dobro jutro mame, mi smo ogladneli pposle 4 sata, bas je lepo spavao.
Nesto su me jajnici boleli nocas, bas mnogo. Desni narocito. Bas mi nije jasno sta se desava.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 8:03:41   
emicaa
Jutro mamice,nisam se baš naspavala ali nema veze,biće bolje.
Anči ja sam mislila da praviš slatke kiflice user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 8:16:30   
Trcosava
Jutro žene! Koja kuva kafu?

Mm i ćera odoše, ja sa sinkom sama. Vreme naravno od danas lepše i toplije. Nadam se i da će neko sunce malo da izađe da prošetam sa malim. Od danas redovna ishrana user posted image

Ana, ista sam kao i ti - dok ima kiflica samo njih tamanim, onako u prolazu. Grozno sam se hranila ovih nedelju dana što je mm bio kući. Vežbala nisam jer sam prvo prevodila, a posle nemam ni gde - u kući kao da je bomba pala user posted image

Ups, mislila sam da pišem u kafani ahahahahah

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 3.5.2016 8:17:07 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 8:17:54   
Maraj
Jutro mame , samo da vam mahnem , odoh detrtu da spremim dorucak , pa odoh do frizera. Pasce farbanje user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 9:10:04   
Mariya
Dobro jutro mame!
Moji još spavaju user posted image Ja pripremila doručak, čajeve i sad čekam da se probude. Ručak imam od juče,sunce sija,valjda će biti tako ceo dan pa ćemo biti napolju. Da posadimouser posted image i presadimo cveće.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 9:13:29   
nikiteki
Dobro jutro!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 9:52:52   
amelia
Dobro jutro mame ja sam lose spavala ako se to uopste zove spavanje,mali se budio milion pita i plakao u snu. Ja sam potecena ko da me neko tukao a sad moramo da nosimo bebca na kontrolu ne znam ni sminka me nece spasiti. Mm je kasno otisao u krevet i ne mogu sad da ga probudim nece da ustane a u 10:30 nam je pregled. A se sad uspavao taman da idem da se sredim i nasminkam i omlatim nesto pre svega... Nadam se da ste mi sve dobro i decica isto user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 10:39:15   
jess021
Di ste mame?
Nista nismo spavali, L zapusen nosic pa se samo budila i plakalauser posted image
Branki, opet znaci akcija u BG, koliko ostajete?
Marya, drago mi je da si se naspvala i najelauser posted image
E da, kupili smo ogradicu, ali mislim da je jos rano jer ne sedi stabilno pa se samo izvrne, moracemo vratiti one podne puzzle jos neko vreme.
O kilama mi nista ne govorite, juce sam pola torte spakovala u zamrzivac jer dok je ima ja ne stajem.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 10:53:56   
vocicana
Mame, znaci nicije dete nije bas u elementu. Moj sinak je poruckao bas dosta hrane, ali oci su mu kao tacne. Pada kisa, pa racunam da mu i to smeta, verovatno je nervozan i zbog toga a i sto smo u dva dana skitali na dva razlicita mesta. Sve se bojim da mu nesto nije dobro, da mu nisam naskodila, ali ne place, ne kenjka, samo je budan i gleda. Valjda bi mi se zalio da mu nesto nije dobro. Plakao i to...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 11:08:35   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa

Jutro mamice,nisam se baš naspavala ali nema veze,biće bolje.
Anči ja sam mislila da praviš slatke kiflice user posted image


Emice, ja sam ljubitelj slanog user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 11:37:22   
branki*
Cao,mame!
Jess,4 meseca najverovatnije.odoh,imam posla,popodne krecemo,samo da vam se javnem😘

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 11:38:52   
emicaa
Jess staviš je neka leži u ogradici(ako pod ogradicom podrazumijevamo isto) user posted image
Voci nema to veze,on je još mali,normalno da je dan ovakav a dan onakav.Da ga nešto muči upalio bi alarm user posted image
Ana ja sam sigurna da slane ne debljaju kao slatke tako da samo ti ručaj user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 11:43:31   
vocicana
Emice, hvala lutko
user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 11:47:13   
Sanjalicaaa
Voci, sve je ok, znaci da je sit i zadovoljan.
Jess, ja Iku stavljam u ogradicu jer mi je tu sigurniji, na krevet vise ne smem, na podu je hladno. Ubacim mu igrackice unutra i on lezi i igra se.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 11:54:39   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa

Ana ja sam sigurna da slane ne debljaju kao slatke tako da samo ti ručaj user posted image



Hahaha, misliš user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 12:00:17   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: emicaa

Ana ja sam sigurna da slane ne debljaju kao slatke tako da samo ti ručaj user posted image



Hahaha, misliš user posted image

pa naravno,nemaju nutela i sir isto kalorija user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 12:39:21   
Sanjica26 RR
Dobar dan. I nama je procurio nosic. Ali valjda nece da bude gore od toga.
Sofija od jutros kmezi. Bas je nesto nervozna. Sad spava. I mi cemo svi. Sutra na nove radne zadatke.
Jess slobodno je stavljaj. Nema veze sto ne sedi. Stavis joj igrackice, pa nek se igra.
Branki srecan vam putuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 13:32:29   
nikiteki
Branki srećan put. Meni ovaj mali juce završio sa inekcijama, ali i dalje kaslje i slini

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 14:25:10   
eca89
Mamike samo da vam mahnem!
Branki, srećan putuser posted image !

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 15:58:04   
Maraj
Mame jeste li za kafu.
mi sada rucali , L uspavala. Izbila mu gornja leva jedinica. Jos je ne vidim al se meso otvorilo. I desna samo sto nije , toliko su mu desni otekle.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here