|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 16:09:35   
jess021
Ma stavljala sam je, aIi joj je tu ograniceno kretanje, pa nece. Kontam kad se bude podizala i sedela bice ok.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 20:09:24   
vocicana
Branki srecan put.
Maraj pa bravo za zubice! Kako je to lepo, bas sam srecna kada citam kako su vam decica slatka i dobra.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 21:57:58   
branki*
Evo i mene na kratko!stigli,smestili se..nije bas onako super ali prosli stan,ali ebiga,bar je jeftiniji.polegali,sutra krece od ujutru tempo!
Eco,jeste jos u bosni?


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
3.5.2016 22:54:49   
mama krava
Evo da se zapljunem da su i moni slinavi kilavi...i to velika ponovo...sto me cudi...ali dobro, procice. Kaslju oboje grozno, pa ih inhaliram...ali generalno su dobri. Mali je cak imao i temp u subotu uvece...ali to je bilo to...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 6:41:03   
vocicana
Dobro jutro mame.
MK, zelim vam brz oporavak, bas bzv, moj mali cini mi se opet malo sa nosicem zakucava, ali proci ce.
Spavali smo, pa nije lose, dete se juce nesto unezverilo, da li vreme, da li nesto drugo, nemam pojma.

Pijem nes i sve mame imate poziv za kaficu, sa gratis masazom ramena, by me user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 8:00:18   
emicaa
Jutro mame,moja curica se upiškila noćas,definitivno nema više mlijeka naveče.Uglavnom ga pila oko 8 pa se do 9 još koji put napije vode.Žao mi da joj više ne dajem nikako a ne znam kad da joj ga dajem.
Bramki srećno još jednom user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 8:12:26   
Trcosava
Emice, kod nas nema uticaja na to da li pije uveče ili ne. Mislim nije imalo. A pila ga je mnooooogoooooo - uveče sigurno oko 300ml mleka. I duuuuuuuuugo duuuuuuuuuuugo je imala noćnu suvu, ali preko dana nije htela bez pelene.

A mali, mali zadnje mleko pije u 18, večera oko 8 i ujutru nikad nije suv user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 8:24:44   
nikiteki
Dobro jutro mamike

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 8:26:18   
emicaa
Ona ne pije puno,možda oko 100 da popije ali u petak veče se upiškila i nisam joj davala mlijeko posle tog dvije večeri i ustajala je suva,sinoć ga popila i opet mokro.Gore mi je presvuć komplet u sred noći pa dok opet zaspi dobijem rogove user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 8:34:12   
Trcosava
To svakako ti verujem! Ništa onda nema mleka uveče user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 9:38:47   
branki*
Jutro i od mene!jos se privikavamuser posted image prezivecemo nekako.
Emice,hvala😘
Grozno sam spavala,grozno,krevet mali,boka se vrti,hladno mi je bilo,mada je podno grejanje radilo celu noc,valjda ce i napolju malo otopliti..muz odveo B,videcemo kakav ce biti.i tako.kasnije,malo prosetamo ako ne bude kise.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 9:48:26   
Sanjalicaaa
Dobro jutro.
Ja narednih dva dana radim generalku dok mi G nije kuci.
Voci, stizem. Ne treba mi masaza, samo da popijem kafu u drustvu.

Emice, tako sam ja G ukinula mleko posle 17-18h uvece, ali to mi nije bilo neko resenje. Nekad se napijem mleka kasno uvece pa se ne upiski, a nekad ne pije tecnost uvece pa se upiski user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 10:00:51   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Moj sin jedva ustao da ide u skolu, mada on inace mrzi ujutru ranije da ustane.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 11:07:56   
Maraj
Jutro i od nas. L ustao oko 7. Celo jutro kenjka , ne da mi nista da uradim. Gde god ga spustim on u plac.... uh...jedva mu rucak skuvah , a i ja nesto pojedoh. Nabio mi tenziju katastrofa... sad sam ga malo uspavala pa da srknem i kafu. Ni nju nisam stigla...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 11:13:48   
eca89
Ćao mamike, jesam Branki još u Bosni, auto nam se pokvarilo, popravka je 150e, a mislili smo lijepo darovati brata i snajka, ali ne može baksuz nista.
Pravim mami kolače, vrijeme ružno i tako.

< Poruku je uredio eca89 -- 4.5.2016 11:14:45 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 11:13:59   
amelia
Dobro jutro mame ja sad ustala dobro sam spavala A isto.. Inace kontrola prosla super bas sam srecna sada imamo 8.500kg znaci kilo vise nego pre dva meseca i 70 cm user posted image rekla mi da uvedemo ribu i gluten a jaje sa 10 meseci. Mi smo gluten uveli pre par dana tako da sad je na redu riba. Pravila sam trilece ko hoce nek izvoli dobro je ispalouser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 11:26:07   
IvanaSK RR
Amelia,sta su trilece?
Bravo za kg!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 11:30:07   
amelia
Ivana kolac natopljen sa mlekom i odozgo karamela. Kako si ti jel brojis dane?

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 12:07:24   
IvanaSK RR
Odozgo karamele????? Auuuuu,eto me,stzem odmah!!!!! Voda mi ide na usta!
Ja sam uzbudjena kao da nisam vec imala malu bebu :)

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 12:48:24   
Maraj
Mame samo da se pohvalim! Usla sam u farmerice od pre trudnoce user posted image jaooo sto sam srecna. Jes da stomak nije utegnut al da se uslo u farmerice , uslo se. De der ko sta pije user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 12:51:03   
IvanaSK RR
Divno,Maraj,bas mi je drago,secam se tog osecaja user posted image
Daj bilo sta!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
4.5.2016 12:56:51   
Sanjalicaaa
user posted image Maraj!
Ja bih nesto za energiju. Toliko mi se spava i nešto mi je muka ceo dan. A uzela da sređujem, čini mi se spora sam ko puž.




_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
5.5.2016 0:33:56   
amelia
Mame nema vas samo da vam pozelim laku noc. Ja malo pre pravila medeni venac onaj sto je bio recept dana, ispao je super smazali smo sve user posted image odoh da operem zube i u krevet bas sam umorna.. Maraj super sto si stala u svoje farmerke. Meni moje vise kao na kosturu i ako nisam bas toliko mrsava imam 48 kg pre trudnoce sam sam uvek imala 56 kg. Sve su mi pantalone velike kupila sam par farmerka manji broj.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
5.5.2016 5:57:43   
vocicana
bravo Maraj za taj ulazak!user posted image
Dobro jutro drugim mamama, mi smo odlicno spavali, zato juce nismo oka sklopili ceo danuser posted image
Ja ovo nisam videla ni cula da beba od 26 dana svog zivota ceo dan moze da bude budna.Mada kakva mu je majka bila celu trudnocu, nista me i ne cudi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
5.5.2016 6:59:12   
Maraj

Dobro jutro mame
voci i moj L je tako. Svi mi rekli spavaj kad i on spava , ja u soku , pa kad da spavam kad je stalno budan....posle je poceo da spava. Al spava tako sto ja legnem lored njega , dam mu da sisa i on se uspava.
amelia , zar je moguce da si toliko mrsavija nego li od pre trudnoce. Bas si brzo izgubila kile. A ima oko 8 meseci , zar ne. Kako si uspela tako da smrsas?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here