|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
5.7.2016 20:42:15   
IvanaSK RR
Leptiru, drzi se user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
5.7.2016 21:03:43   
Bejbili*
Hvala puno Mariya.znaci mjerim svaki dan i kad vidim dan kad je naglo 'skocila' to bi trebao biti ovulacijski dan.il grijesimuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
5.7.2016 21:41:25   
vocicana
Tako je bejbili, kada naglo padne, sledeceg dana kod normalnog ciklusa u kome dodje do ovulacije, ima jedan skok, taj dan je ovulacijski, tada se bacite na posao. Mozete i da apstinirate malo, pa kada uocis skok, to je to.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
5.7.2016 22:53:52   
leptir 40
Pozdrav Krin,
Ma znam ovo sam prosla u oktobru mjesecu 2015 isti slucaj, pocela krvarit i sledeci dan izaslo samo sve.
Razumijem te sto kazes za nase godine al sam se nadala.
Izdrzat moram ali eto znas i sama u jednom momentu sve potone i mislis kad ce i da li ce uopste ikad biti.

Hvala vam na podrsci svima

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
5.7.2016 23:02:47   
leptir 40
Vocicana hvala na podrsci,
Evo pisala sam ,gin nije svodjelo i rekao je da je situacija kao prosli spontani, srcane radnje nema
Krvarenje se pojacava,boli me stomak

Ma nema nade, pomirila sam se stim

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
5.7.2016 23:32:01   
Zakicaa
Mnogo mi je zao Leptiru,zaista...Prosla sam i ja kroz pakao pa se opet nadam.Molim te samo glavu gore,bori se ako treba i protiv same sebe da budes dobro..bice...

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
5.7.2016 23:48:53   
serpica
Leptir ako je zaista tako,kad sve to prodje odmori malo i kreni da pijes zalfiju i vitamin D. Caj od zalfije dva puta dnevno po soljicu a vit.D jednom dnevno najbolje ujutru. Meni je pomoglo da vrlo brzo posle spontanog ostanem trudna,a i jos nekim zenama ovde.
Zelim ti brz oporavak user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
6.7.2016 7:33:57   
vocicana
Leptiricu, kako da te zagrlim preko ovog piasnija/...evo ovakouser posted image
Sigurno ce biti bebice, nemoj biti tuzna, MOLIM TE. Ja nisam imala takvo iskustvo, ali bila je biohemijska, u martuy prosle godine, saosecam sa tobom i saljem ti najvecupodrsku na svetu!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
6.7.2016 10:45:46   
nikiteki
Bas mi je zao leptir.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
6.7.2016 11:08:14   
sandra123
Bas mi je zao leptiru, budi jaka i drzi se.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
6.7.2016 13:02:05   
leptir 40
Hvala vam svima na podrsci, Voci bas si me rasplakala
Hvala jos jednom ne bih imenovala da ne bih koga izostavila to ne bih zeljela
Znam da se moram borit i borit cu se
Sad samo molim Boga da sve izadje samo da ne moram na kiretazu

Neka svima Bog da da sve bude uredu i da ne place

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
6.7.2016 13:05:19   
IvanaSK RR
Leptir, dace Bog da samo izadje...mislimo na tebe i saljemo ti snage da prebrodis sto brze i bezbolnije...

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
6.7.2016 15:00:43   
krin 40
bice opet draga,vazno je da ostajemo trudne ovako "mlade",samo ne odustaj,ne smes da tones.Razmislaj o tome iz drugog ugla.Biti majka je stalna borba,ti to znas.Ja sam se zarekla da cu ostajati trudna dok ne uspem,pa i ti ces tako

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
6.7.2016 22:00:30   
vocicana
Leptiricu, ceo dan sam na tebe mislila, najveci zagrljaj i najvecu podrsku ti salje Voci, evo vucem te a nosic da sve bude dobro. Ti se drzi.Mi smo tu za tebe, ja svakako!user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
6.7.2016 22:15:57   
Khaleesi
Rasplakala sam se... Jako je tuzno sto si Leptiru izgubila trudnocu i andjela...
Budi jaka, proci ce i to i imaces beku...
user posted image
Puno puno podrske i ljubavi za tebe...user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
6.7.2016 23:13:47   
leptir 40
Drage moje,
saljem vam puno zagrljaja za svu ovu podrsku koju mi dajete i hvala vam puno sto mislite na mene.
Divan je osjecaj kad procitam koliko vas ima ovdje na RR da bodrimo jedna drugu.
Danas u jednom momentu samo sam osjetila kako mi je krenulo da izlazi. Otisla sam u wc i eto tuzno i jezivo.
Plakala sam na glas jer sam se nadala do zadnjeg momenta.

Necu da prenosim negativnu energiju na ovo mjesto, ne brinite, ja cu biti dobro' jer zelim i moram.
Vama od srca zelim sve najbolje.
Ponovo cu s vama odbrojavati i cekati dvije crtice.

Ljubim vas.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
7.7.2016 6:43:36   
vocicana
Ljubim te leptiricu, mnogo mi je zao. Mnogo!!! Tako bi volela da mogu sada da te drzim za ruku i gledam u oci, da placemo zajedno, da ti ako je moguce bude lakse. Jao, hajde, svaki mesec je nova nada, drzi se, bice sigurna sam i jos jedne lutkice!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
7.7.2016 10:01:52   
Angelk
Zdravo drage moje! Ja vas citam redovno, ali se slabo javljam, jer ulazim preko telefona.... Vidim da se ovdje desavaju lijepe i manje lijepe stvari. Uz vas sam sta god da je! Samo pozitivno, glavu gore! Ko zna zasto je to dobro, nikad se ne zna... Ja muckam sa mojim mm, ovaj zadnji mjesec mislim da nismo potrefili plodne dane jer smo se posvadjali ta dva tri dana user posted image sad cekam ciklus pa onda ispocetka. Kupila sam caj od zalfije i d vitamin po serpicinom receptu ( serpice moze li vitamin A+D3, jedino sam to nasla??) i pocecu konacno da mjerim bazalnu. Kad da pocnem da je mjerim i da li moze sa najobicnijim toplomjerom? Ljubim vas sve! Cmok

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
7.7.2016 11:59:41   
krin 40
Angelk mozda ste smuckali,najbolje je muckanje posle svadje:D Evo i ja cekam moju,danas 25dc,pa posle da muckamo zajedno.Oko bazalne zna Voci,ja za to nemam zivce,ja muckam kad mi se mucka,ako bih tempirala vreme ne bih mogla da se opustim,imala bih osecaj da pravim tortu a ne bebu:):):)

< Poruku je uredio krin 40 -- 7.7.2016 12:02:36 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
7.7.2016 19:21:17   
vocicana
angelk, dusouser posted image
Evo ovako, svako jutro pre ustajanja iz kreveta, toplomer ispod jezika, meri temp svako jutro, mozes malo da okasnis ili pozuris, ne znam da li radis, pa zbog toga, upisuj u graf, dan kada padne pa sutra naglo skoci je ovulacijski dan, muckaj dana kada skoci temp, nakon toga nastavljas da meris temp, ako ostane na visokom nivou, bar 8 dana, trudnoca je sigurna. Ja nisam imala graf na fertility friend, upisivala sam na temperturnu listu iz bolnice, ali sam znala, da cim se visoko drzi, da je trudnoca.
Zelim timnogo srece, osetices i sama potrebu za sexom u periodu ovulacije, tako da i temperatura to i potvrdi.
Krin user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
9.7.2016 14:28:37   
sandra123
Dobar dan cekalice moje.. :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
9.7.2016 16:54:22   
Bejbili*
Dobar dan i od mene. Kako izdrzavate ove vrucine??muckate li?user posted image

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
9.7.2016 17:05:47   
vocicana
Ma svi akumuliraju sunce i pozitivnu energiju, pa se nocu bacaju u horizontalu zato nikoga nemauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
9.7.2016 19:17:09   
nikiteki
Leptire mnogo mi je zao. Ja još Nisam dobila

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
9.7.2016 21:20:04   
sandra123
Hajde cekalice trudilice sto vise crtica ovog meseca :)
Niki kada ides kod ginekologa?

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here