|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
17.7.2016 23:13:01   
leptir 40
krin, sandra,

hvala vam na odgovoru . Svakako ću kupit. Ja sam iz Bosne pa dok pretvorim u marke da vidim koliko košta, ali bez obzira uzeću , davalo se puno više para i prije nije mi nimalo žao
Pa da ti kažem krin 40 i ja izgledam mladoliko pa kad mi kažu hajde šta čekaš još jedna beba, misle da mi je puno manje godina user posted image , a ja se tako i osjećam.

Malo kad vidim svoje drugarice iz škole imaju djecu veliku e tad ja ko reagujem user posted image user posted image

Eto i ti hvala Bogu imaš momke i djevojke, mlada si se udala, baš ti zavidim user posted image

< Poruku je uredio leptir 40 -- 17.7.2016 23:14:30 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
18.7.2016 8:37:41   
vocicana
Samo da vam mahnem vrednice, trudilice...
Kako ste, leptiricu za tebe poseban user posted image , drzi se , doci ce bebe.
Krin...novosti?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
18.7.2016 9:27:03   
nikiteki
Dobro jutro cekalice

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
18.7.2016 22:17:21   
krin 40
voci pa tek me prosla vestica:-*

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
18.7.2016 22:56:04   
sandra123
Evo i ja da vam se javim.. Nadam se da ste dobro. Ja imam strasne mucnine...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
19.7.2016 6:46:33   
vocicana
Sandice proci ce. Koliko si trudna, ne pogledah ticker...bice to super, sve je normalno. Ja sam svojevremeno mislila na svoju mamu kada su mucnine krenule, da ako budem na nju, obesicu se, ona je sa mnom mnogo dugo povrcala, ali ne, ispeglala sam to za dve nedelje.
Ostaleuser posted image , budite vredne

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
19.7.2016 8:00:55   
nikiteki
Dobro jutro cekalice. Mene grudi bole mnogo, mora da cu da dobijem

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
19.7.2016 8:09:45   
sandra123
Voci 7 nedelja...
Niki bilo bi super da dobijes.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
19.7.2016 8:30:39   
IvanaSK RR
Sandra, razumem te, i meni je bilo uzasno, i nazalost, dugo je trajalo. Izdrziuser posted image

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
19.7.2016 16:04:41   
sandra123
Izdrzacu sve, najgore mi je samo ujutru. Posle sve mohu da prezivim. user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
20.7.2016 6:24:44   
vocicana
Sandriceuser posted image sve ce to proci, najgore je tada, meni je isto tako bilo. Svako jutro sam kuvala kaficu uredno, pila, sminkala se, tako dve nedelje i posle kao rukom odneseno sto kazu babe.
Napred, napred cekalice moje!!!!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
20.7.2016 8:11:36   
sandra123
Znam Voci, sto se kaze slatke muke :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
20.7.2016 8:33:06   
nikiteki
Dobro jutro cekalice moje.

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
20.7.2016 14:47:10   
Bejbili*
Dobar dan svim vrijednicama. Evo i ja da vam se javim nesto sam neraspolozena bas kad mi je na "menstrual kalendaru" pisalo da je ovulacija bas tih 3-4dana ja i mm nismo imali odnose jer smo u poslu majstori oko kuce pa na sto strana navece padnemo od umora i nista nam se nije dalo tako da znam i ovog puna koliko mi se cini nece biti nista user posted image od kad se pocinje mjeriti bazalna temp jel od prvog dana menstruacije? Pusa svimauser posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
20.7.2016 18:45:55   
leptir 40
Voci i ja tebi šaljem zagrljaj user posted image

Sandrice neka je tih mučnina, proći će , samo ti uživaj

Nikiiiii kako dobijanje ženo, sad će plusić, grudi bole i kad si trudna a ne samo kad trebaš da dobiješ

Krin e sad počinje akcija user posted image , al da ti kažem i ja sam akcijala a nisam se čuvala možeš mislit koja sam budala user posted image ,
ma neće to kod mene tako lako upaliti. Kažem mužu hajd se ti opusti, pusti doktora, bili mi malo kod prijatelja i malo se vina popilo, jooooj koja sam budalauser posted image
Bilo veliko društvo, smijeh, zezanje, vino i ja se malkice otkačilauser posted image
a muž još otkačeniji.

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
21.7.2016 8:32:44   
leptir 40
Jutro curke,
evo vam jedna kafica user posted image , mmmm miriše li user posted image

Ja jutros virnem da vidim je li koja galamila na mene zbog prethodnog posta, uuu još nije dobro je user posted image

A evo smjena još malo gotova, jurim kući mužu treba auto majstori danas nešto majstorišu ispred kuće pa treba da vozi razvozi itd


Pozdravljam vas sve

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
21.7.2016 8:37:15   
nikiteki
Jutro cekalice.

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
21.7.2016 9:43:47   
krin 40
jutro devojke..Leptiru nema razloga da te kritikujeno.Ti nisi imala kiretazu,to ti je kao da ti je zakasnilo pa si dobila.Znas koliko se trudnoca neuspesnih tako zavrsi a da zene nusu ni znale da je bilo neko zacece.Problem je sto jurimo sa testovima pa sebe dodatno opteretimo.Ja licno,posle mog proslog iskustva,smatracu da sam trudna tek kada izadjem iz 13 te nedelje

< Poruku je uredio krin 40 -- 21.7.2016 9:45:24 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
21.7.2016 21:50:34   
vocicana

Dobro vece cekalice. Jest nedoba user posted image sada pametni ljudi rade pametne stvari, a ja jos koju rec da iskuckam, pa da se patosiram.
Leptiricu, neka si popila vina, ja volim da se malo otkacim, makar povremeno, samo se ti opusti i vodi ljubav sa muzem, a bebica ako se resi da bas ovog meseca dodje, dobro je dosla. Znas koliko bi me obradovala, jako si mi draga.
Krin, bacaj se na posao, a u pravu si skroz za tih 13 ndelja, tek tada zena moze malo da se opusti.
Sve vas user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
22.7.2016 9:26:35   
nikiteki
Dobro jutro cekalice. Ja samo da javim da je jutros stigla user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
22.7.2016 12:56:18   
Bejbili*
Dobar dan svim cekalicama a i tebi Niki. Zao mi je sto je vestica dosla neznam koliko se vec vremenski trudis da zatrudnis odnedavno sam na ovom sajtu pa jos nista nisam pohvatala al nadam se da necete zamjeriti. Pusauser posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
22.7.2016 18:05:42   
krin 40
poz devojke,Niki cim prodje pravo kod dr da proveris sve,prvo hormone.Imas na sajtu redosled,vade se valjda treci dc,pa 21 vi...sto znaci da bi vec ujutro trebala uzeti uput

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
22.7.2016 22:00:50   
nikiteki
Čim prodje u nove pobede. user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
22.7.2016 22:20:56   
sandra123
Zdravo devojke, ja da vam javim bila sam kod lekara i 8 smo nedelja. ;)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
23.7.2016 7:39:25   
vocicana
user posted image duso.
Niki van trudnoce,stvarno se proveri, ja ti od srca zelim i sama znas trudnocu i trecu srecicu, ali proveri se,negde stoji neki problem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here