|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
10.7.2016 10:53:01   
nikiteki
Nisam kuci, u sokobanji sam ako ne dobijem cim dodjem kuci idem, ali ne verujem da sam trudna cim je bio negativan test

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
10.7.2016 10:57:15   
vocicana
Totalno sam zbunjena tvojom situacijom nikiuser posted image
Bas cemo praviti festu kada zatrudnis. Da znas!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
10.7.2016 15:50:56   
nikiteki
Ja jos vise, ne znam sto stalno kasni,ovih dana imam i povecano belo pranje.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
10.7.2016 21:58:25   
vocicana
Pa mozda neka prehlada, a to sa kasnjenjem mi ic nije jasno. Jbt, koliko puta simerila temperaturu, pisale smo, kuckale, bas da se nista ne desi, nista mi nije jasno.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
11.7.2016 8:41:44   
krin 40
jutro devojke..Niki sta da ti kazem osim da odes do doktora,ja uopste ne volim te situacije sa ne redovnim vesticama,po meni to ukazuje na neki problem,manji ili veci,to treba istraziti.

< Poruku je uredio krin 40 -- 11.7.2016 8:43:40 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
11.7.2016 9:10:11   
Zakicaa
Niki,cure su u pravu...treba da gledas da resis taj priblem sa neredovnim menstruacijama,najbolje je da odes kod lekara da vidis jel sve ok..pa ako jeste bar da kupis te biljne kapi koje i ja koristim zadnja dva meseca i super regulisu ciklus...pisala sam vec o njima.Treba to resavati...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
11.7.2016 9:13:09   
Zakicaa
Inace da se pohvalim,mi danas krecemo na Tasos i mnogo se radujem...more,sunce,vino...vecere..samo ja i dragi deset dana..ma nema lepse,obozavam kada odemo na put.
Vredni smo vec tri veceri zaredom i bicemo i na moru pa mozda i uspemo ovaj putuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
11.7.2016 10:51:39   
nikiteki
Zakice mozda bude morsko dete samo budite vredni, pa kad se vratis da nas obradujes

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
11.7.2016 12:30:06   
IvanaSK RR
Zakice, srecan put!
Muckajte i volite se maksimalno :)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
12.7.2016 13:57:30   
leptir 40
Pozdrav cure,

Evo da se javim, bila sam kod gin sve je uredu,nisam morala na kiretazu hvala Bogu, sve samo izaslo, uh

Porazgovarala sam s gin i trazila savjet kakva je situacija za ubuduce onako realno

Rekao mi je jos ovaj mjesec pauzu pa ponovo da probam ukoliko se desi trudnoca da mu ae odmah javim jer bi mi ukljucio injekcije za bolju prokrvljenost itd.

Bas sam danas sretna jer je sve uredu a za ubuduce kako Bog da sto kaze/Krin 40 nama je trudnoca ko lutrija

Niki slazem se s curama posavjetuj se s gin i malo piji cajeve macina trava ona bas regulise ciklus

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
12.7.2016 13:58:39   
leptir 40
Zaki sretan put

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
12.7.2016 17:05:48   
vocicana
Leptiricu neizmerno sam srecna sto nisi morala na to dranje, fuj! Zelim ti mnogo srece sa narednom bebicom.
Zakiceeee, srecan put lutko!!!! Samo nozice m,alo plaza, malo u visuser posted image , polako i dolazi nam morska bebana.
Uzivajte!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
13.7.2016 8:53:38   
krin 40
Leptiru ima da smuckamo kako treba,ne brini nista:) Zakice srecno muckanje na moru.Moja vestica prolazi pa i ja krecem u akciju.Plodni su mi izmedju 21 vog i 24 tog.Hvala Bogu ciklusi su mi vec 27 godina tacni kao sat.Niki to je jako vazno,javi sta kaze dr ako odes do njega

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
13.7.2016 9:16:13   
nikiteki
Javljam cim stignem kuci

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
13.7.2016 10:57:54   
vocicana
Ajmo crticeeee!!! Rad, rad i samo rad! Jedva cekam da se radujem sa vama.
Prazni se user posted image tema, sve su u 35-oj...36-oj nedelji, kada odu, ko ce tamo?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
15.7.2016 8:24:09   
leptir 40
Dobro jutro,
evo kafa da vas malo razbudim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja završavam smjenu pa kući. Malo kiša rashladila, al je tmurno jutro, uf što ne volim ovako vrijeme.

Juče razgovaram sa jednom kolegicom i ona mi kaže na svu moju priču da ne pravim pauzu nego da odmah krenem u akciju jer je tijelo još uvijek puno progesterona i da je lakše zatrudnit
jer je i ona imala tako iskustvo čak su joj rekli da neće imati djece jer ima trombofiliju i još poremećaj hormona. Ma reko malo mi to neozbiljno, šta da se slučajno desi trudnoća ko bi na oči gin da mi kaže , šta sam ti rekao, nije džaba pauza od mjesec dana.
Ma strpit ću se , bilo bi me stid da se pravim budala user posted image .

Da li neko ima iskustva sa injekcijama koje se daju, vjerovatno i to je progesteron. Znam da sam primala injekcije u noge kad sam se porodila protiv zgrušavanja krvi user posted image .
Pa eto ako neko ima iskustvo user posted image neka podijeli samnom.

Crtice sretno u narednom periodu.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
15.7.2016 10:55:57   
krin 40
Draga injekcije pomazu u nasim godinama samo ako je problem u manjku progesterona.Kod tebe je oba puta,verovatno,bila u pitanju hromozomska greska,do cega dolazi zbog,verovatno,lose jajne celije.To se desi i mladima.Kod nas je veca verovatnoca jer imamo vise losih jajnih celija.Plod ti nije imao srcanu radnju.Kada smuckas dobru jajnu celiju dobices i boce kada se utvrdi srcana radnja.Pij proxed woman

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
16.7.2016 10:23:38   
sandra123
Leptiru probaj sa proxed women, ja sam pila nisam ni ispila celu kutiju ugledala sam user posted image ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
16.7.2016 18:29:50   
nikiteki
Dobar dan cekalice moje. Ja još nisam dobila cim stignem kuci idem kod doktora da vidim sta se desava

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
16.7.2016 20:55:42   
sandra123
Jao niki bas se nekako brinem za tebe :(

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
17.7.2016 13:32:48   
krin 40
niki javi,i meni je to cudno..

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
17.7.2016 17:14:23   
leptir 40
E krin 40, hvala ti , vjerovatno si upravu to što kažeš. Jao kod mene opet čini mi se polodna sluz počela a ja nesmijem ići mućkatuser posted image .
Prijateljica me nagovara a gdje ću se pravit budala kad je čovjek rekao mjesec dana pauze user posted image . MM kaže hajde opusti se, ja sam ZA user posted image
a ti kako hoćeš.Svi su ludi oko meneuser posted image

Niki, šta ima, je li pozitivno, držim palčeve user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
17.7.2016 17:19:37   
leptir 40
Zaboravih vam reći baš za taj proxeed
Pitam ja gin kad sam bila na kontroli imali išta da bi mi bar malo pomoglo od nekih preparata, lijekova, da se popravi kvalitet jajne ćelije ,
on klima glavom i nasmija se kao nema , kako je tako je ,nisam u cvijetu mladosti
A ja sam baš mislila za taj proxeed da pitam u apoteci pošto je kakav je
MM je davne 2006 koristio taj proxeed i puno puno mu je pomoglo jer nije imao dovoljno progresivno pokretnih spermatozoida.
Znam da sam naručivala u apoteci, čekala po deset_ dana i da je bilo jako jako skupo.

Ma probaću ne može mi naškodit.

< Poruku je uredio leptir 40 -- 17.7.2016 17:22:18 >

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
17.7.2016 18:01:33   
sandra123
Oko 5,500 je kutija od 30 kesica
Probaj, ne moze da ti naskodi nikako.

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Čekamo II crtice 07/16 [chat]
17.7.2016 18:23:30   
krin 40
ako ti je proxed skup pij vitamin D i kupi kapsule koenzim Q10.Ja koenzim inace pijem od trudesete,vrh je za kozu,bore nemam uooste.Svakako ga je efikasnije unositi iznutra nego kroz kremice,ja sam ti ziv primer:)

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here