|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mrežaste gaće
19.1.2010 21:56:00   
Anitaaa
Ja sam ponela 6 kom.bilo mi je dovoljno

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Mrežaste gaće
19.1.2010 21:57:33   
sneza24
Ja sam ponela samo 3 kom.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Mrežaste gaće
19.1.2010 21:59:07   
Anitaaa
ja sam od tih 6 upotrebila 4

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Mrežaste gaće
19.1.2010 22:09:24   
ana77
Hvala puno :D!!!

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Mrežaste gaće
19.1.2010 22:11:13   
Leki 77
Ja sam ponela 4kom, ali sam ih potrosila prvog dana, pa mi ih je suprug donosio. Prosto, kada god sam menjala ulozak, menjala sam i njih. Mislim da sam ih sve ukupno potrosila 15-ak. Ali u svakom slucaju, verovatno mozes da ih kupis u porodilistu (u Frontu ih je bilo) ako zafale, a moze i neko da ti ih donese. Ja na tome nisam stedela.

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Mrežaste gaće
19.1.2010 22:12:23   
Anoniman
zaboga, ne znam sada gde da trazim temu ali...

kad si u porodilistu, koliko puta se tusiras?
da li ti mozes da se tusiras kad ti hoces?
pitam zbog tog krvarenja...

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Mrežaste gaće
19.1.2010 22:13:09   
kika 80
meni su te mrezaste gacice odlicne i bas prakticneuser posted image user posted image user posted image u bolnici gdje sam se ja porodila stajale su u kupatilim kao i ulozci pa smo mogle uzimati koliko hocemo

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Mrežaste gaće
19.1.2010 22:15:06   
gagana83
Joj Oti,obozavam tvoja pitanjauser posted image
Mozes naravno da se kupas kad god pozelis.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Mrežaste gaće
19.1.2010 22:17:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Joj Oti,obozavam tvoja pitanjauser posted image
Mozes naravno da se kupas kad god pozelis.



evo pitala sam i tamo u Strahovi temi.. user posted image user posted image user posted image
ma kad bi ti znala sta se ja sve pitam...
show samnom...

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Mrežaste gaće
19.1.2010 22:19:33   
sneza24
IZVORNA PORUKA: OTI

zaboga, ne znam sada gde da trazim temu ali...

kad si u porodilistu, koliko puta se tusiras?
da li ti mozes da se tusiras kad ti hoces?
pitam zbog tog krvarenja...


OTI meni je dr koji me je porodio rekao da se perem svaki put kad idem u wc zbog rane.
A i bio je avgust mesec kad sam se porodila +40 napolju.Tusirala sam se bar 2 puta dnevno a prala jos jedno 7-8 puta dnevno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Mrežaste gaće
19.1.2010 22:21:05   
ana77
IZVORNA PORUKA: Leki 77

Ja sam ponela 4kom, ali sam ih potrosila prvog dana, pa mi ih je suprug donosio. Prosto, kada god sam menjala ulozak, menjala sam i njih. Mislim da sam ih sve ukupno potrosila 15-ak. Ali u svakom slucaju, verovatno mozes da ih kupis u porodilistu (u Frontu ih je bilo) ako zafale, a moze i neko da ti ih donese. Ja na tome nisam stedela.


Znaci ipak je individualno :D! Tako sam i mislila jer kazu da su za jednokratnu upotrebu, da su obilna krvarenja i da se cesto menjaju ulosci. Uzecu ja 10-15kom, pa cu da ih koristim i na drugom porodjaju (ako prvi prezivim user posted image ) ako mi ostanu.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Mrežaste gaće
19.1.2010 22:25:15   
Anoniman
hvala snezo..ja kao pala sa marsauser posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Mrežaste gaće
6.2.2010 20:05:19   
marija32
Ja to nisam imala posle porodjaja, u sok sobi sam bila bez vesa, a kada sam sisla na odeljenje, nosila sam svoje regularne gace, kao i sve cimerke iz sobe user posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 13:00:08   
LillyT
Ja sam ih nasla u apoteci, 200din dva komada, ali ne znam koja mi velicina treba. Kaze mi apotrekarka da uzmem L, a meni frka da mi ne budu male, jer ona tvrdi da je XL za ogromne zene. Koje ste vi uzimale?

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 13:07:17   
Anitaaa
Ja sam uzela  2 para L i 4 XL mada mi je ova u apoteci isto rekla da mi ne trebaju XL a na kraju se ispostavilo da su mi L bile male,nisam mogla ni da ih navučem preko guzice a XL su mi bile taman.Ne znam,ima nekoliko proizvodjača i razlikuju se.Drugarice iz sobe su imale drugačije i iako su bile malo veće od mene L im je bilo taman

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 13:10:47   
minavb
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja sam ih nasla u apoteci, 200din dva komada, ali ne znam koja mi velicina treba. Kaze mi apotrekarka da uzmem L, a meni frka da mi ne budu male, jer ona tvrdi da je XL za ogromne zene. Koje ste vi uzimale?

Aman zeno, sto bi ti L bile male?


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 13:14:16   
Anitaaa
Neka kupi po jedne pa nek ih proba kući user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 13:17:17   
LillyT
Anitaaa i ja mislim da cu uzeti XL jer ipak volim da su mi gace komotne pa cak i velike jer su one tu da drze ulozak, a fala bogu imam dobru pozadinu koja ce da njih da drzi.
Mina, ne kazem da ce mi L biti male, ali mozda je bolje da uzmem ove komotnije.
Jos nesto, citala sam o tim nekim iz DM-a? Kakve su one?


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 13:18:54   
minavb
I meni neko rece da uzmem u DM-u ali se jos nisam bavila time. Uzmi i jeden i druge pa menjaj, nisu skupe ("Da ti uzmem sve cetiri cerko, nece da se bace?")

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 13:23:11   
LillyT
IZVORNA PORUKA: minavb

I meni neko rece da uzmem u DM-u ali se jos nisam bavila time. Uzmi i jeden i druge pa menjaj, nisu skupe ("Da ti uzmem sve cetiri cerko, nece da se bace?")


Vala bas, ja verujem da cu da napravim zalihe svega i svacega, taj hrcak sindrom gomilanja me nervira, nisam takva, ali sada me nesto hvata (doduse, gomilam neke gluposti)


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 16:20:39   
Shishica

IZVORNA PORUKA: OTI

zaboga, ne znam sada gde da trazim temu ali...

kad si u porodilistu, koliko puta se tusiras?
da li ti mozes da se tusiras kad ti hoces?
pitam zbog tog krvarenja...



Meni stalno govore kako necu moci ni da se dignem, a ne da se tusiram, ali meni to para usi! Necu valjda da lezim i ne mrdam tri dana i ne istusiram se... makar bila u ne znam kakvim bolovima.. samo cu verovatno imati strah da konci ne popucaju... ali poludela bi da se ne operem..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 16:23:49   
nakins
Shichice, u porodilistu (barem kod nas u Betaniji ) mozes da se tusiras kad hoces, s tim sto prvi put moras ici sa nekim u pratnju da se ne bi onesvestila. Za konce se ne brini, samo ne smes dole direkt da prislonis tus a ostalo mozes kako oces.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 16:26:14   
nakins
Kod nas u Betaniji ti ne daju da koristis mrezaste gacice nego samo da poneses jedne za izlazak

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 16:27:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja sam ih nasla u apoteci, 200din dva komada, ali ne znam koja mi velicina treba. Kaze mi apotrekarka da uzmem L, a meni frka da mi ne budu male, jer ona tvrdi da je XL za ogromne zene. Koje ste vi uzimale?


hehehe draga, reći ću ti ja za koji dana kada se budemo videle koju veličinu da uzmeš ...user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 16:28:53   
Shishica
A pa moze i u nasem porodilistu, dele ga 2 do 4 zene i bas je lepo kazu.. i menjas spavacice i posteljinu kad hoces i tako, ali eto, znaci prvi put uvatis nekog pod ruku.... a posle kad se najedes Plazme mozes i sama user posted image

Pa dobro.... user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here