|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 16:31:46   
nakins
Tako je draga user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 17:00:45   
Unica
pfff, ja sam uzela te mrezaste gace u apoteci (ne znam koje tacno jer sam bacila kutiju) i broj 1 su. sad ste me zabrinule jer sam ja mislila da se one bas rastegnu i da nema puno brojeva. moracu da ih probam.
inace sam ih platila 3 para 250din.


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 17:27:43   
Anoniman
Meni onomad nisu rekli da postoje veličine. user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 17:30:13   
Unica
nije ni meni niko rekao, dala mi to apotekarka a kad sam ovde procitala za velicine tek sam onda pogledala moje...

_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 18:15:49   
*Alexx*
Postoje veličine user posted image Ja sam imala jedne L, druge XL, a to sam videla tek kad sam ih kupila. Mada, pošto ih nisam koristila, sve mi jedno. Teglile su se i jedne i druge.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2010 18:20:01   
anajid
Ja isto nisam znala da postoje velicine,sad se plasim da ce mi biti male,iako se rastezu,sta ja znam!user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Mrežaste gaće
31.5.2010 21:27:14   
Daca88
Da li se mrezaste gace koriste samo jednokratno ili se mogu prati i nositi opet?
Kako ste vi radili?
Ako ste prale.da li ste u masini(na koliko stepeni,da li se skupe od pranja ili se otegnu jos vise)?
Ako ste prale rucno da li ste ih prale sa nekim sapunom ili sa praskom?
Da li vam je krv probijala kroz njih na garderobu?

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Mrežaste gaće
31.5.2010 21:30:40   
mejra81
Ja sam procitala da ih je Tasha prala u masini pa sam i jauser posted image
Na 95 stepeni,nisu se bas nesto otegle,otkud znam,nisu mi ni bile nesto stegljive...
Probijalo je na garderobu al to nisu bile krive gace nego mrezasti ulosci...
Sve u svemu,ja sam ih bogami nosila sve dok mi rana nije zarasla,jedno mesec dana...

_____________________________

Uspeh u zivotu je izaci na kraj sa samim sobom...

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Mrežaste gaće
31.5.2010 21:33:27   
Daca88

IZVORNA PORUKA: mejra81

Ja sam procitala da ih je Tasha prala u masini pa sam i jauser posted image
Na 95 stepeni,nisu se bas nesto otegle,otkud znam,nisu mi ni bile nesto stegljive...
Probijalo je na garderobu al to nisu bile krive gace nego mrezasti ulosci...
Sve u svemu,ja sam ih bogami nosila sve dok mi rana nije zarasla,jedno mesec dana...

E,a da li se ta vata od mrezastih ulozaka raskvasi pa zalepi za vaginu?Da li ta mreza tj.te koncane niti na mrezastom ulosku mogu da se odvoje,pa da se zalepe za epiziotomijum ili da se upetljaju oko konaca na rani?

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Mrežaste gaće
31.5.2010 21:38:33   
mejra81
Uh,bre,mnogo pitas,cekaj da se setim...user posted image Salim se...
U principu vata se ne zalepi jer ono bude mokro od krvi pa dodje kao mokra krpauser posted image
A moze da se desi da se malo zakaci za konce al sta znam,meni nisu bili strasni...
Kazem ti,ono se skvasi od krvi pa bude glatkouser posted image
Sta da ti kazem,ja sam kupila brdo tih ulozaka i jos ih nisam potrosila....
Sad ih koristim kad dobijem,stavim onaj obican pa do vagine mrezasti,znaci da to sve bude ok,nemoj da brines...

_____________________________

Uspeh u zivotu je izaci na kraj sa samim sobom...

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Mrežaste gaće
31.5.2010 21:40:06   
suncokretizbloka

IZVORNA PORUKA: Daca88
E,a da li se ta vata od mrezastih ulozaka raskvasi pa zalepi za vaginu?Da li ta mreza tj.te koncane niti na mrezastom ulosku mogu da se odvoje,pa da se zalepe za epiziotomijum ili da se upetljaju oko konaca na rani?


Mogu da se zalepe za ranu ako ih ne menjas par sati i pustis da se skroz natope user posted image Ja sam ih nosila samo kad sam negde hodala,a trudila sam se prvih dana u porodilistu da lezim sto vise u krevetu i da sam bez ulozaka,da bih luftirala ranu. A sto se tice koliko cesto treba da ih menjas - ja sam posle svakog odlaska u toalet isla i na tusiranje,i tu sam obavezno stavljala i nove mrezaste uloske.

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Mrežaste gaće
31.5.2010 21:43:18   
mejra81
Meni se nisu nesto lepili....Menjala sam ih cesto jer je bila lokva krvi pa sam morala...
Kazem,ja nemam lose iskustvo sa tim uloscima...

_____________________________

Uspeh u zivotu je izaci na kraj sa samim sobom...

(odgovor članu suncokretizbloka)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Mrežaste gaće
31.5.2010 21:52:12   
suncokretizbloka
Nisam ja rekla da sam imala lose iskustvo sa mrezastim uloscima - i slazem se da prvi-drugi dan nakon porodjaja je krvarenje toliko obilno da se ulosci toliko brzo natope,da  ih treba sto pre zameniti,pre nego sto oko sebe ubrljamo sve...Ovo oko zalepljivanja za ranu - to je vec par dana nakon porodjaja, kada je krvarenje manje, rana jos nije potpuno zarasla, pa se moze dogoditi da se polu-suv ulozak zalepi za ranu,i delici vate se nahvataju oko samih konaca. U svakom slucaju, treba voditi racuna o higijeni sve vreme dok je rana jos sveza.

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Mrežaste gaće
31.5.2010 22:35:21   
Anck Su Nmaun
Meni su te gace bile super, jer rana lepo dise  ... a ti ulosci su uzas, prva dva dana  svaki put kad bih ustala iz kreveta ostajao bi krvav trag zamnom po sobi a o krevetu da ne pricam user posted image user posted image user posted image dobri su oni ali to je obicna vata ..samo prolazi kroz nju....

(odgovor članu suncokretizbloka)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Mrežaste gaće
11.6.2010 11:41:37   
Vekilica
Ja sam se porodila carskim rezom u januaru prosle godine u Visegradskoj i nosila sam te gacice cim sam izasla sa intenzivne nege,super su, udobne,mekane i sto je najvaznije dozvoljavaju raani da dise. Doktori ih nisu branili a muz mi ih je kupio u prizemlju bolnice, u jednom od onih malih butika za bebe, jako su jeftine i koliko se secam dodju tri para u pakovanju. Preporucujem!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Mrežaste gaće
5.10.2010 9:16:37   
Mayablue82
Da li neko zna gde mogu da se kupe mrezaste gace? Raspitivala sam se u par apoteka, ali niko nije imao i nije znao gde mogu da se kupeuser posted image

(odgovor članu Vekilica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Mrežaste gaće
5.10.2010 9:17:27   
Anoniman
U NS ima u apotekama, a imaš i u Aksi.

(odgovor članu Mayablue82)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Mrežaste gaće
5.10.2010 9:19:29   
Vekilica
i u BG imas po apotekama, ja sam ih kupila u prodavnici u krugu bolnice u Visegradskoj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Mrežaste gaće
5.10.2010 9:19:31   
Mayablue82
Hvala na odgovoru. Ja zivim u Beogradu i gledala sam ovde u mom kraju, ali nemaju...pokusacu u centru. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Mrežaste gaće
5.10.2010 9:39:50   
ivaj
IZVORNA PORUKA: Mayablue82

Hvala na odgovoru. Ja zivim u Beogradu i gledala sam ovde u mom kraju, ali nemaju...pokusacu u centru. 


Maya,ja sam nasla u apoteci.I svidja mi se sto prodaju na komad.U Aksi npr imas samo pakovanje od 5 kom a meni toliko ne treba.
Potrazi mora da ima u nekoj.

(odgovor članu Mayablue82)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Mrežaste gaće
5.10.2010 12:01:31   
Irena79
ima u apoteci u Sindjelicevoj na komad najpovoljnije 51 din kom, ako ti je usput, cim udjes u ul sa Bulevara sa leve strane jedno 50ak m zuta prizemna kucica nema sanse da omasis, tamo je inace sve mnogo povoljnije nego na drugim mestima.

(odgovor članu Mayablue82)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Mrežaste gaće
5.10.2010 14:31:24   
Kaja Beograd
A jel moze da mi kaze neko ko imao CR, da li se mnogo krvari posle toga, i jel isto moraju mrezaste gace i mrezasti ulosci? Hvala...

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Mrežaste gaće
5.10.2010 14:37:54   
minnica
Ja sam se porodila CR-om. Krvari se otprilike isto kao i posle prirodnog porođaja. Neke žene krvare duže, neke kraće, neke obilnije, neke manje obilno. U porodilištu insistiraju na mrežastim ulošcima, a meni lično su mrežaste gaće bile vrlo korisne. Posle carskog ti je otežano kretanje, pa ti gaće drže uložak, da ne moraš još i njega da pridržavaš.

(odgovor članu Kaja Beograd)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Mrežaste gaće
5.10.2010 18:47:55   
Kaja Beograd
Hvala Mini! Sva sam u cudu... muci me onaj kateter koji stavljaju...neko ga ni ne oseti al ostali bas kukaju. Da li si mogla eventualno da ustanes do wc posle CR, da izbegnes kateter?

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Mrežaste gaće
5.10.2010 21:59:35   
red sonia
IZVORNA PORUKA: Kaja Beograd

Hvala Mini! Sva sam u cudu... muci me onaj kateter koji stavljaju...neko ga ni ne oseti al ostali bas kukaju. Da li si mogla eventualno da ustanes do wc posle CR, da izbegnes kateter?


veruj mi kad se probudis ce ti to biti najmanja briga... ne verujem da je neko u stanju odmah da ode do WC/a

(odgovor članu Kaja Beograd)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here