|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
19.8.2016 14:49:34   
sansa
Na zapadu nista novo ..ctg uredan i dalje 2 prsta otvorena grlic omeksan i skracen isto kao pre mesec i jace dana i vidimo se sl.petka kaze meni moja dr. neces i skoro..dokle vise ..a stomak mi probi dete boli pa rastura a ono samo sutira nikako da se smiri...sve se trudnice porodise jedino ja nikako :-(
Vise ni kod dr. kad odem nemam sa kim da pricam user posted image user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
19.8.2016 23:21:40   
Mariya
Ma biće sansa,kad se najmanje nadaš. Samo ćeš da nam se javiš ovde - gde ste,ja se porodila user posted image
Moja H i dalje ima temperaturu.. Čekam da učvrsti san pa da je ubacim u džak... I tako...

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
20.8.2016 0:09:51   
New Mom
Oho, čestitke Mariya!user posted image Mada si mi davno delovala "pečeno".user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
20.8.2016 7:40:19   
Milena18
Jutro!
Sansa, tako je i meni ctg bio uredan i ja se porodila posle 4 dana. Samo mi je ujutru ispao sluzni čep, a uveče dobila kontrakcije. Kad sam stigla u porodilište bila sam samo jedan prst otvorena, a za par sati sve je bilo gotovo. Možda će i kod tebe tako, bez najaveuser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
20.8.2016 7:45:07   
sansa
Ne znam ali mene toliko gura gore u rebra i oko pupka i nekako se prevrce da su bolovi nesnosi,sinoc sam plakala,ne znam dal je to normalno,sa prva dva mi se nije desavalo,samo sto mu ne izadje noga a imam osecaj da ce da mi otkine pupak,od jutros isto.user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
20.8.2016 8:30:17   
IvanaSK RR
Jutro!
Sansa, kao sto ti rekose, nista ne mora da znaci. A mene sa sinom je ceo deveti tako odvaljivao stomak.

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
20.8.2016 9:28:28   
Doroty
Dobro jutro!
Posle pauze, evo mene ponovo na forumu. Vidim došlo je puno novih bebicauser posted image
Mi smo ušli u osmi mesec, sve je ok za sada, osim što sam ja anemična , pa pijem ampule gvožđa. Beka se još nije okrenula, dr je ubeđen da hoće..Pozdrav za sve

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
20.8.2016 11:44:05   
Milena18
Sansa, i moja beba je bila nemirko u stomaku. Nije me bolelo, ali je stalno gurala rebra i razvlačila mi stomak na sve strane. Ona se čak mrdala i u pauzama između dve kontrakcije u porodilištu.
Doroty, drago mi je da ste ti i beba dobro, a za gvožđe ne brini, srediće se to. I meni je naglo palo u osmom mesecu, pila sam tothemu, pa je došlo na normalu.

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
20.8.2016 15:52:26   
Mariya
IZVORNA PORUKA: New Mom

Oho, čestitke Mariya!user posted image Mada si mi davno delovala "pečeno".user posted image

Aahahahahauser posted image hvala dragauser posted image . Ali posle ovog trećeg stajem,zatvaram radnjuuser posted image
Doroty, javljaj se češće, prazna nam tema..
Kod mene su se obe okrenule između 29 i 32 nedelje,imate još vremena, okrenuće se. Ako hoćeš da potpomogneš, nađi na netu vežbice..

< Poruku je uredio Mariya -- 20.8.2016 15:55:03 >

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
20.8.2016 19:43:18   
Doroty
Našla sam vežbice, valjda će da pomogne lenjoj guzi da zauzme položajuser posted image

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
21.8.2016 12:47:45   
sansa
Doroty ma ne brini zauzece ono polozaj samo kad za to bude vreme ...j i sad imam osecaj da se stalno okrece i vrtiiii u krug,neka deca su jednostavno nemirna..mozda ce zato biti dobro kad se rodiiuser posted image user posted image
Ja sam pomagala muzu i svekru da utovaraju neki sut i kamen u nadi da ce nesto da se desi al nista..ostaje mi da probam bubin djumbir user posted image jer po uz 25 punim 9user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
21.8.2016 13:18:37   
Doroty
Sensa , ja se iskreno nadam da će da se smesti lepo. Inače na prošlom uz je bila lepo okrenuta, a sad opet karlično,nemirna je za medaljuuser posted image .
Naprednija je nedelju dana, valjda neće da me muči kao ovo prvo, preterala sam bila termin 10 dana...Ovo koliko je nemirno , moglo bi da izleti ranije...user posted image

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
21.8.2016 20:15:13   
sansa
Samo ti se cini to samo dok ne udjes u 9. Onda sr zabaksuzi pobegne negde gore i nikako da izadje user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
21.8.2016 23:52:40   
Mariya
Veče user posted image
Ja standardno čekam ponoć... Mada,i da hoću ne bih mogla zaspati,em sam spavala popodne,em odemo sutra za Segedin L i ja pa sam uzbuđena i ne mogu da spavam. A inače sam preko dana toliko lenja,umorna,troma,pospana,samo bih se razvlačila po krevetu,nikad nisam bila ovakvauser posted image
Sansa,po mom iskustvu, nemirno dete u stomaku ostaje nemirno i van njegauser posted image

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
23.8.2016 0:03:49   
Mariya
Aaaaaaaa, pa da li je moguće da niko nije pisao u temi?
Trudnice, gde ste?

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
23.8.2016 10:23:18   
sansa
Ja i dalje tu user posted image za ostale nemam pojma ,vidis da smo ostale same user posted image
Meni se zaova juce porodila tako da sam ostala samo ja user posted image
Prosto pocelo da mi dodje krivo kad cujem da se porodile i zavrsile a je se i dalje zlopatimuser posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
23.8.2016 15:35:16   
Doroty
Sensa, sad vidim tiker, pa ti još stvarno malouser posted image
Ja danas nikakva, ubi me gorušica niti da jedem, niti da ne jedem...

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
23.8.2016 18:02:01   
Mariya
Doroty, tako sam i ja do pre 10ak dana sa mučninama, muka mi ako jedem,muka ako ne jedem. Ja sam birala da jedem iako mi je bilo loše,sad ne smem da stanem na vagu user posted image
A sad mi polako mučnine zamenjuje gorušica..
Sansa,''ajde ti,ja bih već da te izbacim iz ove temeuser posted image baci se na šveps, đumbir,list maline,stepenice,sex user posted image i sve ostalo što pokreće porođaj!

< Poruku je uredio Mariya -- 23.8.2016 18:05:09 >

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
23.8.2016 19:32:17   
sansa
Verujte sve sam probala i nista jos vise se samo popelo na gore,bar da mi je prvo pa ajde a ono trece a nikako da izadjeuser posted image


_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
23.8.2016 20:23:28   
BubaBubica
Sansa i ja rodila obe ćerke ranije, a ova treća eto rešila da sačeka pun termin. Sad da li je slučajnost što sam dan pre nego što je krenulo ispila dve litre tog napitka od đumbira ili ne, ne znam user posted image

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
23.8.2016 23:18:02   
Mariya
Jao, ne radite mi to!!
I ja sam obe rodila 2 nedelje pre termina, valjda me treće neće zezati i sačekati termin!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
24.8.2016 8:33:40   
sansa
Trece se radja tek u 10. mesecu sto bi ja rekla user posted image user posted image Tako da spremi se na ideju da nece skoro user posted image
Ja cak mislim da uopste necu da se porodim,mozda je ovo kod mene stalno stanjeuser posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
24.8.2016 8:56:54   
AnaAna1
Pozdrav devojke! Ne znam da li sam na pravoj temi ili ima neka druga za nas pocetnike user posted image vidim da ste sve vec poodmakle dosta, a ja u petak idem na 1. ultrazvuk, sada sam u 5. nedelji user posted image do juce me je stomak boleo kao malo jaci menstrualni bolovi, i listovi na nogama isto kao da trebam da dobijem, a evo od jutros nista (osim grudi)... a nekako sam bila mirnija kad me je boluckalo, jer onda znam da se nesto desava unutra :)

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
24.8.2016 15:18:00   
sansa
Ana dobro nam dosla valdja ce tvoj dolazak znaciti da bi ja polako trebalo da se selimuser posted image
Taman malo da nam razbijes monotoniju,nema nam nesto novih trudnica vec danima pisemo na istoj strani.
Nije strasno i ako te bolucka malo to se beba gnjezdi,sad moli boga da ne krenu mucnine
I da jos jednom dobro dosla i laku user posted image ti zelim

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
24.8.2016 16:55:38   
Mariya
Sansa,stigla ti je zamena,možeš da se porađaš user posted image
Ana dobrodošla! I mene je boleo stomak,do 9-10 nedelja sam imala grčeve,kao pre menstruacije i tako u sve 3 trudnoće ,ako nisu jako bolni i nema krvarenja nemaš šta da se brineš. Ja ti nisam tako daleko,9 nedelja,taman da ti mene ispratiš iz teme tamo u februaru user posted image
Ja ležim, H spava,odvalila je 2 sata već!! Kad se probudi idemo kod drugarice po paradajz da ga spremimo u zimnicu i tako...

< Poruku je uredio Mariya -- 24.8.2016 16:57:24 >

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here