|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
12.8.2016 22:48:22   
sansa
Ja samo da se javim ,bila jutros ctg dobar ,uz dobar za nedelju dana na kontrolu ako nema nista.
Posle prepesacila po nasim izletistima sa gostima jedno 5km.pa dosla kuci pa vodila decu na rodjendan i evo sad napravila kecap i sedim i kedem cokoladu i pijem sok i ne osecam da cu uskorouser posted image
Sta je sa ellom ja opet ne mogu da nadjem temuuser posted image
Koja nam je sledeca marijana pa ja jel tako?
Ljubim vas ostale user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
12.8.2016 23:03:23   
marijana22
Dobro veče

Mishu poslah ti na mail slike, ne radi slikomat, ne znam kako drugačije da ubacim slike.
Spremala sam gibanica mafine za veceru i pojela 4. Ne znam kako ću spavati većeras.
Sutra idem na ctg. Ne očekujem da će me zadržati jer mi je po poslednjem ciklusu termin 15,08. A i ne bih volela da se porodim 13,

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
12.8.2016 23:39:15   
Mariya
Veče user posted image
Jao,baš mi je drago zbog Elle,da joj je porođaj bio tako brzuser posted image
Ali ostadoh sad sama u ponoć user posted image Mish, gde si??user posted image Ja loše spavam u svakoj trudnoći,zato čekam ponoć budna..
Sredila sam kuću,došla mi sestra u pomoćuser posted image ostalo je kupatilo,to će mm,i kuhinja,a nju ću sutra,kad spremim ručak i torticu.
Apropo sestre,moja drugarica je jedinica i uvek kuka kako nema pomoć,sve mora sama i ja joj kažem,vidiš,to je zato što nemaš sestru. I onda pomislim kako će mojim bubama biti lepo,celog života će imati jedna drugu( daj Bože i treću user posted image ) kad im zatreba bilo šta imaće sestru da je zovuuser posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
13.8.2016 0:03:42   
MishMash
Evo meeeuser posted image
Sansa, ti si isto udarila tempo kao Bubicauser posted image
Marijana, pisala sam ti, a evo i ovde da kazem- mnooogo je lep bebin kutak, stiker se savrseno uklapa :) Mozda ce i kod tebe da krene tako iznenada (posle 14.08.). Vidis kako je kod Bubi i Elle bilo cas posla :)
Mariya, lepo je imati nekog svog, lepo je kad znas da nisi sam na ovom svetuuser posted image Ja imam dva brata i zelela sam da imam troje dece, ali kako stoje stvari trenutno nema sanse.


_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
13.8.2016 0:34:09   
Mariya
Heej Mish!! user posted image
Ja sad pogledala u krevetac i vidim da mi H maznula jastukuser posted image blesavo deteuser posted image
I nas je troje i verovatno je zato i bilo lako da se odlučim da rodim troje. Mada,tek nakon što je H malo porasla i videla kako se njih dve vole sam bila sigurna da želim i treću devojčicu user posted image hehe. Mi oboje imamo posao, ne baš visoka primanja ali živimo,nemamo velike prohteve. Sve mislimo,biće nekako. Ne znamo ni gde ćemo i kako ćemo sa troje ali da ga nemamo,ceo život bi se pitali kako bi nam bilo,a verovatno se i kajali da se nismo usudili da ga imamo. Samo da su one meni žive i zdrave i snaći ćemo se. Ja bih volela da imam i četvoro,ali 4 već neću roditi,to sigurno. Možda ako mi ga neko pokloni. Ili rodi za meneuser posted image

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
13.8.2016 7:40:38   
marijana22
Dobro jutro

I ja imam dva brata, a i mm. Oboje smo želeli treće. Ja verujem da će nam biti malo teže u početku jer je mala razlika među decom, ali preživećemouser posted image
Sad kad sam zalepila sticker i sve sredila stvarno bi mogla da se porodimuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
13.8.2016 7:48:01   
Mariya
Dobro jutro!
Kažem ja,valjda se lakše odlučiš da imaš troje kada je vas bilo troje. A mm jedinac,pa mu celog života falilo društvo,on valjda zato hoće puno dece.user posted image
Hajde Marijana,da i tebe ispratim. Ali rekla si da nećeš danas,13 je?
Ili ti je sad već svejedno?user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
13.8.2016 7:58:13   
marijana22
13, mi se ne uklapa mi smo svi rođeni na paran datum. A sutra mi deveru rođ, a sad da čekam 16. mi mnogouser posted image

Nek krene pa kad bude. Kad nije htela juče da izađe

Stavila sam sliku stickera utemi dekoracija zidova

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
13.8.2016 13:57:27   
Milena18
Helou!
Pokušavam da pohvatam sve što pišete, ali loše mi ide, začas zaboravim user posted image
Marijana, ti si me beše pitala za dojenje? Sikimo, ali je devojka malo lenja, brzo se uspava i odustane, pa joj dajem svoje mleko na flašicu nakon podoja, a ponekad i dohranu jer ga još nemam dovoljno. Videh stikere, baš su lepi.
Sansa, super za ctg! Ti si baš krenula udarničkiuser posted image
Lep dan vam želim, stomačići...

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
13.8.2016 15:23:04   
sansa
Ajde marijance ja tebe cekam nemoj sad datum da mi biras user posted image user posted image
Ja udarila tempo ali nista, danas smo vadili krompir,malopre zavrsili i samo sam dobila bolove u ledjima od savijanja..nadam se da se bar dole nesto desava,nesto me vise mrzi da budem trudnauser posted image user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
13.8.2016 16:25:22   
marijana22
Georgina je jos tuuser posted image

Necete me tako lako oterati.
Na ctg sve ok. Da se javim ponovo u ponedeljak. mozda me tada ostave u bolnici, a mozda i ne. Jer po ciklusu termin je 17.08.
Nemoj ti sansa mene da cekas, ko zna kad ce ova moja smizla da se smisli da izadje

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
13.8.2016 17:27:12   
MishMash
Milenauser posted image

Vidim stanje redovno, svi stomačići na brojuuser posted image Samo vi polako, bez žurbe.

Mi smo pravile plastelin, pa devojka uživa dok joj se stara majka raspada. Šetale smo celo prepodne i posle nekog vremena je počeo donji deo stomaka da me boli, a onda i leđa. Uprpila sam se baš baš, popila sam utrogestan i sad ne mrdam.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
13.8.2016 23:37:38   
Mariya
Veče user posted image
Uh,Mish, kod mene isto! Juče sam spremala,ribala podove,usisavala, pomerala nameštaj,a danas se isto forsirala,nisam ležala sveukupno 25 minuta za ceo dan i odjednom me zabolela leđa,a ubrzo i stomak. Leđa me bole,ustvari kičma me boli u jednoj tački,u krsnom delu,a boli me kad se saginjem i prebacujem sa noge na nogu ili hodam kako spustim stopalo na pod,tako me zaboli ta tačkauser posted image A stomak me bolucka dole,i u sredini,kao da je bešikauser posted image Ja sam 13.nedelja,čini mi se da tu materica takoreći 'izlazi'iz karlice i podiže se pa su zato mogući bolovi,a leđa je valjda od preforsiranja. Barem se time tešim,ne želim da mislim da je nešto gore.user posted image nadam se da će proći do sutra,sutra nam je turbo dan...
Tako mi se spava,ali ne smem,znam da ću se probuditi u zoru... H i mm spavaju uveliko, a L spava kod moje sestre.
Laku noć drage.

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
14.8.2016 0:14:51   
MishMash
Mariya, kod mene se situacija smirila posle leskarenja. Nisam mrdnula iz kreveta, spremila veceru i samo sam na brzinu istusirala cerkicu i opet krevet. To nam je garant od forsiranja, izgleda nam telo salje signale da bi valjalo malo usporiti.
Dosta sam bila u nekom pognutom polozaju danas, sve mislim da je do toga. Lepo odmori, sutra cemo biti k''o noveuser posted image

Marijana, jesi li razmenila broj sa nekim? Da navijamo kad kreneuser posted image

Veliki user posted image za sve, laku noc vam zelim!








< Poruku je uredio MishMash -- 14.8.2016 0:15:35 >


_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
14.8.2016 11:42:41   
marijana22
Zene ja se porodila sinoc oko 11. Devojcica je tesķa 3400 i dugacka 51cm. Porodjaj je bio brz i lak. Beba je samnom siki....

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
14.8.2016 11:54:28   
MishMash
Marijana, cestitaaaaaaaam i brz oporavak ti zelimuser posted image
Bas sam se pitala gde si ti od juce, kad ono stigla drrugaricauser posted image Kako se ti osecas?

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
14.8.2016 12:30:07   
IvanaSK RR
Marijana, cestitam, draga!
A pisala si kako neces jos :)

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
14.8.2016 18:07:15   
Sandricak
Marijana , CESTITAM OD SRCA...Ipak je smizlica resila da izadje.... super da je proslo brzo i lako.. user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
14.8.2016 19:17:50   
popkica bebic
O, Cestitke, draga Marijana! Bebi zelim dobrodoslicu! Primetila sam da su sve bebe bile teske 3400 kao moja A. :D

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
14.8.2016 19:41:24   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: popkica bebic

O, Cestitke, draga Marijana! Bebi zelim dobrodoslicu! Primetila sam da su sve bebe bile teske 3400 kao moja A. :D

I da smo sve rodile na dan termina user posted image

Opustošila se tema, vucite crtice za nosiće ovde, odavno nije bila ovako prazna tema! Ljubim stomačiće user posted image

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
14.8.2016 20:29:07   
sansa
Mariijana nek je sa srecom da ti je ziva i zdravauser posted image user posted image
Sad ste prebacile kosku na mene...ja sam spremna ko zapeta puska al mi se cini da necu skorouser posted image user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
14.8.2016 23:13:15   
Milena18
Marijana, čestitam
user posted image
Ako se ne varam, to su 4 devojčice u poslednjih nedelju dana.
Sansa, i meni se tako činilo da neću skoro, pa se nekako sve odigralo iznenada i brzo, nikad se ne zna...

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
15.8.2016 0:55:09   
Mariya
Aaaaaaaa, Marijana user posted image user posted image
Čestitam user posted image ipak je šmizla rešila da se rodi 13.user posted image
Bogami,ispraznila se tema,evo već 3 dana pišemo na istoj stranici...
Ja dočekala i 1 sat,sad bih već mogla da spavam.
Laku noćuser posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
15.8.2016 7:30:40   
vocicana
Marijance neka je ziva i zdrava srecica!!!user posted image
Bravo za tebe. Nema teme, pa mora da se otvori!
Jao divnih vesti, evo sada ce smena iz crtica ovde, mora mora.
user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Trudnice (1-42) nedelje,08/16 [chat]
15.8.2016 8:13:46   
Ella2407
Marijancee cestitaaam
Da bude zive i zdraveee

Evo i ovdje da vam se javim i puno pozdravimm
Nisam se stigla do sad javljat bas
Zafrkaje nas i sikenje(bole me bradavice katastrofa)
Epiziotomija me zezaa-bas me nekako zateze i boliii
A samo 3 vanjska konca a za unutra nez
Al je bas neugodno pa samo leziim
Krivo mi je jer ne mogu fino ni oko bebe
Samo mi je dodajuu
Ne svidja mi se to al eto
Nadam se da ce brzo bit bolje..

Ljubimo vas punoo ja i Lena :-***

_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here