|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
8.9.2016 9:28:27   
Tvitica
Dobro jutro.... Eto da se javim... Nemam sta posebno da kazem sem da imam zakazan godisnji pregled kod ginekologa za sutra....Nadam se da ce sve biti ok....I da sam nabavila shatavari iz Indije user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
8.9.2016 10:53:44   
mina91001
Pozdrav drage moje kako ste mi jeste dobro ja ne znam zasto ovih dana nisam mogla pisati kad go udjem pise citiram "tema zakljucana" al evo sad vidim da moze... Evo da vam kazem da mi menstruacija kasni tri dana i sinoc sam uradila test i ugledala sam moje user posted image jupiii moj sreci nema krajaaa

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
8.9.2016 11:10:55   
mina91001

IZVORNA PORUKA: mina91001

Pozdrav drage moje kako ste mi jeste dobro ja ne znam zasto ovih dana nisam mogla pisati kad go udjem pise citiram "tema zakljucana" al evo sad vidim da moze... Evo da vam kazem da mi menstruacija kasni tri dana i sinoc sam uradila test i ugledala sam moje user posted image jupiii moj sreci nema krajaaa dajte mi sad neki savet sta kako sta jesti piti od cega se cuvati


(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
8.9.2016 11:22:04   
WhiteSnow
Cestitam Mina!! Neka je sa srecom user posted image user posted image

_____________________________

Lazar 23.10.2010.
Viktor 05.04.2013.

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
8.9.2016 11:25:43   
mina91001
Hvalaaa dragaaaa :-****** i vama koje jeste zelim lepu trudnocu a koje niste da nam se uskoroo pridruziteee

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
8.9.2016 12:19:11   
AnaAna1
Cestitam mina, sve najbolje! :) nista sada odmaraj, uzivkaj, cekaj prvi ultra zvuk... ja sam ubacila malo vise voca i povrca u ishranu, i dr mi je prepisao folnu kiselinu, to bi trebalo da pocnes da pijes (piju je sve trudnice), 5mg jednom dnevno...

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
8.9.2016 12:43:24   
Tvitica
Cestitam...uzivaj...user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
8.9.2016 13:19:03   
mina91001
Hvalaa drage moje. :-* :-* AnaAna pre 7 dana sam pocela piti folnu kiselinu to je kompleks vitamina B11 jer sam to uzela ovde u NL muz kako mi preveo to je ustavri to. A recite mi do kad se pije fona kiselina do kog meseca? Ovde u NL su svi osigurani i imaju kucnog doktora a posto ja jos uvek nisam sredila papire mora sad muz da vidi kako ide to za one koji nemaju osiguranje koji bi me doktor mogao primiti da obavim pregled

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
8.9.2016 14:04:28   
Bejbili*
draga Mina čestitam ti od srca mogu da zamislim koliko si sad srećna.. čuvaj se i za 9mj eto bebčeta.. drage moje čekalice ja sam danas prilično tužna jer me žiga stomak kao kad treba da dobijem prokleta veštica mi treba stići za 3 dana i znači da i ovaj mjesec ništa od bebeuser posted image Bože koliko ću čekati i hoću li dočekati da ugledam te dve crticeuser posted image

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
8.9.2016 16:04:37   
mina91001
Bice draga Bejbi ako Bog da. i ja sam prosli mesec bila jako tuzna jer sam dobila bas sam se bila razocarala ali sam sad skontala da prosli mesec nismo potrefili plodne dane jer smo imali goste a i mi smo bili u gostima bas u perodiu plodni dana smo bili manje aktivni al evo sad smo nadoknadiliii

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
9.9.2016 17:21:41   
Tvitica
Evo ja da javim ishod.... Nemam cisti user posted image .... Ranije su mi dijagnostikovani policisticni jajnici,prosle god je jedan bio cist,a sada su oba..Mada mi ciklusi i dalje variraju na 30-40 dana... Danas mi je 12 dc i imam vodeci folikul na desnom jajniku 10 mm,pa dr pretpostavlja da ce on ovulirati. Posto sam je pitala za folikulometriju,rekla je da dodjem u ponedeljak da vidi sta se promijenilo... Nadam se da ce biti ok.. jer izgleda s obzirom da su mi ostali nalazi super (mada su od prosle godine,al ne treba ponavljatiuser posted image ) jedino mi preostaje da uradim hsg...user posted image

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
9.9.2016 20:51:27   
leptir 40
Pozdrav,
Mina čestitam od srca i čuvaj se. Želim ti laganu trudnoću.

Draga Voći, oprosti ali nisam znala za tvoju priču, vjeruj.
Neka ti je živ i zdrav tvoj dječačić user posted image
Hvala Bogu što si ga rodila.

Draga Krin, mućkaj pa da urodi plodom.
Meni je 9dc ali nešto mi rano za plodnu sluz ,baš je ima, šta je ovo ranije user posted image ili je možda pojačan sekret. Joj ko kornjača sam stara al nikad zapamtituser posted image
Ne mogu da se sjetim ali znam da mi je još jednom bilo ovako ranije.Ma hajde ići ću u akciju da ne omašim user posted image

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
9.9.2016 21:52:17   
vocicana
Draga Mina sve cestitke, prija ti holandska klima,a vala para vredi! user posted image
Leptiricu taman posla da se izvinjavas, moje dete je moje cudo, lepo, slatko, lepo raste, smeje se, razvija, srecna sam i hvala ti Boze sto si mi ga dao. A ti se daj u akciju, ta plodna sluz neka ti donese jednu lepu devojcicu, tu si, samo se dohvati radova.
Bejbili, nema tuge, necu tugu, nadji crtice od prosle godine iz maja i juna meseca, vidi sta sam pisala, sve te razumem, sve ce to biti u redu, naravno da ces docekati svoje crticeuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
9.9.2016 22:40:21   
leptir 40
Voci , djevojko iz Kruševca grada, hvala na lijepim željama

< Poruku je uredio leptir 40 -- 9.9.2016 22:41:37 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
9.9.2016 23:24:44   
Zakicaa
Draga Mina,cestitam ti od srca.Zelim ti laganu trudnocu i jednu zdravu i lepu bebicu.Uzivaj u svojoj sreci😊.

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
9.9.2016 23:26:29   
Zakicaa
Meni je krenula plodna providna sluz i to u velikim kolicinama,tako da verujem na je O tu..😁

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
10.9.2016 6:31:17   
krin 40
mina cestitam od srca,zelim ti laganu trudnocu!Zaki,leptiru,crtice moje zelim o vama sto pre.Ja ovaj mesec pratim stapicima.13 dc,jos je nema,javljam kad bude,ljubim vas

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
10.9.2016 16:17:35   
AnaAna1
Ma manite plodnu sluz i trakice, akcija svaki drugi dan i to je to user posted image ne moze da se promasi O... user posted image

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 10.9.2016 16:19:37 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
10.9.2016 16:56:14   
IvanaSK RR
Mina, cestitam!
Zakice, bacaj se na akciju :) a mogle bi i krin i leptir :)

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
11.9.2016 7:44:45   
vocicana
Letiricu...Zakiiii....user posted image
Krin,, cekamo vesti i od tebe draga!!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
11.9.2016 20:07:52   
Bejbili*
ovdje nema nikoga user posted image gdje ste cekaliceeee muckate li? user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
11.9.2016 20:30:34   
Tvitica
Muckamo.... user posted image user posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
11.9.2016 21:02:31   
Bejbili*
samo muckajte user posted image imam jedno pitanjce. vestica mi trebala danas stici i nije dosla. posto su mi opet zadnjih mj neredovne menst.planiram sutra da zovem ginekologa i da odem na pregled. e sad zanima me dal je dobro sad da idem (mens treba da stigne svaki cas) ili da cekam kad mens prodje pa da tad idem.,??

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
11.9.2016 22:01:31   
Zakicaa
Bejbili mislim da je potpuno svejedno kada ces da odes..muckali smo u cetvrtak i sinoc😀

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
11.9.2016 22:04:50   
Eglanti
Zdravo svima :)
Imam nedoumicu koju bih zelela da podelim sa vama.
Poslednja menstruacija mi je bila 20.08. I od prvog dana merim temperaturu ujutru, bez preskakanja. Ciklusi su mi redovni, tj. Od 26-28 dana u poslednje tri godine. Od 8. Dana ciklusa sam koristila LH tracice koje su, zajedno sa temperaturom i sekretom pokazale da se ovulacija desila 12.dc, tj. 31.08. Dane smo pokrili :)
Medjutim, ja 9.dpo na 10dpo zavrsavam u hitnoj ( izgleda krenuo pesak iz bubrega, nisam ni znala da imam), tamo naravno kazem da postoji mogucnost da sam trudna, ali za datum sl.menstruacije kazem sl.utorak ( ne znam zasto sam mislila da je 16. Utorak ), i oni mi izvade betu, a rezultat negativan. Ne znam kolika je vrednost jer samo pise negativno ( znam da je ispod 5).
Ono sto mene saada buni je to sto sam na grafiku imala pad temperature 8.dpo,i nakon toga je opet skocila. Sumnjam da je mozda implementacija bila tad, pa da je bilo rano za betu?
Ovo je doduse prvi mesec od kada pokusavamo, tako da li nije toliko krivo ako nismo uspeli, vec mi je krivo sto , u slucaju da jesam trudna, nesto se "ne pokvari" jer sam primila terapiju koja ne sme u trudnoci da se koristi.
Izvinite na dugackom postu, ali bih volela da cujem neko misljenje.
Hvala vam unapred


(odgovor članu amelia)

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here