|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
30.9.2016 20:44:57   
leptir 40
Hvala ti Krin na brzom odgovoru , eto i meni su tačni kao sat al hvala ti što si mi rekla .
U pravu si i ja sam poneka umorna od posla i obaveza pa mi se ne mućkauser posted image pa peskočim, ili radim noćnu smjenu
pa kao sutra ću nije O i tako omašim sigurno.
Uglavnom evo sam na netu vidjela jeftine trakice pa Bejbi ako pročita š ukucaj OLX.ba i tu ih ima. Nisam ni ja znala nego ukucah kako si ti Krin rekla i nađoh
Poslala sam upit za trakice i vidim da odmah šalju taman će se ova vještica završit pa da pokušam još malo dok imam vremena u ovim poznim godinama user posted image

Ti si me Krin ponovo ohrabrila mada si mlađa od mene ali eto valjda možemo u 40-tima ponovo biti trudne jer to jako želimo.
Malo sam bila posustala od ovih spontanih , ali moja je želja jača od svega pa se nadam još jednoj bebici.


Čuvaj se Krin i pazi se, želim ti sve najbolje kao i sebiuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
30.9.2016 20:48:13   
leptir 40
Bejbili evo ti broj telefona 061/241-559 za trakice da ne lutaš

i ja ću sebi naručiti, i ja sam iz Bosne. Piše da im je cijena 0;60 po komadu, uopšte nije skupo
Ja sam u apotekama pitala bile su 1 trakica 15,00KM, uh preskupo,

Ovo treba vidjet .

< Poruku je uredio leptir 40 -- 30.9.2016 20:53:25 >

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
30.9.2016 21:30:14   
branki*
Selimo se u oktobar Klik

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 153
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here