|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
12.9.2016 8:54:49   
AnaAna1
Mislim da ne moze nista da ti bude od terapije jer tada jos uvek nisi bila trudna, jer jos nije ni doslo do implementacije, ako je doslo doslo je posle toga... ali ako budu user posted image ovog meseca onda ces da pitas dr i da mu kazes za tu terapiju pa ce on najbolje da ti kaze da li moze nesto da smeta tako rano ili ne...

(odgovor članu Eglanti)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
12.9.2016 9:05:17   
WhiteSnow
Zene drage, ja dobila 5 dana ranije! user posted image user posted image a ovog meseca samo bas bili vredni....

_____________________________

Lazar 23.10.2010.
Viktor 05.04.2013.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
12.9.2016 10:31:33   
Bejbili*
White baaas mi je zao.. user posted image koliko se dugo ti trudis?

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
12.9.2016 10:44:06   
WhiteSnow
Jedno tri, cetiri meseca, ali kod nas je opusteno mi imamo vec dvojicu. Mada se nadas svaki put user posted image mislila sam da ce ovaj put biti pun pogodak i bila sam bas opustena, nisam se ni tripovala simptomima i kad ono juce....

_____________________________

Lazar 23.10.2010.
Viktor 05.04.2013.

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
12.9.2016 10:45:04   
WhiteSnow
Hvala na podrsci user posted image

_____________________________

Lazar 23.10.2010.
Viktor 05.04.2013.

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
12.9.2016 14:03:06   
Bejbili*
ah ti dvojicu imas blaago tebii. ja imam jednu curicu od 4godine i toliko se nadam i drugoj bebi a evo isto 3-4mj i nista. a basss smo se trudili. fakticki smo muckali skoro svaki dan desilo bi se mozda da preskocimo dva tri dana..i bas neznam sta da radim.user posted image a i tebe razumem u potpunosti..zajedno cemo se nadati user posted image

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
12.9.2016 14:04:18   
mina91001
Hvalaa dragee moje punoo.. aa recite vi meni kad se ide na prvi pregled. Posto ovde u Holand.trudnocu vode babice cak i porodjaj ginekolog se vidja samo ako dodje ne daj Boze do nekih kompilakcija,i mi na netu nadjemo njihov sajt i broj i moj muz ih pozove i ona ga pita kad sam imala poslednju men.imala sam je 6 avgusta ona kaze da bi prvi pregled bio odprilike oko 6-7 oktobra tad da se obavi prvi eho to je odprilike 8-9 nedelja jer pre ne moze da se vidi nista jer je jos rano,kaze da se taj prvi eho radi od 8-12 nedelje trudnoce.da tek tad mogu da se cuju bebini otkucaji srca pa mene zanima vi mame koje znate kad ste vi isle na taj prvi pregled? pozdravljam vass punooooooo :***

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
12.9.2016 14:19:05   
Bejbili*
ja kad sam ostala trudna sa svojom curicom nakon sto sam test uradila i vidjela da je pozitivan odmah nakon 3-4dana sam isla ginekologu uradila mi ultrazvuk i vidio se mala tackica(moja curica). neznam koliko sam tad tacno trudna bila ali znam da mi je mens kasnila 10dana tad sam uradila test i znaci vec 13ti dan sam otisla ginekologu..ah al sam zapetljala user posted image

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
12.9.2016 14:37:04   
WhiteSnow
Bitno je samo biti pozitivan, mi smo oboje dece bukvalno iz prve napravili, a sed evo nesto zabusava. Mi se stvarno trudimo da uzivamo maksimalno... kad bude. Ali opet ne moze da te ne cimne ako se ne desi, a ti das sve od sebe user posted image Navijam za sve nas user posted image user posted image bice valjda sledeceg meseca user posted image

_____________________________

Lazar 23.10.2010.
Viktor 05.04.2013.

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
12.9.2016 15:23:34   
Tvitica
Evo da javim da sam bila kod dr ponovo nakon 3 dana....danas mi je 15 dc i imam lijep folikul od 17 mm...znaci da su mi plodni dani i prepisala nam je muckanje svaki danuser posted image

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
12.9.2016 21:29:33   
Angelk
Tvitice, i ja sam danas bila na folikulometriji user posted image , samo sto je meni 12.dc i imam folikul od 21mm, samo sto nije pukao, pa je rekla akcije ova dva dana... user posted image A koliko vi pokusavate? Jel imate djece ili cekas prve crtice u zivotu kao i ja:)?

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
13.9.2016 9:29:44   
AnaAna1
Mina, ovde se UZ radi kad odes da ti utvrde trudnocu (kad uradis test) ali tada se ne vidi bas nista, samo jedna vrecica gde ce beba da nastane, tako da to tamo verovatno preskacu. Taj UZ 8.nedelje je bitan, tada se cuje bebino srce. Idi odmah u 8.nedelji, nemoj da cekas 12.nedelju, cuce se i u 8.lepo :) e posle kod nas ide dabl test, izmedju 12.i 14.nedelje i on je isto jako bitan, za otkrivanje nedaj Boze nekih anomalija (daunov sondrom i sl.), verivatno ce ti reci da tada dodjes na 2. UZ.

Bejbili, mooozda nebi trebalo bas svaki dan da muckate, najbolje je svaki drugi da bi spermatozoidi stigli da se obnove, da ne bude previse truda pa nista hehehe dobro po nekad kad se i omakne dan za dan, ali bas ceo ciklus svaki dan bas i nebi trebalo, isprazne se "rezerve" user posted image

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
13.9.2016 10:54:57   
Tvitica
Ana ne znam jesi ovo ustvari meni odg za rezerve...ne misli cijeli mjesec svaki dan al ova 3-4 dana dok su plodni da....ok je spermogram pa ne bi trebalo da bude problema...

Angelk..mi smo skoro 3 god u braku i nije bilo crtica uopste...uglavnom smo opusteni ali su nam i odnosi prorijedjeni pa valjda nismo uboli trenutak...a inace mi ciklusi variraju pa ne znam kad mi je tacno ovulacija....imala sam vodene ciste ranijih god,a prosle god sam isprovjeravala hormone i briseve, a on spermogram i sad mi je receno da ne mora da se ponavlja jer je sve uredno bilo....sad nema cisti.... jedino mi jenpreostalo da uradim hsg,al je dr rekla da ipak sacekamo koji mj i da budemo aktivniji jer joj se cini da nam je jedini problem tajming....ja imam 25,a mm 30 god... U sustini cekam da nam se sklope sve kockice i vjerujem da ce tada biti pravo vrijeme za bebu
...

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
13.9.2016 11:42:23   
Bejbili*
Ana znaam da nebi trebalo svaki dan. evo ako smo i ovaj mj omasili od sledeceg muckamo svaki drugi dan. user posted image a moja vestica kasni 2dana. nadam se da nece ni stici..user posted image

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
13.9.2016 14:28:47   
Angelk
Bejbili pa kad ces test da raadis? Drzim palceve!user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
13.9.2016 15:11:53   
ivannna
caos cekalice!

ja cekam da dobijem pa kod dr po moja 2 smrzlica,htela sam da odradim jos neke potrebne analize pa sam zakazala kod endokrinologa kad ono prvi pregled 15.000,nisam mogla da verujem!!!

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
13.9.2016 16:53:58   
vocicana
Hajmo cekalice moje!!!user posted image
Jedva cekam da se jos neka oglasi sa user posted image
Ljubimo vas!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
13.9.2016 17:18:39   
AnaAna1
Tvitice, nisam tebi, nego Bejbili, ona je rekla da su ovog meseca svaki dan muckali user posted image a ti bi Tvitice mozda mogla da meris bazalnu temperaturu i tako od prilike uhvatis kako ti ide ovulacija. Od koliko do koliko ti traju ciklusi? Jeste da tom metodom vidis O tek kad prodje ali uhvatis neku logiku posle 2,3 meseca...

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 13.9.2016 17:19:11 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
13.9.2016 18:18:36   
sandra123
Crtice moje, evo i ja da vam se javim mi smo 15+1, radila tripl test posto sam zakasnila za dabl.. Hvala Bogu sve je ok.. Rastemooo.. Ljubim vas sve i drzim palceve. :*

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
14.9.2016 8:08:13   
IvanaSK RR
Sandra123, ljubac za tebe!
Crtice, jel muckate? Ajde, budite vredne!

(odgovor članu sandra123)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
14.9.2016 14:28:09   
Bejbili*
jaaa muckaaam jer mi se bas mucka ovih dana hahahah. vestica kasni 3-4dana neka kasni dabogda ne stigla user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
14.9.2016 21:35:15   
Bejbili*
drage moje ako bi htjele da mi kazete svoje misljenje.evo onako iz radoznalosti izmjerila sam sebi temparaturu i ona je ispod pazduha 37,2. a nisam uopste ni bolesna ni nista. e sad me zanima dali ima mogucnosti da je to pokazatelj da sam Daj Boze trudna? to sam mjerila sad a izmjericu i sutra ujutru

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
14.9.2016 22:41:34   
IvanaSK RR
Bejbili, postoji sansa. Nadam se da jesi!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
14.9.2016 22:55:23   
Bejbili*
hvala Ivana na odgovoru..sutra ujutru cim se probudim mjerim da vidim sta ce da pokaze user posted image .. ja se zainatila ovaj mj necu da radim test jos bar 5-6dana a sad ovo me kopka neda mi mira user posted image ..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo II crtice 09/16 [chat]
15.9.2016 6:46:25   
vocicana
Bejbili, ti jesi trudna. Javljaj kolika je temperaturaaaauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here