|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
20.10.2016 7:05:03   
krin 40
Dejana polako meni je u prosloj bio pozitivan 24 dc a u ovoj je bila kasnije ovulacija i test pozitivan tek 29dc

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
20.10.2016 8:34:07   
vocicana
Krin, procitala sam i za srculence, mozda sam i pisala user posted image , neizmerno sam srecna zbog tebe.
Bejbili, bice, samo uradi te pretrage, znam pouzdano da moze biti problem mala tj nedovoljna terapija.
Dejana, kakav savet imas nakon pregnyl inekcije? Da reagujete odmah ili da sacekas poznati bol od pucanja folikula, kako ide?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
20.10.2016 10:42:05   
dejana007
Dejana, kakav savet imas nakon pregnyl inekcije? Da reagujete odmah ili da sacekas poznati bol od pucanja folikula, kako ide?


Prvi put kad isto jedva ostala trudna. primila pregnil 5000 na folikul 18mm... sad bio folikul 20mm i primila pregnil 10000 jedinica, imali odnose na 12 pa na 24 pa na 36 sati. Svaki dan bukvalno, cak i dan kasnije reko za svaki slucaj. Obzirom da je meni problem narastanje folikula zbog policisticnih jajnika bila sam negde sigurna da cu uspeti iz treceg puta (prethodna 2 puta nisam primala pregnil i nije bilo uspeha). Ali eto.. Jos sam se nadala zbog pregnila da cu imati lazan pozitivan test, ali nisam ocekivala negativan. Malo sam se razocarala ali skupicu snagu polako i idem dalje. Sad imam bolove kao kad treba da dobijem, i verovatno cu dobiti. 24.10 mi je mesec dana. Pa posle klomifen, folikulometrija itd itd jovo na novo user posted image
Inace negne na naetu citala da je idealno primiti pregnil kad je folikul do 18mm ne veci, mozda je i tu bio problem, jer meni vec bio 20-21mm. Ali cekacu sledeci cuklus pa cemo videti sta ce tad biti.

Krin tesko da ce biti kasnija ovulacija, zbog pregnila a i znam kad smo poslednji put imali ciklus. Mada ako ne dobijem 24.10 uradicu jos jedan test. Ionako kupila 4 user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
20.10.2016 20:16:24   
krin 40
Hvala Voci,nema veze i ako jesi,potrebna nam je sva moguca pozitivna energija:)

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
20.10.2016 23:57:54   
Angelk
Drage moje, ja treba da dobijem za nedelju dana otprilike i tacno znam da cu dobiti, jer mene uvijek ovako pocne stomak pomalo boljeti pred menstruaciju kao i sekret - standardno pred pms! Pi... Odlucila sam da pocnem i ja sa daljim pretragama. Sta preporucujete da se sve uradi?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
21.10.2016 0:59:08   
yelly
Nije me bilo, ali mislim na crtice moje :)

user posted image user posted image KRIN!!! user posted image user posted image

Pa divno divno, mnoooogo sam srecna zbog tebe, bice to sve dobro, da se dokopas lepo te 13nedelje i uzivancija user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
21.10.2016 7:04:43   
krin 40
Hvala yelly:) Angelk pa ne znam koliko pokusavas,ali treba uraditi briseve,papa test,polne hormone,trombofiliju,muz spermogram..ima ceo spisak na forumu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu yelly)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
21.10.2016 7:46:44   
vocicana
Prvo sve ove najbezbolnije stvari, tvoja standardna, brisevi osbicni, ureaplasma,mikoplasma, hlamidija, ond hormonski status, muz spermogram i spermokulturu poa onda polako po savetu lekara. Bas mi bude krivo, ali tako je kada silno zelis, pomislis da si najbolenija da samo tebi to nikada nece da se desi, a posle, kada dodje user posted image , kada pozelis bebu ili ne pozelis, eto nje.
Nemoj se sekirati molim te. Citaj, imas spiskove sto kaze Krin, nadji, presaberi se, naoruzaj ogromnim strpljenjem, polako, doci ce user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
21.10.2016 11:04:03   
dejana007
Vocicana je sve tako lepo objasnila da se nema sta dodati ni oduzeti user posted image user posted image Potpisujem. Samo napred! meni je evo vec bolje! Pojela jedno 3 parceta cokolade :D

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
22.10.2016 21:24:44   
Angelk
Pa pokusavamo pola godine ukupno. S tim sto smo tri mjeseca pokusavali a da nismo znali za ureaplazmu... Tako da kada je sve cisto ovo je drugi mjesec da pokusavamo... Znam da ne treba jos ovako da razmisljam, ali ne bih da gubim vrijeme ukoliko postoji neki problem...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
22.10.2016 21:25:23   
Angelk
A trenutak kad ugledam dvije crtice jedva cekam! Mislim da cu toga dana eksplodirati od srece! ❤️

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
23.10.2016 9:22:26   
dejana007
meni krenuo blago reze ciklus. tako da definitivno nista od ovog puta. Idemo daljeee user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
23.10.2016 9:34:52   
vocicana
Dejana 007 user posted image tako te volim.
Samo napred!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
23.10.2016 11:18:26   
Bejbili*
evo i ja da se javim moja vestica je prosla danas je 6ti dan i evo idemo u nove pobjede. nadamo se najboljem. isla sam endokrinologu i dobila sam vecu dozu letroxa nadam se da ce mi to pomoci u zatrudnjivanju. user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
23.10.2016 11:47:20   
krin 40
E pa devojke sa srecom da sto pre docekate svoje crtice:)Zakica i Leptir muckaju i cute:) Ja imala neki vrh sir pa pravila gibanicu,najela se kao prase i sad leskarim.Slobodan dan:)

< Poruku je uredio krin 40 -- 23.10.2016 11:48:29 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
23.10.2016 19:52:21   
leptir 40
Pozdrav crtice,

Haha Krin pa mućkala sam i ja sad čekam da prođe ova sedmica tj u petak bi trebala da se radujem hahaha

Petak i user posted image mašta može svašta user posted image

Uživaj, jedi , odmaraj i budi sretna za malu Krinku

Vocicana user posted image

Ostale crtice sretno u pretragama

< Poruku je uredio leptir 40 -- 23.10.2016 19:53:28 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
23.10.2016 20:03:53   
vocicana
Lepi Leptiricu i za tebe najveci user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
25.10.2016 11:14:18   
dejana007
izgleda da mi pregnil zeznuo ciklus. Krenulo blago roze, sa jakim bolovima i stomaku i ledjima, naravno grudi otecene i osetljivo. I evo od subote do danas jos nisam dobila.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
25.10.2016 13:09:28   
nikiteki
Dobar dan crtice. Ima li novosti ovde

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
25.10.2016 14:38:59   
krin 40
Niki skoro nista,svi muckaju.Dejana sto ne ponovis test

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
25.10.2016 15:55:56   
dejana007
Jos samo dva mi ostala. Reko da ih sacuvam za sledeci mesec. Sve mislim da je pregnil napravio neku pometnju. Ali ajde ako i danas ne bude nista radicu sutra test. :-) Navijam za ostale devojke/zene majke i kraljice :-)

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
25.10.2016 16:35:51   
vocicana
Navijamo mi za tebe Dejana! Uradi test i javljaj sta se desava.
Ostale...Niki pa gde si ti? Ja se isto mnogo malo javljam, neki turbo ritam, neki haos, tako sam zeljna da kuckam po forumu, ne stizem da zivim.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
26.10.2016 7:08:33   
krin 40
I ja kuckam ujutru pre posla i malo pre spavanja.Lete dani kao ludi.Dejana jesi radila?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
26.10.2016 7:16:10   
nikiteki
Ja ne stizem da vam pišem, pocela sam da radim nemam vremena ni za šta. Ali ujutru pre posla virnem sta ima.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
26.10.2016 8:39:15   
dejana007
Negativan test i krenuli bolovi i jace curi, tako da ipak idemo dalje. Od sutra ujutru cu krenuti bazalnu da merim. user posted image I jos nesto ne znam dal da krenem da pijem virak i macinu travu, to sam pila pre nego prvi put ostala trudna.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here