|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava
21.8.2011 22:39:39   
sofija 11
A Hristinica ne ti je mnogu jak caj zasto kazes da pijes supena lazica? ja pijem mala lazica i pak mi je jak. od Josif Pancic je tvoj caj ili neki drugi? moji e od Josifa i pise da se pije kafena lazica . pa da ne e moji slab da ne treba i ja da pijem supena zasto nista ne oseim od caja samo mali pritisak neki vo levi jajnik

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Macina trava
22.8.2011 19:12:34   
Hristinica
Joj pa ne znam, meni na kutiji pise da se u 2dl vode dodaje 1 supena kasicica caja... a kutija mi je zelena i pise Ocajnica..Nisam kupila u Josif Pancic, ali planiram da odem do tamo.. Kako tebi izgleda kutija?

(odgovor članu sofija 11)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Macina trava
22.8.2011 19:36:14   
sofija 11
moja je zelena sa zolto i pise caj od nadzemnog dela ocajnice marrubi herba.i pise da se pije jednu kafenu kasiku se prelija sa 200 ml kljucale vode i stoi 10 min .

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Macina trava
22.8.2011 23:24:11   
Hristinica
Axa, pa slicne su kutije, samo sto meni pise supena kasikauser posted image user posted image A meni je farmaceut rekla, kada sam kupovala caj, da treba da se pije samo jedna casa od 2dl dnevno, ali sam ja osle ovde na forumu videla da devojke piju vise, pa ja sada pijem oko 3 case dnevno, i nema jos rezultata... Sofija jel ti bese imas redovne ciklusa? jel znas kada ti j e ovulacija? jer su mi rekli da ocajnica ne sme da se pije posle ovulacijeuser posted image A ja i ne znam kada mi je ovulacijauser posted image , ne znam ni da li je imamuser posted image Posto cekam da dobijem , pa da radim sve hormone, kako bi mi dr utvrdila kada imam ovulacije...

(odgovor članu sofija 11)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Macina trava
22.8.2011 23:39:57   
sofija 11
ja imam Pcos i poviseni prolactin koj sam uspela duri sada da ga sredim(prvo sam ga sredila kad sam ga otkrila  imala sam redovne cikluse a posleni 2 god mi je bio povisen) nemam i ja redovne cikluse poslednava godinu dana sam dobilvala so Cyclo Proginova. mislim da i prolaktin mi je pravio problem oko toga ciklusa nadam se da sada ce mi se sredu. i ja neznam koga mi je ovulacija ali cu da prekinem za 2 nedelji ili cu ici na eho kod doktora pa da on vidi dali imam ili ne. nije stetno koliko sam citala da pijes jedan do dva dana i posle ovulacija. a ti si pocela sa ocajnica na 5 dan ciklu ili za da isprovociras ciklus? i dali mozda imas Pcos? jas sam radila hormone kad mi je kasnila menstr. 4 mes, ipak doktore znaju iako ti kasne da citaat rezultate vo taa faza ima posebni referentne vrednosti. a kad isprovociras ciklus so lekovi i da pravis hormoni ni su tocni rezultati taka mi je doctor rekao, i zato sam gi prvo ispitala pa onda sam uzimala ciklo p.

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Macina trava
23.8.2011 15:32:19   
Hristinica
Ja pijem Macinu travu da bih izazvala ciklus, pa onda da radim sve hormone..tako mi je ginekolog rekla...A sve hormone sam ranije radila, pa su mi bili smanjeni progesteron i estrogen, ali tada nisam zelelauser posted image A sada je bas,bas zelim...mada mi tek od skoro pokusavamo da ja user posted image Nemam ja pcos, fizicki mi je sve u redu, samo me zezaju ti hormoniuser posted image

(odgovor članu sofija 11)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Macina trava
24.8.2011 15:02:35   
Hristinica
I dalje pijem macinu travu, i nista od menstruacije user posted image user posted image

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Macina trava
24.8.2011 15:17:11   
nina26
Hristinice koliko dugo je pijes?

Meni je posle revizije bas kasnila, pa sam je izazvala lekovima, i onda sam pocela da pijem macinu nekih 20 dana i dosla je tacno u dan. Uz to pijem i kombinaciju virka,rusomace i hajducke trave zbog PCOS.

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Macina trava
24.8.2011 19:29:56   
sofija 11
i ja isto sam ja izazvala sa Cyclo Proginova i onda sam pocela ca ocajnica. evo vec 6 ti dan kako je pijem i ne osecam neki simptome kako bolove ili nesta drugo.a koliko dugo ja pijes ti Nina i kako ti deluje?

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Macina trava
24.8.2011 19:40:45   
Hristinica
Pa pijem je nekih 20-ak dana, a user posted image mi asni 3 mesecauser posted image A kakav je virak za regulaciju ciklusa? Joooj, neeervozna sam danimauser posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Macina trava
24.8.2011 19:42:15   
Hristinica
I ,da, pila sam ranije Orgametril, ali sad necu nista od tih kontraceptivnih lekova,hocu prirodno da je izazovem, jer hocu user posted image

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Macina trava
24.8.2011 20:18:37   
nina26
Sofija
onda sam pocela da pijem macinu nekih 20 dana i dosla je tacno u dan.


kako ti deluje?


imala sam plodove sluzi na pretek sto je kod mene bas retkost, to mi se uvek desi kad pijem macinu travu.

Hrisitnice virak je jos bolji za regulisanje ciklusa i njega mozes da pijes sve vreme. Ima posebna tema na forumu pa procitaj za ovu biljku jako je dobra, ja je preporucujem svima. Ja kad nju pijem nemam bolne mentruacije.

< Poruku je uredio nina26 -- 24.8.2011 20:20:12 >

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Macina trava
24.8.2011 23:30:59   
Hristinica
ZZnaci da se bacim sada na virakuser posted image A gde ima da se kupi?Ja pijem macinu travu neko vreme, bole me grudi, ali nikako da dobijemuser posted image A ila sam je i pre par meseci i dva meseca sam dobijala na vremeuser posted image , ali sad nikako da kreneuser posted image A da li da pijem i hajducku travu?citala sam da se i ona pije zajedno sa virkom.. a vrkuta?za sta je ona?

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Macina trava
24.8.2011 23:35:34   
degu
Vrkuta i virak je ista biljka, a možeš da pomešaš i sa hajdučkom travom, obe biljke su jako dobre.
Ja kupujem u zdravoj hrani. Imaš i temu o virku, koristi pretraživač, biće ti lakše user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Macina trava
24.8.2011 23:38:59   
Anoniman
Do sad gde god sam se srela sa macinom travom pisalo je da se jedna supena kašika prelije sa 2dl vode.

(odgovor članu Hristinica)
  Direktna veza do poruke: 640
   RE: Macina trava
24.8.2011 23:48:30   
^iva^
ja sam pila 1 supenu na jednu solju user posted image

_____________________________

iva

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Macina trava
25.8.2011 12:30:35   
sofija 11
danas mi je 12 dc i nemam plodove sluzi. mozda je rano ali neznamuser posted image

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Macina trava
25.8.2011 12:46:25   
Hristinica

IZVORNA PORUKA: degu

Vrkuta i virak je ista biljka, a možeš da pomešaš i sa hajdučkom travom, obe biljke su jako dobre.
Ja kupujem u zdravoj hrani. Imaš i temu o virku, koristi pretraživač, biće ti lakše user posted image

Sad vidim da ne sme da ga piju osobe sa niskim pritiskomuser posted image , a ja imam 90/60 uglavnom...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Macina trava
25.8.2011 12:47:59   
nina26
Hrisitinice, i ja imam prirodno nizak pritisak pa pijem, i nije mi smetalo bar do sada. Dve solje dnevno nije puno, a ti ako te je strah probaj sa jednom za pocetak.

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Macina trava
25.8.2011 12:49:04   
Hristinica

IZVORNA PORUKA: sofija 11

danas mi je 12 dc i nemam plodove sluzi. mozda je rano ali neznamuser posted image


Pa moze je biti i posle 15-og dana c. A meni se ucinilo da je imam juce i danas, mada ja to pre nego sto sam ovde procitala nisam ni znala da postojiuser posted image Ovo samo kod mene moze - plodova sluz, a kasni mi 3 mesecauser posted image user posted image

(odgovor članu sofija 11)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Macina trava
25.8.2011 13:18:13   
^iva^
i ja ima nizak pritisak i nije mi smetalo user posted image

_____________________________

iva

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Macina trava
25.8.2011 23:30:17   
Hristinica
Pa moracu i ja da probam pa cu da prestanem ako osetim tegobe..samo da ga nadjem,moram da vidim da li ima u zdravoj hrani..ako ne, onda moram u Josif P. valjda ga ima tamo

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Macina trava
26.8.2011 15:25:14   
sofija 11
danas sam bila kod doctora i sta da vi kazm rekao mi je da nemam ovulacija i da imam anovulatorni ciklusi i da moracu da budem stimulirana sa inekcijom fostimon i merional. mnogo sam razocaranauser posted image ne mogu  ni da opisem koliko.ali i dajle cu da pijem  ocajnica barem da mi ciklus dodge prirodnije

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Macina trava
26.8.2011 15:58:12   
degu
Draga valjalo bi da posetiš reproduktivnog endokrinologa, jer slučajevi PCO kao što smo mi moraju endokrinolozi da vode. Možda kad bi dobila odgovarajuću terapiju za prolaktin koji ti je povišen, možda bi došle i ovulacije. Nemoj da budeš tužna, pročitaj malo i druge teme. Ima ovde i tema Policistični jajnici, kao i pretrage i hormonska terapija, gde imaš dosta toga objašnjeno user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu sofija 11)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Macina trava
26.8.2011 22:45:44   
Hristinica

IZVORNA PORUKA: sofija 11

danas sam bila kod doctora i sta da vi kazm rekao mi je da nemam ovulacija i da imam anovulatorni ciklusi i da moracu da budem stimulirana sa inekcijom fostimon i merional. mnogo sam razocaranauser posted image ne mogu  ni da opisem koliko.ali i dajle cu da pijem  ocajnica barem da mi ciklus dodge prirodnije

Draga, a na osnovu cega ti je ona rekao da su ti ciklusi bez ovulacija?user posted image user posted image Jel ce moci da ti ih stimulise? koje hormon e si vadila? jooj ja tek moram da vadim sve hormoneuser posted image

(odgovor članu sofija 11)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here