|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava
6.12.2009 15:27:40   
cipiripi
sad ces valjda da je ulovis user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Macina trava
11.1.2010 18:37:36   
NinaMandarina
Pocela sam da pijem macinu travu, ovo mi je treci dan. Prethodne dve noci sam bas lose spavala user posted image . Da li je nekom od vas ovaj caj izazivao nesanicu?

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Macina trava
12.1.2010 10:04:56   
dejana007
jao nina ne znam sta da ti kazem, meni nije izazivao nesanicu, mozda ga ti dobro ne podnosis 

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Macina trava
12.1.2010 11:30:17   
Dudu25
Mislim da pocnem ponovo snjom, samo sam je mjesec dana pila, kad mi je user posted image  kasnila 11 dana, pa od tad se bojim da je pijem, sad neznam sta da radim, dal da pocnem ponovo posle user posted image  

ili da uzmem drugi caj ...


sta mislite ?

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Macina trava
19.1.2010 10:21:54   
Dudu25
macinu travu... neznam snjom sta da radim dali da je pijem ili ne, nekako nje me strah jer nikad neznam dali si user posted image  ili ne... a ona ne smije se piti u trudnoci



< Poruku je uredio Dudu25 -- 19.1.2010 10:22:16 >

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Macina trava
19.1.2010 10:25:26   
Anoniman
i meni se od nje produžio ciklus,prestala sam da je pijem u decembru....user posted image
pijem virak,matičnjak i haj.travu a danas kupujem i crveni zdravac....user posted image

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Macina trava
19.1.2010 10:27:43   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: banini

i meni se od nje produžio ciklus,prestala sam da je pijem u decembru....user posted image
pijem virak,matičnjak i haj.travu a danas kupujem i crveni zdravac....user posted image




draga ja sam rekla i jednoj i drugoj dok. kad sam bila da sigurno zbog nje mi je kasnio ciklus 11 dana
ali one su mi rekle da to nema veze da je nemoguce to...
i od tog mjeseca ja se bojim da je pijem jer vise volim da user posted image  dodje na vrijeme nego da kasni bzv a nisam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Macina trava
19.1.2010 10:30:31   
Anoniman
a meni je dr rekla da hoće od nje da kasnia i ksenija81 mi reče da se i njoj isto desili...isto i ja više volim da dodje na vreme nego da kasni a nisam user posted image a i žžžživot mi se zgadio od macine trave....fuj....

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Macina trava
19.1.2010 10:33:35   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: banini

a meni je dr rekla da hoće od nje da kasnia i ksenija81 mi reče da se i njoj isto desili...isto i ja više volim da dodje na vreme nego da kasni a nisam user posted image a i žžžživot mi se zgadio od macine trave....fuj....




a vidis ove dvije dok. meni rekle kaoo od caja ne moze

ima bas los ukus ovaj caj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Macina trava
12.2.2010 16:36:27   
DACIKAA
Cao nova sam na forumuuser posted image koristim macinu travu vec mj.dana,uzela sam je u biljnoj apoteci i travar mi je rekao da mogu raditi na tome da ostanem trudna i pijem caj u to vrijeme,ali kada ostanem trudna da odmah prestanem piti.Po tom ispada da se u toku ovulacije moze piti macina trava.

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Macina trava
12.2.2010 16:38:36   
Suncicabg
Dobrodosla Dacikaa,
ja mislim da se macina trava pije samo do ovulacije, jer posle ovulacije ne mozes znati da li si trudna ili ne bar 10-15 dana i tada ga ne treba piti

(odgovor članu DACIKAA)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Macina trava
12.2.2010 17:22:18   
DACIKAA
Da ali mi nije jasno to sto mi je on rekao,ja sam mislila da pijem svo vrijeme pa ako vidim da mi kasni da prestanem piti.Jos sam dobila dva caja koja pijem uz macinu travu,jer sam imala vanmatericnu trudnocu,pa mi je on preporucio te cajeve

< Poruku je uredio DACIKAA -- 12.2.2010 17:23:28 >

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Macina trava
17.2.2010 11:29:05   
sira
drage moje user posted image danas mi je 8-mi dan kako pijem macinu user posted image travu. to znaci da mi je 8-mi dan od user posted image  i treba valjda user posted image da je pijem jos 2 dana kada bi trebala da bude 0 user posted image , posle toga hm videcemo a i non - stop radimo na user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  javicu vam sta je bilo i sta ce biti user posted image user posted image user posted image  valjda ce biti user posted image , ako ne onda user posted image user posted image , pa dalje u novu borbu. kisssuser posted image user posted image

(odgovor članu DACIKAA)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Macina trava
17.2.2010 16:20:44   
Ivina mama
Drage moje, ja sam pila macinu travu od prestanka menstruacije do ovulacije, znači nekih 7 dana i ostala sam trudna tog meseca! Ne znam da li je macina trava pomogla ili ne jer smog tog meseca i prvi put probali da pravimo bebu. Ne može da škodi sigurno, jedino što nikad u životu ništa odvratnije nisam stavila u usta!!! Fuj... i sada mi je muka kada se setim, a kada je kuvate smrdi cela kuća!
Moj savet je da probate, ja nisam imala problema sa sterilitetom ali sam je pila preventivno, znam da pročišćava jajovode i da je uopšte dobra za ženski reproduktivni sistem. Odužila ja... u svakom slučaju SREĆNO!!!

(odgovor članu sira)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Macina trava
17.2.2010 22:47:35   
viking
Gde to ima da se kupi? Ako bi neka Beograđanka mogla da napiše gde je tačno kupila macinu travu (dakle, ne odgovori tipa "ima na svakoj većoj pijaci kod travara ili u svakoj zdravoj hrani", nego konkretno - ta i ta radnja.
Hvala user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ivina mama)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Macina trava
17.2.2010 22:52:59   
buhla
josif pančić... očajnica macina trava
ja kupila prošle godine 200gr, nisam ni otvorila...
rok mu je do avgusta 2010... mogu da ti dam, pošto meni ne treba


< Poruku je uredio buhla -- 17.2.2010 22:54:03 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Macina trava
17.2.2010 22:54:18   
viking
Hoćeš da mi prodaš? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Macina trava
17.2.2010 22:56:29   
buhla
IZVORNA PORUKA: viking

Hoćeš da mi prodaš? user posted image user posted image user posted image

mogu samo da ti poklonim user posted image



_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Macina trava
17.2.2010 23:00:02   
viking
Ajde, a ja te vodim na kafu, može? Spojimo lepo i korisno user posted image  

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Macina trava
17.2.2010 23:04:12   
buhla
Može! user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Macina trava
18.2.2010 12:30:31   
Veca77
Evo ja sam danas kupila macinu travu i od danas cu da pocnem da pijem onu mesavinu o o kojoj mi je pricala babica u Visegradskoj (1 kasicica macine trave - ocajnice i 1 kasicica zalfije - preliju se kipucom vodom, drzi se desetak minuta, pa se procedi i pije)! Videcemo kako ce da deluje user posted image user posted image
Danas mi je 7 dc i picu do nekog 12-13dc, pa cu napraviti pauzu do sledece user posted image jer na kutiji stvarno pise da se ne preporucuje u trudnoci! A plod je najosetljiviji u tih prvih mesec dana (kad mi i ne znamo da smo trudne)!

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Macina trava
18.2.2010 13:07:00   
Lilly*
Veco dušo user posted image Hajde kopiraj tu svoju kombinaciju čajeva u OVU temu da nam se ne zagubi tako među postovim user posted image

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Macina trava
18.2.2010 15:25:05   
Veca77

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Veco dušo user posted image Hajde kopiraj tu svoju kombinaciju čajeva u OVU temu da nam se ne zagubi tako među postovim user posted image

Kopirala user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Macina trava
3.3.2010 20:22:24   
Tara80
Pozdrav od Tare za sve trudilice!
Verenik i ja vec tri meseca pokusavamo da ostanem trudna i nista... Vec pocinjem stalno da razmisljam o tome, narocito sto sam u zadnje vreme imala problema sa cistama... Posle svega ovde procitanog, resila sam da od ovog meseca pocnem sa cajevima. Posto mi je danas cetvrti dan kako sam dobila, cim mi prestane poceci da pijem Ocajnicu, do 15 dana, jer zadnja dva meseca dobijam na 34 dana, posle ovulacije, preci cu va Virak.
Nadam se da ce vredeti ova kombinacija i da cu u skorije vreme iz trudilice preci u user posted image , sto i svima vama to zelim!!!

< Poruku je uredio Tara80 -- 3.3.2010 20:34:58 >

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Macina trava
3.3.2010 21:09:13   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Dudu25

macinu travu... neznam snjom sta da radim dali da je pijem ili ne, nekako nje me strah jer nikad neznam dali si user posted image  ili ne... a ona ne smije se piti u trudnoci


Ja sam je pila od kraja menst. do ovulacije,znaci samo nekih desetak dana i to samo 2-3 meseca,ali redovno.Znaci tri puta po 2-3 dcl dnevno,sveze skuvan bez secera.Nikad nista gore nisam pila,ali sam bila odlucna i vremenom vec navikla na taj ukus.Caj mi nije ni produzio ni skratio ciklus.
Poenta ovoga sto pisem je da sam sada u petom mesecu.Dali je bas od macine trave,nikad necu znati,ali mislim da mi je mnogo pomogla,jer sam vec posle prvog meseca konzumiranja primetila mnogo vecu kolicinu plodne sluzi.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image
Click Here