|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava
16.7.2009 14:14:36   
ljubičica
Pa ko paniči, ja nisam ništa panično rekla, samo sam htela da vam pomognem jer sam videla da ste nove članice i htela sam da vas uputim na te 2 teme. Možda vi znate više nego ja, ako znate onda ok. Svako će da koristi ono što mu se čini da je dobro za njega. Meni je virak super, vama macina trava i misterija rešena. Između ostalog, ja nikada nisam ispaničila ovde jer je meni RR filter i ovde mi je sjajno i ako vidim da nekome odgovara nešto što je suprotno od mene, to je njegova stvar jer smo svi različiti.

Taša, mila moja, zaista nisam ništa loše mislila  user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Macina trava
16.7.2009 14:18:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Taša, mila moja, zaista nisam ništa loše mislila  user posted image


user posted image

U porodični život - Porodično zdravlje, imate temu lekovite biljke, tamo imate spisak svih biljaka koje su na našem forumu spominjane sa aktivnim linkom na teme.

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Macina trava
16.7.2009 15:14:13   
Tinana
Hvala Ljubicice u svakom slucaju.Znam da nisi mislila nista lose,i da je svima nama isti cilj tj.user posted image .
Zato i treba sve da se drzimo zajedno i razmenjujemo iskustva.
Ja upravo pijem ovaj uzasni caj,i mogu samo da se nadam da nije uzalud!
Pozz!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Macina trava
16.7.2009 15:21:46   
magnetic
Cao Tinana.Koliko dugo ga pijes?

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Tinana)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Macina trava
16.7.2009 15:25:56   
Tinana
Ne tako dugo.Pila sam pre user posted image nekih 7-8 dana(primetila sam da je user posted image bila mnogo manje bolna neo inace),i evo danas je treci dan kako mi je prestalo.Ako nista drugo bar se nadam da ce mi regulisati ovulaciju,cula sam da je odlican po tom pitanju,regulise hormone.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Macina trava
16.7.2009 15:32:11   
magnetic
Moje m nisu tako strasno ni bolne ni obilne,ja bih ga pila samo zbog toga sto za vreme ovulacije nemam puno sluzi,a cula sam da caj pojacava kolicinu sluzi

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Tinana)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Macina trava
16.7.2009 23:33:30   
Tinana
Ma probacemo!U svakom slucaju ne moze da skodi!
Javljam rezultate,ali tek za 20-ak dana(nadam se dobre)user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nije srećan onaj koji mnogo ima,već onaj kome malo treba!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Macina trava
23.7.2009 15:43:37   
magnetic
Mozda bi bilo dobro u prvoj polovini ciklusa piti macinu travu,a u drugoj vrkutu,posto sam na prvoj strani procitala da mac.trava nije dobra kad je ovulacija,menstruacija i trudnoca,a vrkuta je bas  dobra za trudniceuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Tinana)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Macina trava
3.8.2009 12:14:07   
daca77
Posto sam se bacila na prirodne lekove, kupila sam macinu travu-marrubii herba. Nadam se da mi nisu dali pogresnu, jer pise da se uzima kod poremecaja organa za varenje...
A citam postove i ne znam kako da je pijem. Shvatila sam, da se ne pije za vreme user posted image i trudnoce, ali su razlicita misljenja da li je piti u vreme ocekivane ovulacije. Kako je najbolje?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Macina trava
4.8.2009 11:18:18   
magnetic
IZVORNA PORUKA: daca77

Posto sam se bacila na prirodne lekove, kupila sam macinu travu-marrubii herba. Nadam se da mi nisu dali pogresnu, jer pise da se uzima kod poremecaja organa za varenje...
A citam postove i ne znam kako da je pijem. Shvatila sam, da se ne pije za vreme user posted image i trudnoce, ali su razlicita misljenja da li je piti u vreme ocekivane ovulacije. Kako je najbolje?
To je to,dobro su ti dali.Ja je pijem do ovulacije,posto posle toga postoji mogucnost trudnoce. 

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Macina trava
5.8.2009 9:52:26   
daca77
I jao...juce sam krenula sa cajem. Ujutru sam zurila za bus, pa mi i nije bio nesto posebno odvratan, ali sinocuser posted image user posted image user posted image , uzasno gorak . Pitanje je koliko cu moci da ga pijem...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Macina trava
5.8.2009 9:56:13   
2002m
kada se malo naviknes na njega nece ti biti gorakuser posted image user posted image user posted image , ja ovaj mesec nista nisam pila.Pravim pauzu.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Macina trava
5.8.2009 10:02:07   
daca77
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Macina trava
10.8.2009 22:17:49   
Hocubebu
Cao devojke, e ovako imam jedno pitanje,
Naime pocela sam da pijem macinu travu u julu tacnije kad i se zavrsila user posted image , i naravno radili smo na bebi... ovu mens sam trebala da dobijem 8.8, a ja sam dobila 1.8..i to prvi dan braon i katas, bolovi 2-3 crveno, a 4 opet braon. ja uvek imam na 28 dana a sad na 20...a kazu da ona utice na hormone i bolju mengu...
Bila sam danas kod lekara i rekla mi je da je moguca trudnoca idem sutra na uz...
Sta vi mislite zasto sam dobila na 20 dana....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Macina trava
17.8.2009 21:39:03   
Delijagirl
Evo ja danas kupila i macinu travu i virak pa cu pocnem to da pijem inace za beogradjanke nasla sam oboje u nekom biospajzu na uglu takovske i bulevaru despota stefana (ex 29.novembar) 100g jedne i 100g druge kostalo me 180 dinara. A za sve nebeogradjanke ako neka hoce nek mi javi na pvt pa mogu ici tamo da je kupim i posaljem. 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Macina trava
18.8.2009 15:57:35   
tixy1
Jutros sam probala maciju, ali mi je tako, najiskrenije, grozna! Bilo mi je mucno citavo jutro. Joj!!!
Vracam se na virak! Zaista ne mogu!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Macina trava
18.8.2009 16:03:44   
magnetic
Meni je isto jako gorka,ali sam rekla da cu istrajati i tako je bilo,sada mi i nije vise tako jako gadna

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu tixy1)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Macina trava
18.8.2009 20:14:47   
Zoka81
Ja je upravo pijem i prvu kutiju sam vec stukla.......ne da je gadna nego je grozna i gadna i odvratna-nemam reci. Ne mogunekad da progutam. Kako to tako gorko? jer to stvarno pomaze ili da ja batalim to dok nisam dusu ispovracala.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Macina trava
4.9.2009 17:20:22   
magnetic
Ja ponovo na macinoj travi,sada mi vise uopste nije gorka.Skroz sam se navikla na taj ukus

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Macina trava
28.9.2009 14:13:29   
Dudu25
Evo i ja da se javim pocela sam da pijem macinu travu vec 10 dana i sa njom isto pijem po 1-2 soljice caja zdrvac :)

cula sam da je nekome to uspjelo ....

javicu ako bude kojih promjena user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Macina trava
5.12.2009 14:10:59   
Suncicabg
Izcitah sve predhodne strane, a i dalje ne razumem user posted image Kako da znamo kad je ovulacija toliko tacno pa da tad prestanemo da pijemo caj!?user posted image Inace pijem Virak, htela bih i ovaj,a li ne znam kako da budem sigurna kad je O?user posted image

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Macina trava
5.12.2009 14:16:04   
Kleopatra
Suncice i ja sam pocela pre par meseci da pijem macinu travu,ali posto ni ja ne znam kad mi je ovulacija prestala sam necu da se igram jos mi to hvali.
Kakav je tvoj ciklus jel redovan?


_____________________________

Sreca prati hrabre!!!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Macina trava
5.12.2009 14:20:51   
Suncicabg
Pa relativno redovan 27-30 dana! Ali ne znam kad je ovulacija tacnouser posted image Da znam ne bih ni pila cajeveuser posted image

(odgovor članu Kleopatra)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Macina trava
5.12.2009 19:37:04   
cipiripi
mozes da kontrolises preko BT... user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Macina trava
6.12.2009 14:25:50   
Suncicabg
Pocela sam da merim bt user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Click Here