|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava
4.6.2009 20:35:03   
Ptičica
Ja sam se mesecima kanila da kupim neki čaj.
Sve danas ću, sutra... i ništa... Bez čaja sam user posted image !
ali, čula sam od mnogih da pomaže!
Ljubičice, lepotice!!!!!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Macina trava
14.7.2009 17:17:26   
Hocubebu
Cao svima, hocu da kupim macinu travu u Josifu Pancicu biljnoj apoteci.
Imam neka pitanja jel se pije posle mens. 10 dana i onda se stane pa ide PMS..ili mogu da je pijem posle men, pa dok ne dodje druga?
Jel postoji mogucnost da od jednog meseca pijenja caja user posted image ...


(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Macina trava
14.7.2009 17:22:37   
Lilly*
Koliko sam ja čitala po netu, najsigurnije je macinu travu piti do ovulacije, jer ako dodje do začeća, nije je preporučljivo piti. Može se i posle mesec dana korišćenja čaja ostati trudan, ali nemora

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Macina trava
14.7.2009 17:54:52   
Hocubebu
To znaci ako sam imala do 14 jula, pocinjem da pijem caj do 25 jula...10 dana...od mens.
Jel sam dobro razumela?
jel se pije svez skuvan caj ili mogu da skuvam litar pa da pijem ceo dan?

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Macina trava
14.7.2009 19:10:37   
Lilly*
Ja sam čaj pila od kako dobijem pa otprilike tih 10 dana do ovulacije, mada neki kazu da ovaj čaj nije dobro piti ni tokom menstruacije, mada to objašnjenje meni baš nešto i nije zvučalo uverljivo. Najbolji je ako ga skuvaš neposredno pre nego što ga i popiješ. Najlakše se popije kada se ohladi, ali je svakako user posted image

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Macina trava
14.7.2009 19:25:35   
Hocubebu
Koliko ti dugo pijes macinu travu?


(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Macina trava
14.7.2009 23:08:06   
Lilly*
Pila sam mesec dana, pa napravila prekid, pa opet mesec dana, pa prestala, a mozda nisam trebala, sve sam racunala da cu zatrudneti i bez cajeva user posted image

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Macina trava
15.7.2009 9:39:05   
Hocubebu
A jel mogu da je kupim na pijaci od onih sto prodaju cajeve?
I pod kojim nazivom da je trazim na pijaci?
Hvala user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Macina trava
15.7.2009 10:31:19   
Lilly*
Možeš kupiti kod travara na pijaci, ili u prodavnicama zdrave hrane, ja sam tamo kupovala gomilu čajeva. Latinski naziv joj je Marrubium vulgare, a kod nas je još zovu marulja, očajnica, macina trava.. znaće već kada kažeš user posted image

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Macina trava
15.7.2009 12:44:03   
Tara80
Svidja mi se sto se Vrkuta moze piti tokom celog meseca, jer ja zaista ne znam kada mi je tco oviulacija, jer mi ciklus i z meseca u mesec varira po par dana. Moze li mi neko reci da li je pio caj od ove trave i da li ima efekta.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Macina trava
15.7.2009 13:08:50   
Lilly*
Imamo temu vrkuta pa tamo pogledaj user posted image

(odgovor članu Tara80)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Macina trava
16.7.2009 13:08:54   
Hocubebu
Kupila sam juce macinu travu, i danas sam pocela da je pijem....jao sto je gorka majko mila...nista u zivotu nisam probala tako gorko...ali ako je za bebu sve treba izdrzati...
Samo jedno pitanje jel moram da se pridrzavam 3 x po jednu solju pre jela ili mogu da je pijem vise puta u toku dana?
I da li moram uvek da je skuvam svezu ili da skuvam malo vise pa da stavim u frizider pa da pijem kad mi se pije?

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Macina trava
16.7.2009 13:15:28   
ljubičica
Macina trava ne sme da se pije kad imaš menstruaciju, kad ti je ovulacija i kad zatrudniš.
Ovaj čaj je zaista lep i ukusan i možeš da ga piješ kad god hoćeš, bez problema.

KLIK

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Macina trava
16.7.2009 13:26:35   
magnetic
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Macina trava ne sme da se pije kad imaš menstruaciju, kad ti je ovulacija i kad zatrudniš.
Ovaj čaj je zaista lep i ukusan i možeš da ga piješ kad god hoćeš, bez problema.


Znaci svega par dana u mesecu?

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Macina trava
16.7.2009 13:32:30   
Hocubebu
Lep i ukusan ma salite se samnom...on je jako gorak...
Jesam dobar caj kupila pise Macina treva Ocajnica...
u biljnoj apoteci Josif....P
Ako sam imala menst do 14 jula znaci mogu da ga pijem do 24 jula ili kako?

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Macina trava
16.7.2009 13:36:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Ovaj čaj je zaista lep i ukusan i možeš da ga piješ kad god hoćeš, bez problema.

KLIK


Ako klikneš na KLIK koji je ljubičica postavila, videćeš na koji čaj je mislila. user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Macina trava
16.7.2009 13:39:31   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: ljubičica

Ovaj čaj je zaista lep i ukusan i možeš da ga piješ kad god hoćeš, bez problema.

KLIK


Ako klikneš na KLIK koji je ljubičica postavila, videćeš na koji čaj je mislila. user posted image


user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Macina trava
16.7.2009 13:53:32   
Tinana
Mislim da si malo pomesala.Postoje dve vrste macine trave.Jedna je gorka i zove se jos i ocajnica ili marubium herba,i ona je bas ta koja nama treba,za poboljsanje plodnosti.A druga je slatka i ukusna i njen dugi naziv je ,,odoljen,, ali se ona koristi u potpuno druge svrhe.
Ja sam greskom kupila prvo ovu slatkog ukusa,ali sam malo istrazivala i videla sam da sam se presla.Sada pijem bas ovu,ocajnicu i stvarno polazem u nju velike nade.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Macina trava
16.7.2009 13:56:22   
ljubičica
Ja znam da smo baš na ovoj temi  pričale ono što sam ti ja gore napisala. Ti pij šta misliš da treba, ali ja sam ti preporučila ono sa čime smo sve zadovoljne.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Tinana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Macina trava
16.7.2009 13:59:02   
Hocubebu
Da pricitala sam sta je poslala Ljubicica...ali vrtak je nesto drugo od macine trave, i svi kazu da je macina treva jako gorkog ukusa...i na njoj pise ocajnica tj za bolju plodnost...

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Macina trava
16.7.2009 14:01:48   
magnetic
Ja sutra imam zakazano kod dokt.,pa cu ga pitati da vidim sta on kaze,posto jos nisam pocela piti ovaj caj

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Macina trava
16.7.2009 14:03:20   
ljubičica
Da ne bi došlo do nesporazuma imate teme Macina trava i Virak, vi vidite šta vam se sviđa, to i koristite, i eto.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Macina trava
16.7.2009 14:04:35   
Anoniman
ljubičice, dušice, mir! user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Macina trava
16.7.2009 14:05:48   
Hocubebu
IZVORNA PORUKA: Tinana

Mislim da si malo pomesala.Postoje dve vrste macine trave.Jedna je gorka i zove se jos i ocajnica ili marubium herba,i ona je bas ta koja nama treba,za poboljsanje plodnosti.A druga je slatka i ukusna i njen dugi naziv je ,,odoljen,, ali se ona koristi u potpuno druge svrhe.
Ja sam greskom kupila prvo ovu slatkog ukusa,ali sam malo istrazivala i videla sam da sam se presla.Sada pijem bas ovu,ocajnicu i stvarno polazem u nju velike nade.

user posted image user posted image E potpuno si u pravu...


(odgovor članu Tinana)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Macina trava
16.7.2009 14:08:16   
Hocubebu
Ljubicice nema razloga da panicis...
Samo smo ti rekle da postoje 2 vrste macine trave a ova koja treba za plodnost nemoze nikako biti lepog ukusa, ako ja gresim onda ovi u Josif Pancic apoteci grese jos vise od mene...
Izvini nisam mislila nista lose, ipak smo mi sve ovde zbog jednog problema cekamouser posted image

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here