|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mesečeva dijeta
7.5.2011 13:40:45   
Anoniman
To niko ne moze da ospori. Ja probam pa kad ne mogu ja prekinem. Ovu dijetu su povezali sa mesecom zbog plime i oseke. Pa kad ništa ne jedes onda ti skuplja mesec vodu iz organizma pa eto tako kao izbacujes vodu i stetne materije iz organizma. Ma kao i svaka dijeta, nije dobra, al eto ko voli nek izvoli. Moja rodjaka smrsala oko 30 kila za 6 meseci, a samo je povela racuna o hrani, izbacila hleb i posle 7 uvece nije jela nista.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Mesečeva dijeta
10.5.2011 9:35:13   
Anoniman
Veceras u 22 i 33 pocinje mena. Pa ko voli nek izvoli.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Mesečeva dijeta
11.5.2011 8:08:38   
mamax3
Ja cu pokusati danas.Prosle dvije sam preskocila.user posted image Ali nesto me muci stomak izgleda da ce vecera da izade user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Mesečeva dijeta
1.6.2011 16:48:58   
Anoniman
Večeras počinje noua mena. user posted image , pa ko izdrži nek se javi! user posted image

(odgovor članu mamax3)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Mesečeva dijeta
1.6.2011 18:28:43   
lanajelena
Leno u koliko?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Mesečeva dijeta
2.6.2011 11:00:51   
Inica
I ja mesecarim danas :-) Mislim da mi je potrebno ciscenje organizma, a ako usput izgubim neko kg, bice super :) treba izdrzati na poslu ceo dan.. Smem li iscediti jedan grejp i limun npr? Bar nesto da unesem u sebe..

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Mesečeva dijeta
2.6.2011 15:26:19   
mamax3
Inice moze limunada ali bez secera.I ja pokusavam danas,ali vec sad umirem od gladi ne znam kako cu izdrzati do nocas. Posebno mi smeta ova crucina jer sva tecnost koju unesem ide na znoj.

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Mesečeva dijeta
2.6.2011 17:46:32   
Inica
Ja izdrzavam i nije mi frka. Veci mi je bedak da prekinem i da se nazderem. Posto sam na poslu i bas aktivna iscedila sam grejp i limun. Nadam se da nije greska, tj previse..user posted image

(odgovor članu mamax3)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Mesečeva dijeta
4.6.2011 22:12:50   
Inica
Ja sam na drugom mestu nasla drugo vreme od kad dijeta treba da se pocne. Razlika je 12h.. Kao ne treba po crkvenom merenju, vec tom drugom, kad je dijeta u pitanju.. Sad mi nije jasno po kom vremenu da krenemo sa gladovanjem? user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Mesečeva dijeta
4.6.2011 22:18:33   
jelena038
dajte, ljudi, pa ovo je nehumano!


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Mesečeva dijeta
4.6.2011 22:20:09   
jelena038
ta tri kilograma cete izgubiti ako gladujete bilo koji dan, to je samo tecnost, koju cete nadoknaditi vec sutradan. mante se corava posla..

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Mesečeva dijeta
15.6.2011 15:51:27   
Anoniman
Ne znam da li mesečeva mena počinje 15.6 u 22i14, ili 17.6 u isto vreme. Jel može pomoć? user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Mesečeva dijeta
15.6.2011 20:56:36   
mamax3
Draga pocinje nocas u 22 i 14.Pa sve do sutra u  isto vrijeme.Srecno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Mesečeva dijeta
15.6.2011 22:21:33   
Inica
http://www.narodnamedicina.com/jankovic/mesec_topi_kilograme.html
a jel neko krenuo po ovom vremenu? Ne kapiram po kom treba.. user posted image

(odgovor članu mamax3)
Direktna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here