|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 15:33:06   
Mariya
Maraj, znači počeo je da spava i kod vas noću? Problem je bio u džaku?
Moja H nije pričala, pa sam joj dala mmr, i to je dobila odjednom pentaxim u jednu a mmr u drugu ruku, sa 23 meseca. Evo sad počinje da priča.
Milena, u pravu si. Sve mislim da su to namerno uradili,da bi mogli da nam prebace to kako nismo ni na sahranu otišli. Zaista sam se razmišljam da nazovem tetku i svašta joj kažem. Ali sačekaću da je sretnem pa ću joj onda reći. A javili su celoj rodbini,samo nas troje su "zaboravili".moj brat u nemačkoj, sestra kod dečka,ja kući. Ni ne pričamo ni sa kim, a ni međusobno baš svaki dan, pa da smo mogli da saznamo.
Evo H mi se probudila a ja se nisam ni pomerila,a kamoli počela da joj prebacujem stvari u komoduuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 23.1.2017 15:36:08 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 17:22:54   
vocicana
Dobro vece u temu.
Maraj, super je sto hoce da spava kod tvojih, malo da se i ti odmoris. Bravo za odviknuto siskanje nocu.
Lule user posted image eto i to si prebolela, Variccelu, bas nedostajes. Polubi Milosa.
ECo, nadam se da se nisi vratila u ruznom raspolozenju, sta te briga, vazno je da te muz podrzava.
Kod nas nista novo. gladna sam, odoh da postavljam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 20:39:55   
Skockica

Dobro vece mamite. Ja se jutros probudila grlo me grebe jedva gutam da izvinete popizdela sam doslo mi da ceo dan ne izlazim iz kreveta. Ne moze mene grip da zaobidje pa to ti je. Prosle zime sam dugo bolovala, taman se malo zalecim ono se vrati. Nesto sam se na svoju ruku lecila dok u maju nisam dosla u Srbiju i kako sam glas izgubila isla sam privatno kod ORL i on mi dao neke konjske antibiotike i inhalaciju sa lekom pa se konacno izlecim. Ali ovo sad u trudnoci da me snadje bas sam baksuz. Jos ovde doktori kazu vi ste trudni ne smete nista piti mleko, caj, med eventualno paracetamol, tecnost za grrrrlllo i to je sve. Ali, borim se, moram.
Kad sam se iskobeljala iz kreveta isli smo u Nemacku u veliku nabavku, to mi uvek podigne raspolozenje hihihi. U povratku me muz sa Vasijem ostavio u neki trzni centar gde ima igraonica pa smo mama i ja malo tuda prosetale dok se on igrao. Kad smo dosli kuci mm sve popakovao, isklasirao i jos se vecera krckala, e nema ga na svetu user posted image

IZVORNA PORUKA: Maraj

Dr mi kaze da za mesec i po primi 4.dozu pentaxima , pa posle mmr.... nama se nesto ne zuri sa tom vakcinom , posebno sto L jos nije progovorio. Jos mi kaze da ako do 2.godine ne primi , zakon ce da kazni ili nas ili nju. Jel to istina? Meni koleginice rekle da su potpisale da trenutno nece dati vakcinu svojoj deci i da to moze. Ko sad koga tu laze...

Izvini kakve veze ima to sto nije progovorio, jel sam ja toliki duduk da nemam o tome pojma? Jer realno moje dete dosta kasno progovorio nije mi palo na pamet da je to zbog vakcine user posted image


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 20:59:52   
Sanjica26 RR
Dobro vece zene. Moje devojcice spavaju. Danas mi je dan bio udarnicki. Dosla kuci, peglala i spremila gibanicu. Otisla opet na casove. Sad pospremila po kuci i u horizontalu.user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 22:11:15   
emicaa
Skockice meni pada mrak na oci zbog njemacke.i na kraju uvijek pola zaboravim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 22:20:26   
eca89

IZVORNA PORUKA: vocicana RR


ECo, nadam se da se nisi vratila u ruznom raspolozenju, sta te briga, vazno je da te muz podrzava.


Ma, jesam Voci sva sam u down-u , nista me dobro nece. Probacu da se pretvaram i da cutim tih par dana, iskljucicu se i to je to. Ako ni to ne bude islo, onda necu ni ici, a bojim se kad ne bih isla, da bi onda jos gore bilo, da bi njemu punili glavu.
Da mi je da nadjem sebi neki poslic, mnogo bi mi bilo lakse.

Maraj, bravo za spavkanje.
Sanjice, Branki svaka vama cast, bas ste lavice.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 23:01:52   
Skockica

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Skockice meni pada mrak na oci zbog njemacke.i na kraju uvijek pola zaboravim user posted image

Sto ti pada mrak na oci?
Ja sam danima pravila spisak i opet me mama veceras pita a nisi se setila da uzmes ovo ili ono aaaa, sreca da je blizu. Uostalom da sam se i jos tih par stvari setila trebali bi 24 sata jesti da se nista ne bi pokvarilo. Ionako mm donosi meso sa posla (jer ima popust) nekad i previse, najzalije mi kad se nesto pokvari.


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 23:49:24   
Mariya
Veče mame!
Ja u krevetu, pokušavam da ostanem budna,ali jedva,užasno mi se spava. Već nekoliko noći spavam baš loše, budim se u 5, odem da piškim i onda budem budna do 7,pa spavam do pola 9 i tad ustajem, da na miru sredim kuhinju,čajeve,doručkove, i ceo dan sam komirana. Razmišljam da probam da spavam u dnevnoj, možda bude bolje bez H i mm koji me bude svojim mrdanjem,hrkanjem,okretanjem,pričanjem u snu...
Koliko se danas L opirala odlasku u vrtić,toliko je srećna došla kući. Bude joj super tamo,ne znam zašto moram da se svađam sa njom oko odlaska! A najbolje je da je zaspala čim je dotakla jastuk, znači izmorila se maksimalno!
Danas mi je kuma poslala stvarčice od kumića, one najmanje,56 i 62, pa sam prebacila H stvari u njenu novu komodu, tako da je komoda za bebu slobodna i mogu da pakujem u nju. I da najzad nalepimo one nalepnice sa Pepom i Mašom user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 0:19:28   
Skockica
Mariya tako i Vasilije samo vice necu Rosi (to mu je vaspitacica), zadnji put je cak i plakao i ja sam presekla, rekoh dosta vise, prestani da se mazis! I mama ga je vodila kaze celim putem pevao i bas se radovao a prosli put kad ga je vodila celim putem vikao necu Rosi i onda ga ona umirivala kao pet minuta samo i takve stvari. A kad stigne tamo bas srecan. Ja sam se plasila da ne krene kao neka decurlija tamo kad ih roditelji odvedu vriste, placu, bacaju se, jednom se jedna od vaspitacica bukvalno rvala sa devojcicom od 4 god koja je vristala za ocem, zamalo da joj pobegne.
A tako je bio presrecan kad je krenuo da ide tamo, sad ga uhvatila valjda ta faza i u igraonice nerado ide, ovo danas se iznenada desilo da je sam izrazio zelju da ide u jednu igraonicu u koju vec nekoliko puta nije hteo uci.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 7:59:11   
IvanaSK RR
Dobro jutro, mamice.
Suzi, kako ste?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 9:11:15   
Anck Su Nmaun
Dobro jutro...jos uvek je user posted image
Mi se malo buidimo nocu, muce ga zubici sve mu je oteceno, a gore uzasno izgleda kako je oteceno.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 10:13:37   
Maraj
Dobro jutro i od nas.
Mi smo bas lose spavali. L je selu noc jecao. Od vakcine. Pa sam mu dala lekic (protiv bolova) oko 4. Ona se malo umirio.

Mariya , da , da ne povisujes , on se izgleda budio jer mu je pretoplo bilo u dzaku. A spava u sobi koja je najhladnija u stanu. Jednostavno , izgleda da ne trpi toplotu.
Skockice , mmr vakcinu povezuju sa autizmom , tako da najcesce roditelji i dr sacekaju da se dete "razvije" tj da prohoda , progovori , pa da tek onda daju mmr vakcinu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 10:22:36   
emicaa
Jutro,mi skoro da i nosmo spavala.David samo sto zaspi posle par minuta opet budan i tako cijelu noc.Nesto ga muci definitivno.Bar je Dora prespavala noc.
Skockice meni je smor zbog guzvi ici tamo,jedva prolazis sa kolicima.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 10:47:58   
Anck Su Nmaun
Sedim i gledam V kako se muci da sedne sam. Uspelo mu je par puta. A sad je okruzen igrackama, muci se muci i onda kad padne, ostane onako na zemlji ne pomerajuci se minut dva user posted image user posted image da skupi snagu pa ajd jopet user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 12:07:43   
Sanjica26 RR
Ja sam toliko besna na sebe. Izlazim iz stana i cujem neku prepirku. U prizemlju baka (baksuz) vice na cistatice kako su joj one ukrale cvece. I kako to rade. One zene su u cydu i teraju je da sidje sa njima u podrum da im pregleda njihove torbe. Ja se kulturno izvinim i kazem da nije u redu dw ih tako okrivi. Pa, pre neki dan je neko zvonio na sva vrata i trazio neku pomoc. Ispostavi se da su prevaranti i mozda su joj oni ukrali cvece. Pozvali su seficu. A ja ti lepo izadjem i okliznem se na stepenice i bas se povredim. user posted image Kolena me mnogo bole.user posted image Hocu ja nekome da pomognem. Plakala sam koliko me je zabolelo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 12:43:57   
Skockica
Dobar dancic drage moje, ja cekam mm da dodje na pauzu da rucamo. Jutros sam ispratila V u vrtic doruckovala, popila drugi paracetamol (prvi sam nocas u 3) i vratila se u krevet. Kao mi malo bolje.
Maraj cula sam da je povezuju sa autizmom ali nikad niko nije pomenuo da ako ne prica treba da se saceka. On je to primio pre nego sto je napunio 2 godine, mislim da tad nije nista pricao. Da je to skorije bilo, sad bih se bas uplasila user posted image
Emice, da te guzve su stvarno nekad katastrofalne, evo mi juce nismo mogli da nadjemo parking kod dm-a pa smo probali kasnije ponovo. Nema veze sto je ponedeljak, mm kaze danas je svajcarski dan, pa kad nije?! Mi cesto idemo neki radni dan uvece jer dm radi do 9 a penny cak do 10 i onda kao izbegnemo guzvu.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 12:45:51   
vocicana
Tih, tih Sanjice, popij i ti nesto za bolove, bolece te sutra.
Eco tebe cu da user posted image jako, ne brigaj.
Mali spava, rucakmu skuvala, danas gostujemo kod bake, mmode na Zlatibor do sutra neso da zavrsi, a mi smo samiiii


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 19:41:52   
Maraj
Vece mame.
sanjice , kako si sada. Bas znaju biti nezgodni ti padovi. Jesi na led pala? Nama su zene koje ciste , pre neki dan , prosule vodu na stepeniste. Ne smem da izadjem iz zgrade koliko je zaledilo

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 20:04:50   
emicaa
Sanjice jesi li sad dobro?
skockice i mi smo prije isli navece ali sad ne mozemo zbog Davida,mali je jos da ga navece cimam.
Kad sam vec kod Davida,danas je spavao tri puta po 20 minuta,strasno.i dalje je nervozan a veceras je imao i prolivkastu stolicu.Ovo ako nije zub ne znam sta je

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 20:26:55   
Sanjica26 RR
Devojke mrdam. user posted image I ove cistacice su cistile i ostalo je mokro i zaledilo. Ne mogu da se oslonim na kolena. Malo pre da pokupim decije igracke ne mogu.user posted image Popicu lek protiv bolova i namazacu tatinu kremu koju je pravio.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 20:35:05   
branki*
U,bre,sanjiceuser posted image
Ja da uspavam decu,pa da zavrsim planove za skolu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 21:27:06   
Maraj
Jao sanjice , na kolena si pala..... kako ce ti sutra biti .... user posted image jesu kolena zeznuta

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 21:29:32   
serpica
Drugarice moje drage,nisam stigla ranije da se javim.. u nedelju smo primljeni u bolnicu juce ujutru je uradjena operacija,trajala je sat i po. Sve je proslo ok,dr kaze da je bas bilo zagnojilo i da smo na vreme uklonili to. Zlezda je poslata na
histopatolosku analizu i rezultati ce biti za 10 dana. Manja ima 4 konca i imala je dren koji je danas skinut i otupsteni smo kuci. U petak imamo previjanje i u ponedeljak skidamo konce. Dr se nada da ce i rana biti ok. Manja je sve
hrabro podnela,mnogo bolje nego sto sam ja. Umorna sam i neispavana ali sam odahnula malo. Hvala vam na podrsci i porukama,izvinite ako nisam nekom stigla da odgovorim.. Ljubim vas puno i nadam se uskoro da se javim sa dobrim vestima.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 21:48:18   
Sanjica26 RR
Serpi drago mi je sto si se ovde javila. Ljubi malenu,
Maraj, na kolena sam pala. Bas se i ja bojim kako ce sutra ujutru da bude.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 21:48:19   
milicicak
Serpi samo da te user posted image user posted image
Ljubi hrabricu

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here