|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 21:50:08   
Ana RR
Šerpice user posted image ljubimo tebe i malu hrabricu!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 22:31:29   
Maraj
Serpi user posted image Manja je prava mala hrabrica

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
24.1.2017 22:39:01   
IvanaSK RR
Serpice, ljubim vas obe!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
25.1.2017 0:32:38   
Mariya
Veče mame!
Baš se slabo piše. Brzo pročitam sve ponešto i upamtimuser posted image
Maraj,pa super što ste otkrili šta mu je,sad bar možete da spavate svi. Jeste li potpuno prestali sa dojenjem?
Zamislite, mm opet bolestan, ili je pokvario stomak, ne zna ni on. Samo da nije zarazno. Leži od 6 uveče i stenje,hukće,uzdišeuser posted image sreća došla mi sestra pa smo sa njom sredile devojčice. A njega sam oterala u dnevnu da spava. Pa da vidim kako ću spavati bez njega. Ja uvek kažem da mi on smeta,on me stalno budiuser posted image
Izlepili smo danas najzad komode sa Mašom i Pepom i to sam dala njima da lepe, pa smo od samolepljivih slova ispisali i imena na komode user posted image baš je interesantno!
Mame,na temi niko ništa ne piše,pa da pitam ovde,da li znate nekog ko je koristio Mamatens na porođaju i kakva su iskustva sa njim. Razmišljam se da ga iznajmim, pošto u topolskom porodilištu nema epidurala.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
25.1.2017 8:47:30   
sonyasha
Dobro jutro drage moje!
Danas mi je rođoš pa malo da vas počastim!!! Ko je za tortu i pićence? Istina ovako sabajle može i kafa!

user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
25.1.2017 9:12:54   
vocicana
Serpiiii user posted image sve ce biti super. Ona je jedna hrabra devojcica!!!
Dobro jutro mame!
Sanjice,samo semoras mazati necim, sada te boli sve jer si se sto kazu babe "ugruvala", to su opasni padovi, mogla si bez jao da okoncas, pu, pu , pu. Samo hrabro, deca neka skupljaju igrackice a ti malo odmori.
Mi redovno sve, sada da zasucem rukave pa u sudoperu, moju najbolju drugaricu!user posted image
Sonyyy, srecan rodjendan sunshine! Sve najlepse!!!

< Poruku je uredio vocicana RR -- 25.1.2017 9:13:32 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
25.1.2017 9:39:56   
eca89
Sony, srećan rođendankouser posted image !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
25.1.2017 9:56:01   
emicaa
Sony srecan rodjendan user posted image
Serpi bravo za hrabricu,bice to sve dobro.
Mi opet nismo spavali,ali nema veze.Samo neka je zdrav.Jutros ga ljubim a glava mu vrela,izmjerim temperaturu 37.Nigdje ovako nije vruc osim glave.
Dora se nije naspavala jer ju je probudio u 6 i nije vise uspjela zaspati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
25.1.2017 9:57:53   
Milena18
Jutro!
Serpi, bravo za hrabricu!
Sanjice, kako si danas?
Sony, srećan rođendan!
Mi se probudile u 8:30, a tek sad smo ustale, uživale smo izležavajući se. Danas idemo na kontrolu kod gastroenterologa.
Nema mi mačke od juče popodne, baš sam se zabrinula. Ne znam ni kad je izašla iz kuće. Ne bih toliko brinula, ali mnogo je hladno, a ona je stara.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
25.1.2017 11:17:28   
Skockica
Zdravo zene, ja i dalje prehladjena, taman mislim bice bolje sutra ono jos gore a da ne pricam kako to iscrpi nemam ni snage ni volje za bilo sta. Bila sam juce kod dr produzila trudnicko i uzela paracetamol, sprej za nos i tablete za inhalaciju. Muz ce mi u 13 na rucak nemam pojma sta da spremam user posted image
Serpi bravo za malu hrabricu user posted image
Sony hvala za posluzenje, srecan rodjendan user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
25.1.2017 12:09:50   
Maraj
Dan mame
sonyasa srecan rodjendan user posted image
sanjice kako si od jutros

mi smo opet lose spavali. Boli ga ruka . Sinoc kad smo ga kupali vidim da mu se stvorio otok na mestu gde mu je dala vakcinu. I crveno je i tvrdo. Verovatno ga boli pa se nocu sad zbog toga budi. Opet sam mu oko 2 dala lek protiv bolova

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
25.1.2017 12:17:55   
vocicana
Evo gotove su integralne plocice, posle da napravim kiflice sa orasima, finekao cajne, mi volimo uz kaficu. Pada sneg, sto je hladno covece.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
25.1.2017 20:56:22   
branki*
Sony,da ti cestitam rodjendan,sve najlepse,dragauser posted image
Pisem kasnije,uspavljujem decu,pa da poukljucujem masine.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
25.1.2017 21:08:07   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Maraj kolena me jos uvek bole. Ali ne obracam paznju.
Deca spavaju. Ja krenula da gledam film koji je dobio 14 nagrade za Oskara.
Mm gleda nesto drugo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
25.1.2017 21:42:30   
emicaa
Sanjice sta gledas?
Dora prekosuraide u bolnicu na kontrolu,ja kao i uvijek unaprijed nrvozna.Zeludac mi se okrece user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
25.1.2017 21:42:49   
IvanaSK RR
Sony, srećan rodjendan!
Sanjice, samo da ne boli mnogo. Mene bolucka, ali nije strasno. Kako sam mislila da ce biti, super je :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
25.1.2017 21:54:37   
Sanjica26 RR
Film se zove La la land.
Veceras sam Teodori pricala o svetom Savi. Ostala je bez teksta. Kaze mi mm da se mnogo uzivim dok pricam.user posted image Drugacije i ne znam.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
25.1.2017 21:55:39   
Sanjica26 RR
Emice, Sveti Sava je u petak. Bice to super kod Dore.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
25.1.2017 22:41:11   
emicaa
Jao sto ja volim onu pjesmu Ko udara tako pozno... ne znam jel to naziv pjesme ali je znam cijelu jos uvijek.Ucila sam je u osnovnoj.
Sanjice ma hoce,samo me brine sto stalno govori da je boli stomak pa me strah da nije zbog terapije.Jer bas su jaki lijekovi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
26.1.2017 0:39:08   
Mariya
Veče mame!
Ja gladna i žedna. Spava mi se užasno a muka me hvata pri pomisli kakva me noć čeka opetuser posted image pitaću dr da uzmem nešto za spavanje pa da se komiram i odspavam u cugu 6-7 sati bar. Dobro je što mi je muž i danas u dnevnoj pa mi ne smeta.
Danas sam bila vredna. Osim standardnih poslova, spremanje,ručak,vrtić, šila sam jedno pola dana, sašila sam 5 jastučnica za devojčice sa Pepom, te su za spavanje, i popravljala ono što se pokidalo, rašilo itd. Moram da iskoristim ovih nekoliko dana dok još mogu da šijem jer posle porođaja jedno godinu dana sigurno neću prići mašiniuser posted image ostalo mi je još da sašijem jastučnice za devojčice za krevet ali ukrasne, torbice za njih 2 i plašt za Barbiku,heheuser posted image da bude Super Barbikauser posted image
Razvrstala sam i odeću za bebu po veličinama, 56 i 62 nam treba za početak pa ću da perem, treba još samo da nađem odeću od devojčica, da vidim šta mogu odatle da iskoristim i da nije roze boje.
Emice, možda i jeste od lekova,ali nikad ne znaš kod tako malog deteta. Ma ni kod nas velikih često ne znaš od čega te boli stomak...
Milena, javljaj šta je dr rekao.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
26.1.2017 1:30:45   
Skockica
E sto se isplakah sad! Zamislite nadjem ovde svoju porodjajnu pricu od marta 2013. Bilo je tako emotivno priset_iti se svega, i podset_iti sta me uskoro ocekuje user posted image Kako divne uspomene nasa RR cuva user posted image
Laku noc mamite

< Poruku je uredio Skockica -- 26.1.2017 1:34:27 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
26.1.2017 7:36:57   
jess021
Dobro jutro!
Evo i mene posle 100 god.
Serpi, super pa ste i to obavili, bice to sve u redu!
Mi smo super. Mila juce bila na kontroli, primila vakcinu, ali nije mnogo plakala.
Lenka je obozava, samo je ljubaka. Naravno, bude tu i cupanja kad je nervozna, ali i ona je jos mala.
Maraj, super za spavanje. Kod nas u stanu je pretoplo, mislim da bI u dzaku provristale.
Marya, koliko jos brojis?
Ja nikako da sredim svoj tiker.
Ljubim vas sveeee

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
26.1.2017 7:45:31   
Anck Su Nmaun
Jutrooo
Mi smo nocas jaako lose spavali, bas se cesto budio , izjutra sam ga prebacila kod naa u krevet ali ni to nije nesto puno pomoglo...slogirana sam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
26.1.2017 7:51:27   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Emice, i ja volim tu pesmu, obožavam!
Moja maca i nocas slabo spavala user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
26.1.2017 8:20:32   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Cim sam ispratila decu uzela sam da peglam. Idem sad do centrale. Posle opet nazad da dovrsim peglanje, pa u selo.
Emice, zove se tako pesma. I ja je volim.
Juce da nisam otisla do racunovodstvo oni bi zaboravili da mi uplate jubilarnu.
Cekam je kao ozeblo sunce.
Poljubac za male nespavalice

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here