|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
24.2.2017 20:38:33   
zumbulcic
Cestitam Mariya user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sad uzivaj sa svojim djecakom

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
24.2.2017 20:43:33   
Skockica
Jao diiivnooo Mariyaaa cestitam! Sad uzivaj sa svojom srecicom, bas mi drago da je sve dobro proslo user posted image user posted image

Ja sam sledećaaaaa ja sam sledećaaaaa user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 6:11:02   
Skockica
Dobro jutro trudnicice!

Sad kad nam se Mariya porodila verovatno sam ja trebala zatvoriti caskanje trudnica, kao debelica sa najduzim stazom user posted image Ali nema veze, evo danas otvaram :)

Ispratila sam muza na posao, "dala bebi" bananu, sad cu da nastavim spavanje. Nadam se danas lepom vremenu da mozemo setati ali kako izgleda topao talas prosao, sad ce opet biti hladno brrr

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 8:40:45   
AnaAna1
Dobro jutroooo debelice!

Lepe vesti su me sacekale, cestitam Marijaaaa user posted image nek je ziv i zdrav 100 godina malisa! Kako ce se definitivno zvati? :) ajde cekamo da nam detaljnije opises kako je sve proslo :)

Skockiceee sad cekamo tebe user posted image mene od jutros uhvatila neka frka, napala sam muza kako za 3 nedelje ulazim u 9.a mi jos nismo spakovali moju torbu za porodiliste user posted image moram u sledecih nedelju dana da narucim i krevetac i kupim posteljinicu, dusek, i sve one sitnoce za bebu da bih bila mirnija, ovako mi sve nesto visi nad glavom user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 8:48:40   
AnaAna1
Tek sad vidim temu u "rodili su se", da se malisa zove Leon i da ima 4310g i 52cm. Veliki dasa! user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 9:06:53   
krin 40
Jutroo devojke.Mariya se resila ovih muka.Sad ti Skockice.Anči polako,imaš vremena na pretek.Šta radite?Ja sada ustala,probudila me brza pošta.Stigao mi
usisivač.Od danas ne kupujem više ni jedan skuplji od 50e.Preključe mi crkao motor na samsungovom od 150e.😣.Čim je izašao iz garancije.Ovo mi je 4 ti
usisivač za 8 god.Danas su najavili lošije vreme,ali ne liči mi tako.Kad već pominješ Ana torbu treba da kupim spavaćice sa ogrtačem za porodilište.Ubih se
tražeći po netu sve neke sa macama,slončićima i kucama i rodama.Ja to NE VOLIM!!!Gde da tražem?Inače spavam u muževim boxericama i majci😈pa ako se iznerviram otići ću tako na porodjajuser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 25.2.2017 9:12:53 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 9:17:47   
nikiteki
Dobro jutro. Cestitam Mariya uzivaj sad.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 10:58:28   
zumbulcic
Dobro jutro i od mene
Ja ustala prije dva sata, popila kafu pojela dvoje jaja i sad kontam sta da radim sa sobom user posted image Vani hladno, cijelu noc padao snijeg, ali sad gledam skoro da ga i nema.
Kako sam se samo sinoc naspavala, pa ne pamtim kad sam spavala a da se nisam budila. Malac je zaspao oko 1 i evo tek se sad ko malo komesa, mislim da je komiran od svoje hiperaktivnosti user posted image

Zvali su me maloprije iz odrinacije da mi pomjere termin pregleda sa 28 na 6.3. user posted image dr ode na put veceras. Bas sam se nadala da cu vidjet bebaca

krin ta sva tehnika vise nema neku garanciju. Ja sam prije 9 godina uzela usisivac neke bezveze marke i platila oko 35e i evo ga i danas dan radi, mada moram uzeti novi jer mi je omno crijevo svo ispucalo i uljepljeno selotejpom

ana jesi opasna user posted image hajde ba imas jos uvijek vremena

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 12:32:25   
Mariya
Dan drugarice!
Danas je bila pedijatar da pregleda L. Ispostavilo se da je njegovo zaglavljeno rame povređeno i da ćemo, ako nas otpusti u ponedeljak već u utorak morati za Ns, kaže da se pripremimo za 2 nedelje ležanja u bolniciuser posted image Mališa pomera ruku samo u laktu, a ne u ramenu, ne može da je podigne, kaže da je verovatno nastao edem koji mu pritiska ili je povredio nerve. Kaže dr biće dobro, samo je proces dug. Tako da sam malo plakala pa se sad mirim i sa tim. Jedva smo čekali da se bata rodi pa da budemo nas petoro kući a ovako ništa od toga...
Bili su mi danas mm i Lu, kaže da je bata jako sladak ali nije htela ni da ga pomazi. Donela mi je crtež, sinoć ga nacrtala za mene,srce mojeuser posted image
Mališa spava,za divno čudo već pola sata! Mleko nikako da mi nadođe,stavljam ga stalno da sisa, bradavice mi se RASPADAJU! Ali verujte mi, ne bih ovo menjala za trudnoću. Već hodam brže, ne gegam se, ne bole me leđa,kukovi mnooogo manje nego pre 2 dana dok sam još bila trudna!
Sinusi su bolje,više me ne bole,jedino nos me još muči.
Skockice, sad do tvog porođaja ti da se javljaš poslednja i prvauser posted image
Ana bogte ne nerviraj se,oa imaš još ihahaj vremena.
Krin, pa ti si ubica usisivača user posted image Ja sam tako prolazila sa mikserima, uništila sam 5kom.za 7 godina, plus 1 štapni mikser. Usisivač samo 1, ovaj Samsung mi je crkao ali je i popravljen u garantnom roku.

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 12:36:05   
mati
Marya user posted image
Pa kako se to desilo sa ramenom?
Ako isplaci se, bolje nego da zadrzavas u sebi, jos sad te spicili hormoni, odvojenost od dece...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 12:53:20   
Skockica
Mariya user posted image bice to dobro, bitno da je sve ostalo ok. Samo hrabro kao i dosad, mozda na kraju i ne ispadne tako kako doktori prognoziraju.

Ja sad malo uzivam u miru, sama u kuci, Vasi izasao sa bakom da seta, ja tek da se tusiram i oblacim pa oko rucka. Nekako je on postao u zadnje vreme nemoguc, juri i skace po kuci, prevrte sve naglavacke, a kad treba negde da se ide vice necu. Svaki put rasprava sa njim... A ja bas u poslednje vreme nemam nesto ni snage ni nerava da se natezem sa njim, zapravo usla sam u onu fazu da me svi nerviraju user posted image Jos me i grlo muci par dana, panadol ne pomaze pa se vise i ne trujem njime, samo fali da sad pred porodjaj zaribam skroz.

Ommm, ommm...

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 13:30:57   
krin 40
Maki oporaviće se,mada znam koliko ti je stresno.Trebali su na carski da te porode.Meni je oboje dece bilo preko 4300 i poradjali me prirodno.Imala sam sreće
ali sada sa ove tačke gledišta...ne bih.Srećom sada imam doktora sa kojim se "kontam" i na istoj
smo"talasnoj dužini".Ako i ovo treće bude krupno onda će carski sa spinalnom.Mada ne verujemo ni on ni ja.Starije porodilje retko dobijaju krupnu decu.Važno je da se tvoje srce malo što pre oporavi.❤.Nego moram nešto "glupo"da vas pitam.Mariya napisala si da si "prešla na loptu"??Ja sam se poradjala drugi put pre 10 ipo godina,pojma nemam šta je to??Ajde me prosvetlite😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 25.2.2017 13:34:08 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 13:53:45   
Mariya
Krin, i da me je pitao ne bih išla na carski. Užasava me pomisao na njega.
Ne znam koja porodilišta u Srbiji praktikuju, ali u topolskom je dozvoljeno da sediš na lopti za pilates za vreme kontrakcija. Znači ne moraš da ležiš zakovana za krevet već možeš da šetaš, sediš na lopti (dokazano olakšava bolove i pomaže bebi da se brže spusti), a moj dr kaže da će od sledeće godine biti i bazen u porodilištu!
Sve je do dr. Ovaj moj je opušten, njegova filozofija je da ženi treba omogućiti prijatan porođaj u kom će da uživa, možeš da nosiš telefon,knjigu,muziku na porođaj, da tata prisustvuje, sve što će ti učiniti pre svega fazu dilatacije a i porođaj prijatnijim.
Dr koji me je porađao (dežurni)nije hteo da stavim Mamatens. Ja sam zovnula mog dr koji je došao i on sam mi postavio elektrode na leđa!
A na lopti sediš i kružiš kukovima,ljuljaš se levo-desno, skakućeš, definitivno olakšava bolove.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 14:00:20   
krin 40
Aha..pomislila sam da je to.I ja sam uvek šetala do napona samo tada nije bilo lopti😃.Ja isto ne gotivim carski u opštoj ali sa spinalnom mi je skroz ok.Imam dosta godina i što kaže moj dr.moram biti spremna za razne varijante.Ma samo da dodje taj dan.Dubeću i na glavi ako treba😎

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 14:06:16   
MicinaMama
Dobar dan drage moje!

Mariya ne sekiraj se,kod moje M se slomila kljucna kost pri rodjenju,njena rucica je visila.Hvala Bogu nikakvih problema nije bilo posle.Zaraslo je fino,malo smo radile vezbice posle i super.

Krin dobra si,tako krupna decica a hvala Bogu prirodan porod!Ja se plaseim CR posto te ovde ne uspavljuju,budes budna uz lokalnu anesteziju ili epiduralnu.Moja zaova je rekla da ju je bolelo i da se onesvestila.Tu kod nas te barem uspavaju pa i ne znas sta se desava.

Tako da ovde zene preferiraju prirodan porodjaj,a kada im spomenes carski placu.Kod nas je kontra,vecina zena i insistira carski plaseci se prirodnog porodjaja.Ovde se zove cezarski.

Ova moja smizla se smirila u stomaku,ljubi je mama.Samo da mi bude dobro,ponovo sam nestrpljiva do sledeceg UZ-a da vidim kako joj je stomacic.

Muci me zatvor ponovo,nema mi nista gore od toga.

Mm mi je saopstio da ponovo ide na teren pa ponovo moram da budem sama.Odlucila sam da idem u Bosnu kod mojih pred kraj maja.Sta cu ovde sama.Samo da sve bude kako treba sa trudnocom.

Moram putovati autobusom do Sremske Mitrovice,plasim se aviona i ne pada mi na pamet da letim.Jeste let 2h ali strah je strah,cini mi se od straha bih se porodila.Vec sam isla avionom i oba puta sam premrla sto mi je i potaklo otvaranje.Bar u busu mogu i da prispim,volim nocnu voznju.Jedino sedenje sto moze da mi bude neprijatno.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 14:14:18   
krin 40
Micina mama,draga moja samo da mi dodje maj.Ne plašim se ničega,osim Boga.Samo da dočekam taj dan,da sve do tada bude ok.Pa spinalna je kada si budna a
od pola "oduzeta"😃.Ta tvoja je prva za koju čujem da je bolelo.Pametno ti je da otputuješ.Ali što tek tada?Kraj maja?Pa ti kaskaš zamnom dve nedelje.Termin ti je polovinom juna?


< Poruku je uredio krin 40 -- 25.2.2017 14:17:12 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 14:53:36   
AnaAna1
Marija smiri se malo psihicki zbog mleka, sto vise budes opustena brze ce da nadodje. Znam da te brine rukica ali to ce sve lepo da prodje, a bitno je da imas svoje mlekce da malisa bude ko zmaj :)

Micinamama stvarno malo je mozda kasno tek maja da ides na put, idi radje sad, ipak je to dugacak put... i mene strah aviona a vozila sam se preko 20 puta, i nisam smela u trudnici da ne bih istresirala bebu jer sva prebledim dok polecemo i sledemo. Zadnjih par puta sam uhvatila foru pa udarila po par vina u avionu, a utrudnoci to ne bih smela user posted image

Joj mene tako boli glava na ovu promenu vremena, sve mi je suntavo a i bez toga jedva disem vec danima... bas sam nesto teska sama sebi danas i juce

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 16:03:48   
Skockica
Evo kod nas sad sunce progrejava a do malocas bilo hladno. Zato nisam htela šetati sa mojima a i korisnija sam bila kuci, spremila sam diiivan rucak - junece snicle u sosu, tagliatelle, dinstano povrce i przenu crvenu papriku kao salatu (malo da se hvalim kako sam vredna user posted image )
Sad popodnevni odmor ako mi moj mali vrtiguz da, danas je posebno aktivan user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 18:06:15   
krin 40
Ja nisam kuvala danas.Moji poručili roštilj a za mene grilovano povrće.Sutra mm i sin će da peku batake i krompire a ja sa ćerkom idem na Adu.Biće lepo vreme(ni danas nije bilo hladno kako su najavili).N će da vozi rolere,ja ću da se izležavam na nekoj ležaljci i pijem kaficu.Posle ćemo nas dve negde da svratimo na ručak.Sve sam lepo isplanirala😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 19:03:00   
Zemunka85
Mariya, zao mi je user posted image . Bice to sve dobro. Strasno je sto se sada sekiras. Javljaj nam, mislimo svi na vas user posted image .
Oduvek sam bila i bicu stava da je porodjaj lutrija .. kocka .. kome se kako zalomi. I nista vise od toga.
Naravno mnogo je veci procenat gde bude apsolutno bas sve u redu, ali sve je to .. lutrija ...

MM i ja uzivamo/tugujemo. L juce ode na prvo samostalno zimovanje. Skitara .. porasla je ...
Jutros me zove kaze vaspitacica rastuzila se nesto, pitam je sto, kaze bile su za dorucak krofne, ali ne sa kremom user posted image . Tako mi je slatko bilo i taaako mi nedostaje.
Kazu nocas je pricala u snu, svi se okupili oko nje, nisu znali sta ce. Puna je utisaka. Sve keve spakovale vise jesenje nego zimske stvaari, takva je prognoza bila, a danas sneeeeeeg, sankaju se, grudvaju, smorila sam se. Juce dete ode u bukvalno letnjoj jaki.
MM i ja svrljali malo po keju sa kucom danas, onda seli na splav na kafu, on ode da radi, ja krenula u avanturu sa diplomskim +++. Uh .. trebace mi dobra 2-3m. Ja sam kao ona iz Plazma reklame user posted image

Inace izmedju prirodnog i carskog biram prirodni, ako je moguce, bez razmisljanja.
Skockiceeeee ti si sledecaaaaaaa, ja dok se porodim vasa decica vec velika user posted image
Ana kaze mi tata danas u Nisu lose vreme, dok smo mi sedeli u duksu na keju.

Ja sam danas 12+0, ovo vreme s t o j i :D. Da bar nesto mogu da pojedem, ovako se patim samo tako. Gladna nista ne mogu .. bas los osecaj ...

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 25.2.2017 19:04:17 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 21:10:30   
MicinaMama
Ma htela sam da napisem kraj MARTA a ne maja,glupaca!!!Krajem sledeceg meseca.

Nije ni cudo sto se iscudjavateuser posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 22:01:37   
AnaAna1
Hahaha Micina tako vec moze user posted image

Zemunka dobro je, proslo je famoznih 12 nedelja, meni je taj period bio najstresniji jer je najrizicniji, posle 12.nedelje sam se baaas opustila... i najvise sam uzivala u 5. I 6.mesecu jer su prosle mucnine, stomak mi je jos bio mali, ma super... a sad vec evo pocinju razne muke zadnjih dana... tako da sad uzivaj najvise! :) a mi cemo da pratimo ovu temu i kad se porodimo, dok i ti ne odes odavde user posted image

Joj imamo poziv na svadbu u Beogradu 10.marta, a to mi je 10ak dana pred ulazak u 9.mesec... isli bi kolima, prespavali tamo i vratili se sutra dan...pa se dvoumim da li da se upustam u tu avanturu user posted image ide nam se, samo kad bi mogla da se teleportujem... user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
25.2.2017 23:30:25   
Skockica
Dobro vece drage moje.

Krin bas lepo sto ces uzivati sa cerkom sutra, lepo iskoristite dan!

Micina bas ti zavidim i ja bih sigurno isla kod mojih dole da ne postoje neke stvari koje me sprecavaju.

Ana ja bih na tvom mestu isla, lakse ti je verovatno sad dok si jos 2 u 1 nego kasnije sa bebicom. Mozda ti posle bude zao a ionako si rekla imate kod koga nociti tako da ne bi trebalo to biti puno stresno.

Zemunka, kao sto kazes porasce bebci ali nema veze druzicemo se mi jos.

Mi smo popodne dremali pa smo posle toga bas fino prosetali Vasi se istrcao posle bio sav mokar, nije bilo hladno vece. Mene grlo sve vise steze, ne znam sta da radim vise, pre su mi pomagale neke tabletice od meda sad nista. Mozda cu i ja ozdraviti kad se porodim user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
26.2.2017 9:52:38   
Skockica
Dobro jutro user posted image Kako ste spavale, kako se osecate danas user posted image

Ja sam jos u krevetu sad cekam mamu da dodje sa kafom i kolacem. Kaze da me cula nocas da sam kasljala, sta da se radi...

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Trudnice (1-42) nedelja, 02/17 [chat]
26.2.2017 10:07:42   
krin 40
Jutro.Mi već doručkovali.U 12 ćera i ja idemo.Otići ću lagano a kako ću se vratiti videćemo,hahaha.Zemunka što kažu žene,pratićemo mi tebe.A i nadam se da
uskoro predje još neka čekalica.Ana idi.Što da ne ideš.Ja skitam svuda dok me noge drže😎.Micina to već ima logike ako nećeš da se devojka rodi u Bosni😃.Danas u Bgd-u 15 stepeni.Idealno.Uživajte

< Poruku je uredio krin 40 -- 26.2.2017 10:09:28 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here