|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.5.2018 21:04:46   
vonavoj
Naucila je da vozi bicikliuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.5.2018 14:39:57   
vocicana
Bravo Von!user posted image a gospodin neka radi sta hoce.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2018 19:14:11   
Rosita
Sva sam negativna i dodatno se nerviram sto to dopustam sebiuser posted image . Sto bi reko pokojni Ekrem kuca poso poso kuca. Da je bar poso user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2018 20:50:21   
vonavoj
Nisam znala da je Ekrem pokojniuser posted image
Kod tebe je kuca kuca kucauser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2018 20:57:33   
Duškić
Jeste. Vala bas.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2018 14:01:11   
Ana RR
Danas su nam stigle dve koverte (identične) od jedne privatne škole u kojoj nas pozivaju da svoje dete upišemo u njihovu školu. Malo sam besna, iskreno. Odakle nekome podaci o nama i našem detetu? Kako neka škola može da zna da mi imamo đaka prvaka? user posted image
Hoću da ih pozovem i malo preispitam ali ne stižem da odvojim toliko vremena.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2018 14:20:13   
Rosita
Mislim da je to konekcija sa privatnim vrticem.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2018 14:34:18   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nisam znala da je Ekrem pokojniuser posted image
Kod tebe je kuca kuca kucauser posted image

I ja ovo htedoh da napisem user posted image
Anci, i ja mislim da je to zbog privatnog vrtica.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2018 14:35:34   
nata11
Ana kao kada su zvali mm posle dijagnoze koju je dobio da mu ponude zivotno osiguranje uz komentar ** u vasoj situacije** Sreca pa se nisam ja javila na tel dala bih ja njima situaciju user posted image bezobrazluk
Pa jos kad vidim da pojedinike nagradne igre traze JMBG i broj LK tacno mi se podigne kosa na glavi. Sve ako ti ne upisem sve podatke za jednu ciniju ili dzezvu.

_____________________________





(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2018 14:36:31   
mama Jo
Verovatno, ali opet je cudno... ako vrtic i skola cak imaju neku konekciju, neki dil ili prosto vrtic zeli da preporuci tu skolu, bili bi lepo da na neki drugi nacin to urade.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2018 14:46:50   
Rosita
Slazem se. I ja bih se ljutila i reagovala.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2018 14:51:18   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Rosita

Mislim da je to konekcija sa privatnim vrticem.


Ne verujem, iskreno. Vlasnica je baš oprezna sa takvim stvarima i nikad ništa ne radi bez da pita roditelje. Mogu da je pitam, naravno, ali ne verujem da je to u pitanju.

Nato, užas. Ja sam alergična na to traženje matičnog broja, to ne postoji nigde u svetu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2018 14:55:47   
Sanjica26 RR
Svaka skola moze da dobije podatke iz mesne zajednice dece koja trebaju da krenu u prvi razred. Nisu sigurno dobili podatke iz vrtica.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 15.5.2018 14:57:46 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2018 14:59:35   
Ana RR
Sanjice, a sa kojim pravom mogu da dobiju te podatke?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2018 15:02:37   
Rosita
Ubrzo posto napisah i ja sam pomislila da nije to. Ovo sto sanjica kaze je verovatno.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2018 15:06:20   
Sanjica26 RR
Ono sto znam jeste da traze spisak dece koja treba da krenu u prvi razred i onda salju poziv. Zna se zbog cega? Traze da se deca upisu u njihovu skolu jer je njihova najbolja bla bla. Nikakva skrivena namera nego jednostavno se bore za svako dete.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 15.5.2018 15:07:47 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2018 15:11:03   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Verovatno, ali opet je cudno... ako vrtic i skola cak imaju neku konekciju, neki dil ili prosto vrtic zeli da preporuci tu skolu, bili bi lepo da na neki drugi nacin to urade.


Moze na drugi nacin kao sto rade neke skole. Pozovo taj i taj vrtic u goste i naprave za njih razne aktivnosti. Tako mozes da privuces nekog, a ne pozivom. Mene sigurno pozivom ne bi privukli.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2018 15:14:35   
mama Jo
Tako, upravo na to sam mislila, prezentacija skole za decu, odnosno pre za roditelje.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2018 15:18:44   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ono sto znam jeste da traze spisak dece koja treba da krenu u prvi razred i onda salju poziv. Zna se zbog cega? Traze da se deca upisu u njihovu skolu jer je njihova najbolja bla bla. Nikakva skrivena namera nego jednostavno se bore za svako dete.


Jasno je meni zašto oni to rade ali odakle im pravo da traže te podatke? Odakle mesnoj zajednici pravo da izdaje lične podatke?

< Poruku je uredio Ana RR -- 15.5.2018 15:39:43 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2018 21:30:34   
lesica
Opština, Anči, opština!

Uključivanje lokalne samouprave u saradnju sa zajednicom (Ajd da tako definišem)
Ali to svakako ne bi smeli tako. No... Srbistan!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
15.5.2018 22:11:24   
Ana RR
Dobro, kome da se žalim i koga da priitegnem? Neću da pređem preko ovoga.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.5.2018 10:00:25   
milicicak
Anci, mozda da se obratis Kancelarija poverenika. Mada ne verujem da ces nesto postici jer nazalost zivimo u Srbistanu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.5.2018 18:18:10   
vonavoj
Jedva zakazem termin za vakcinu za skolu, odemo i NEMA VAKCINE?!?!? Bem ti i zdravstvo i vakcine,sad je nestasica kad je sezona vakcinisanjauser posted image
I sad opet da nas dr ubaci u raspored..da covek poludi!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.5.2018 22:47:34   
vonavoj
Opet ja..sestra pise sa mamom,da je pita kako je..i sad tu ona pise, kako joj je tesko, bla, bla..
I sestra joj kaze, aj sad kad je baba umrla, ne moras ceo dan da budes van kuce pomozi S trudna je,sama sa njih dve.. na sta joj ona odgovara, ne treba njoj pomoc, odvede decu u vrtic i lezi ceo dan!?!?! A ja sam bila trudna, vas dve u prvi razred (sestra i ja), majstori u kuci,svekar i svekrva isto..i ko me je pitao za pomoc?!?!??!?!
Eeeeej..ona je bolesna..Boze me oprosti...odvedem decu i lezim ceo dan..a kad mi muz dodje?!? Pri tom nam je baba kuvala, svaki dan dolazila da nas "cuva"do fakulteta..jedan dan bolovanja nije imala...kaze necu da budem slugauser posted image
Joj,a da ne pricam kakve bljuvotine pise u svom dnevniku,posto ni sa kim ne prica, a tata slucajno provalio na kompu gde pise, pa s vremena na vreme procitauser posted image ..tuga..ali tuga...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.5.2018 8:46:46   
nata11
Sta reci Von... user posted image Strasn je kada shvatis da eto neki ljudi nemaju ni trunke osecaja za bliznje, ma za najblize. Verujem da te strasno potreslo.

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here