|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ApRRilska kafanica
13.4.2017 11:31:32   
emicaa
Suzi mozes li ih razdvojiti nocu,lakse ti je ako samo jedna pravi zurku?!
Sveki mi sad pise da je moram prije posla izmasirati,skroz je pokocilo.Sad mi zao da je takvu ostavljam sa djecom ali sta da radim.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: ApRRilska kafanica
13.4.2017 22:07:37   
vocicana
Sto se slabo pisalo ovde danas.
Mali je konacno zaspao, bas je bio nikakav iz nekog razloga danas.
Ja sam naravno vec u fazi raspada, mnogo sam umorna.
Pije mi se nesto, vode bi tonu popila cini mi se.
Suziiiiiuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: ApRRilska kafanica
13.4.2017 22:18:29   
Anck Su Nmaun
Lep dan pa svi u skitnjici. Ja sam se izmorila.popodne od setnje , ledja me otkidaju.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: ApRRilska kafanica
14.4.2017 2:56:39   
emicaa
Da se javim i ovde.Krenuli smo pa neka nam je Bog na pomoci.Imam osjecaj da ve guzve biti na sve strane.
Zaspala sam u pola 10 sinoc,bila sam premorena od trke po stanu a i setali smo.
Javim vam se kad stignem kod mame user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: ApRRilska kafanica
14.4.2017 7:40:54   
IvanaSK RR
Jutro i ovde.
Maca nocas plakalauser posted image obicno ne place nocu, ne znam sta joj je bilo nocas.
Ja stavila jaja u sirce i vodu, da isprobam beljenje jaja, a farbanje verovatno sutra.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: ApRRilska kafanica
14.4.2017 12:06:30   
branki*
Cao u kafani!juce bila sa tatom na vma,dok sam dosla kuci bil dva sata...dolazi opet za tri meseca.i tako..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: ApRRilska kafanica
14.4.2017 12:21:46   
suzi kju
Dan drage, mi putujemo kuci. Deci sam dala po 1/4 dimigala i evo spavaju mukice, Dal od leka ili puta ne znam, bitno da ne povraćaju.
Branki tada dolazi na kontrolu samo? Ima neku terapiju do tada?
Emice srećan put,uživajte!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: ApRRilska kafanica
14.4.2017 13:07:53   
branki*
Bio je prvi put vezano za pluca.kako sam shvatila nema neke pomoci,jer su pluca toliko losa da bi operacija koja je jako zahtvna i teska, u pitannu su oba plucna krila,donela vise stete ,nego moristi.dali su mu pumpu i da odradi skener opet i da dodje za tri meseca.sta da se radi...tako je kako je.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: ApRRilska kafanica
14.4.2017 17:25:02   
vocicana
Branki, neka samo bude stabilno koliko moze to je vazno, sve drugo kako mora odradice.
Ja cu da se onesvestim od gladi.
Ivana a kakva je danas? Jao nista gore nego kada placu nocui narocito. Zubonja neki...? Novi?
Suzi Kjuuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: ApRRilska kafanica
14.4.2017 17:41:41   
branki*
Sto ne jedes,voci?bar ti mozes da zderes koliko hoces,mrsavica si,to je moj san,da jedem koliko hocu, a da sam mrsavauser posted image
Da,da bude stabilno,to se nadamo sad!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: ApRRilska kafanica
14.4.2017 19:42:28   
Sanjica26 RR
Ja sam ispekla kore za tortu. Sutra cu fil da pravim. Sofi sam tusirala. Ima temp. Sad gledamo prakticnu zenu. Uskoro ce da veceraju i krevet.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: ApRRilska kafanica
14.4.2017 21:18:30   
branki*
Mi smo u krevetu.prosmucam se ovde koliko mi dozvoli net i kraj za danas.sanjice,koju tortu pravis?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: ApRRilska kafanica
14.4.2017 21:40:50   
Sanjica26 RR
Branki, pravim beri tortu. Ana je pravila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: ApRRilska kafanica
14.4.2017 22:12:22   
suzi kju
Dobro veče. Sanjice kako je Sofi sada?
Moje mrve spavaju, ja gledala onu emisiju "sa Tamarom u akciji "i oplakah pošteno.
Sad odoh pod tuš pa na spavanje.
Sutra planiram da pravim šampitu, nisam je pravila sto godina.


< Poruku je uredio suzi kju -- 14.4.2017 22:13:07 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: ApRRilska kafanica
14.4.2017 22:28:02   
vocicana
Ja kolac KInder pingvin, da ima necega za pojestii, ruckovi kod svekijevaca i mame i tate, necu vise nista.
Branki, ceo dan sam u kuhinji, kuvaj jaja, dorucak pa rucak za malog, pa sam dva puta u nabavku isla, hrani malog, isla po ribu, dok smo senakanili da sednemo, pola 7 vece, znaci katastrofa.
Nocas da pustim masinu, sutra da usisam i prebrisem malo stan posle nista 3 dana. U sredu nam stize kum, bas se radujem sto nam dolazi, nisam ga videla godinu i po dana, posle da zaokruzim sve za krstenje, danas sam se totalno razocarala, dupeta nigde, karlicne kosti ispale, haljina mi ocajno stoji, siroka oko struka, bas sam se skenjala totalno. Od nedelje se ozbiljno bacam na jelo da se malo uljudim ako je ikako moguce.
Sanjiceljubi mi malu, zlatna moja, samo neka joj bude dobro.
Branki moja user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: ApRRilska kafanica
14.4.2017 23:01:03   
Sanjica26 RR
Suzi, nije joj previse rasla temperatura. Poslednji put kad sam joj merila bila je 38.5. Tusirala sam je, pa je posle pala. Ioak smo joj dali sirup da joj bude lakse.
Mene sutra ceka kuvanje za nedelju i dovrsavanje torte. I to je od mene. Mm sluzi ponocnu, a T i ja cemo ujutru da idemo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: ApRRilska kafanica
15.4.2017 7:57:08   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Sanjice, kako je prosla noc?
Voci, pravis onaj sto sam ja pravila?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: ApRRilska kafanica
15.4.2017 8:02:55   
branki*
Jutro i ovde!
Sanjice,ne znam tortu,ali ako je ana pravila,verujem da je dobra!user posted image
Voci,krkaj sad opasno,da popunis malo,a na kraju,kako ko voli,ja opet volim da ide na mrsavo.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: ApRRilska kafanica
15.4.2017 8:13:20   
IvanaSK RR
Da, i to kaze branki koja izgleda vrh vrhova user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: ApRRilska kafanica
15.4.2017 8:22:46   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Do 1 joj nije pala temp. Mm je dezurao. Mada, ja sam se non stop trzala. Kaslje uzasno.
Ujutru sam isla na pijacu pre nego sto su se svi probudili.
Sad pravim filove za tortu, pa sve po redu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: ApRRilska kafanica
15.4.2017 12:58:55   
branki*
Ivana,lutko,ja tebi serdare,ti meni vojvodouser posted image
Uspavala boku,mm izveo bozu u park...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: ApRRilska kafanica
15.4.2017 13:12:52   
Animsaj9
Daaan zene, samo da virnem ovde i da vas zagrlim , nedostajete , ali nemam vremena ni da virnem. Na poslu imam neke lude smene , ubacivane , ne znam ni kad spavam ni kad sam kuci , ali ipak drago mi je isplatilo se 9-toro ljudi je dobilo bubrege , sada sam na nekom mini odmoru , pa od sutra joovooo -nanovo .D je super , raste , brblja neki svoj jezik , i vec je polupao pola jaja iz korpice ne moz da doceka sutrasnji praznik . Nadam se da su i vasi svi dobro .user posted image user posted image

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: ApRRilska kafanica
15.4.2017 18:01:52   
IvanaSK RR
Animsaj, bas te nema. :(
Branki, ja i lutka user posted image Ja te cimam posle praznika da pijemo kafu i da ti objasnim kako izgledas.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: ApRRilska kafanica
15.4.2017 18:33:50   
suzi kju
Vodite i mene, vodite i mene user posted image

Mrtva sam umorna. ..Sad sam.sela na deset min pa da usisam oribam pod i gotovo, naredna tri dana samo mogu da postavim i rasklonim sa stola.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: ApRRilska kafanica
15.4.2017 19:56:33   
Sanjica26 RR
I ja sam sve zavrsila. Dosta je rada za danas. Deca veceraju, pa na spavanjac.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Густа храна.
пеперутка16

Када сте почели да уводите чврсту храну?

Click Here