|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
5.4.2017 14:22:41   
marketing RR

user posted image user posted image

Moja prica je jedna u nizu...porodila sam se carskim rezom,bilo mi je prvo dete...drugi dan od poraodjaja malu su mi preneli u novi sad zbog komplikacija...a mene nisu pustili iz somborske bolnice naravno 7 dana...tada nije bilo pomoci mladim mama s mlekom...niti objasnjavanka sta se radi i kako....pravi pakao je poceo za mene...

PROČITAJ VIŠE ...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
5.4.2017 14:38:18   
marketing RR
user posted image user posted image

"Prvu cerku sam rodila 2013 god.. Bila sam mlada i ne iskusna. Nazalost nisam znala nista o dojenju. Patronozna sestra koja je dolazila kod mene bila je starija zena. Moja devojcica je samo spavala. Kad sam je pitala kako treba i na koliko da je dojim odgovorila mi trazice ona sama ne brini. I takobposle 2 nedelje smo isli na kontrolu, a mojoj curici kilaza opala."

PROČITAJ VIŠE ...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
5.4.2017 14:39:42   
marketing RR
user posted image user posted image

"Tmuran dan, 13:20 časova, 25.02.2016. Rodila sam je sa 19 godina, neiskusna sam bila. Upoznale smo se i sledi dojenje, dolazi sestra, povlači mi dojku, stiska, gura bebi u usta, a ona izmučena, ne moze da otvori usta, spava. Nema to veze, bitno je da sestra "odradi" svoj posao. Ja anemična, izgubila dosta krvi, sutra dan ostavljaju bebu kod mene ceo dan, izmučena nemam snage da je držim, stavljam je na grudi da što više vuče, ali nismo uspevale. Trudim se da je dojim, a uz sestru sam dobila samo bolove nikakvu pomoć."

PROČITAJ VIŠE...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
5.4.2017 22:18:48   
marketing RR
user posted image user posted image

"Dodao je i taj dan,dan kada sam upoznala svog sina.Mamino prvo zlato 💗.
Celu trudnocu sam mastala o tome da svoju bebu dojim,mada su me plasile moje uvucene bradavice.Nakon teskog porodjaja,beba se nagutala plodove vode pa mi nekoliko sati nisu dozvolili da ga podojim."

PROČITAJ VIŠE...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
5.4.2017 22:20:02   
marketing RR
user posted image user posted image

"Mama sam tri medena decaka. Bitku sa dojenjem smo dobili. Pobednik smo bili moja beba i ja. Prvo iskustvo je bilo mnogo bolno. Nista nismo znali o tome dok nisu poceli problemi: temperatura, mastitis, bolovi, nesnosni plac deteta... Elem posle upale grudi i vadjenja gnoja roze spricem (pamtim ga i dan danas) odlucila sam da izdrzim do kraja."

PROČITAJ VIŠE ...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
5.4.2017 22:21:16   
marketing RR
user posted image user posted image

"U toku same trudnoce puno sam citala, slusala o dojenju. Posle razmisljanja oko samog porodjaja, kako ce proci, da li ce biti sve u redu, brinula sam da li cu imati mleka, kako cu se snaci oko svega toga. Kako je porodjaj prosao kako treba, bebu su donosili da vuce kako bi nadoslo mleko. Meni je mleko doslo treceg dana po porodjaju. Bradavice su mi bile uvucene, pa sam koristila Aventove silikonse. Beba je odmah na pocetku tesko prihvatila da uhvati da sisa, dok ne uhvati, kada uhvati ide bez problema."

PROČITAJ VIŠE ...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
5.4.2017 22:22:41   
marketing RR
user posted image user posted image

"Imam malu devojcicu,napunila je pet godina. Dete koje je najvise na svetu volelo da sisa! Odmarkale smo zajedno i uzivale dok je sisala. Pune dve godine. Samo bi kaxala" Mama hajde ciki. Volim memicu." Kada je doslo vreme, posle dugo odlaganja da prestane da sisa... Rekla sam joj da je vteme da ptekinemo, a ona meni:" Mama ja bi ciki dok se meme ne pokvaji"."

PROČITAJ VIŠE

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
5.4.2017 22:23:49   
marketing RR
user posted image user posted image

"Ovo nije prica o dojenju, ovo je moj savet, moj najdrazi period u odrastanju moje Petre. Nije mi stalo do nagrade, nego zelim da vam prenesem i docaram, koliko je moguce moje emocije. Pre nego sam postala mama, malo sam se grozila pri pomisli na dojenje (strasno), ali taj bebin dodir, zagrljaj, bliskost, prisnost je nesto najlepse, neznos najjaceg intenziteta, nezamenjiva, nenadoknadiva."

PROČITAJ VIŠE ...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
5.4.2017 22:25:07   
marketing RR
user posted image user posted image

"Dojenje... Najlepši i najbliskiji kontakt mame i bebe. Ne zamenjiv osećaj. Ali isto tako i veliki strah za koji je tačno da ima osnova ali isto tako i nema potrebe za tim. Nema nista lepše kada mama zna da njena bebica raste zahvaljujući njoj i da uvek kada je gladna da ce beba potražiti bas nju -MAMU!"

PROČITAJ VIŠE ...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
5.4.2017 22:26:36   
marketing RR
user posted image user posted image

"Moja beba je u stomaku,povremeno se okrene da mi stavi do znanja da je tu. Posle neuspeha dojenja prvog deteta,bila sam uplasena kako cu ja to,kako kad nisam uspela ni prvi put. Pocela sam da trazim po internetu,citala clanke,gledala snimke kako uspesno dojiti,danima trazila resenje za moje uvucene bradavice... i najmanji trag meni je davao nadu... resila sam da ovaj put uspem! Beban se rodio 7 dana pre termina,jos nisam ni pomislila na dojenje od umora vec su ga doveli na podoj."

PROČITAJ VIŠE ...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
5.4.2017 22:27:53   
marketing RR
user posted image user posted image

"Mnogo nas ima prilike da se ostvari kao majka,da uplovi u najlepsu ulogu,roditeljstva.Sa prvim detetom nisam imala problema sto se tice dojenja.Sisao je do prve godine i bas sam uzivala u novoj ulozi u svom zivotu.Kada sam se porodila sa malom primetila sam da mi mleko slabije ide.Donosili su mi je situ o kad spava.Skrenula sam im paznju da joj ne daju flasicu jer imam slabo mleka i da moram sto vise da je dojim.Sve je bilo ok,dok nismo izasle iz bolnice."

PROČITAJ VIŠE ...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
5.4.2017 22:29:35   
marketing RR
user posted image user posted image

"Moja beba je dodala na ovaj svet, 16.01.2016 u 11:00 Subotici.
Zove se Mihajlo Glišin
Kada sam se rodio. 3100 a dugačak sam bio 55
U početku mi je bilo teško oko dojenje, posle smo naučili.
Beba je više nostpop tražio da siki"

PROČITAJ VIŠE ...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
5.4.2017 22:30:53   
marketing RR
user posted image user posted image

"21.08.2016. godine, na svet sam donela jednu preslatku devojcicu Miljanu. Nisam mnogo toga znala o bebama i o dojenju zato stvo sam veoma mlada. Iskreno,plasila sam se kako cu se snaci sa svim tim novinama,ali sam bila spremna dw ucim. Sve je to bilo lepo dok nismo dosle svojoj kuci. Ona gladna, a ja nemocna. Svi su mi govorili da cemo nauciti vremenom i stvarno posle veoma kratkog perioda sve je krenulo svojim tokom. Moja devojcica prosto obozava kada je dojim. Sada ima 7 meseci i obavezno posle svakog jela mora da se zasladi dojenjem."

PROČITAJ VIŠE ...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
5.4.2017 22:55:52   
degu
O koliko prica, bravo, bravo user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
6.4.2017 0:57:28   
Skockica
Divne price a divne i nagrade. Bas ce se fino neka trudnica ili mama obradovati.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
6.4.2017 8:29:18   
Anck Su Nmaun
Bravooo mame, samo pisite, i mi smo nasu poslali!user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
6.4.2017 22:13:19   
Duškić
I ja treba da se resim da iskuckam, bas lepe price! !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
7.4.2017 21:04:31   
marketing RR
user posted image user posted image

"Мајчино млеко је за њу и даље најслађи оброк, више пута по двадесет минута, дању и ноћу .Моја леђа пате, седење не прија мојим лумбалним областима. Груди су ми најбитнији део тела већ трећу годину......мислим , функционишу на рачун осталих делова тако што их исцрпљују.
Уморна сам чим се пробудим, и редовно планирам да баш тога дана почнем да је одбијам од сике. Мада, ја сам веома смирена и срећна мама.
Схватила сам да је ово смисао мог бивствовања."

PROČITAJ VIŠE ...

< Poruku je uredio marketing RR -- 7.4.2017 21:06:53 >

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
7.4.2017 21:06:30   
marketing RR
Iskrena Ivanina priča user posted image

"Devet ipo godina je proslo od mog susreta sa sinom i dojenjem..Bolna tacka..
U porodilistu nisu bili zainteresovani da ista pokazu,objasne..Carski rez,mleko krece malo kasnije,dohranjuju ga.Dolazimo kuci i krece borba i psihicka i fizicka koja je trajala mesec ipo.
Stavljam ga na grudi cesto,budi se,place.Bol u bradavicama je nesnosan,trpim,suze idu,ali on mora da jede.Majcino mleko je nezamenljivo ,pa makar ga bilo i par kapi.Stavljam vestacke bradavice,makar manje boli.On se i dalje cesto budi,place.Pocinjem da se pitam gde gresim.Dojenje treba da bude najlepsi deo majcinstva,a meni nije."

PROČITAJ VIŠE ...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
7.4.2017 22:43:53   
vocicana
Ivana SK, da znas da sam se isplakala. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
7.4.2017 23:14:30   
Skockica
Ivana divno zaista user posted image
Dokaz i svim onim pametnicama da koliko god se majka trudi nekada ne ide sve po planu. Nijedna od nas nije manje majka ako detetu daje dohranu, bitno da je bebac sit i zadovoljan.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
9.4.2017 6:22:30   
IvanaSK RR
Voci, Skockice, ljubim vas.
Moja prica nije bas imala divan ishod, ali sam je napisala da mame kojima se slicno desava znaju da nisu same u svemu tome...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
6.6.2017 19:35:50   
marketing RR

Drage mame, hvala vam od srca na predivnim pričama! Večeras predstavljamo prvu od 5 pobedničkih priča konkursa "Najlepša priča o dojenju". Mama Dajana je autor i osvaja PHARMALIFE PAKET ZA MAMU I BEBU koji sadrži sledeće Pharmalife proizvode: FITOLAT, MAPEZ sprej, FITOBALM balzam gel, OMEGA JUNIOR kapi i CORTINAT krem.
Uživajte u emotivnoj priči user posted image

"Ја сам мамин други син. Најнежнији, и све нај. Моја мама се заљубила у мене чим су ме донели на први подој. А ја сам по рођењу био мањи од брата за килограм, а боље сам локао, мама је сведок. Толико сам лепо ручао да су ме звали сумо рвач. После два ипо месеца одбацио сам вештачку брадавицу коју је мама користила на левој дојци, и више се млеко није стварало у њој. Мама је имала пуно млека у десној, и више него што ми је било потребно. Кажу да сам само сикио и спавао."


PROČITAJ VIŠE ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
6.6.2017 20:04:49   
IvanaSK RR
Čestitam! Pricu sam vec procitala i zasluzuje da bude nagradjena.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o d...
6.6.2017 20:16:43   
Duškić
Lepe price?! Ja nisam pisala..A lepe su i nagrade..Bravo mame!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here