|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majska kRRčma
19.5.2017 11:35:51   
Sanjica26 RR
Не зна се кад ће бити резултати. Буду обично за 10 дана.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Majska kRRčma
19.5.2017 16:28:33   
emicaa
Ivana posle duzeg vremena sam se naspavala user posted image spavali smo do pola 8.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Majska kRRčma
20.5.2017 6:45:02   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Emice, ja mesecima čekam da odspavam do pola osam user posted image
Sinoc je ranije nego obicno zaspala, oko devet i jutros pre pet ustajanje. Pokusavala sam da je uspavam, al jok, nece bezobraznica user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Majska kRRčma
20.5.2017 8:08:36   
suzi kju
Jutro. ..
Mi ustale u 7,mm radi i vikend, bas me nervira user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Majska kRRčma
20.5.2017 8:44:30   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja se polako spremam. Spavala sam kao zaklana. Obicno se trzam cele noci kad su deca tu. Sanjala neke gluposti. I naravno krenuo je da me boli stomak. Bice krvoprolica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Majska kRRčma
20.5.2017 9:27:59   
emicaa
user posted image

Jel neko za user posted image
Dora i ja smo se probudile malo prije pola 7,mazile se i grlile pa nam se probudio i srecko 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Majska kRRčma
20.5.2017 9:53:43   
bubulence
Mmmmm emice, sve sa slije mi odgovara user posted image
Zdravo zene drage

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Majska kRRčma
20.5.2017 13:56:36   
IvanaSK RR
Bubulence, nedostajes na forumu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Majska kRRčma
20.5.2017 21:52:49   
emicaa
Bubi mnogo nedostajes.Javi nam se bar jednom dnevno user posted image ima li peskirica user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Majska kRRčma
21.5.2017 0:37:49   
Skockica
Dobra vam noc pRRijatelji.
Kod nas nista posebno novo pa nisam pisala. Dobro smo rastemo, jos malo pa puna tri meseca. Grcevi su kako izgleda prosli ali su za neverovati poceli zubici. Vec se zabelele donje jedinice. Taman je poceo nocu da sastavlja 3-4 sata sad ječi u snu a danju ima napade vristanja. Inace se malo ubucio guguce i smeje se, bas mi je sladak.
Vasi je isto dusa prava, malo nestasan ko sva deca navikne u vrticu da juri i skace pa kad idemo u setnju ponasa se kao na igralistu trci, skace, sto nije strasno osim ako smo u blizini prometne ulice, puno ljudi seta a dosta njih vozi bicikle kao manijaci tako da se stalno cujem ja kako vicem stani, cekaj, dodji, pazi...
Gledamo da svaki lepi dan iskoristimo maksimalno, skoro ceo dan smo vani, onda dodje vikend pa sa mm idemo negde dalje i tako.
On ima pregovore za novi posao, nije ovde tako lose ali nisu ispunili neka obecanja pa sto da ne proba da nadje bolje?! I ja jos mesec dana uzivam pa na posao ako se to i moze nazvati poslom - 2 sata dnevno.
Moja bubica se bila oko 8 veceras umirila i taman da zaspim i on se probudi, popio mleko i nastavio sa spavanjem a ja ko vestica, nece san na oci...
Ima li koga da se druzimo u ove kasne sate posto moji svi spavaju, dok ne zadremam onda ce bebac u vrisku user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Majska kRRčma
21.5.2017 22:50:05   
vocicana
Dobro vece Skockice, evo mene, ja od malog ne mogu da uzmem tablet u ruke, eto njega. Danas nije stao, setao, smejao se, jutros se probudili u 8:20! Ja sam u soku bila kada sam videla koliko je sati, bas smo se odvalili.
Srecko spava, ja se tusnula, sredila, jos malo pa da se komiram. Poljubi te medenjake.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Majska kRRčma
22.5.2017 1:26:32   
Skockica
E Voci samo tako da potraje, bar kad si slobodna. Ljubac za njega
Ja sam proslu noc u 3 zaspala on se probudio u 20 do 4 a inace uvek spava do 5/6. Evo ga i sad jeci zapusen mu nosic, mukica.
Gde su ostali, prazna nam kafana...


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Majska kRRčma
22.5.2017 11:17:53   
emicaa
Gdje ste krcmarice?Ima li kafe user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Majska kRRčma
22.5.2017 22:04:10   
jess021
Emice, kakva bre kafa ovako kasnouser posted image .
Sipaj neko vince, pa na spavanje.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Majska kRRčma
22.5.2017 23:14:12   
Ana RR
Ja bih rado vince ali umesto toga pipih čaj i rinasek, sad samo da se zakucam u krevet. Em sam dobila em me lomi kijavica, ne znam gde više curi, da prostite user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Majska kRRčma
22.5.2017 23:22:29   
vocicana
Mene je Anci uhvatilo neko grebanje u grlu, danas su me i usi svrbele malo, bas me to nervira. Odnela sam svoju solju na posao, cim jednu kafu popijem eto ga grlo. Mada sam dugo bila u izolaciji.
Anci, zagrljaj da sto pre prodje.
Moze vino, neki otrov dajte da se slogiram. OPrala sudje, istusirala se, bas mi je sada lepo.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Majska kRRčma
23.5.2017 7:36:17   
Anck Su Nmaun
Jutric
Mi ustali bebac popio mlekce ja kafu, ka

Sva sam otecena ustala user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Majska kRRčma
23.5.2017 7:50:54   
Duškić
I mi od 6 budni i cele noci se tumbali, nosili u tri lepe...Otpale mi ruke. Sad veliki, pa mu nepoznato pa gleda i cim se vratim da legnem on se uspravi i dere se...jaooj.
Moze pelinkovac jedanuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Majska kRRčma
23.5.2017 8:46:05   
emicaa
Jess nisam ja kriva sto si ti kasno vidjela moju ponudu za kafu user posted image
Dodi i ja doruckujemo pa se bacam na posao po stanu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Majska kRRčma
23.5.2017 9:19:01   
Ana RR
Voci, srećan rođendan user posted image

E i mene je uho svrbelo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Majska kRRčma
24.5.2017 6:41:37   
emicaa
jutro user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Majska kRRčma
24.5.2017 8:04:08   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Pijete li nesto?user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Majska kRRčma
24.5.2017 9:53:21   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ja pijem kafu, neko da mi se pridruzi?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Majska kRRčma
24.5.2017 10:04:00   
Ana RR
Evo i ja kuvam upravo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Majska kRRčma
24.5.2017 10:53:55   
IvanaSK RR
Anci, sta se radi?
Mare u vrticu?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here