|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JuLski baRR
19.7.2017 9:02:46   
vocicana
Sto se meni ide na bazen, kako mi fali plivanje, pa to je neverovatno.
Da li se nekocuje sa Maraj? Nema je nikako.
Bas se malo pise.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: JuLski baRR
19.7.2017 9:06:08   
medamisko
Baš je vruće! Ostavila decu kod svekrve, pa mi je lakše, ne moram sa žurim posle posla, trebaju mi neke cipele pa da malo šopingujem.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: JuLski baRR
19.7.2017 9:07:26   
vocicana
Medo uzivaj. Ja bi soipingovala, bas bi mi prijalo da luftiram mozak malo, da spartam ine zurim. Ovde joscnije vrelac, ali po svemucsudeci, pocinje zagrevanjecponovo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: JuLski baRR
19.7.2017 9:21:49   
medamisko
Ma moram da iskoristim neke vaučere što sam dobila na poklon, a i sniženja su. Uskoro idemo i na more pa da pripremim po nešto.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: JuLski baRR
19.7.2017 9:32:44   
IvanaSK RR
Jutro.
Sta se radi osim sopinga? user posted image
Ja popila kaficu, al mogla bih jos jednu, bas mi se pije.
Da uspavam bebanu pa malo da sredjujem kucu..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: JuLski baRR
19.7.2017 11:16:31   
krin 40
Jutro..ja spremala ručak da nemam posle obavezu.Sad čekam Ducija da se probudi,sisa pa odosmo u šetnju i negde na kaficu.Uživamo ovo leto on i ja.Od polovine avgusta smo svi na broju.Kad krene ludnica😁 N kreće u peti razred.Ona inače traži i zahteva veću pažnju od bebe.Ovaj matori uči..biće cirkus.Jedva čekam.Nedostaje mi veštica moja da histeriše kako joj nije dobra frizura,kako joj "loše stoje" te farmerke i sluser posted image ❤❤❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: JuLski baRR
19.7.2017 11:22:52   
emicaa
Meni nesto nije bas najbolje,tresem se i vrti mi se.Pojma nemam kako cemo u bazel posle.
David zaspao a ja polako pocinjem sa spremanjem.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: JuLski baRR
19.7.2017 11:37:06   
Sanjalicaaa
Emice, pojedi nešto slatko.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: JuLski baRR
19.7.2017 11:47:46   
vocicana
Sta ti je Emi?
Pojedi nesto...
Mi zavrsili preglede, pa hajde opet da vidim sta ste pisale

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: JuLski baRR
19.7.2017 12:02:00   
AnaTamara
Pomesaj secer i so u vodi , po pola kascice, bice ti lakse

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: JuLski baRR
19.7.2017 12:10:07   
Duškić
Jaoooj to meni muz izbucka ka mi je lose pa me juri , popij bice ti lakse..bla, bla.
A bude bolje stvarno, Emice. Popij na brzinu!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: JuLski baRR
19.7.2017 13:44:41   
AnaTamara
Bas je gadno, nema sta

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: JuLski baRR
19.7.2017 13:53:30   
IvanaSK RR
Nek pojede ona Jafu, bice joj odmah bolje, sigurno user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: JuLski baRR
19.7.2017 17:43:36   
Anck Su Nmaun
Emice meni se to desava u poslednje vreme ali zato sto su vrucine pa mi slab apetit pa se slabo i hranim a organizam tako odreaguje user posted image

Sad sam se ubila od peglanja...jooj brdo od kad smo dosli sa godisnjaeg. Napokon sve oprano slozeno...sredjeno!
Od sutra veliko spremanje po kuci.
Cekam malo da zahladi pa da idemo u skitnju.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: JuLski baRR
19.7.2017 18:31:33   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Nek pojede ona Jafu, bice joj odmah bolje, sigurno user posted image

Jafa se ne pominje,secas seuser posted image
Mm ode na posao,Nina spava,S.po dvoristu dosadno joj samoj,kasnije ako se beba probudi na vreme,da skitamo malo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: JuLski baRR
19.7.2017 23:07:54   
emicaa
Ivana koju crnu jafu user posted image
Prezivila sam san,cijeli dan mi je bilo lose.Sreca pa nismo dugo bile vani a voz i bus su klimatizovani pa mi je i godilo.
Odoh na spavanje,lijepo spavajte

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: JuLski baRR
19.7.2017 23:47:31   
Sandricak
Dobro vece u kafanu...
Emice, nadam se da ti je bolje....
Moji momci spavaju, mm otidao na otvaranje nekog restorana u NS, ja se tusnula, otvorila limun twist i usla da vidim sta ste pisale :-)

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: JuLski baRR
20.7.2017 7:22:57   
emicaa
jutros,od jutos sam kao nova.Nadam se da ce tako ostati.Opet je zahladilo.
Moji oboje jos spavaju a ja ustala da na miru virnem sta ste pisale user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: JuLski baRR
20.7.2017 7:38:16   
Sanjica26 RR
Emi, znas da se i meni to desava. Ne cesto, ali desava se. Ali ja to prepisujem kad nisam jela.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 20.7.2017 8:12:26 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: JuLski baRR
20.7.2017 7:49:48   
emicaa
E da,zaboravila sam da i ti imas problem.
Ma ja skoro nikad ne doruckujem,navikli smo da u 12 rucamo i onda ne bih mogla rucati ako doruckujem u 9 recimo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: JuLski baRR
20.7.2017 8:13:57   
Sanjica26 RR
Znas da je mene grdila Ivana jer ne doruckujem. user posted image Uvela sam ga. Obavezno kad decu namirim doruckujem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: JuLski baRR
20.7.2017 8:17:11   
Anck Su Nmaun
Jutro
O kad ce vise kod nas da zahladi, ne znam sta danas sa V da smislim, prevruce je napolju vec sad. Izasla da popijem kafu i zapalim i skuvala se user posted image

Meni opet oko nateklo....user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: JuLski baRR
20.7.2017 8:25:38   
Duškić
Jutro!
Sanjice, nego sta nego dorucak.
Ja sam od trudnoce prve pocela da doruckujem, bilo sta gricnem cim ustanem.
Odoh jednu kafu jaku da zveknem, haha valjda ce i ona mene da se probudim user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: JuLski baRR
20.7.2017 8:32:23   
Sanjica26 RR
Duskic, pre dece cim otvorim oci doruckujem. Tako me je majka navikla. Tako sam i ja svoju decu. Ali meni je bolje da njih zbrinem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: JuLski baRR
20.7.2017 8:34:18   
Anck Su Nmaun
I ja kasnim sa doruckom, ujutru popijem kafu pa mi se ne jede, pa tek kasnije posle 3 sata.Nekad i vise

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here