|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 14:27:07   
krin 40
Ni Skockice.Zna li neko jel sve ok.Znam da je bebicu morala da prati zbog problemčića?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 14:30:59   
emicaa
Kid nje vidjam slicice na fb ali nismo se cule nikako.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 14:35:56   
krin 40
Važno je da je sve ok😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 15:55:28   
MicinaMama
Dobar dan zenice!

Moja beba spava trenutno ali bila je budna nekih 1h30 .Ove starije dve smizle teram da srede svoju sobu ali nikako da zavrse.Taman sto pocnu zaigraju se.Nadam se da ce do veceras biti sredjena user posted image

Sto se tice poklona za babine i nama daju obicno po 50 eura,garderobicu...bliznja familija poklanja i zlato.Komsinice su joj kupile garderobicu na poklon.Stvarno su me prijatno iznenadile,ne zbog poklona nego zbog njihove paznje.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 16:01:16   
dddaca
Kod nas nije bilo pravila. Od blizih je dobijala 50-100 eur, a sto se prijatelja tice zavisi od mogucnosti. Od nekoga je dobijala samo garderobicu, od nekoga garderobicu i 20 eur. Nema pravila, mada ja to nikad nisam nesto posebno gledala. Volim kad dobije poklon, ali me to nekako i obavezuje

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 17:00:38   
degu

IZVORNA PORUKA: krin 40

Ni Skockice.Zna li neko jel sve ok.Znam da je bebicu morala da prati zbog problemčića?

I ja je vidjam po fb, vidim da stalno negde skita, tako da je sigurno ok user posted image


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 21:49:22   
Milena18
Dobro veče, mame!
M siki, a ja svratih da vidim šta radite. Jako mi brzo prolazi ovo vreme posle posla. Čini mi se, samo što stignem, vreme je za večeru, malo prošetamo i već se spremamo za spavanje. Jedva čekam vikend.
Ivana, kako ste prošli sa spavanjem danas?



(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 21:52:45   
dddaca
Tako ti je to kad pocnes da radis, nemas vremena ni za sta. Kad ne radis, mislis sve ce biti bolje samo da pocnes da radis, a kad krenes sa poslom tek vidis koliko ti je jednostavniji zivot bio pre. Meni je najteze u svemu tome padalo sto sam jako malo vremena provodila sa detetom

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 22:03:01   
Milena18
Meni je radno vreme do tri, tako da provedemo zajedno 6-7 sati. Imamo vremena i da se igramo i da šetamo, ali opet mi mnogo nedostaje dok sam na poslu i opet mi nedostaje vremena. Makar je ona dobro podnela odvajanje, tako da mi je lakše kad znam da ne pati i da joj je lepo kod kuće i kad ja nisam tu.
Daco, kolika su tvoja dečica? Ne vidim ti tikere.

< Poruku je uredio Milena18 -- 17.7.2017 22:04:37 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 22:06:13   
emicaa
Milena jel ti nije mnogo daleko posao od stana?
Mi veceras kasnimo sa spavanjem,Dora je sad zaspala a mm jos uspavljuje Davida.
Pa nema nam ni Ece...

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 22:07:17   
dddaca
Ja imam samo jednu. Jos malo pa 2.5 godine

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 22:21:55   
Duškić
I ja pokusavala da postavim te tikere, pa batalila. Sve kazem sad cu i tako ostane. Laku noc..Kucam a spavam user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 22:30:53   
dddaca
Tako i ja. I evo sad kad sam htela da ga postavim, ne znam kako. Znam da je negde u podesavanjima profila, ali odoh da perem sudove, pa cu to drugi put

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 22:31:48   
Anck Su Nmaun
Izmorise me malci danas. Skitarali. A ovo cudo jos pocelo da se pentra po namestaju... sad ga tek ne smem ostaviti ni sekund bez nadzora. Popne se na trosed pa seta user posted image
Ujutru idemo na kontrolu i da primi MMR, a vodim i H na redovan sistemacki.
Posle sam mislila malo do mojih da se odvozam, nemam vise ideje cime da ih zabavim preko raspusta , pogotovo zbog V. Da je stariji lako bih.
Odoh da se bacim u krevet..laku nocuser posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
18.7.2017 5:35:04   
Sandricak
Jutro zene... I me nocas ubio..od 2 i 31h se budio na svakih sat... imam osecaj da se budi samo da bi me zaje*bavao...
Jos sam juce udarila mali prst na nozi iz sve snage u drveni dubak totalno je pomodreo i boli nenormalno... zvala sam ambulantu kazu na potrebe da dolazim, svakako i da je polomljen na njega ne ide gips. Hladni oblozi, gavez gel i mirovanje... ludim koliko boli, ali gavez je dosta pomogao.

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
18.7.2017 6:06:39   
degu
Joj Sandricak, mene je zaboleo mali prst dok sam citala user posted image
A za budjenje, cesto i ja to pomislim, ali ko ce ih znati, svasta im smeta. Nama dok nisu nikle donje jedinice, bilo je ludilo. Toliko me je istrenirao na nespavanje da evo i sad kad on spava ja ne mogu, ako odspavam 3 sata meni dosta. Sad se smirio malo, prija mu ovo zahladjenje. Tek po tome vidim koliko mu vrucina smeta.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
18.7.2017 6:29:40   
Milena18
Jutro!
Uh, Sandricak, to je gadno, mnogo boli, znam...
Emice, blizu mi je posao, na 15 minuta laganog hoda, tako da makar u putu ne gubim vreme.
Daco,ne znam zašto, mislila sam da ih imaš dvoje user posted image
I M je noćas loše spavala sve dok je nismo prebacili kod nas, ne znam zbog čega.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
18.7.2017 8:13:58   
Sandricak
Bas boli... ma otkud znam sta mu je... kod nas nece, kad ga stavim odmah sedne i pocne da se penje po nama... hoce da se smiri u kolicima, pa se tako ljuljamoooooo... mm radi prvu, sad i Maki ustao, jedu obojica kuvane plazme i mleka... planiram danas zavese prozore i sve ostalo... da sredim lepo, svekar i ona njegova rano otputovali nazad za Nemacku...
Ljudi moji, tako aljkavu zenu nikada nisam upoznala.. ludim od haosa, moram danas srediti sve makar i cetvoronoske...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
18.7.2017 8:32:44   
Duškić
Uh, kako je to bolno Sandricak.
Nemam pojma , prebacujem na zubice, celu noc smo se budili i nosili.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
18.7.2017 9:09:54   
dddaca
Sandricak ne treba da ti pricamo koiko boli, to sad najbolje znas sama. Probaj da odmoris i da se ne islanjas na tu nogu nekoliko dana. Ako imas kome da ostavis decu preko dana, to bi bilo idealno. Gavez pomaze, kao i podignuta noga. I neka tableta protiv bolova. Stopalo ce ti verovatno oteci, tako da ptipremi se i na to, zbog obuce. Zarastanje traje oko 3 nedelje.
I ja bih ipak otisla da se to snimi. Mozda ti ne stave gips, ali ga mozda ipak fiksiraju.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
18.7.2017 13:19:58   
Anck Su Nmaun
Cao mame
Mi kod mojih na rucak skoknuli posle savetovalista.
Ipak su nam.odlozili vakcinu i slozila sam se
.tamo od septembra.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
18.7.2017 13:30:28   
IvanaSK RR
Anck, i nama su zakazali vakcinu za septembar.
Milena, juce je bilo jedno spavanje, ali popodne je bas bilo tesko. Srecom, tu mi je bila mama, pa je i ona zabavljala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
18.7.2017 14:26:04   
Sandricak
Ma kakvo odmaranje i lezanje... to nema kod mene... oribala sam cetvoronoske kupatilo, kuhinju celu sa visecim elementina, uaisala oribala pod... kad malac zaspi cu prozore da pretrcim i zavese. Kadcse vrnemo s mora odmah idem na posao pa koliko toliko da uradim generalku, a mozda i kisu prizovem pa se i rashladimo...(kad god operem prozore padne kisa)user posted image
A prst boli pa boli... mazem gavez i fiksiram ga za domali pa polako...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
18.7.2017 14:45:11   
Sanjica26 RR
Pozdrav zene. Mi smo danas svi cetvoro spavali do pola deset. Ne pamtim kad smo tako dugo mm i ja spavali. Sad spremam rucak. Deca kao spavaju. Posle imamo neke goste.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
19.7.2017 8:05:40   
emicaa
jutro mame,mene stomak bolucka.
Spavali smo do pola 8,Dora se budeila najmanje 20 puta.Pa se okrece,pa me otkrije i tako u krug.
Danas idemo ocnom na sirenje zjenica i da pogledaju malo bolje mrezicu,nadam se da su bakterije nestale skroz i da nema posledica

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here