|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
16.7.2017 19:24:31   
degu
Ivana to je i Doda radila, tj ja sam to nazivala razbudjivanje usred noci jer nikad ne bih ustajala, nego sam cekala da opet zaspi,nekad i po 2 sata, jasno da meni posle vise nema spavanja, ali eto proslo je,sad je budimo u 8h komiranuuser posted image proci ce!!!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
16.7.2017 19:26:29   
IvanaSK RR
Nama je standardno ustajanje oko sest, pola sedam. Vrlo cesto bude ranije, a vrlo retko kasnije user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 16.7.2017 20:49:57 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
16.7.2017 20:35:44   
vocicana
Cao mame, sta radite?
Stigla na posao, eto ga uput. Pisem cim zavrsim.

< Poruku je uredio vocicana RR -- 16.7.2017 20:39:18 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
16.7.2017 21:22:19   
emicaa
Milena David se budi svaku noc jednom ili dva puta.Dora vrlo cesto spava po cijelu noc,osim kad su vrucine.Tad se svaki cas budi.
Moji spavaju,ja sredjujem pete pa da ih namazem vazelinom.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
16.7.2017 22:13:11   
MicinaMama
Moje cure su navikle da se bude ranije zbog skole,na nogama su vec izmedju 7-8h...mada sada su vece pa im i ne trebam ja user posted image .Samo ustanem i posluzim im dorucak.

Ova malena se budi na svaka tri sata.Nije strasno.Nekada i na 4h.Jedino sto nekada malo teze zaspi pa je moram malo ljuljuskati.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 0:26:51   
Mariya
Veče mame!
Moji spavaju, sad ću i ja. Ove nedelje smo od 8-10 na terapiji, ustajem u pola 6. Bar neću ići po vrućini, valjda će nam biti lakše.
Skontala sam zašto me nema! Prvo, završila mi se serija na fox lifeu, pa je sad pratim online, i sad kad dojim L ne čitam vas već gledam serijuuser posted image A drugi razlog je to što mi sad za dojenje trebaju obe ruke, a nekad mi se čini da su mi i ove dve premalo za njega, kad krene da se baca, 4 ruke mi trebaju da ga savladam. Danas je 7.dan kako nije kakio inače, dobio je kašicu od 1 šljive, i 60ml zaslađene vode od kuvanja šljive i ni to ga nije proteralo user posted image Sutra zovem dr da vidim šta da mu radim.
Znate li da sutra počinje GoT user posted image

IZVORNA PORUKA: degu
Al stvarno uzasno iritira kad se on tako njari u pozadini a ja prosto moeam da uradim nesto, kao po glavi da mi skace.


Isto, ja kad se on tako dernja, ne mogu da mislim ni na šta, tačno mi mozak stane i ne funkcioniše dok on ne ućuti. A inače je kod nas obrnuto, on je prvi a devojčice njega čekaju. Lu je nešto tražila juče a ja joj kažem, čekaj! Znaš da uvek moraš da čekaš, čekaj da L nahranim, napojim, obučem,svučem, okupam,podojim,spustim,namesrimuser posted image A ona se smeje, srce moje, zna već proceduru. Gledam je i ne verujem kolika je, moja pametna velika devojka!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 3:44:43   
vocicana
Dobro jutro zene, ko je za kafu? Kada mi dodje ovakva noc...user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 6:16:17   
degu
Dobro jutro!
Marija nekad on ceka nju, nekad ona njega, zavisi kako sta, nekad ceka kad su mi ruke u testu npr i 1000 situacija kad ne mogu prosto sve da ostavim da bih njega uzela. Tu ne mislim kad je gladan i kad ga treba presvuci, to ne moze da ceka, nego na to njarenje bzv kad mu je dosadno i hoce da se nosa i zabavlja. Sto se dojenja tice T je vec naucila da kad brat sisa sedi, cuti i ceka i super funkcionisemo. Ali mi je to njarenje bzv skakanje po zivcima kad bih se najradije nekako prepolovila da budem na 2 mesta u isto vreme. Inace je bas nervozan zadnjih dana.
Vise su vam se te terapije bas oduzile user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 6:57:32   
emicaa
Dobro jutro,mi smo budni od pola 7.Danas ce David spavati dva puta.
Jeste fino spavale 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 8:00:29   
IvanaSK RR
Jutro.
Degu, videh tek sad tvoj post od juce.. Oko sat vremena traje "uspavljivanje" kad se probudi. Posto iskace iz krevetca prebacim je kod nas. Skace nam po glavama, izvrce, prevrce, sidje sa kreveta... I onda odustanem user posted image
Jutros je spavala do sedam, videcemo danas da li ce biti jedno spavanje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 8:11:10   
medamisko
Dobro jutro!
Stigla sam ranije na posao, čitala malo , mame i probleme. Sve se setim starijeg sina isto je u tom polozaju spavao (naglavačke) glava dole ili na stranu a noge na mojoj ilo muževljevoj glavi. ..Prijatno vreme. nadam se da ce tako biti i sa
poslom.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 8:32:54   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Moje spavaju. Mm i ja smo isli sinoc na onu veceru. Pre toga su devojcice plakale kad smo krenule. Cuvala ih je moja mama i dadilja. Ali nikad muzevljevi. Smirismo ih nekako. Dosli u 11, a one jos budne
Rekli smo u 9 u krevet da ih stavim. T kaze da ih je upravo baka spakovala. Sad ce da se poremete i nema posle podnevnog spavanja.
A sto se tice njarenja T nije to radila. Sad radi kao velika i ide mi na zivce.
Sofi se vecito mazi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 8:33:47   
Anck Su Nmaun
Jutro
Mm jutros na posao o naravno probudi V. Pa se.ovaj vrteo dobrih sat vremena a ja koma...slogirana. Ovih dana smo ustajali u 8h bas mi je prijalo. A i V je samo jednom spavao oko podneva..taman sve . Sad ce nam se opet sve poremetiti.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 17.7.2017 8:34:59 >

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 8:57:20   
emicaa
David se poprijeci i u krevetcu i u krevetu,namjesti se da njemu odgovara a ti se ona uglavi nekako pored user posted image
Mm je od petka na godisnjem dvije sedmice,ako bude lijepo vrijeme icemo svaki dan na bazen ili na rijeku.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 8:58:11   
krin 40
Dobro jutro..Imam jedno "glupo" pitanje"..Koliko se sada daje para,u proseku,kad podješ da vidiš bebu?Meni je ovo nešto mnogo što mu donose.Ok kada mu
familija daje poklon i 100e to kapiram.Ali ostali niko ne donosi ispod 50e.Juče je dobio vrh bade mantil za uzrast od godinu dana,sortc i majicu i 50e od
kolege
mmuser posted image Od kako ko dolazi od kolega i prijatelja tako donosi.Meni je to mnogo,ili sam izasla iz te priče?

< Poruku je uredio krin 40 -- 17.7.2017 9:00:35 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 9:02:26   
emicaa
Krin i David i Dora su u Doboju uglavnom dobijali po 50 e .Ovde najmanje 50 franaka i jos neku sitnicu uz to.
Bas te briga neka daju user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 9:09:41   
krin 40
Znači Emicee definitivno sam izašla "iz fazona"😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 9:48:54   
emicaa
Nema veze,sa sledecim ces biti uhodana u to user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 10:20:24   
IvanaSK RR
Krin, zavisi... Nema pravila. Shodno mogucnostima ljudi i donose.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 11:49:15   
medamisko
Baš tako, ali ima raznih ljudi, ja tačno znam od koga sam šta dobila . Ali se ne upravljam prema tome kad idem negde. Imam neke rođake koji su imućni. ali donose takve stvari da je mene sramota.
A moji bliži 50e.
Odoh na pauzu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 11:58:47   
IvanaSK RR
Ja nosim i dam koliko imam. Kad kupujem stvari gledam da je normalan kvalitet, nesto sto bih obukla i svojoj deci. Skoro sam dobila neke stvari za bebu koje mi se uopšte ne svidjaju. Majice neki modeli siroke a kratke, neke pantalone zvonaste... Dala sam mami ako ima nek pokloni nekome...
Medamisko, gde radis?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 13:00:16   
Anck Su Nmaun
Pa zavisi od koga i kod koga. Ne mora biti 50e.
Od blizih da i po vise ali od nekih daljih prijatelja 20e i poklon.
Ma sve zavisi od ljudi.

Mi na igralistu..sce sam smuckala da nas ceka kad se vratimo.
Al mi se prijeo neki sladoledic.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 14:06:17   
medamisko
Još jednom da pohvalim portal, ima svašta za pročitati.
Ivana, odgovorila sam ti u poruci .

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 14:12:14   
degu
Kod nas ima svega, ili samo kompletic, ili kompletic plus 2000, najblizi 50 ili 100 evra, svako prema mogucnosti.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
17.7.2017 14:25:03   
emicaa
Zna li iko sta nam je sa Suzi,nema je vec neko vrijeme.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here