|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Biohemijska trudnoca
23.2.2010 12:33:11   
maja27
Naime beta HCG je veoma rano, već posle par dana od oplodnje ,pozitivan. Pad vrednosti znači da je došlo do prestanka rasta ploda i njegove resorpcije posle čega se uspostavljanju menstrualni ciklusi kao što se i Vama desilo. Koji je uzrok tom stanju skoro nikada ne saznamo. Dobro je da se takve situacije izuzetno retko ponavljaju. S poštovanjem

(odgovor članu sunce ***)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Biohemijska trudnoca
23.2.2010 12:35:27   
Dudu25
Ljubavi

zao mi je sto se ovo desilo ...

znaci nezna se zbog cega je ovo doslo niti si imala simptoma za to jel,jel te boleo stomak ili nesto?

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Biohemijska trudnoca
23.2.2010 12:36:18   
sunce ***
draga moja ohrabrila si me user posted image ,nadam se da nece ni tebi ni meni user posted image user posted image u subotu ako ne dodje user posted image radim testuser posted image

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Biohemijska trudnoca
23.2.2010 12:39:43   
maja27
Sinoc je poceo da me boli bas, bas!

I jutros krvoprolice, sve komadici ispadaju! Sada me malo manje boli, ususkala sam, utoplila i boli malo manje!



(odgovor članu sunce ***)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Biohemijska trudnoca
23.2.2010 12:41:21   
maja27
IZVORNA PORUKA: sunce ***

draga moja ohrabrila si me user posted image ,nadam se da nece ni tebi ni meni user posted image user posted image u subotu ako ne dodje user posted image radim testuser posted image


Nece, nece!!! Samo napred, navijamouser posted image user posted image user posted image

E a provalila sam zasto je test pokazivao negativno! On detektuje 25 tog necega.. a meni je bilo 19.45!

(odgovor članu sunce ***)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Biohemijska trudnoca
23.2.2010 12:41:23   
sunce ***
nemoj da se pretopljavas to pojacava krvarenje vise stezi i pritiskaj stomak a manje ga natrpavaj,neka izadje sve sto pre pa ponovo u akcijuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Biohemijska trudnoca
23.2.2010 12:42:25   
maja27
IZVORNA PORUKA: sunce ***

nemoj da se pretopljavas to pojacava krvarenje vise stezi i pritiskaj stomak a manje ga natrpavaj,neka izadje sve sto pre pa ponovo u akcijuuser posted image user posted image user posted image user posted image


To jeste, treba da se ocisti sve! Ali idem sl nedelje na pregled. Tako da ce videti dr da li je sve ok!

(odgovor članu sunce ***)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Biohemijska trudnoca
23.2.2010 12:43:03   
sunce ***
pa da  znaci ako mi test bude negativan ne idem na betuuser posted image

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Biohemijska trudnoca
23.2.2010 12:44:45   
sunce ***
ja nisam ni isla na taj pregled krvarenje mi je trajalo 5,6 dana koliko i user posted image inace,dobro sam se osecala i ostavila sam taj odlazak za mart nadam se user posted image

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Biohemijska trudnoca
23.2.2010 12:45:01   
maja27
Ne znam sta da ti kazem! Meni ako sl test bude negativan sigurno necu raditi betu! Jer se sada plasim! Testovi su 99% pouzdani!

Naravno desava se i da pogrese ali....

Cekacu da mi kasni 2 nedelje pa tek onda! Kao sto je neko rekao ako je user posted image tu nece nigde pobeciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunce ***)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Biohemijska trudnoca
23.2.2010 12:47:09   
maja27
Ja sam u svakom slucaju planirala da idem kod gin! I sada sam je konacno navatala jer je u guzvi velikoj! A poklopilo se sa ovim!

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Biohemijska trudnoca
23.2.2010 13:08:46   
maja27
Svi docovi iz ove branse slazu se da je biohemijska trudnoca dobar indikator za buduci uspeh.

Vidi ovo sunceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Biohemijska trudnoca
23.2.2010 13:27:10   
sunce ***
tako je milauser posted image user posted image user posted image user posted image samo optimizam,evo videcemo sta ce meni reci testic,pa onda cekamo  tebeuser posted image user posted image ,ili ponovo i meneuser posted image

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Biohemijska trudnoca
23.2.2010 20:24:00   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: maja27

Svi docovi iz ove branse slazu se da je biohemijska trudnoca dobar indikator za buduci uspeh.

Vidi ovo sunceuser posted image user posted image user posted image user posted image



budalastina!
to znaci da imas problem koji se mora ispitati!


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Biohemijska trudnoca
23.2.2010 22:02:24   
Anoniman
majo sve znam posto smo se dopisivale...
sve sam ti vec napisala...

sta god da bude, nema odustajanja...ti si na pocetku i ima vremena...polako ali sigurnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja27)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Biohemijska trudnoca
29.4.2010 19:47:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ja sam imala po mojoj racunici par biohemijskih trudnoca..ni ne znas sta te je snaslo..ni ne osetis..
prvi simptomi su da ti kasni user posted image par dana..i na kraju imas obilnu mecu sa dosta ugrusaka..
desava se zbog antitela u krvi zene.



kAKO RESITI PROBLEM SA TIM ANTITELIMA???

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Biohemijska trudnoca
29.4.2010 19:59:33   
cipiripi
lekovima user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Biohemijska trudnoca
29.4.2010 20:03:36   
Anoniman
pITAM cIPI DRAGA, ZATO STO SE MENI TO DESAVA PAR MESECI UNAZAD...kASNJENJE, POJACANI UGRUSCI ITD...mADA, JA SAM TE UGRUSKE IMALA I RANIJE, KAD NISAM IMALA ODNOSE...bEM LI GA..user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Biohemijska trudnoca
29.4.2010 20:05:48   
cipiripi
neznam draga...ne moraju ti ugrusci da budu samo znak biohemijske...mozda se tebi tako ljusti materica..  ko ce ga znati...
ako bas dugo "nece beba" ti uradi ta antitela...user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Biohemijska trudnoca
29.4.2010 21:15:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

neznam draga...ne moraju ti ugrusci da budu samo znak biohemijske...mozda se tebi tako ljusti materica..  ko ce ga znati...
ako bas dugo "nece beba" ti uradi ta antitela...user posted image



Sacekacu jos mesec -dva, pa radim...user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Biohemijska trudnoca
29.4.2010 22:40:34   
2002m
Cao  svimauser posted image
posle  4 god.  kako  pokusavamo da zatrudnim,  ovaj mesec sam imala  rani  spontani(bioh. trudnoca).Mens.    kasnila  9  dana.
3  dan  kasnjenja sam uradila  betu,  koja  je  bila  59  a  sutra dan   je  spala  na 30, tako da sam  znala  sta  sledi.
Krvarenje  je  prva  tri dana  bilo malo obilnije,  bezu  ugrusaka.....samo  cista  krv.Posto   je  trudnoca bila  mala,plod  se nije  video  u materici  pa je  bilo  pitanje  kakva je  trudnoca u pitanju?  Imala  sam  cesce  preglede  i  hvala  bogu  sve se dobro zavrsilo....samo se iscistilo.
Sutra  imam  jos  jednu  kontrolu,za  svaki slucaj.

(odgovor članu sunce ***)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Biohemijska trudnoca
29.4.2010 22:51:56   
dacca
Mi amor, user posted image user posted image user posted image . Bas sam se uzeljela tvog avatara user posted image . Zao mi je, ne znam sta drugo da ti kazem, ali ,,bolje‚‚ i to nego spontani (daleko bilo). Tako je barem doktorka rekla ,mojoj drugarii koja je imala dva spontana. Mozda je to priprema za nesto... moja drug je u martu imala biohem. a i aprilu zatrudnila user posted image . Drzim ti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Biohemijska trudnoca
29.4.2010 22:55:38   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: 2002m

Cao  svimauser posted image
posle  4 god.  kako  pokusavamo da zatrudnim,  ovaj mesec sam imala  rani  spontani(bioh. trudnoca).Mens.    kasnila  9  dana.
3  dan  kasnjenja sam uradila  betu,  koja  je  bila  59  a  sutra dan   je  spala  na 30, tako da sam  znala  sta  sledi.
Krvarenje  je  prva  tri dana  bilo malo obilnije,  bezu  ugrusaka.....samo  cista  krv.Posto   je  trudnoca bila  mala,plod  se nije  video  u materici  pa je  bilo  pitanje  kakva je  trudnoca u pitanju?  Imala  sam  cesce  preglede  i  hvala  bogu  sve se dobro zavrsilo....samo se iscistilo.
Sutra  imam  jos  jednu  kontrolu,za  svaki slucaj.

Bas groznouser posted image user posted image ,ali dobro je sto se nesto desava
,sledeci put tj maj biceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Biohemijska trudnoca
29.4.2010 23:04:48   
2002m
bar  smo videli da mozemouser posted image user posted image .Vise  srece  sledeci putuser posted image

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Biohemijska trudnoca
29.4.2010 23:07:08   
Anoniman
Svaka čast za stav! user posted image

Nadam se da će uskoro biti beta kako valja... za dva dana duplirana. user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







7 razlika između trudnoće i PMS-a
Simptomi kao što su povećan apetit, osetljive grudi i razdražljivost često su povezani sa PMS-om, ali vrlo slični simpto...
Pitali smo doktor-ginekologa: 30-to dnevni...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image
Click Here