|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 10:28:10   
IvanaSK RR
Anck, hvala na posluzenju. Da je lepotica ziva i zdrava sto godina!
Emice, ko, ja?? Ma, ja sam divnocauser posted image
Krin, sad sam ga zvala da mu kažem da nikog ne sluzi medenjacima, sramota, bre user posted image Al se ne javlja user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 10:55:12   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Jel si uspela da ga otopis?
Ja stigoh sa sluzbe. Sad da skuvam sebi nesic.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 11:02:57   
krin 40
Mm ima koleginicu koja,nek' je živa i zdrava,ima sto kila i voliii da jede ko niko.Ona donosi tone hrane na posao.Slaninice,pečenja,proje,kolače.Ovaj moj jede sa njom tako da je suludo da mu išta spremamuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 11:31:23   
IvanaSK RR
Sanjice, jesam, onaj dan jos..
Krin, moj muz ima obrok na poslu, ali ne znam da li ce biti nesto posno danas. Mada, to je ionako slatkis. Tj. trebao je biti. Nadam se da ih je baciouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 13:16:07   
veselicaa
Gde ste zenskaci,ima li zimeuser posted image Kod nas hladno,duva vetar.Nina spava,ja zavrsila sredjivanje,stavila rucak sada polako sve.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 13:20:20   
Anck Su Nmaun
Ivana sta bi sa medenjacima??user posted image
Trknula sam u brzu nabavku, i sad spremala spanac.. malo za nas malo za ribice..obozavaju...evo navalile user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 13:37:33   
krin 40
Duva i kod mene.Nema šanse da idemo u šetnju.U ponedeljak D ide kod "devojke" iz porodilišta u posetu❤ Rodile smo ih na tri minuta razlike a posle delile i sobu❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 13:43:19   
veselicaa
Super krin,ja obozavam sve zene koje sam upoznala u porodilistu redovno se cujemo na fb,a tek kada vidimo slicice beba,odusevimo se.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 13:44:43   
emicaa
ja cekam da se srecko probudi pa da ruca i onda cemo u setnju.Trebam kupiti par stvarcica pa nebi bilo lose da napravim spisak,opet zaboravljam sve user posted image
Anck,ja prvi put cujem da ribice jedu spinat user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 13:50:53   
IvanaSK RR
Muz se ne javlja user posted image Sigurno je u haosu. Kuku, sramote, majko mila!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 13:50:57   
veselicaa
Emice vi stalno setate,bas lepo.Suvise je hladno i duva mnogo,mi nema sanse da izadjemo danas.I ja sve zaboravim kada idem u nabavku,a zaboravim i da zapisemuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 13:52:05   
krin 40
Veselice i meni je bila super ekipa i u kontaktu smo.Ova Marina mi je "baš legla"..Obe smo trećerotke,bile smo same u sobi a "luda je"sto na sat.Mislila sam da će nam konci popucati od smejanjauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 13:55:41   
veselicaa
Hahhaha ja srecom nisam imala konce,ni sada ni drugi put kada sam se porodila,a smejale smo se kao lude.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 17:29:11   
krin 40
Ajmo mame častim za zubićeuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 19:10:36   
suzi kju
Dobro veče drage. Krin videh na fb za ubice, bravo!
I ja ću da Castim kada nam izbiju poslednje trojke.
I ja sam kontaktu sa dve mame iz porodilosta. Nas tri,sve tri trudne sa blizancima, dugo smo delile sobu.
Uvek ću se secati šale iz vizite da je u našoj sobi najveća gužva user posted image
I sada smo u kontaktu. Bas sam se malopre čula sa jednom od njih dve da se u petak družimo, i jedva čekam da nam se devojčice spoje user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 19:14:41   
IvanaSK RR
Krin, daj pivo sa limunomuser posted image
E, muz mi vratio praznu plasticnu posudu. Da li su toliko bili gladni ili bi se tamo sve pojelouser posted image Naravno, ja sam mu kukala na telefon, ali kasnouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 19:23:23   
krin 40
Ivana znači da su bili dobri❤Može pivo.Hvala Suzi.Da vam lako izadju kao nama😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 19:28:18   
suzi kju
Ivana ne biraju oni tamo puno.
Pogotovo što je jako malo zena, domacica koje kuvaju, spremaju.
Za x stvari koje je mm nosio na posao, kolege i koleginice mu nisu verovali da sam ja to pravila, a pritom to nije bilo ništa specijalno.

< Poruku je uredio suzi kju -- 27.9.2017 19:30:55 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 20:38:51   
IvanaSK RR
Da, da. Mada, danas nisu stigli da jedu tamo. Haos im je na poslu. Medenjaci su onda dobro došli user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 20:54:06   
emicaa
ja nikako da stignem da virnem danas.Pripremala sam povrce za tursiju pa nikako da ga se rijesim.
Jedem kokice i pijem kolu,bas me briga proslo je ljeto pa mi se moze user posted image
Krin bravo za zubice,on to ubrzao 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 20:56:58   
krin 40
Emiceuser posted image ..jeste sve ubrzao.Ja se nekad "istripujem" da je on mnogo stariji.E kad će tema leto 2018user posted image ?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 21:02:20   
Sanjica26 RR
Ja cu limun pivo sad i u horizontalu. Ostalo mi je od rodjendana.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 21:19:31   
emicaa
nesto mi rano jos za tu temu.Ajmo cekat bar sredinu oktobra user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 21:26:53   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: krin 40

Emiceuser posted image ..jeste sve ubrzao.Ja se nekad "istripujem" da je on mnogo stariji.E kad će tema leto 2018user posted image ?

Hahah neces mi verovati to sam danas pomislila 😂😂
Inace prosle i pretprosle smo otvorile temu Dunja i ja bas pocetkom Oktobra.

Ja se isplakah sad..zavrsila.mi se serija Vampirski dnevnici 😣😭😭😭😭

Emice ribice jedu vecinu povrca..a spanac obozavaju

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 27.9.2017 21:29:41 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: SeptembaRRska bastica
27.9.2017 21:28:47   
krin 40
Možeuser posted image Znaš li ti koliko sam ja dokona ,a i ide mi se na more,da sam pregledala sve ponude iz 2017 i napravila već uži izboruser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here