|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
28.10.2017 22:16:12   
Duškić
Ja se spremila idem do grada, malo, pa da vam kazem skroz sam ispala iz fazona. Sad bih radije spavala, ali , obecala sam. user posted image
I ja moju cerkicu samo dva puta vodila na šišanje i to samo krajeve, a kovrdzava je sva.
Sina jednom i to samo malo šiške.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
28.10.2017 22:23:56   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Moje devojcice spavaju.
Ja citam. Mislim da cu sad neki film da gledam da se opustim. Lepo spavajtr

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
28.10.2017 22:32:30   
Sarav
Ma razumem ja da treba da poznajemo svoju istoriju, ali u samom startu ubiju želju deci za učenjem i posle sve mora na silu.
Bila sam u pratnji jednom na nekoj rekreativnoj nastavi deci koja idu u internacionalnu školu koju pohađaju uglavnom deca diplomata ili ko ima ogromnu kintu jer je škola preskupa. Imali su nastavne aktivnosti dva puta dnevno. Šokirala sam se kad sam videla kako to izgleda. Deca su uzrasta 9 godina i nastava im izgleda kao kad vaspitači skupe trogodišnjake u krug i pričaju im neku priču. Nema bubanja, sve uče kroz razgovor. Nisam imala prilike da im vidim knjige. Vežbali su izražavanje emocija ta zadate situacijeuser posted image Veze nema to sa našim školstvom i tolikim nepotrebnim štrebanjemuser posted image

< Poruku je uredio Sarav -- 28.10.2017 22:34:43 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
28.10.2017 23:35:40   
Sanjica26 RR
Sarav, to se zove gradjansko vaspitanjeuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
29.10.2017 6:46:09   
suzi kju
Dobro jutro, ustale još u 6h ali po novom satu tako da je to ok. A vidim da je jutro tmurno, bas ne volim jesen i zimu. ..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
29.10.2017 7:51:55   
Duškić
Dobro jutro. Uh i mi ustali, ne vidim na oci. A hladno mi nesto, smrzle mi se noge user posted image .
Kad bi izdrzalo ovo vreme jos par dAna dok ne zbrisemo za Bgd, bilo bi super.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
29.10.2017 10:26:04   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Znate sta, toliko stvari uce koje ne znam cemu sluze i time ih samo zaglupljuju. Prave od nase dece robove. Uopste mi se ne svidja sve to.
Necu vise o skoli, muka mi je od nje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
29.10.2017 13:21:03   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sarav
Imali su nastavne aktivnosti dva puta dnevno. Šokirala sam se kad sam videla kako to izgleda. Deca su uzrasta 9 godina i nastava im izgleda kao kad vaspitači skupe trogodišnjake u krug i pričaju im neku priču. Nema bubanja, sve uče kroz razgovor. Nisam imala prilike da im vidim knjige. Vežbali su izražavanje emocija ta zadate situacijeuser posted image Veze nema to sa našim školstvom i tolikim nepotrebnim štrebanjemuser posted image


Da, ovako je i u Kanadi (verovatno i u Americi ali za Kanadu znam jer sam bila tamo). Knjige nikad nisam videla da imaju, verovatno samo u školi, sve uče praktično.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
29.10.2017 16:03:14   
dddaca
Ja se samo nadam da ce se nesto promeniti u narednih 4-5 godina dok malena stasa za skolu. Svaki ministar uvodi neku reformu, pokusava da ostavi neki trag svoje vladavine, a deci je sve gore i gore

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
29.10.2017 18:05:22   
Anck Su Nmaun
Cao devojke
Ja sad zavrsila peglanje, bas mi se nakupilo nekih majcetina i mm pantalona. Sedoh malo da odmorim i skuvala kafu.
Htela krofne al mi kasno sinula ideja.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
29.10.2017 19:59:09   
dddaca
Kad kazes peglanje, peglu nisam uhvatila vec neko vreme. Kad je budem uzela druzicemo se dugo user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
29.10.2017 20:19:24   
Anck Su Nmaun
Trtuudim se da sto manje peglam, ali masine su mi uvek prepune pa mi se majice poguzvaju dosta da moram da ih peglam.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
29.10.2017 20:27:14   
dddaca
Ma i ja isto, ali sad mi se bas nakupilo. I meni masina poguzva dosta ves, ali ja imam drugi problem. Ukljucujem ispiranje po nekoliko puta, pa centrifuga sve poguzva

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
29.10.2017 20:41:07   
Mala Elena
Ja sam do skoro peglala i carape user posted image meni sve izgleda dronjavo dok ne opeglam, a znam da nemi neke zene ne peglaju.
Sredila sam i decu i kuhinju, muza nahranila, napojila user posted image , sad malo sedim i ucestvujem u igri.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
29.10.2017 21:17:10   
Anck Su Nmaun
Jao carape ti si sasava..ne trosim vreme uzalud samo sto moram.
I ja sam.smoje sve sredila i pala s nogu. Vikendom.se.uvek.premorim, na sto strana bih.
Odoh da gledam TLZP i na spavanjac

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
29.10.2017 21:22:08   
dddaca
Ja sam negde vec napisala da peglam samo ono sto se vidi, a i to samo ono sto mora user posted image
Ne vidim svrhu peglanja gaca i carapa, em se ne vidi, em se razvuce kad obuces

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
29.10.2017 22:16:21   
Anck Su Nmaun
Pa.bas tako. Ja sam mm rekla zimi mu ne peglam majice kratkih rukava nema sanse svakako idu ispod i izguzvaju se.
Bas mi je bespotrebno i carape i gace i krpe npr.
Jao zivela susilica! Cim mi ova masina rikne kupicu kombinovanu i da bacim peglu user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
29.10.2017 22:20:23   
dddaca
Da znas, susilica je zakon. Posle masine za sudove user posted image . Trenutno nemam ni jedno, ni drugo user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
29.10.2017 22:21:57   
mama Jo
Zivele susilice, iako je isto nemam ali planiram da je imam 😂
Lepo spavajte zene drage, cujemo se sutra 😘

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
29.10.2017 22:27:14   
dddaca
I meni se prispavalo. Laku noc. Jos malo i odoh i ja

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
30.10.2017 7:37:05   
emicaa
dobro jutro,srecko nas probudio u 7.Nije se uopste probudio veseo kao inace.
Ja nikad nisam peglala sve,uvjek ono sto moram.Da trosim vrijeme na peglu nisam luda.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
30.10.2017 7:49:00   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Kako ste, mame?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
30.10.2017 7:56:06   
Anck Su Nmaun
Dobro jutro Ivana i ostali
Naspavali se epo jutros, prijalo nam pomeranje vremena user posted image

Spremila usisivac i odoh da spremam kucu u haosu je!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
30.10.2017 8:12:25   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam se jedva probudila. Spavala bih jos da me nije malo cudovistance probudilo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
30.10.2017 8:40:06   
Milena18
Dobro jutro!
Danas sam konačno odvela M u vrtić, skoro dve nedelje nije išla. Ja sam sva nešto slomljena, ona je plakala u snu nekoliko puta, a i kasno smo legli.
Jutros kad smo izašle iz kuće nisam mogla da poverujem kako je lep dan, posle onog nevremena sinoć. Uživajte sa svojim mališanima.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here