|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
10.11.2017 17:14:51   
isidora88
Evo maslacak, cekam kao na iglamantvoj sud o onome sto vidis na sliciuser posted image
Ovo je iz 12.nedelje, prvo mi je rekao zensko i kao evo bas se leoo vidi i pokazao mi i onda iz drugog ugla mi slika ovo i kaze decak.
user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
10.11.2017 17:36:00   
MasnaMasnica
Meni su 2 dr rekla da je decak, ali ja to sa rezervom prihvatam,iako sam oko 2o te nedelje videla pisu i testise.user posted image
Isidora javice se maslacak ja nista ne vidim😀

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
10.11.2017 17:38:35   
mama Jo
Jaoj ni ja nista ne vidim 😊
Ali jedva cekam da vidim sta ce Maslacak recin😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
10.11.2017 17:44:50   
isidora88
Levo i desno su butne kosti a izmedju pisa, ono gore sto strci.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
10.11.2017 18:00:14   
Maslacak15
ja mislim da to ne moze da bude pisa u 12 oj nedeljiuser posted image Prosto preveliko je . Inace se ne vidi dobro ali mi je jasno sta ti mislis da je pisa. Nije mu pisa veliki kao polovina butne kostiuser posted image user posted image Moje pare su i dalje na devojcici.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
10.11.2017 18:14:55   
isidora88
Vide se kao tri kuglice, dve sa strane i jedna gore kao pisa. Maslacak drzim te za recuser posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
10.11.2017 18:20:34   
Maslacak15
dogovoreno user posted image user posted image cas_tic cokoladu ako je devojcicauser posted image .
Kazem ti ja sam imala scan kod moje Dr na 14+3 i tacno taj ugao odozdo da se vide obe rasirene noge sklonila se bila pupcana vrpca. I info od profa sa eksperskog da je devojcica. I nije se video bilo kakav pisa, tacka u sredini i moja DR i dalje nije htela da kaze da je sigurna da je devojcica iako lici prosto rano je. Tek sa 18 nedelja je rekla ok sigurno je devojcica iz tog ugla ali tad se vec sve jako lepo razaznavalo.

Ja mislim da je taj ugao koji si pokazala neopuzdan u tom stadijumu trudnoce. Nego mora da se ide onako ko sto sam postovala. Jel i devojcice i decaci imaju "kvrzicu". A pisa poraste malo kasnijeuser posted image .



< Poruku je uredio Maslacak15 -- 10.11.2017 18:21:23 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
10.11.2017 18:30:08   
isidora88
Castim nego stauser posted image
Videcemo za 10 dana, ima da izgorim od cekanjauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
10.11.2017 18:31:28   
mama Jo
Jaoj sad i ja jedva cekam.da.cujem 😊😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
10.11.2017 23:04:09   
MaRa94
Kad ste pocele da idete na ctg?
U ponedeljak idem na kontrolu, treba da mi uzme bris, krvnu sliku da odradim i mokracu i da se dogovorimo ako bude carski rez.
Ja ne znam zasto, sve mislim da cu se ubrzo poroditi i da cemo bebica i ja zajedno docekati tatu. user posted image
Inace, hvala Bogu puno se bolje osecam, nos mi je malo bolje. Meni je nalo potamnela linija ona na stomaku. Ima je i ispod i iznad pupka ali je jako svetla. A strije sam dobila oko struka pa ispod iznad kukova. Ala sam ga objasnila hahahahahah....user posted image
I ja navijam da je devojcica Isi... one su tako mile i slatke. user posted image

< Poruku je uredio MaRa94 -- 10.11.2017 23:05:57 >

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
10.11.2017 23:22:43   
vonavoj
Ijaoj.zenske.sad i ja jedva cekam uz i da molim Boga da dr zna da gleda!😁 posto prvi put idem kod njega.a inace je poznat da vec na dabl testu kaze pol..pogotovo ako je muskouser posted image ..a ja zelim da mi kaze da je muskouser posted image
Isidora.navijam za curicu..a ja cu cekati 23.11...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 8:39:48   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image .
Od sutra smo u 40oj nedelji.😃😄
Isodora cekamo 21, i cekamo Von, ona ima musko ime trebao bi da bude decak sada.user posted image .

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 9:15:17   
isidora88
Treba izdrzati 10 dana, mada mi mm kaze da se ne nadam devojcici jer u njegovoj familiji unazad ko zna koliko godina nije rodjeno zensko dete. Mada sam sanjala da nam dokaze gosti u cestitaju devojcicu. To je maslacak krivauser posted image
Moj bebac se bas gica u stomaku, stalno skace sa jedne na drugu stranu.mnogo mi je slatko, samo ga nekako osecam negde u dubini stomaka, verovatno zbog posteljice.
Maslacak da li si cula za Remzijevu teoriju tumacenja pola bebe? Navodno se vec sa 7 nedelja moze znati da li je decak ili devojcica na osnovu polozaja posteljice.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 9:18:04   
Mala Elena
Isidora, prava misterija user posted image
Maro, u dz sa punih 36 n, u bolnici sa punih 37 n.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 10:31:54   
Rosita
I meni je receno na dabl testu. Dr je odmah rekla, nisam ni znala da se to tad vidi. Ali ona rece kao da je najnormalnije da se vidi.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 10:51:26   
Maslacak15
dobar dan trudnice. Cula sam za teoriju sa posteljicom ali ne verujem bas u to. Pa moze da se vidi na UZ na dable testu. Diskriminaciona duzina embriona je 55 mm. Znaci kad je embrion veci od toga procena je pouhzdana -ALI ne gleda se iz turskog seda odozdo, nego onako kao sam postovala. I onda je pitanje ispitivaca i masine. Znaci beba mora da se uhvati u ispravnoj ravni. Rosita ti si radila ultrazvuk u frontu. Pretpostavljam da su i opremljeni i jako verzirani.
Zabuna nastaje sto mislim da mnogi ginekolozi improvizuju i "traze pisu" i onda pogrese. Isidora preuzimam rizik drage volje. Ja stvarno mislim da je devojcica u pitanjuuser posted image Na detetu od pola kile vide samo pupcanu vrpcu......Najjednostavnije resenje je - ne vide jer nema sta da se vidiuser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 11:01:02   
degu
I ja sam za B saznala u 12.n, dr Ilic je gledao. Jasno mi je pokazao, ovo je pupcanik, tu se vide krvni sudovi, a ovo je pol, nema veze sa pupcanikom user posted image
U 15.n mi je i u dz rekla dr-ka ali nije bila sigurna jer je los aparat, u 20.jebila sigurna.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 11:26:15   
Bejbili*
jutro drage trudnice i od mene. evo i ja da se javim nisam dugo. bila na kontroli pre 3dana i otvorena bila jedan prst sad u utorak imam ponovo jer mi je tad termin user posted image . mi se bebaću nadamo svaki dan a on se zainatio nece pa nece user posted image ljubimo vas sve

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 11:36:57   
Maslacak15
otkud to u utorak? da nije pomeran termin zbog velicine bebe. Izvini sto sam indiskretna ali ja znam tacno kad si ti zatrudnela jel smo kvazi zatrudnele zajedno i radile test u martu ( kod mene se trudnoca zavrsila pobacajem nazalost a termin je bio 18. novembar). Ubedjena sam da si uradila test bar 4-5 dana posle mene. ZAr se nije kod tebe prvo nije video srcani rad jel je bio rano. Nemoj da me teras da preturam po crticamauser posted image user posted image Osim ako te nisam pomesala sa nekom, onda tvoj termin nije ni u lludilu pre 20 . novembra. nego negd eizmedju 20-25.

SAd sam pogledala:user posted image MAslacak ima dobro secanjeuser posted image user posted image user posted image da se sama pohvalim kad me drugi nehvale. Sa tobom Bejbili je bila drama sto se plod jos nije video itd i na kraju smo shvatili da je ovulacija bila kasnije. Znaci taj ko ti je posle datirao trudnocu s emalo zbunio. Beba je mozda napredna, to nema nikakve veze ali to ne znaci da ti je termin uutorak. Tvoj termin ne moze biti pre 22. i 23 novembra i ja nebi pustila da me indukuju pre kraja novembra ako ne krene samo.

100% sam ubedjena u ovo sto kazem, stvari su u ovom slucaju jasne, kaze arhiva ringeraje....

Puno te pozdravljam

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 11.11.2017 11:44:49 >

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 12:13:00   
Bejbili*
neznam maslacak Bogami znam da su mi od pocetka odmah rekli termin 14.11. isla sam i privatno i drzavno i isti je termin. zadnja menstruacija mi je bila 7.2. tako da je termin uredu jer kad sam bila sa djevojcicom trudna zadnju menstr sam imala 16.2 i termin mi je bio 23ceg a ja rodila 20tog novembra. user posted image evo stvarno neznam..

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 12:15:53   
Bejbili*
i da to sto se u domu zdravlja nije vidjela srcana radnja i to, to je izgleda bilo do njihovog aparata jer sam pisala na forumu isla kod privatnika dan nakon sto mi je ovaj rekao da se ne cuje nista, i on je odmah rekao da je sve u redu i culi su se otkucaji. user posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 12:25:22   
Maslacak15
14. ali za 7. februar. Ali ti si imala slabo pozitivne testove tek 12 marta-kazu crtice. Kolika je beba bila na tom ultrazvuku kad je privatnik cuo heart beat i koji je to datum bio.? Sve je ovo teoretisanje naravno, ako beba krene sama krenula je, ali mene ne cudi sto jos nije uopsteuser posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 12:35:23   
Bejbili*
evo ovako nadjih nesto.28.3.2017 UZ- u cavumu uterusa vidljiv jedan Gm sa jasnim odjekom SV-4,3mm i ploda KCS+ 114/min CRL 4,2mm hbd VI+1 OF-22mm hbd VI+6. ZM-07.02.17.g TP-14.11.17g. ovo je prvi nalaz od privatnika. e sad ja znam da je meni ovulacija bila malo kasnije jer je i sam uzv pokazivao prvih mjeseci 3-4dana razlike od velicine bebe i stvarne nedelje trudnoce. s tim da mi je dr u bolnici neki dan rekla da mi je posteljica zrelija II/III al da je to okej jer sam blizu termina.(sta god to znacilo) ja pojma nemam.user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 13:01:37   
Maslacak15
e o tome pricam. Slozili smo se user posted image Znaci rani ultrazvukovi su ukazivali da postoji razlika od 3-4 dana a oni su jedini merodavni. Znaci datum je pre 18.11. a ne u utorak. Naravno, mozda beba dodje ranije, sama kazes da je prva dosla 3 dana pre termina, i da se danas porodis to je super ali moze jos i da potraje. Ne treba da te cudi sto okleva, to je sve. Sve najbolje i drzim fige da sve prodje glatko i da beba ne muci mamuuser posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 13:04:48   
Bejbili*
hvala i ja se nadam da me nece puno namuciti. nije meni sto ce on "kasniti" vec bi volela da samo krene kao sto je i prvi porod nebi volela da lezim u bolnici pa da mi indukuju i tako to user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li znate ko su dugine bebe?
U stvarnosti, dugine bebe su ostrva ljubavi koja nas podsećaju na izgubljeno dete, na taj način se povezujući sa njim. K...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Da li ste za ukidanje "rijalitija"?
Zirafica Tackica

Da li ste za ukidanje "rijalitija"?

Za (83%)

Protiv (17%)


Ukupan broj glasova: 65

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here