|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 13:19:31   
isidora88
Degu i meni je dr Ilic radio prvi ekspertni, kaze da vidi nesto sto bi moglo da budu testisi i uslikao medjunozje koje sam gore postavila, nisam primetila da iko gleda pol onako kako maslacak kaze, deluje mi da gledaju da li nesto visi izmedju nogu. Kasnije mi niko nije video pisu, te beba nece da se okrene, te pupcana vrpca izmedju. Ko ce ga znatiuser posted image
Bejbili zelim ti lak porodjajuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 14:43:18   
Bejbili*
hvala Isidora user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 17:10:55   
isidora88
Maslacak me zarazila pa sam istrazivala anatomiju fetusa i polne karakteristike user posted image
Sa ovim predznanjem sam trebala ici na prvi ekspertni uzuser posted image
Mada me je mm ubio u pojam i ne mogu uopste da zamislim da nosim devojcicu, on je ubedjen da je musko i ne vredi.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 19:33:15   
MasnaMasnica
Bejbili srecno. Tu smo.💖

Ja sam do sada pravila papirne cvetove, za Norin rodj.
Danas im obema stigli pokloni. Ceo dan se vozamo.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 22:42:51   
mama Jo
Bejbili mislimo na tebe 😀

Za dekoraciju papirne cvetove? Kad zavrsis mozes nam poslati sliku u temu ,,kreativno" 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 23:16:03   
MasnaMasnica
MJ sutra .😉
Laku noc user posted image .

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
11.11.2017 23:18:07   
mama Jo
Kad god, eto da nam das ideju 😊
Laku noc drage😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 12:34:47   
MaRa94
Caaao drage :)
Citam vas i pratim redovno. Koliko ima trudnica pred porodjaj. Kod nas u porodilistu je bas guzva. Bebe se puno radjaju, u okviru 24h rodi se u proseku oko 8 beba. Bas je lepo kad cujes tu informaciju i vidis toliko beba na jednom mestu. I uglavnom se radjaju decaci.
Isidora, moj muz je isto bio ubedjen da nosim decaka, sqda samo on i ja verujemo da je devojcica i svekar. Kod njih se u porodici nije rodila devojcica poslednjih ne znam ni ja koliko godina. user posted image
I jos svi mi kazu da izgledam kao trudnica decaka, oblik stomaka, ona linija na stomaku, pa moje ponasanje. Ne znam ni ja sta sve. Ja se samo smejem i kazem uvericete se kad se porodim.
user posted image
Nisam znala za tu temu kreativno. Sad cu je naci i postaviti sliku sto sam crtala u decijoj sobici, a jos neke sitnice treba da radim kad nam stigne namestaj... user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 12:45:21   
Mala Elena
Isi, pusti ti muza.user posted image
Maro, ti si kreativna trudnica user posted image moj si covek.
Ja se danas fino osecam, svaki treci sam otprilike katastrofa. Prekosutra na ctg user posted image

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 12:52:16   
madre
Jao, ljudi, sto ja ne volim te komentare stomak ti gore, nos ti je na levo, gusca ti kosa - sigurno je decak/devojcica user posted image moji momci su svi napolju, ja zavrsavam rucak i idem da se vidim sa drugaricomuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 13:26:46   
isidora88
Evo i meneuser posted image kod nas u porodilistu se u proseku radja 25oro dece za 24huser posted image
Uspavala bebana i objasnjavam mom skolarcu na globusu gde se nalazi koja drzava i kom kontinentu pripada, bas ga interesuje geografija, stalno citamo o vulkanima, kako su nastala jezera, planine...
Maro znaci ima nade da je devojcica i u familiji gde se nisu radjale devojcice.
Meni je tetka rekla da nosim devojcicu, nemam pojma na osnovu cega je to zakljucila, mojoj snaji je pogodila pa sad videcemouser posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 14:01:20   
Mala Elena
Mene sad srela neka zena na ulici, pita jel i treca isto devojcica. Rekoh, mora da mi pise na celu user posted image Ne verujem ja u te price.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 14:07:03   
MasnaMasnica
Caosuser posted image mi posli na neki prvi rodjendan.
Danas smo konacno uneli krevetac
Joj sto i ja mrzim ta nagadjanja. Tako su meni sa U i N. A skoro me neka ciganka posmatrala na ginekologiji, i kaze decak je, ja samo cutim.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 14:20:00   
MaRa94
I mene nervira to. I kad kazem da je devojcica oni svi ma nema sanse. Reko jeste, 3 doktora rese i 2 pregleda na 4d, a vi ste u pravu.
Prosli put bila neka prijateljica svekrve kod mene i videla sto sam kupila stvari, pa mi kaze "sto si kupila za devojcicu, kad je najverovatnije decak". Prestala sam da se ubedjujem jer me nerviraju ti komentari. A i nije mi jasno sto svi zele toliko decaka. Bitno da je sve u redu i da je dete zdravo, pol je najmanje bitan.
Isi ako zelis devojcicu navijam da bude i ima sanse ne brini.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 14:38:56   
Mala Elena
Maro, tvoji u familiji, ili tvog muza kao da su Crnogorci, pa vrse selekciju tj priznaju samo musko user posted image Salim se.
Masnice, lepo se provedite, pa kad proslavite N rodjendan da se poradjas da mi javis kako je treci put user posted image
U kom gradu se poradjas?

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 14:42:23   
mama Jo
Jaoj isto mrzim te komentare- spicast ti stomak decak je, troma si devojcica je - svi zna ulici kad te vide znaju bolje od strucnjaka...

Ajde Maro postavi bas sliku, ja obozavam uradi sam stvari 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 15:12:36   
Maslacak15
hahah evo ja kao naucnik da malo zastranim u nenaucne vode.... Ja mislim da se mnoge trudnice razlikuju u licu. U zavisnosti da li je decak ili devojcica hahaha. Tako da je jako tesko reci za prvorotku. Ja cak imam takmicenje sa mojom kumom, kladimo se u cevape kad je neko od poznatih trudan da li je decak ili devojcica na osnovu izglda. I mogu vam reci u opste nisam losauser posted image user posted image .
Za mene sam pogodila. Iako mi se trudnoce kao trudnoce ne razlikuju primetno za sada, grozne mucnice sa povracanjem do 13 nedelje u sve tri ja sam nekako sebi u licu drugacija sad nego sa prve dve. I to sam prognozirala pre nego sto mi je receno...hahha iako mi je sve jedno bilo bas. Sa 4 banke ne pada mi na pamet da izmisljam besne gliste da li bi decaka ili devojcicu.
Tesko je objasniti, ali ja mislim da su zene koje nose devojcicu cesce otecene u licu, usne oteknu, vise se deformisu... Ah da pogodila sam i za Kate dutchess of Cambridgeuser posted image . SKROZ je drugacija bila u obe trudnoce - idite pogledajte slike ako ste dokone. Sad jos nisam dala prognozu. Ali moj early money je na decakauser posted image .user posted image .

Tako da ja geldam po faci, za oblik stomaka nisam strucnjakuser posted image

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 12.11.2017 15:13:23 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 15:16:45   
MaRa94
Moji imaju Crnogorsko poreklo, ali oni ne komentarisu toliko sem moje bake koja znatno vise voli decake.
Ali rodjaci mo muza nisu Crnogorci a svi pricaju samo o decacima....
user posted image user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 15:20:39   
mama Jo
I ja sam cula za to da se zene promene u faci u trudnoci, a teorija koju sam cula je - ko nosi devojcicu onako malo, da takk kazem, poruznjikavi 😊 kao devojcica ti ,,krade" lepotu 😊 a ko nosi decaka sve blista 😂 to mi je nekoliko njih reklo, tu teoriju...

Ja sam u prvoj trudnoci (devojcica) ima problem sa aknama do 6-7 meseca sigurno, i zaista - prosto sebe nisam mogla da prepoznam, sama sebi sam bila bas cudna i stvarno mi se cinilo da sam poruznela 😊
Sada u drugoj trudnoci (kaze opet devojcica) dosta njih mi je reklo kako mi je lice mnogo lepo, koza sama kao bas izgleda sjajna i mekana, i dosta njih mi je reklo da sam im se ,,podmladila" 😂😂
Tako da ne znam ni sama...

Maslacak jako bih volela da se znamo i ,,uzivo" pa da mi kazes svoje misljenje 😉

< Poruku je uredio mama Jo -- 12.11.2017 15:21:40 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 15:47:44   
isidora88
Mene drma pubertet, lice mi je prepuno akni i bubuljica koje nisam imala, imala sam u proslim trudnocama po koju bubuljicu, ali ovo sada je strasno na sta licim, kilo maltera ovo ne moze da prekrijeuser posted image mada ja nekako prepisujem utrogestanu, mada ga ne pijem vec par nedelja a bubuljice nicu svakog minutauser posted image
Nisam primetila da sam natecena, videcemo hocu li i ovu teoriju opovrgnuti, a da stomak mi je sirok, ne ide u spicuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 15:48:48   
MaRa94
Meni je lice savrseno cisto i svi mi kazu da sam se i prolepsala. Mada sada vise volim da se nasminkam i uvek sam doterana pa mozda zato. user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 16:08:13   
Rosita
Hahah, i meni je jedna baba pre dabla rekla da je decak. Mada sam ja to znala nekako, da se ne ponavljam. Nisam se nista promenila u licu, ista sam. Tako i u prvoj trudnoci. I ja sam cula ovo sa promenama u licu i vezi sa polom sto kaze maslacak. Ali moja zaova, recimo, bila je bas natecena u licu i promenila se bas, pa je bio decak. Skoro je rodila. Prvo dete joj je devojcica, tad je doduse nisam videla pred kraj trudnoce. Moze da bude, ne mora da znaci user posted image .

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 16:14:38   
mama Jo
Tako je... ima odstupanja uvek... meni je jedna baba na moru posle 5-6 dana prisla i izvinjavala mi se ali prosto je morala da me pita da li znam sta nosim (tada sam bila 6.mesec), kad sam joj rekla da je devojcica ona je bila sva u cudu i nekoliko puta me pitala ,,cekaj, isla si na uz pa su ti rekli", ,,jel im dobar taj aparat sto si isla"
...
Onda mi je rekla da je moj stomak tipican stomak za decaka, njena cerka je rodila dva decaka i nijednom nije htela da uz da sazna pol nego tek po rodjenju, a ona joj je oba puta rekla da je decak 😂
Svaki dan posle kad me.je videla govorila bi ,,videces, decak je sigurno"

A meni je dr na prvom eksperrnom rekla.decak 😂 posle njih dve na drugom.da je devojcica 🤣
Ko zna, mozda je i baba u pravu 😂😂😂

< Poruku je uredio mama Jo -- 12.11.2017 16:15:33 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 16:25:04   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: MaRa94

Meni je lice savrseno cisto i svi mi kazu da sam se i prolepsala. Mada sada vise volim da se nasminkam i uvek sam doterana pa mozda zato. user posted image



user posted image tako sam se i ja sredjivala u prvoj trudnoci user posted image
Nemam problem sa licem takodje.

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
12.11.2017 19:02:10   
Maslacak15
ja bih ipak pre verovala ultrazvuku nego babamauser posted image Jako je tesko da ultrazvuk u drugoj polovini trudnoce omasi. Posebno kad se lekari eksplicitno izjasne. Na kraju krajeva, kad se ovde desilo da bude iznenadjenje?? Nije nikad da ja znam.Narocito sto se velika vecina beba okrene, dupence im je gore ispod rebara i sve na izvolte poslednja dva tri meseca trrudnoce. Nema tu greske.

Naviknite se na ideju, nemojte da se razocarajuee na porodjaju,nema smislauser posted image

Ne mora dramaticna razlika da bude u izgledu, ali ona postoji po mom misljenju. Meni trudnoce generalno ok stoje, nisam sad poruznela. A kad kazem otekla, prosto sam za nijansu podbula ( kao kad neko malo prespava) sto sa decacima nije bio slucaj. Drugacija sam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here