|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
22.12.2017 18:58:27   
Misha i Ljisha
Javila mi se zenica koja je radila kordo kad i ja. Dobri su joj rezultatiuser posted image . Eto bar neke dobre vesti. Ona je bas bila potresena. I drago mi je zbog nje. A ja nastavljam svojom logikom i pretpostavljam da to znaci da kod mene nisu sjajniuser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
22.12.2017 19:12:37   
vonavoj
Ljisho i tebi ce danas javiti da su rezultati ok! Ako su i njoj tek danas stigli i tebi ce biti sve u redu..nego su banditi i treba im vise vremena os onog sto kazu!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
22.12.2017 19:19:39   
Misha i Ljisha
sad je 7 uvece. Cisto sumnjam da ce mi bilo ko ista javiti user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
22.12.2017 20:23:15   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

sad je 7 uvece. Cisto sumnjam da ce mi bilo ko ista javiti user posted image

Valjda rade u smenama

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
22.12.2017 23:34:42   
vonavoj
Ne javlja se mama jo?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
22.12.2017 23:55:43   
choopa choops
Ljisho ja se nesto mislim da ce tebi u ponedeljak da jave ;-) I da ce biti u redu. Stalno ulazim na temu da vidim ima li sta novo. Izdrzi jos malo, biće to dobro.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
23.12.2017 0:57:30   
Sanjica26 RR
Ljiso, ne svidja mi se tvoja logika. Odmah je promeni. Ajde svi smo uz tebe i znamo da je sve ok.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
23.12.2017 8:05:46   
smeško
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ljiso, ne svidja mi se tvoja logika. Odmah je promeni. Ajde svi smo uz tebe i znamo da je sve ok.


user posted image

Ja sam sinoć kupila aparat za merenje glukoze u krvi i nameravam da pravim dnevni profil dok ne odem kod endokrinologa.

< Poruku je uredio smeško -- 23.12.2017 8:06:42 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
23.12.2017 8:08:13   
Maraj
Jutro drage.
Mi ustali. L pije caj. Mm otisao da razveze paketice za firmu. Danas idemo na predstavu i L da primi paketic

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
23.12.2017 8:10:39   
smeško
Vi to radite po kućama?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
23.12.2017 8:37:40   
Maraj
user posted image ne. Paketici su u firmi. Pa ce ih on prebaciti do Madlenijanuma. Tamo danas imamo predstavu i podelu paketica

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
23.12.2017 8:59:12   
smeško
user posted image E baš sam...,trudnica. user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
23.12.2017 9:13:39   
isidora88
Jutro, mi ustali, mene glava boli, sva sam kilava. Danas idem sa mamom da joj kazem koje igracke da im uzme. Sutra imamo dodelu paketica kod tate

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
23.12.2017 10:54:51   
smeško
Super je kada idu po paketiće. Suprug i ja dobijamo novac, pa kad krenemo da lupamo glavom šta u koji paketić da stavimo.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
23.12.2017 11:14:19   
isidora88
Smesko bas i nije super, paketici su nevidjeno jadni. Bilo je bolje dok su davali vaucer od 2000 din pa jos i nadjem nesto da uzmem, ovako dobiju neku glupost za 500 din od kineza i smoki, sokic i bombone. Ma uzas i sramotauser posted image
Kad vidim da drugi dobijaju vaucere za decu na iznose od 5-10000 din po detetu, ovo je jadno i bedno.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
23.12.2017 11:39:26   
smeško
Uh, nisam to znala. Suprug je u prethodnoj firmi dobijao 15.000 za njih dvojicu. U ovoj dobija po 3.000 za svakog, a toliko dobijam i ja. Maki je dobio i neki paketić od opštine, bez igračke, ali ima dosta slatkiša i grickalica koje ćemo da podelimo u dva. Žao mi je da Niki ne dobije ništa,a ima samo 6 godina. Ipak ćemo mi da se rastrčimo i da im napravimo više paketića sami. Kod mene u firmi ja dobijem novac mnogo ranije i polako kupujem šta mi se sviđa, pa ostavim tamo i onda ih odvedem da ih prime od direktorke. Tako se njima više sviđa, a i meni, jer tako podelimo to u više delova, ne bude sve odjednom. Žao mi je što je to kod vas tako bzv, bar deca zaslužuju da se raduju.

Mame, sutra nas vezuju deca, pazite se!user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
23.12.2017 13:58:29   
Maraj
Pogdrav drage. Mi stigli sa predstave. L bio ok. Hteo je nekih 20-ak min da sedi na predstavi. Duze nije mogao. Onda naravno kad je bilo slikanje sa Deda Mrazom, on nije hteo. Pretpostavila sam da nece hteti. Jos kazem mm uzmi ga ti i drzi ga pored Deda Mraza i ovaj uzme i cucne pored njega i L naravno krene da vristi , negoduje. Uh bas me mm iznervirao. Svaki put mu 5 puta ponovim sta da uradi i on opet zabrlja.
E i kod nas je vaucer. Tj kod mm. Pa onda se pokloni koji se kupe donesu u firmu i onda ih oni kao dele nakon priredbe. A ja radim u prosveti. Moja skola nikad do sad nije davala paketice. A za kojekakve terevenke, ima para. Pitala sam ih da li ce biti ove god.oni mi rekli "ako bude neka donacija". E pa zar moje dete ceka donaciju da bi dobilo paketic. Jadna li je ova prosveta....

Inace ja sam vec nacela paketic od L i pojela cokoladicu user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
23.12.2017 14:59:29   
mama Jo
Pozdrav lepe moje 😊
Kod mene nista novo 😊 juce su mi rekli da pratim na ulosku da li curka vodica i da se javim, medjutim meni ulosci suvi juce i danas skroz... potpuno... juce se pojavilo maaaalo tek/tek rozikastog, pisala sam, ali zaista vrlo malo, nakon toga nije... sumnjam da je to bilo od pregleda, jer sam se bas jako stegla i nikako nisam uspela da se opustim dok su me pregledali (svaki put tsko)...
Dr rece, ako se nista ne desava, da svakako dodjem u nedelju ujutru na pregled opet.... tako da idem ujutru, i javljam se sta kazu 😊
Jako sam se bila uprpala juce... ju, samu sebe sam iznenadila koliko sam se uplasila, ceo dan sam bas bila zbunjena i uplasena.... sada sam vec super...
Moram se sama sa sobom psihicki smiriti jer jedino tako kontam da ce sve proci brze i bezbolnije...
Tako mi je i tamo dr koja me je primila rekla - bas je bila jako ljubazna i iznenadila se koliko sam se poplasila.... dugo je pricala o raznim iskustvima i rekla mi da se smirim i da moram da budem opustenija pod hitno...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
23.12.2017 20:38:47   
Misha i Ljisha
mama jouser posted image bice za oj rodjendan jos 6 dana hehehe... Mom bratu je rodj 25.tog a meni 28.og. Bezveze mama mi nikad nije pravila tortu jer je uvek ostajala od bratovog rodjendana user posted image (to su te decije traume user posted image ) zato sam ja planirala jedno na prolece a jedno na zimu eheheh...

Moja D se jutros probudila kad ono opet slinci. A bila je ok bukvalno joj curio nosic jedan dan i posle je bila ok. I kazem muzu sad mi je bolesnija nego pre neki dan, bas se videlo da je lomi ceo dan i evo veceras mala temp 37,5 al ona neprijatna da ne zna sta ce jadna sa sobom, te hladno joj je te boli je ovo te ono groznica, i ja je strpam u kadu i dam brufen (rekoh kad je vec sve boli-danas nije mogla da se vrati peske sa tatom od babe pa sam ja isla kolima po njih 3 ulice odavde) i eno je preporodjena 36,4.user posted image racunam nesto je danas slomilo da smo sutra kao novi. Ona mi je stvarno retko bolesna, a i uglavnom sve pregura za jedan dan. Al mora nas jednom godinje da uhvati.Prosle godine je bas za moj rodj dobila boginje i napatismo se posteno tad.

Ja novosti nemam. Ponedeljak je nova nada, pa videcemo...

Ljubim vas.

Maraj nemoj se nerviras muski nemaju pojma da se snadju kad deca placu, bar znam ovaj moj nikad nije znao user posted image ispadne kao da se oni na kraju uplase deda mraza heheh...


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
23.12.2017 21:15:34   
Rosita
Vece. Ja evo raspremala, malo sedoh. Muski otisli da kupe poklon kumicu. Vec su stigli da se posvadjaju, D izgubio sal. Sa ovim mojim detetom u zadnje vreme toliko treba taktike i nerava. Ja ih imam najcesce. Sa tatim vise ratuje. Bas ume da bude neprijatan. A nije tip deteta koje se plasi bilo cega, niti smatram da je to metod, nego bas moras biti smiren i hladnokrvan. Elem, cekam da se vrateuser posted image
Mene neki grcevi spopali. Kapiram da je od zelene salate. Moje dete slabo jede salatu, a ono sto hoce su paradajz, krastavac i zelena pogotovo, a to je sad sve vansezonsko.
Ljiso, tako i moj D odmah zivne kad mu spustis T. Sa 37.5 je vec umlacen nacisto. On je imao upalu pluca, sada u prolasku, a sve vreme je bio na strujuuser posted image
Mama jo, uskoro ce! Jao, ja bih da budem dugo trudna. Bas mi frka od perioda kad se treba pripremati, poradjati...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
24.12.2017 8:39:12   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Mi smi lepo spavale bez temp. Sinoc sam nekim cudom dala D da popije i probiotik. Jutros u 8 ustaje i kaze "mama ja sam jako gladna" user posted image ja u cudu i pomislim vauu bas je bolesna, ona nikad ne ustane gladna. Odemo do wc kad obo ima nagon za povracanje ali nije povratila niti kakila. user posted image za mamu hihi sto joj dadoh sinoc probiotik. Ma nekako sam pretpostavila, da prostite puno mi je juce prduckala pa sam u jednom momentu pomislila da je muci stomak i dadoh joj sinoc. Na vreme pre bilo kakvih komplikacija. Tako da cu sad jos jedan probiotik i nadam se da smo zgotovili sa bolesti.

Tata nam je sinoc zaglavio na proslavi.

A pre neki dan kad je bila zurka na ledu njemu bila frka da stane na led jer nije klizao godinama tako da je D isla sama na led. Kaze mm da dobro djuska u klizaljkama user posted image . Mislim da je ovo pokupila posle na deda mrazu. Jer na ledu nikad nista nije pokupila. Ustvari ja se zahvaljujem Bogu sto trenira hokej i mislim da je to drzi zdravom jer kazu 2 sata na ledu kao ceo dan na planini. I stvarno. Nema problema eto pu pu pu vec godinu dana. Kao od brega da je odvaljena.

Idem da popijem kaficu dok ona popije caj. Pa cemo polako da smislimo sta cemo danas

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
24.12.2017 11:31:21   
smeško
Ja se neprestano nerviram. N je kašljao cele noći i odveo ga je suprug samo da ga neko posluša, jer sutra ide u školu. Čekam ga sa čajem kod kuće i javlja mi m da su sve vreme sedeli u čekaonici sa devojčicom koja ima ovčije boginje! Tata idiot nije prijavio i nisu bili u izolaciji! J***m ti takvu s***u, poludela sam! N nije preležao, a ni ja! I sve vreme se pazimo i čuvamo, M ne ide u vrtić zbog toga, ne idemo u gužve. I tako jedan som od čoveka ti poremeti sve! Sada treba da čekam 20 dana i da ne prilazim svom detetu ili da idem sa maskom po kući sve dezinfikujem stalno!
Izvinite, besna sam i uplašena. Kako ste vi? Kako se osećate? Šta radite? Sve vas user posted image
Ja sam kupila aparat za merenje šećera i stalno se bockam, pravim dnevni profil šećera, pa sutra nosim kod ginekologa.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
24.12.2017 11:41:08   
Rosita
Smesko, jesi sigurna da nisi prelezala? Ja sam mislila da nisam, mama je znala samo da mi kaze "jesi neke sitne", ali ne dobih prosle godine od D. To po domovima zdravlja je haos. Ja kad sam D vodila da mu se potvrde boginje odmah sam prijavila i u izolaciju. Mozda to dete nije vise zarazno, ne znam u kojoj je fazi? Ne sekriaj se, sta je tu je, valjda i Bog cuva trudnice.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
24.12.2017 11:50:08   
smeško
Nisam preležala. To moja keva pamti ko luda. Ne piše mi ni u kartonu da jesam. Brat jeste ja nisam. I moja deca nisu iako smo ih gurali sa decom koja su imala. To dete je upravo dobilo dijagnozu boginja. Nemam načina da svoje dete stavim u izolaciju četiri nedelje. Videćemo.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/17
24.12.2017 11:58:27   
Misha i Ljisha
Smesko baz je bezveze. Ljudi uopste ne razmisljaju. Prosle godine kad je D imala boginje, ostavila sam nju i tatu u kolima a ja sam usla da prijavim i pozvala ih kad su rekle sestre i to na posebna vrata u DZ.

Hajde i malo da te utesim mislim da nije strasno cak i ako dobijes boginje jer si u drugom trimestru, odnosno moze da bude strasno ali strasnije je u prvom. Nadamo se da imas jak imunitet. Moj D npr nije dobila boginje a "trljala" sam je s bratancima kad su oni imali, i bas su se druzili i za vreme inkubacije i kad su izbile, al valjda joj je bio jak imunitet i nije dobila tad. Tako da u principu ne mora da znaci da ces i ti, e sad sincicu je vec oboren imunitet i to je problem, on ce mozda i dobiti user posted image .

Ja kuvam curecu supu, pecem proje, i titram ovim mojima. Mm eno spava opet, nije on vise za izlaskeuser posted image , a D je ok, nema temp nema nikakvih tegoba ali lezi, vidi se da joj nisu sve na broju sto se kaze.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here