|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
5.1.2018 10:55:01   
Maslacak15
O Isidora tebe je bas poterao maleruser posted image . Samo polako i bice bolje....

Jos sto me mrzi da bilo sta radim, a moram da citam studentkininju Master tezu.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
5.1.2018 13:04:10   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: isidora88

Meni jos nema plate, za novembar nisam nista primila, bas sam se nadala pred praznike da ce uplatitiuser posted image
Maraj nemam pojma, nadam se da nije virus jer ne bih deca da ga zapate.

Joj Isidora nista mi ne govori. Ja obicno sve racune poplacam do 20tog u mesecu a evo tek sam danas platila Duci vrtic za novembar i informatiku. I meni kasnila uplata od sefa bas kad mi najvise treba. Izes ga.

Treba Duci da organizujem rodjendan, evo danas sam zakazala (malo kasnim jedva nadjoh termin) i to sam zakazala za Sv Jovana. Jer svi termini su popunjeni. Mm se nervira, nesto smo u besparici, a ja mu uvek kazem : Nesto ce se desiti user posted image a onda se on jos vise iznervira ali se stvarno uvek nesto desi hehehe.. Da li onda imam casova vise nego obicno ili mi bas legne uplata dodatna i sl, al stvarno uvek se "nesto desi" user posted image . Tako i ti razmisljaj pozitivno i nesto ce se desiti. Ja se onda jos dodatno zezam " It's a miracle" user posted image izludjujem muza ali zamisli da smo oboje nervozni i da stalno oboje mracimo oko istih stvari.Ovako se bas dopunjujemo i jedno je pozitivno u vezi jedne stvari a drugo u vezi sa necim drugim i tako u krug.
Sve je to dobro. Znas problem koji moze da se resi novcima nije problem.
user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
5.1.2018 13:30:23   
isidora88
Nek smo zivi i zdravi i sto kazes nesto ce se desiti, sto kaze mm, uvek isplivamo i sve resimo cak i kad nam deluje nemoguce. user posted image
Stvarno nisu trudnoce za mene, sva sam nikakva i kilava, kaze mm juce jer se bas uplasio da me ne posalju na patologiju k da se ne porodim ranije da nece vise dece, kaze dosta mu je ovog stresa i da je nas broj 3 user posted image
A svekar mi je pozeleo da rodim jos 10-oro user posted image , nek nadje drugu snajkuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
5.1.2018 14:24:16   
vonavoj
Isi.svaka ti cast na odluci i za trece..a kamoli vise..
Ja isla na buvljak.T ide na Divcibare u petak.pa da dokupim gacice,potkosuljice...sad spremanje rucka..a da odmorim..pa to cu sutra,ali malo..
Direktor nas kao pustio ranije kuci..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
5.1.2018 15:37:17   
Maraj
Gde ste drage. Mene boli stomak od jutros. Ne moze dan da prodje da se ne iznerviram. Danas mi legla plata. Prvo bolovanje. I uplatili su mi 20 000 manju platu. Bas sam se iznervirala. Muka mi je vise od mog racunovodstva. Stalno nekih problema sa njima. Al da vam ne mracim ovde.
Grlim vas sve

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
6.1.2018 21:58:26   
Maraj
Vece drage. Gde ste . Danas nema ni jedne da se javi.
Neko se angazovao po pitanju "keksualnih" tema, jedva nadjoh ovu nasu user posted image
Mi danas bili na 1.rodjendanu. Nije bilo posne hrane. Ja ocekivala da ce biti. I sta cu, mrsila sam tamo, al sam kuci nastavila da postim. Inace mi smo veceras lomili cesnicu kod mojih. I ja sam nasla paricu user posted image Mislim da sam ovo prvi put do sad ja imala tu cast. Uvek je neko drugi od ukucana nadje

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
6.1.2018 22:01:40   
madre
I ja sam se pitala gde ste... Mi se danas vratili sa planinarenja, veceras bili kod mojih na vecera... Sad cu da se kupam pa da malo odmaram...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
6.1.2018 22:21:36   
Rosita
Ja sam se naradila. Malo spremala posne hrane za danas, pravila neku brzu torticu za sutra.
Trazila sam juce u dm- u kakao, nema. U zdravoj hrani 150g nekog organskog kakao praha 450 cini mi se. Danas sam isla do Novog merkatora, tamo ima da se bira organski, mnogo vrsta, oni su bas snabdeveni. Kostaju recimo 150g oko 700 dinara. Skupo, ne kupih sad. Eto da znate gde ima veliki izbor.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
6.1.2018 22:30:47   
Maraj
U covece rosi.. u merkatoru standardno svega ima, al su cene uzas. Pa ja ne znam sta je sa tim kakaom iz dm-a . Zasto ga sad odjednom nema....

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
6.1.2018 22:52:13   
isidora88
Da mahnem samo, danas malo odmarali pa isli kod prijatelja na veceru, klinci legli, ja odoh da spremim nesto za ujutru i u krevet. Danas mi je pritisak malo bolji tj.oko 140/90, ali puls oko 110-130. U ponedeljak idem kod dr da vidim sta da radim. Molim boga samo da izgiramo jos januar makar i da me ne hospitalizuju.
Uzivajte trudnice i srecni vam prazniciuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
6.1.2018 23:25:32   
vonavoj
Isi.imas ti celodnevni raspored..nemas mira ni malo..
Jel pijes verapamil ili nesto drugo? Bas ti je visok?
Mi smo danas isli da korindjamo..deca srecna..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
6.1.2018 23:30:46   
isidora88
Von pijem presolol, nifelat, metildopu, magnezijum i bensedin po potrebi. Ukupno 13 tableta dnevno user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
7.1.2018 7:59:25   
Maraj
Hristos se rodi
Kako ste drage
Ja ustala , skuvala caj za L. Bas voli da ga pije. To mu je ritual ujutru. Jos mu stavim kasikicu domaceg meda. Punu flasicu popije.
Posle idemo kod mojih.
L je polozenik tamo

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
7.1.2018 9:55:04   
Misha i Ljisha
Hristos se rodi.

Ja uranila, Vodila sam D u crkvu ali je moja politika da idemo kad joj dosadi da je ne "forsiram" tj cilj je da voli da ide, tako da smo ostale nekih sat vremena. Odnosno kad je poceo svestenik da cita pismo od Irineja tad joj je bas bilo dosadno. A iskreno taj se govor sve vise svodi na politiku, da se ni meni ne svidja. Neke stvari ne treba spominjati u crkvi al ajd dobro. Nekad je "tema" bila sreca i ljubav a sad su spominjali i Kosovo i Metohiju, i ubistva i kriminal i narkomane...Ne svidja mi se to. No, to nije moje da se mesam. Svako shvata posetu crkvi onako kako zeli.

Danas idemo do mojih na rucak.

Zelim vam da provedete miran dan u krugu porodice.


Ljubim vas sve

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
7.1.2018 11:00:03   
isidora88
Hristos se rodi.
Ja spremila cesnicu, kuva se supa i ostatak rucka je spreman, samo da se servira. Dolaze nam moj brat i tata, a uvece iddmo kod moje mame na veceru. Sutra mm radi, nemam pojma sta cu sa decom ceo dan, smoricemo se.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
7.1.2018 11:10:36   
Rosita
Hristos se rodi!

Ja sam isto isla u crkvu i pricestila se. Da, Ljiso, malo na pocetku bese ljubav, radjanje, a posle stvarno puno Kosova....


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
7.1.2018 13:58:45   
madre
Cao, drugariuser posted image srecan vam Bozic! Mi bili jutros kod mojih na dorucku, pa cemo kod svekrve na rucak kad se T probudi... B se igra napolju sa drugarima, a ja pravim malo planove za T rodjendan i krstenje...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
7.1.2018 14:24:54   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Hristos se rodi.

Ja uranila, Vodila sam D u crkvu ali je moja politika da idemo kad joj dosadi da je ne "forsiram" tj cilj je da voli da ide, tako da smo ostale nekih sat vremena. Odnosno kad je poceo svestenik da cita pismo od Irineja tad joj je bas bilo dosadno. A iskreno taj se govor sve vise svodi na politiku, da se ni meni ne svidja. Neke stvari ne treba spominjati u crkvi al ajd dobro. Nekad je "tema" bila sreca i ljubav a sad su spominjali i Kosovo i Metohiju, i ubistva i kriminal i narkomane...Ne svidja mi se to. No, to nije moje da se mesam. Svako shvata poset_u crkvi onako kako zeli.

Danas idemo do mojih na rucak.

Zelim vam da provedete miran dan u krugu porodice.


Ljubim vas sve

Ljiso, pogodila si bas u centar. Ali necu da idem u off. Svake godine neki drugi vladika pise poslanicu. Mogu samo da pogadjam koje pisaouser posted image
Srecan dan drage trudnice. user posted image


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 7.1.2018 14:26:41 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
7.1.2018 20:46:23   
Maraj
Vece drage. Kako ste? Mi bili kod mojih i na rucku. Dan je bio prelep pa smo bili i napolju. Da l sto sam stajala, celo posle podne me stomak boleo. Mislim da ne prodje dan da me stomak u posle podnevnim satima ne boli

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
7.1.2018 20:52:23   
vonavoj
Maraj.i mene je boleo cesto do 16te nedelje..sad me boli na svake 2 nedelje..pogotovo me boli kad dugo stojim..kad spremam rucak..a danas sam redjala slike u album,prvo pisala datume,izradila sam 270 slika,za prethodne 2 godine..u dmu bila akcija za 5din..i jedva sam ustala..nizak sto,sve preko stomaka..reko ko te terao! Uzimam Mg svaki dan pod obaveznouser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
7.1.2018 21:28:16   
Maraj
Von i ja sam na svoju ruku uzela magnezijum direkt. Onsj sto ima ukus cedevite. Ne uzimam svaki dan, bas kad me zaboli ja popijem jedan. I u prosloj trudnoci mi je dr njega preporucila.
Sutra bi trebalo da odem do racunovodstva. Da vidim , vezano za isplatu mog trudnickog. Nocima ne spavam. Probudim se i razmisljam kako su mi zakinule platu. Iznerviram se i ne mogu opet da zaspim. Sve me strah da necu hspeti da dokazem da sam u pravu....i kako stomak da me ne boli...user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
7.1.2018 21:39:59   
Rosita
Maraj, nemoj zbog toga toliko da se nerviras. Mislim, i ja cu biti u ogromnom problemu ako 2 meseca budem cekala porodiljsko, placam kiriju, takva nam je raspodela. Ali nekako, kad je rec o parama, ne nerviram se nikad da ne mogu da spavam ili vec. Sto rekose zene, kad su problem pare, to nije problem :). Resi se to, na kraju pripreti advokatom ili jos bolje novinama, Bg hronikom :).
Ja sam danas pojela malo mrsne hrane i tortu i odmah me boli zeludac. Nema, zavrsili se moji medeni meseci sa stomakom. To je sad pritislo, ne radi, probava grozna. Bas me boli neprijatno.
Ja sam stigla i da se iznerviram danas, sto mi je posebno krivo. Ali ovi moji muski su preterali sa nekim kerefekama. No resismo.
Sutra idem kod zubara.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
7.1.2018 21:42:14   
vonavoj
Ja pijem mg iz dma..ima 300 kom za 500din..s tim da se piju 2kom dnevno.jer su od 175mg..tako nekako...i znaci mi..
Nemoj se nervirati, morace da ti obracunaju kako valja.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
7.1.2018 21:47:53   
Maraj
Pa to je valjda jace od mene. Tokom dana ne osecam da sam napeta. Al cim se ja nocu budim i ne mogu da spavam...nije mi bas svejedno. One stalno nesto grese oko nasih plata. Rekla sam vam , u prosloj trudnoci su mi avgustovsku platu umanjili za 8000. Kao uskladjenje plata. Jer su prosvetari tada na kolektivnom godisnjem. I to nisam isterala do kraja. Zato sada strahujem i za ove pare.
Von bas je povoljan taj magnezijum. Ja ovaj platim 400 i nesto din , cini mi se 20 kesica. Jel i taj u kesicama ili tabletama, iz dm-a?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 01/18
7.1.2018 22:03:51   
vonavoj
U tabletama je..u bocici je..super je povoljan!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here